Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość itobir

Brakuje Ci seksu? Ten topik jest właśnie dla Ciebie...

Polecane posty

Gość Wydaję mi się że ten topik
zjadł własny ogon Tak wyeksplatowaliście ten temat że przez te ciągłe flirtowanie i przymilanie się do siebie, nie macie teraz o czym ze sobą gadać. Dużo gadania a konkretów brak :) To takie moje osobiste spostrzeżenie. PS. nikogo nie atakuje ani nie krytykuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Was bardzo
Masz tylko pół racji. Drugiej części musisz poszukać poza internetem. Ta bywa bardziej interesująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kolejny topik
na ktorym przez 8 godz dzien w dzien produkuje sie v33:( dzis troche krocej, bo ja ktos wyploszyl:D wczesniej byl taki topik z turlam dropsa i jewgienijem, tak sie tam lansowala, ze az chlopaki pouciekali:O Ile mozna pieprzyc takie smuty?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Was bardzo
a ktoś inny przez 8 godzin sledzi to, co napisała v33. To jeszcze bardziej smutne i żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się dzieje poza inernetem bo ja o niczym nie wiem :P Tak powaznie to trzeba brać poprawkę na takie znajomości. Na 50 internetowych znajomości 5 kończy sie bliższą znajomością A z tych 5 bliższych znajomości 2 kończą się w łózku. jeśli ktos uważa ze takie flirtowanie konczy się w łżóku to jest w wiekim błędzie. W 90% na checiach i fantazjach się kończy. To normalne i nie ma w tym nic dziwnego. Ja obecnie rzadko tu wpadam ale czasem czytam i nie widze w tym temacie nic złego. A i jeszcze jedna uwaga, odkryłem ze adres e-mail przy nicku bardzo zwiększa szanse na poznaie kogoś fajnego :) pozdrawiam zboczuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Was bardzo
sam jesteś zboczuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Was bardzo
Statystyka wygląda czasami tak - dwie internetowe znajomości. Jedna zakończona w realu. A rzeczywiście e-mail zwiększa prawdopodobieństwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kolejny topik
chyba jestes nienormalna/y:O nie trzeba siedziec 8 godz zeby przeczytac co przez ten czas powypisywala v33 cz zona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Was bardzo
robisz prasówkę pod koniec dnia. Rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Was bardzo
Pewnie, że trzeba być troche nienormalnym, zeby pisać na pomarańczowo w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kolejny topik
wali mnie co ty rozumiesz:P btw dla mnie to jest zalosnie smieszny teatrzyk z podstarzalymi aktorkami w roli glownej.to jest moje zdanie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Was bardzo
słodko piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Was bardzo
uważaj tylko na ręce i nie wal się miejscach publicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Was bardzo
wsadzają za to do karceru a tam nie wiesz kto będzie Cie walił. Tu masz przynajmniej wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Was bardzo
nie pochlap klawiatury. Szkoda słuzbowego kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się wtrącić, chociaż po chamskich odzywkach v w piątek miałam tu nie wchodzić:P:P Ten virtual sex absolutnie komuś padł na ŁEB(to nie moje słowo, mnie TATUŚ nie nauczył tak brzydko się wyrażać!!) Manię prześladowczą się leczy!! Spróbuj może ci się uda v33:P:P PS> v33 odwróć się do tyłu to JA:classic_cool: :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Was bardzo
a moze nie możesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Was bardzo
albo możesz ale krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Was bardzo
a może jesteś kobietą. To juz masakra... Nic sama nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kolejny topik
Aga:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kolejny topik
the end:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takija3
kocham Was bardzo a napisz na maila to Ci powiem co potrafię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa co mało ryczy
Jedyna osoba warta zachodu w tym całym burdelniku to normalny 28 Nie dość że fajny i fajnie gada to i fajnie wygląda Słońce odpisz na miala jak będziesz miał chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Agniecha do szkoły ....:D:D:D bębnie afrykański :D:D zabolało cię ze młodzian wolał pogadac z dojrzałymi nniz umówic się z półmózgiem?:D:D cytuje: \"to kolejny topik na ktorym przez 8 godz dzien w dzien produkuje sie v33 dzis troche krocej, bo ja ktos wyploszyl wczesniej byl taki topik z turlam dropsa i jewgienijem, tak sie tam lansowala, ze az chlopaki pouciekali Ile mozna pieprzyc takie smuty?\" :D:D oj pomarancza zebys wiedział co było po za....tym cyberświatkiem :D:D:D jak pisałam wczesniej nie musze się nikomu z tego tłumaczyc mam prawo pisac nawet jesli miałoby to byc tylko pisanie :D:D:D Ponadto to faceci na tym forum są mniej konkretnie Normalny nie przyszedł na spotkanie;) wystraszył się jewigienij nie do zdobycia a Mistrzu nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do propozycji ŻONY muszę dojrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×