Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezradna mamuska123

czym zageszczac mleko w 4 miesiacu?

Polecane posty

Gość bezradna mamuska123

hej.. mam pytanie..otoz moja niunia w zeszlym tyg skonczyla 4 miesiace..lekarz powiedzial,ze moge jej do mleka dosypywac kaszke bezmleczna... mowil,ze caly dzien..a na noc samo mleko...wlasnie czym zageszczac to mleko? jakies konkretne przyklady? kupilam nestel kaszke ryzowa powyzej 4 msca..juz malej podalam niewiwlka ilosc...ale na iej pisze,ze tylko jednen raz dziennie...wiec co polecacie innego? bo nie wiem czy kASZKA ryzowa to dobry pomysl na poczatek...zwlaszca,ze tyle co corci skonczyla 4 msce...jestem bezradna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleik kukurydziany
kleik kukurydziany NESTLE(napisane ze od 5 mca,czyli..po 4) ryzowy powoduje zaparcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezradna mamuska123
dziekuje...to chyba zmienie ta kaszke...jestem pocztakujaca mamusia i naprawde sie nie znam... a mam pytanie..kiedy sie wprowadza urozmaicenie diety...czyli np. zupke z podstawowych skladnikow (marchew,ziemniaczek itp.)...bo na schemacie zywienia pisze ,ze od 5 miesiaca...czyli jesli moja corka skonczyla 4 to mam sadzic,ze to juz 5-ty i juz wprowadzac powolutku np. gotowana marchew...czy to za szybko...czy poki co skupic sie na tym zageszczaniu mleka? Boze jaka ja jestem glupia! ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×