Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezadowolona z pracy

Praca z moich koszmarów

Polecane posty

Gość niezadowolona z pracy

Dwa dni temu podjełam pracę, z której jestem bardzo niezadowolona. Czynników na to złożyło się wiele. Pracodawca dał mi skierowanie na badania lekarskie, ja je wykonałam zapłaciłam pieniędzmi swoimi, następnie pracodawca zwrocił mi wszystkie poniesione koszty. Fakt, iż jestem z tej pracy niezadowolona sprawił, że w mojej głowie powstała myśl zwolnienia. Moze ktos z Was wie czy jeśli się zwolnię będę musiała oddac pieniadze za badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorszy pracodawca
Juwentus sp. z o.o. i Agencja ochrony sp. j. Już na wstępie nie poinformowano mnie, że będę miała 2 umowy ( jedną na umowę o pracę w sp. j. na 936 zł brutto i drugą na umowę zlecenie w sp. z o.o.) Oczywiście na rozmowach rekrutacyjnych była mowa o jednej umowie o pracę na umówiona stawkę. Już pierwszego dnia w pracy dowiedziałam się, że będę musiała zostawać po godzinach tj. do 17, więc w sumie od 8:00 do 17:00 pracowałam 9 godzin. Podobno była przerwa na luncz, której nie było, bo wszyscy pracowali jak motorki. Pracy dla jednej osoby było tyle co dla trzech osób, więc czasem zostawałam nawet dłużej niż 9 godzin. Oprócz tego pracodawca oszukiwał na pieniądzach. Gdy np miałam dostać 700 zł netto z umowy o pracę, to dostawałam 680 itp. Pozatym ta firma to dla mnie obóz pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimi_
Niezadowolona, jestes pewnie na okresie probnym, masz wiec prawo do zrezygnowania z pracy po odpowiednim okresie wypowiedzenia. Nikt nie ma prawa kazac ci zwracac koszty za badania. Jesli masz umowe probna na 3mc to okres wypowiedzenia wynosi 2tyg, wiec troche jeszcze tam musisz popracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi ma racje a poza tym nawet jezeli chca zwrotu co uwazam za niemozliwe to ja bym zaplacil byleby sie z koszmarnej roboty wyrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika-kika
Kobieto, po dwóch dniach? Co można powiedzieć po dwóch dniach pracy, czego nie wiedziałaś przedtem? Właśnie przez takie nieodpowiedzialne laski pracodawcy nie ufają później uczciwym i poważnym ludziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar30
ika-kika---- co sie tak egzaltujesz i formułujesz uogolnienia na podstawie jednej wypowiedzi? znasz autora tego tematu na tyle zeby tak mowic? po co te emocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar30
oj to powyzsze byłon ostre jak tabasco w zupie cebulowej he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika-kika
Mar30 - nie ma to jak pochwalić własnego posta, nie? :( A ja oceniam po jednej wypowiedzi tak jak inni, których się nie czepiasz. Pogratulować wam wszystkim profesjonalizmu i odpowiedzialnego podejścia do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobie gratukuję
pracy :D i anonimowości :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×