Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żylaki

Żylaki

Polecane posty

Gość gość
Jesli ktos ma uwarunkowania genetyczne to co by nie robil ,zylaki pojawiacsie predzej czy pozniej. W mojej rodzinie zylaki maja prawie wszyscy :-( kupilam rajstopy z sholla, lykam preparaty z diosmina,stosuje chlodzace zele,masci ,chlodne natryski,na noc klade pod nogi poduszke aby byly wyzej od serca...lykam rutinoscorbin (bo w dodatku mam cere naczynkowa) stosuje red blockery i inne bajery...i co? I nic. Nogi sa ciezkie,zwlaszcza w upaly,czestomdopadaja mnie skurcze a zylek przybywa...a jeszcze nie rodzilam. Boje sie myslec co bedzie po porodzie. Jeszcze tylko hemoroidow nie mialam ale wszystko przede mna. :-( rodzinny polecil mi tak samo aspiryne i preparaty bez recepty. Zasugerowal rowniez,ze moge oczywiscie prywatnie zrobic badanie dopplerowskie i udac do flebologa albo chirurga naczyniowego. Poki co nie stac mnie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam chyba wszystko co jest na rynku i nic.... potem zaszłam w ciąże i się zaczęło. Co miesiąc nowy pajączek na nodze. Niebieska kreska jaka zawsze miałam pod kolanem zaczęła się uwidoczniać i była wyczuwalna pod palcami. Po porodzę to już w ogóle miałam na nogach malarstwo... Zapisałam się na konsultację do gabinetu doktora http://krefft-laser.pl/ i jestem zapisana na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam iść na zabieg z pijawką ale strasznie się tego bałam, tych oślizgłych stworzeń, dlatego zdecydowałam się na Varipro, maść na żylaki, która pomogła mi w tydzień ;) Bardzo ale to bardzo ją polecam, jest najlepsza! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexila

Według mnie przy tego typu problemach to nie ma co czekać, lepiej pójść do flebologa, on najskuteczniej pomoże. Sama byłam parę miesięcy temu w klinice Flebologii tam mi zrobiono usg doppler, dzieki temu można było dokładnie sprawdzić stan żył, potem zdecydowałam się na zabieg laseroterapii. Warto było, po zabiegu nie został nawet ślad a nie muszę ukrywać nóg bo żylaki zostały usunięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veneu

Mi na problemy z bolącymi nogami pomogło regularne branie maxi3vena, te tabletki są bardzo dobre, zawierają ruszczyk który poprawia stan żył, krżenie, zmnijsza obrząki i też uszczelnia naczynia krwionośne, to roślina znana od wielu wieków i bardzo skutreczna przy tego typu dolgliwościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×