Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Gość to ja czyli..
mowa o moim bylym , to co znowu sie zejdziemy????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek europy- Bozenko... finansowo zacznie sie lepiej powodzic dopiero w polowie przyszlego roku...z doktoratem nie powinno byc wiekszych problemow, choc troche spraw Ci sie nalozy na termin obrony i poczatkowo bedzie Ci sie wydawalo niemozliwe, by to wszystko pogodzic... jesli chodzi o kariere- wszystko dopiero sie zaczyna, ale masz w sobie spory potencjal...nie zmarnuj tego:) dzieci widze dwoje...w przeciagu 3 lat:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitka1976- kochana, Twoj konkubent raczej nie bardzo chce sie wiazac wezlem malzenskim:/ dobrze mu tak jak jest teraz i bedzie wymagalo od Ciebie sporo zdolnosci dyplomatycznych, by go do tego przekonac... jednak nic straconego... musisz tylko dzialac malymi kroczkami:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalennn
Magda 17.01.1988 Kiedy znajde dobrą prace ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moge prosic o odpowiedz na to pytanie: mamy kupic dom z moim facetem, on ur 25.05.77 ja 09.12.69, czy to dobra decyzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja_skromna_osoba- moja droga, chlopaka bedziesz miec juz w te wakacje, ale nie bedzie to dluga znajomosc... prawdziwa milosc swojego zycia poznasz pod koniec tego roku, prawdopodobnie na urodzinach jakiejs kolezanki:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie mam sił
pomylulam sie on 10.3.89 sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaala- zastanawiaja sie nad tym i to jest bardzo mozliwe, jesli sie czyms nie wykaze...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce76- moja droga... w tym roku jeszcze nie...czekaja Cie jedynie dorywcze prace, ktore nie dadza Ci satysfakcji...prace na stale znajdziesz w polowie przyszlego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie mam sił- kochana, prawdopodobnie nie...widze w Twoim zyciu jeszcze dwoch partnerow, z ktorych drugi zostanie Twoim mezem i bedziecie bardzo szczesliwi:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrepocztalski
moja data urodzin to 6-10-1974 bardzo kocham moja dziewczyne ale po 2 latach jakby sie juz wypaliło troche, rutyna, codziennosc , praca, sprzeczki..... czy my wogóle bedziemy razem ....na zawsze.....tak było fantastycznie na poczatku a teraz \"zwyczajna codziennośc\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natilka- moja droga...wydaje mi sie, ze juz Ci tutaj wrozylam...otoz powinnas zostac w kraju, bo za granica prawdopodobnie nic ciekawego nie znajdziesz... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no juz sama kurcze nie wiemm
witaj, moja data urodzin to 25.06.1987r. prosze naooisz jak potoczy sie moje zycie ? czy powinnam wyjechac na wakacje czy zostaw w kraju ? czy bede miec dobre zycie ?> pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, dzisiaj juz koncze... wszystkich, ktorym nie zdazylam pomoc przepraszam i obiecuje powrozyc jutro:) pozdrawiam i milego wieoczrou zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W dobrym nastroju
Witam.Chciałabym się dowiedzieć, czy będę kiedyś zadowlona z życia zawodowego? Kinga 07.11.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dziekuje :) Co czeka w czasie wakacji? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaaaaa
witam serdecznie. moja data urodzin to 25.06.1987 prosze powiedz mni co powinnam zrobic ze swoim zyciem bo czuje ze pora na jakas zmiane,.,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunskaa
czy zwolnia mnie grupowo w pracy? Kim jest mój szef?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunskaa
04/03/1980 Asia czy zwolnia mnie grupowo w pracy? Kim jest mój szef?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz podam date ur faceta z ktorym jestem-20-07-1976 a to ten drugi 1972-luty z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kotka28
Monika 08.04.1981r. Przemysław 05.07.1979r. Mam pytanie, czy ten człowiek ma poważne plany wobec mnie? Nie wiem co mam dalej robić, moja sytuacja jest trudna, nie potrafię sama podjąć decyzji. Nie wiem, czy warto angażować się .....Czy moja sytuacja się polepszy? Czy widzisz jakieś zmiany w moim życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marimar
mariola 3.02.1986 czy z chłopakiem ur.19.07.1985 mam wiązać swoją przyszłość?czy moze lepszym kandydatem jest chłopak ur. 8.03.1980?? czy jakieś zmiany czekaja mnie odnośnie pracy i kiedy wyjde za mąż??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chylunia
Ania 19.12.1991 Proszę powiedz mi czy ja zdam w tym roku, czy zaliczę te siedem przedmiotów a zostało przecież tak mało czasu!! Błagam pomóż!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5SDYWE
31.12.88 CZY TEN Z KTORYM JESTEM TO TEN JEDYNY KIEDY MI SIE OSWIADCZY JESLI WOGOLE TO ZROBI? KIEDY ZAJDE W CIAZE I JAKA PLEC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29.10.1982 Marta Czy uda nam się w tym roku rozpocząć remont/budowę domu? Jak się uda: Czy dostanę pracę w szkole? Dziękuję z góry serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjeżdżam na pół roku z kraju. Co czeka mnie w tym czasie? Czy zakocham się? czy dam sobie radę finansowo? Czy będę zadowolona? Pozdrawiam 06.05.1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aoliu
Droga Imię Deszczu! Ja też poproszę o wróżbę Ania 14.06.82 CZY BĘDĘ MIAŁA PRESTIŻOWY ZAWÓD I SPORE PIENIĄDZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×