Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Dove......- moja droga, prawdopodobnie Twoja przyszla praca nie bedzie daleko od Twojego domu:) nie na tyle, zebys musiala na dlugo opuszczac córcie:) jesli chodzi o nia i jej stosunek do babci...nie masz sie czego obawiac:) bardzo czesto jest tak, ze male dziewczynki sa bardziej zwiazane z babciami...pamietaj, ze to Ciebie najbardziej na swiecie kocha, bo to Ty jestes jej ukochana mamusia:) w przeciagu najblizszych 3 lat powinnas urodzic slicznego synka:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vikarka
witam, czy osiągnę zaplanowany cel? Jak długo będę jeszcze w obecnym związku? 06.01.1978 Anna DZIĘkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaSSia88- moja droga, juz w wakacje powinien pojawic sie ktos, w kim sie zakochasz z wzajemnoscia:) wyjdziesz za maz prawdopodobnie za 5 lat:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinka 1975
20-05-1975 Elwira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamako
mozna sie dowiedziec cos wiecej o moim przyszlym męzu? a czy oliwiera jeszcze koedys wogole zobaczę i co jego w milosi czeka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemaniaproszepowrozmi
ania 29.07.1989 kiedy wreszcie znajde kogos kto mnie pokocha? wrozko bardzo prosze napisz bo jak dotad nikt mi jeszcze nigdy nie odpowiedzial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko wiem że nie mam się czego obawiać bo moja córka jest najbardziej związana ze mną bo bo spędzam z nią najwięcej czasu i maksymalnie tyle ile mogę jej poświęcić tylko czasami tak mnie jakoś najdzie;))) Kochana dodałaś mi otuchy i obudziłaś we mnie nadzieję:))) Twoje słowa znaczą dla mnie bardzo dużo:))) Życzę Ci szczęścia i powodzenia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSSia88
dziekuej :) a w jakich okolicznosciach go poznam, czy moze juz sie znamy? to za niego wyjde za maz czy bede zmianiala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasx
14 09 85 dorota jak widzisz u mnie prace, z czym związana? co czują do mnie osoby z rodziny, czy sie poprawią kiedyś relacje, czy lepiej nic nie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Christiani8642
Kasia 19.04.77 Czy z mężem będziemy mięli jeszcze jedno dziecko i czy będziemy jeszcze szczęsliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aerochocolate - moja droga..rzeczywiscie wyglada na to, ze jestes z nim, bo jest dla Ciebie dobry...no wlasnie. wtedy kiedy jest:/ kiedy go nie ma targaja Toba watpliwosci... a kiedy sie pojawia, znow jest cudownie... kochana, on prawdopodobnie nie zrezygnuje z tej pracy, dlatego bedzie Ci bardzo ciezko, jesli zdecydujesz sie na zycie z nim... juz teraz zaczynasz tesknic za krajem, bliskim... musisz sie powaznie zastanowic, czego tak naprawde oczekujesz od zwiazku... czy poczucia bezpieczenstwa przez caly czas, czy tez tego, co daje Ci teraz Twoj partner...tak naprawde czujesz, ze wszystko to Ci nie wystarcza, ze chcesz czegos wiecej... przede wszystkim powinnas z nim teraz porozmawiac powaznie o Waszej przyszlosci... pozdrawiam i madrego wyboru zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinka 1975
Pyt ogólnie co mnie czeka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale między nami nic nie ma, bo się rozstaliśmy przez kłotnie wywołaną przez jego kuzynke.... Więc nawet nie ma mu jak to zobojętniać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poopon
15.12.1986 Kiedy moja dziewczyna mnie zostawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikarka- kochana, osiagniesz ten cel, choc bedzie to od Ciebie wymagalo nie lada cierpliwosci i posswiecenia... jesli chodzi o partnera, to prawdopodobnie bedziesz juz z nim do konca:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli można to zadam jeszcze jedno pytanie ...... ale tym razem związane z moim mężem.....:))) Czy uda mu się otworzyć swój własny interes??? Jeśli tak to kiedy???Cy będzie On owocny finansowo??? Piotr 8.04.1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia-22-pocztylionka
kochana wrozko jeszcze raz sie przypominam:) agnieszka 17.10.1986 czy musze sie martwic o moj zwiazek, kiedy bedzie dzidzia, i czy utrzymam sie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgkhj
justyna 15.12.1977 kiedy zaczne pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vikarka
Dziękuję bardzo za wróżbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlaczka
może mi Pani powróżyć? iwona 15.12.1981,dariusz 10.05.1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamako- kochana, jesli chodzi o przyszlego meza...karty mowia,ze prawdopodobnie bedzie wysokim blondynem:) Oliwiera juz nie spotkasz, ale co go czeka- musialabym miec jego date ur.:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie bede z MIchalem? Co sie takiego wydarzy? To moje ostatnie pytanie.....nie dziekuje tylko serdecznie i cieplutko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinka 1975
Co z moją pracą ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×