Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Gość Taka smutna ja
No cóz.. :( Dziekuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe widzę że sie z tych 3 osob troche więcej narobiło:)) To ja też spróbuje może się uda:) ur: 29.06.83 chciałam zapytać czy dom który zamierzam budować to nie za szybko? i czy mój mąż kiedyś dorośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila20wawa- owszem, podobasz mu sie, ale jak sama dobrze wiesz- to nie Ty jestes jego "wlasciwa" partnerka, tak wiec bedzie Ci poswiecal coraz mniej czasu...jesli nie chcesz byc ciagle na drugim planie, meczyc sie niepewnoscia- odejdz od niego... powinnas szybko znalezc kogos, kto naprawde Cie pokocha, bo jestes bardzo ciepla osoba:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaimek..
Imię_deszczu mam prośbe Moje imie Marian, data ur. 29.10.1955, powróż mi co mi przyniesie najbliższa przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe widzę że sie z tych 3 osob troche więcej narobiło:)) To ja też spróbuje może się uda:) ur: 29.06.83 chciałam zapytać czy dom który zamierzam budować to nie za szybko? i czy mój mąż kiedyś dorośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elalala
Elżbieta 27.09.1989r. Kiedy wyjdę za mojego chlopaka i czy będziemy szczęsliwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojej dziewczynie przepowiedziałas ze bedzie miała prawdopodobnie dwóch chłopców,czyzby nie ze mna ? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaassss
joanna 05.01.1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia 123- moja droga, czujesz sie bardzo rozczarowana i zawiedziona... widze mnostwo cierpienia i nepewnosci w Tobie... przede wszystkim powinnas wyjasnic sytuacje i z nim porozmawiac powaznie... jesli on nie chce niczego zmienic- zostaw go... jednak jest pewna szansa na uratowanie tego, tylko najwazniejsza jest tutaj jego chec poprawy i szczera rozmowa...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati111100
patrycja 25.06.1981 czy mój obecny związek to ten na całe życie? bo jakoś ostatni czuje się nieszczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opygbs
Magda 12.04.84r Kiedy będziemy mieć pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia 123- mozliwe, ze to wyjdze Wam na dobre...wokol Was widze ludzi, ktorym na reke sa Wasze problemy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko z doliny- to bedzie bardzo krotka i nieznaczaca znajomosc... pamietaj, ze czasami nie warto za duzo chciec od losu, bo moze nam wywinac przykra niespodzianke:/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18.11.1979 czy bedę szczęśliwa,z kim i kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia 123
Imię deszczu - dzięki :) ale czy on jest ze mną szczery i ma rzeczywiście uczciwe zamiary? a wyjazd? Może to rozwiązanie? Co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terefere kuku- Milenko, uda Ci sie wyleczyc, ale do tego potrzeba duzo czasu i cierpliowosci... Twoj przyszly maz bedzie ciemnym blondynem:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama26
1.04.82 kiedy spotkam milosc zycia?dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere kuku
dzieki bardzo:) hmmm ciemnym blondynem????:D hihi a ja sie ogladam tylko za brunetami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczątko w-aw
skoro on mysli powaznie o naszej przyszlosci to kiedy moge sie spodziewac oswiadczyn? agnieszka 2.3.86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukienka w kwiatki
na oczy-ok jutro ide do okulisty:)(naprawde) i mam jeszcze pytanie-czy coś bedzie miedzy mna a osoba o której ostatnio badzo duzo mysle, czy to moze moja 2 połówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjkluytrere
cpo mnie czeka wnajblizejszej pszyszłosci 12 12 1982 anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze cię męcze ale czy on 12.06.1977 myśli o swojej byłej , z którą był kilka lat? Czy on ją nadal kocha? Czy będą ze soba znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona***********************- w najblizszym czasie wiekszych zmian nie widze...w tym tygodniu mozliwa dodatkowa gotowka od rodziny;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina-czerwona
Witam🌻 Bardzo proszę o odpowiedź, czy ten którego kocham zaangażuje się w nas tak jak ja? Czy będziemy tworzyć związek? Czy to się rozwinie? Kasia 3.12.69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia 123
Imię deszczu - piszesz że to dobry pomysł - chodzi o ten wyjazd? Raczej Polska czy dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×