Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość itobir

Brakuje Ci seksu? Ten topik jest właśnie dla Ciebie...

Polecane posty

Gość kocham Was bardzo
KWANP - ale kobiety nie uciekają. Kobiety sa milsze w dotyku, Miękkie i aksamitne. Wszędzie. Nie pomyślałeś, że chodzi o kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KWANP
Wkółko te same tematy i podteksty seksualne Cały czas dajecie do zrozumienia ze jesteście wyzwolone i gotowe na jakąś przygodę, ale jak widze reakcje tutejszych waszych męskich rozmówców to od razu widac że na gadaniu sie tylko kończy. Dla mnie to wszystko żałosne i nudne, A wy dalej udawajcie kogoś kim nie jesteście i dlaej puszczjcie te swoje usmieszki do mistrza bo chyba tylko on już został wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo mistrzunio najlepszy ;) mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Was bardzo
nie do końca masz rację K. Widzisz tylko to, co napisane jest na forum. Real potrafi być zaskakująco miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Was bardzo
ale K weszło w jakims celu. Ciekawe po co? Chcesz K usłyszec co wyzwolone kobiety robią w niedzielne wieczory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta nawet jak sie z kimś spotkam Tobie pomarancza sie napewno nie pochwale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawi mnie jednak mistrzu ten skrót :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KWANP
V 33 Wali mnie to czy sie z kimś spotkasz czy nie. Na forum siedzię wystarczająco długo aby rozróżnić osoby które poznają ludzi na fafie i ida z nimi do łózka od tych którzy tylko o tym rozmawiają. Leonik, movering, normalny i mistrz Gdzie oni są ? Może powiesz że się z nimi umówiłaś v33? Poza mistrzem nałgowym onanistą nie ma żadnego z nich. poszli szukac normalny lasek na innych tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciekawska pomarancza :P chetny jestes?:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle chyba tez mam prawo wyboru moze zaden z wymienionych uczestników forum mnie poprosytu nie interesuje?:P bierzesz taką opcje pod uwagę pomarańczowy mądrusiu??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge mistrzu byc na widowni?? załatw mi darmową wejsciówkę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona oczywiscie ;) bedę jako ta tarcza :classic_cool: ooo a pomarancza nie wie ze jak bede we Wrocku ide na trójkącik do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nic takiego
to tylko krowy co duzo rycza:O udaja kogos kim w rzeczywistosci nie sa:P taka prawda:O zal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nic takiego
wal z koldry jak zwykle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona dawaj kandydature a ja ci powiem czy moze byc?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KWANP
A ty v33 nie bierzesz pod uwage że moze to ty nie zainteresowałas żadnego z nich? Gdyby im zależało to pewnie by się postarali o twoje względy, ale coś mi się wyadaje że dostrzegli to co każdy rozgarnięty, że jesteś tylko wirtualną kochaną która się nudzi po trzech dniach flirtowania. Nie sprzedawaj tu swojej propagandy sukcesu o tym że wszyscy tylko czekają na twoje skinienie i o niczym innyn nie marza jak pogadac z tobą o seksie. Ty , zona i jenifer jestescie porostu nudne aż do zarzygania i co byście nie pisały to taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro juz się podbudowałes ;) życze powodzenia ;) nie po to wchodze na forum aby kogoś poznawac w realu nie musze nie chce i tyle twoja opnia jest dla mnie jak wycieraczka przy drzwiach ;) zegnam wysłuchałam cie i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Was bardzo
K a o kocham Was bardzo nic nie napisałeś. Smutno mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×