Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cesarzowapanna

Czy jest tu ktos, kto niedawno po cesarce znow byl w ciazy?

Polecane posty

Gość Cesarzowapanna

Jak dlugo mozna czekac?Jakie moga byc konsekwencje malej odleglosci miedzy porodami??Prosze o podzielenie sie...moze ktos juz to przechodzil albo ma teoretyczna wiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fibunia1
taka dziewczyna z porodówki po cesarce zaszła w ciąże jakiś rok czasu po porodzie i musiała mieć drugą cesarkę bo blizna nie wytrzymałaby przy porodzie naturalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesarzowapanna
czyli zaszla w 3 miesiacu juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fibunia1
miała półtora roczną córkę i urodziła synka z drugiej cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllllllhhhhhhhhh
w konsekwencji zbyt wczesnego zajścia w ciąże mogą być komplikacje w ciaży,poronienie,macica może nie wytzrymać rozciagania,druga cesarka bo szew moze nie wytrzymać naturalnego porodu.Dobrze jest odczekać przynajmniej rok a i tak pewnie będzie następna cesarka. a ja mam z kolei pytanie: ile cesarek może mieć kobieta,żeby było to bezpieczne dla niej i dla dziecka????czyli ile może mieć bezpiecznie dzieci zakładając,ze bedzie miała same cesarki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co slyszalam to trzy...
ale nie dam sobie reki uciac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllllllhhhhhhhhh
no właśnie też tak mi sie wydaje,ze tak mowił mi lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez po cesarce
ja jestem 6 lat po cesarce przyczyna: wskazania medyczne zanikajace tetno u dziecka itp.itd. jak myslicie jesli bym zaszła w kolejną ciąze to jaki byłby poród u mnie bo słyszałam że jak ktoś miał cesarke to juz tylko tak moze rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tydzień do pipy
podobno można nawet 5-krotnie rodzić przez cesarskie cięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pierwszy poród był przez cesarskie ciecie, kolejny poród może odbyc się znowu przez CC lub siłami natury (zależy to głównie od przyczyny zrobienia cesarki podczas pierwszego porodu). Ale jeśli kobieta dwa razy rodziła przez CC to trzeci poród i każdy kolejny będzie już zawsze przez CC (podczas porodu siłami natury macica a raczej szew na macicy mółby \"pęknąć\"). Co do ilości bezpiecznych porodów przez CC, pewna Pani bodajże z USA rodziła aż ...11 (!!!) razy przez CC. Postaram się znaleźć link do tej strony żeby nie było że zmyślam. Z medycznego punktu widzenia, należy odczekać ok 1,5 - 2 lata miedzy 1wszym porodem a kolejną ciążą. Oczywiscie to wszystko zależy od kobiety i jej \"regeneracji\" organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up---------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×