Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Gość Inezka3012
Ilona 18.03.1978 Czy nasze drogi z Witkiem (30 lat) się skrzyżują, czy też nie? A jeśli to czy zawodowo, prywatnie, czy może to i to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasia123455
czy wygram jutro w toto lotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fffacettttt- moj drogi... bedzie Wam bardzo ciezko... Twoja dziewczyna bardzo Cie kocha, ale pamietaj, ze odleglosc robi swoje... prawdopodobnie pozna tam kogos, kto jej wpadnie w oko... przede wszystkim dlatego powinniscie duzo rozmawiac... daj jej odczuc, ze jestes tym jedynym i warto na Ciebie czekac... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevena
a ja to chyba bede starą panną .... Fajna babka ze mnie i podobam sie facetom ale...przyciągam samych niewłasciwych !! jakoś NIE MOGE trafić na tego jedynego :( :( Czy w kartach go wogóle widać???...kim (ewentualnie )będzie, starszy czy młodszy ode mnie?? kiedyś pewna pani powiedziała mi ze to bedzie obcokrajowiec Ciekawe niby skąd..jak ja zagranice nie wyjezdzam :( wogole jakoś wszystko mi się w zyciu zatrzymało....stoi w miejscu..:( katarzyna 06.12.1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalimba de luna- kochana, na razie zajmowac beda Cie inne rzeczy niz zwiazki... i dobrze, bo potrzebujesz dystansu... na poczatku nowego roku pojawi sie ktos, w kims sie naprawde zakochasz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja 1980- kochana, juz za rok bedziesz sie cieszyc malym aniolkiem:) bedzie to prawdopodobnie sliczna dziewczynka:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia misia1
czesc, prosze odpowiedz mi bo to dla mnie bardzo wazne. mam na imie ania i ur. 15.09.1989 czy znajde w koncu swoja milosc? z gory bardzo ci dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JASIA 75.04-8
CZY WOKÓŁ MNIE SĄ LUDZIE KTÓRZY MNIE CHCĄ SKRZYWDZIĆ I CZY IM SIĘ TO UDA I CZY MOJA RODZINA WYTRWA ,I CZY BĘDZIE DRUGIE DZIECKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkoło morza
czy uda mi sie zmienić prace na przełomie 2008/09 ? na lepiej płatną i taką która pozwoli mi na rozmój zawodowy? bo tu gdzie jestem juz mam dośc i potrzebuje jeszcze innego rodzaju praktyki. ur. 13.12.1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewusiajestem
ur 28-09-1982 kiedy znajde prace jak sie ulozy w milosci czy zejde sie z chlopakiem on mlodszy nie polka co do mnie czul/czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofija13
BEATA 01.10.1970.Czy mogę prosić o pomoc?Mam problemy,chciałabym kochać i być kochaną,wyjść z długów,ale najbardziej w tej chwili potrzebuję pracy,którą chcę polubić i zapomnieć o innych problemach, nie wiem jak ją znaleźć,jestem rozgoryczona.PYTANIE:Czy znajdę taką pracę w najbliższym czasie,by móc wyjść z długów? Za wróżby prawdopodobnie się nie dziękuje,więc serdecznie i gorąco pozdrawiam życząc powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarysssa
09-09-1984 Co mnie czeka w życiu rodzinnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o wróżbę... Czy będę miała więcej niż jedno dziecko? Czy będę szczęśliwa z moim mężem? Czy mój mąż będzie zadowolony z nowej pracy? Asia 08.05.1979, Marcin 31.07.1974

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje urodziny 15.04.1978 meza 24.12.1974 mozesz mi powiedziec czy bede miec latwe rozwiązanie? i czy dziecko cos zmieni w moim malzenstwie? moj mąz zachowuje sie okropnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga wrozko
podaje daty 14.01.62 ,09.04.70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia4
PROSZE CIE BARDZO WROZKO POSTAW KARTY NA PYTANIE czy znajde prace za granica chociaz słabo znam angielski czy jednak nie i bede musiała wrocic na stałe do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franiolka- kochana... slub prawdopodobnie za rok, a dzieciatko pojawi sie niedlugo po slubie;) jesli chodzi o jego rodzine... nic raczej nie poradzisz... tylko czas tutaj dziala na Twoja korzysc... staraj sie nie mieszac tam za bardzo... wszystko niedlugo powinno sie uspokoic... ja rowniez pozdrawiam:) z nie mniej upalnej Polski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-na
mam problemy w malzenstwie,zastanawiam sie nad rozwodem... co robicjestesmy juz 16 lat razem i sie oddalamy od siebie ja 28.7.73 on 27.9.66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka- kochana, potrzeba nie lada cierpliwosci, zeby go jakos przekonac:) ale nie martw sie... juz za miesiac powinien troche odpuscic... staraj sie nie naciskac... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×