Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

słoneczna ona- powrot uszczesliwi Cie, ale tylko na chwile...bo szybko sie okaze, ze to nic nie zmienilo i nadal on Cie bedzie rozczarowywal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Niedługo mam obronę. czy pójdzie mi dobrze? gosia 10.06.1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cięzo mi bezmiłości...usycham :( jest mi smutno i nie widze wniczym sensu... chciałabym coś zmienić. Tylko nie wiem co mogę zrobić... Z jakimi ludźmi spotkam się w nowej szkole? Bo wiąże z nową szkołą duże nadzieje... przeżyje rozczarowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spod znaku Byka
23.04.75 to moja data ur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka- wyjdziesz za maz prawdopodobnie pod koniec przyszlego roku:) a Twoj partner jest juz tym jedynym i ostatnim:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna ona
czy On coś do mnie czuje, czy wyjazd do niego i zwiażzk z rozsądku ma sens jego data urodzenia 5.maj .1975 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje! Podnioslas mnie na duchu! A czy wyjade z nim na jakies wakacje? TO na serio ostatnie pytanie i juz uciekam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dama-na-szpilencjach- kochana, pomysl o tym, ze los przygotowal Ci fajna niespodzianke w przyszlosci...:) nie mysl o tym, ze jestes samotna...pomysl o tym, co mozesz dla innych zrobic, a przyniesie Ci to strasznie duzo frajdy i radosci:) milosc w Twoim zyciu sie pojawi, ale nie mozna jej szukac za wszelka cene... jesli chodzi o szkole- beda tam naprawde fajni ludzie, z ktorymi sie bardzo zaprzyjaznisz:) takie znajomosci sa bardzo wazne, bo czasami moga trwac nawet cale zycie:) nie patrz jednak zbyt powierzchownie na niektore osoby, bo pierwsze wrazenie czesto bywa mylne, a zlym osądzeniem kogos mozesz zrobic komus duza krzywde, a przede wszystkim sobie, bo te osoby moga byc naprawde bardzo wartosciowe... nie widze u Ciebie jakichs wiekszych problemow z otoczeniem, dlatego ze wszystkim powinnas sobie spokojnie poradzic przy wsparciu bliskich:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spod znaku Byka
dziękuje za wróżbę.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczna ona- owszem, on jest Toba bardzo zafascynowany, ale nie widze tutaj jakichs wiekszych uczuc...zwiazek z rozsadku bywa dobry jedynie, gdy przynosi wymierne korzysci i nikogo nie krzywdzi... zapytaj siebie, czy naprawde chcesz przezyc zycie polowicznie...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka- owszem, wyjdziesz, choc nie daleko:) jednak bedziecie sie dobrze bawic i pozniej milo wspominac ten wyjazd:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozko jeszcze ostatnie pytanie : czy wroce z zagranicy na stałe do Polski a jesli tak to kiedy ? czy w tym roku jeszcze ? a moze zamieszkam na stale za granica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek22- czeka Cie wyjazd, mozliwe ze zwiazany tez z Twoim zyciem zawodowym... jednak bedziesz miec tez okazje do wypoczynku:) prawdopodobnie morze:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) oj bardzo Ci dziękuję. Mam nadzieje ze jestes prawdziwa wrozką i te piekne rzeczy ktore mi powiedzialas spelnia sie. Bylabym najszczesliwsza na swiecie:-) POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie_deszczu bardzo dziękuje :* naprawdę dodałaś mi otuchy, nadzieji i wiary w to, że wszystko będzie dobrze :) Pójdę przed siebie i postaram się dać innym z siebie tyle ile mogę :) 🌼 🌼 :) Dobranoc!! jeszcze raz dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziabongowa
Aneta 02.03.1988 Szymon 14.09.1988 Co mozesz o nas powiedziec? Czy jeszcze kiedyś bedziemy razem? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz dwa trzy- z pewnoscia nie zostaniesz tam na stale...a wrocisz prawdopodobnie pod koniec tego roku lub na poczatku nastepnego:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa nn aa
Poproszę o wróżbę Anna 82.06.14 w jakiej dziedzinie osiągnę sukces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie marzy mi się wyjazd nad morze. A czy wyjade z moim facetem, M.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziabongowa- kochana... byliscie ze soba albo dosc krotko, albo niebardzo zwiazani emocjonalnie... Ty chcialabys zeby on wrocil, jednak on w tej chwili prawdopodobnie juz mysli o kims innym...jesli sie postarasz na nowo zwrocic na siebie jego uwage, to powrot moze sie udac...jednak bedzie ciezko, bo on juz raczej zakonczyl tamten rodzial...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa nn aa- prawdopodobnie w jakiejs pracy zwiazanej ze wspolpraca z klientami, kierowaniem zespolem...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ostatnie pytanie. Czy przez najbliższe miesiące będą jakieś zmiany w moim życxiu uczuciowym związanym z M.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×