Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krisser

Sex w małżeństwie a raczej jego brak

Polecane posty

Gość ziemniaczek w mundurku
Ja tam zamiast rumaka wolę ogiera. ;) @Mąż Twoja własna kobieta wpędziła Cię w takie kompleksy? To, że krótko możesz nie znaczy, że jesteś beznadziejny. Zawsze możesz to zrekompensować długą i owocną w orgazmy grą wstępną. A, gdy już po 2-3 orgazmach będzie opadać z sił weź ją na krótką ale intensywną przejażdżkę i ostatnią prostą pokonajcie razem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodny munż
oczywiście, że wieleeeeeee zależy, ja też wolałbym słyszeć zamiast "dokończ choc jęzorem" coś bardziej zachęcającego, ale jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniaczek w mundurku
@bibizoo A K nie czuje do Ciebie nic więcej prócz mięty? Rozstanie może być mu nie w smak. Nigdy nie pytałam... On jest singlem czy z kulą u nogi? Nie boicie się, że zraniona duma popchnie kochankę/kochanka do zemsty i prób uświadomienia żony/męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
Albo jesli nie możesz zapanować wówczas zrób to drugi raz po pierwszym zacznij bawić sie jej cipeczką zabaw sie emocjonalnie a nastepnie zrób to drugi raz. Drugi zawsze jest dłuższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniaczek w mundurku
JĘZOREM? Subtelna i romantyczna dama. Nie ma co. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodny munż
wiesz, jest już rozdrażniony, bo trwa to długo, a poprawy nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój K. też się zaangażował troszkę, bo nawet padł ten strrraszny czasownik na K, którego się panicznie boję dlategop chyba mimo dobrego seksu będę zwiewać jestem matką, nie potrzebuję jazd emocjonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
Albo zrób sobie przerwe tak z pół roku a potem eksploatacja na maxa przez jakiś czas- tazdziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
pogodny mam dla ciebie rade jesli chcesz zmienić taki stan rzeczy. Pewnie zauważyłeś że orgazm u nas składa sie z kilku skurczów ,wiec proponuje ci abyś spróbował takiego czegoś: jak juz czujesz że twój koniec jest bliski wówczas weź żonke na pieska ( tylko dlatego aby nie widziała twojej twarzy-bedzie niezły grymas :) ) w momecie samego wytrysku dopusć do pierszego skurczu kiedy tryśniesz raz napnij wszystkie mięśnie jakie tylko możesz w okolicach krzyża, odbytu,wszystkie jakie tylko mozesz (oczywiście bez rak)i nie przestawaj sie ruszac choć w pewnej chwili z pewnościa poczujesz ból ale musiszgo przemódz . Niezapominaj że masz jechać dalej i mimo że wytrysk miałeś fiutek ci nie opadnie a dalej będziesz mugł jechać a żonka będzie miała czego chce. W taki sposób my faceci możemy osiągnąć coś w rodzaju wielokrotnego orgazmu :). Z biegiem czasu bedzież panował również nad tym pierwszym skurczem i wtedy hulaj dusza piekła nie ma powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
Kurcze co was tak przesiało. Głupio czytać tylko własne wpisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! wlasnie zjechalem z majowego wekendu. Hm.. pewnie wszyscy mysla ze niezle sie odprezylem :) Jednak niestety, dzis ledwo zyje, chce mi sie spac i o niczym tak nie mysle jak o jakims kacie w ktorym moge sie polozyc :) a co do milych upojnych chwil... hm.. no nie mowie bo cos tam bylo nawet bym powiedzial ze bo co dwa, trzy dni jak nie seks to dostalem niezle pieszczoty. znajac zycie to chwilowy podryw, ale coz... haha poznalem pewna kobiete, niesamowita , a ze w tym czasie w domu bylo co nie co to o niej poprostu zapomnialem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
hej wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
Dzisiaj jestem tutaj rzadko :) muszę wyrobić zgłoszenia bo jutro wielki dzień :) jadę do Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
Do ziemniaczka żonka jednak nie witała na tym forum zgryza miała za inny wpis na facebooku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbrrrrr- wielki dzień? ślub? chrzciny? wyrywam się z domu i idę pobzykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
:) nie mówiłem to z przekąsem - sprawy zawodowe ale walą mi fajne plany yyyhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
:) ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
bibizzo jak sprawy z K ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
Ostatnio spotkałem ślicznego króliczka. Moje wilcze zmysły szaleją, nęci mnie jej zapach, kształt, biega po moim lesie i mnie nęci:) tylko cholera nie mam sposobu na złego zajca pilnuje jej. a cholera czujna jest :( a ja mam taką ochote na zajączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasztet z zająca najlepszy :classic_cool: :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
Normalnie palce lizać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
ty weź zajca ja się zajmę króliczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uganiasz sie za dziczyzną?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
:) dziczyzna jest taka smaczna ,wolna i hmmm dzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wyostrza apetyt :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
a ten zajączek ma ogień w sobie- normalnie nic tylko gonić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
eee ja widzę że ty też w zagrodzie nie siedzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×