Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Gość dziewczątko w-aw
agnieszka 2.3.86 co mnie czeka w miłości? jak mi się ułoży z obecnym facetem, czy bedziemy małżeństwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka smutna ja
Imię deszczu. Serdecznie dziękuję. Więc nie ma dla nas żadnych szans? Czy nasza znajomość już jest definitywnie zakonczona? Czy nigdy juz nie bedzie tak jak kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila20wawa
Kamila 26.03.1988 wrozko, powiedzialas ze prawnikowi sie podobam, zebysmy wykorzystywali kazda chwile razem.. ale on jest juz z kims :( czy wiesz jak to sie nam ulozy? nie widujemy sie czesto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tefe
14.09.1985 kim zostaną moje dzieci,(moiwłaś bedzie 3) jaki zawód wybiorą, co w nich rozwijać jakie zainteresowania?czy prędko wyjdą za mąż/ożeniąsię dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem bo wiem- Twoj obecny partner bardzo Cie kocha, ale Twoje uczucia do niego sa troche niejasne...mozliwe, ze ciagle myslisz o swoim bylym... prawdopodobnie w ciagu najblizszych kilku miesiecy zapomnisz o swoim eks i zaczniesz zyc terazniejszoscia:) pod koniec roku los szykuje Ci mila niespodzianke:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem bo wiem- jesli chodzi o zdrowie- uwazaj na nerki... i przede wszystkim powinnas wiecej sie ruszac:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny81- moj drogi, bardzo sie jej podobasz:) ona czeka na pierwszy krok z Twojej strony...jesli sie odwazysz- czeka Was bardzo udany zwiazek:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tefe
14.09.1985 co z moim zdrowiem,na co uwazać? dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem bo wiem
a co to za niespodzianka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak****- Twoj byly to ostatni drań:/ nie mysli o Tobie, powiem wiecej- prawdopodobnie lubi sie tak bawic raz na jakis czas i teraz jest w zwiazku z dziewczyna, ktorą bardzo wykorzystuje:/ powinnas jak najszybciej o nim zapomniec...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terefere kuku- przykro to stwierdzic, ale on juz od poczatku wiedzial, jak to sie skonczy:/ nie zasluguje na Ciebie...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak****
o kurde, szok... ciekawe czy to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Justa*- moja droga... bardzo sie kochacie ze swoim partnerem i prawdpodobnie to jest ten jedyny:) jestes bardzo ulozona osoba i on rowniez...bedziecie miec synka za jakies 2 lata...jesli chodzi o prace- znajdziesz taka, ktora Cie interesuje, ale stanie sie to dopiero za jakies pol roku...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia 123
Joanna 28.09.71 - jaka jest przyszłość mojego związku? Jeśli możesz to zobacz co tam karty pokazują - ja nie wiem już co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukienka w kwiatki- moja droga, czeka Cie glebsza znajomosc, ale z kims kogos juz dobrze znasz:) rozgladaj sie uwaznie wokol siebie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukienka w kwiatki
dziękuje bardzo za odp. mam jeszcze pytanie- czy w najbliższym czasie powinnam na coś uważać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko z doliny- ozenisz sie z nia, prawdopodobnie juz na poczatku przyszlego roku:) ona jest w Tobie bardzo zakochana i jest najlepsza rzecza, ktora mogles dostac od losu:) dbaj o nia bardzo:) w najblizszej przyszlosci nie widze nikogo wiecej obok Ciebie... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia 123
Może rozwiązaniem jest zmiana miejsca zamieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janko z doliny
dziekuje wrozko, Janek 29. 03. 1979 a co z moja znajomoscia z mloda dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tefe- Dorotko, zadajesz mnostwo pytan, ale karty nie sa w stanie odpowiedziec na wszystkie:) owszem- twoj przyszly maz bedzie od Ciebie troche starszy, a dom wybudujecie za dobrych pare lat od Waszego poznania:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere kuku
no coz a sprawdz, prosze, czy ja kiedys wylecze swoja skore? zeby byla piekna i gladka???? ile czasu jeszcze potrzebuje??? i czy mezczyzna mojego zycia bedzie ode mnei starszy i ile? i czy bedzie brunetem, czy blondynem??? milena 06.01.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piegooska- bedzie Ci bardzo ciezko wytrzymac ten rok bez niego, ale prawdopodobnie Wam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to prawda ze w 2012 roku bedzie koniec swiata? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marioo- Twoja coreczka jest na razie w fazie ksztaltowania sie, dlatego pamietaj, by wpajac jej dobre zasady nawet teraz, kiedy czasami sie buntuje:) poswiecaj jej wiecej uwagi niz dotychczas, bo ona czuje sie teraz troche odtracona... dzieci wiecej nie widze. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona***********************
co mnie czeka w najbliższym czasie? jestem 5 numerologiczna 1982 z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata 14.05.1982 Czy będę szczęśliwa w małżeństwie ? Czy i jeżeli tak to kiedy zajdę w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczątko w-aw- z obecnym facetem wiaze Cie silna wiez i prawdopodobnie tak juz bedzie do konca:) on jest w Tobie bardzo zakochany i mysli bardzo powaznie o Waszej przyszlosci:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×