Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myśląca o

lipokontur

Polecane posty

Gość mexa
Jutro ide na bezpłątną konsultację i jeśli mnie p. kosmetyczka pzekona to pewnie sie zdecyduje. Chcę wyszczuplić ramiona i na ten obszar ten zabieg wydaje mi sie najlepszy. Mam nadzieje ze nie bdą to pieniądze wyrzucone w błoto tylko zobacze jakieś efekty. Szkoda ze tak mało opiniii jest o tym zabiegu . A mozę jest na forum jeszcze ktoś co coś słuszał aolbo sam przeszedł lipokontour i mógłby sie podzielic wrażenizmi i rezultatami? Albo moze znacie jakies inne stronki gdzie czegoś sie dowiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Łodzi mozna zrobic
w Royallaser, jestem zadowolona z efektów, bo sa duzo lepsze niż w przypadku lipolizy igłowej. Po igłowej miałam jakies tam efekty, ale tutaj Pani mierzyła mnie centymetrem a centymetr nie kłamie ubyło mi 5 cm w pasie. Polecam dziewczyny to naprawde dobry zabieg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie można go
zrobić w Białymstoku? Błagam pomóżcie to moja ostatnia deska ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWO-ONA
Witam z Łodzi :) Jestem w trakcie serii zabiegów LK w Royal Laser, orientacja - brzuch po ciąży. Po czwartym zabiegu jeszcze nie widzę żadnego efektu, czy to normalne? Zastanawia mnie fakt, że podczas zabiegów wogóle nie czuję "prądu" idącego od elektrody na plecach. Podobno tak się może zdarzyć, ale ja mam wątpliwości czy przez to zabieg nie staje się mniej efektywny... Macie jakieś doświadczenia z podobnym "brakiem odczuć"? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja77
Ja robiłam lipo Kontour na wiosne i nie czułam nic od tej gąbki pod plecami tylko prady na brzuchu, może popros żeby zwiększyli i zobaczysz. U mnie było tak że z zabiegu na zabieg wtłaczanie było większe i na wyższych prądach, robiłam wcześniej peeling brzucha , no i pani wykonujaca zaleciła mi noszenie spodenek uciskowych , efekt MINUS 5 cm! Jestem tak zadowolona że na jesień planuję zrobić uda, no i żałuje wydanej kasy na jakies endermologie, ultracontour, lipoliza igłowa to jakas fantazja, bo u mnie nic nie dała oprócz dyskomfortu. Życze ci powodzenia. Na pewno będziesz mieć efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Zdecydowałam sie. za tydzien zaczynam zabiegi. Dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornab
hej mam pytanie czy to naprawdę działa czy jest ktoś niezadowolony ja chodziłam na mezoterapie igłową i zero efektów myślicie że to jest lepsze czy tak samo na mnie nie zadziała bo zastanawiam sie też nad lipolizą laserową bo jestem już bardzo zdesperowana mam wystające boczki błagam pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja77
nie zastanawiaj sie! na efekty trzeba trochę czekac ok 9 tygodni ale sa za to b.duze i trwałe,polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrecja77 mozesz cos więcej powiedziec o efektach?? RObiląś ten zabieg czy tylko słyszałaś?? I dlaczego trzeba czekac 9 tygodnii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja77
Na ostateczny efekt czekałam 9 tygodni, bo miałam 10 zabiegów. Oczywiście obwód zmniejszał sie sukcesywnie, ale dopiero od 4-5 zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez efektu
u mnie po dziewięciu zabiegach obwód uda zmniejszył się tylko o 0,5 cm. Cellulit ani drgnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrecja77 a ile straciłąs w cm w udzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja77
Ja robiłam brzuch i zniknęo 5 cm, a uda będe robić od pażdziernika, bo wcześniej nie było terminów na póznopopołudniowe godziny, ale wiem że efekt będzie na pewno, bo mam sprawdzone! Poza tym nie wierze w wypowiedzi niedowiarków,którzy nie mieli efektów, a może poprostu nie stosowali sie do zaleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możesz powiedziec jakie sa te zalecenia? CZy chodzi o picie 2l płynów dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja77
2 litry wody, spodenki uciskowe, rozsądne odżywianie bez wyrzeczeń, ale tez np.bez słodyczy, przed zabiegiem robiłam mocny peeling i wybrałam też serię 10 masaży, żeby ujędrnić skórę, bo po kilku zabiegach jak tłuszczyk znika brzuch zrobił sie miększy i jakby galaretowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już po 9ciu zabiegach i chyba są wreszcie efekty- obwód uda zmniejszył mi się o 2 cm (hurra!:). W ciągu ostatniego miesiąca schudłam o 5 kilo, ale oprócz lipokonturu jestem na diecie SB, łykam cellanese i chodzę na siłownię. Od niedawna zaczęłam też rolletic, na razie 4 zabiegi. Chyba rzeczywiście dobry jeste ten patent ze spodenkami, bo ja też mam wrażnie (za luźnej skóy) ale nie mogę się zmusić do noszenia spodenek w taki upał:( Co mi jeszcze przeszkadza, to moje mięśnie, ale widać jeszcze za mało ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promiss
Ja jutro ide na pierwszy zabieg Lipo kontouru i juz nie moge sie doczekac efektów, co ja bym dała za 2 cm mniej w udach! Marzenie! Też mam nosić spodenki, trudno jakoś przeżyję, byle działało. Dzaiewczyny jakie są ceny u was? Ja płacę 250 za jeden zabieg i nie wiem czy to jakoś nie za mało , nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Poznaniu
3 tyś za 10 zabiegów:-( a te spodenki to jak długo trzeba nosić- ja mam takie majtki korygująco- ukrywająco``-ściągające. Jak długo je -po zabiegu ? czy w nich spać czy w ogóle ciągle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej do w Poznaniu
do Pani wyzej gdzie w ogole w Poznaniu robia lipo kontur? Prosze napisz adres blagam. Ja wybieralam sie do Wroclawia bo szukalam w necie i nie znalazlam nic na ten temat zeby w Poznaniu robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derma beauty na
katowickiej w poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia1
Cześć. Jestem zdesperowana i chyba przyszedł czas na lipokontour. Wasze wypowiedzi brzmią obiecująco. Czy możecie napisać na czym to polega i czy jest cos takiego w poblizu Bydgoszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelikaMarbach
Nie pożałujesz , na mnie tylko Lipokontour podziałał i zlikwidowali mi w końcu moje brzuszysko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia1
Znalazłam gabinet w Gdyni czy ktoś coś o nim słyszał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia1
Hej !!! Co tu tak cicho? Jestem nowa w te klocki i poszukuję, czy ktos może mi powiedzieć jaka jest różnica, a może nie ma, między lipo kontour a smartlipo??? Proszę odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierz LIPOKONTOUR
i sie nie zastanawiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hungary
moje doświadczenie jest bardzo pozytywne, robiłam łydki , których nikt inny nie chciał mi zrobić, straciłam 3 cm! ULGA!!!! Lipokontour jest bardzo profesjonalnym medycznym zabiegiem, nie boli, nie ma jakis tam siniaków ani opuchlizny. Moja mama robiła sobie na podbródek i policzki i też ma super efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaa12
witam. mam pytanie a jak wyglada ten zabieg? mam pytanie czy mozna zlikwidowac nim bryczesy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia1
Nie wiem dokladnie jak wygląda chyba, ale nie ma żadnej większej inwazji nakłuć ani odsysania, sa impulsy. Co do bryczesów to ja tez właśnie bryczesy chcę zlikwidować i myślę, że to własnie będzie to. Nie wiem tylko jeszcze gdzie to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allla33333
a czy łydki też można i grube kolana zlikwidować tym lipo konturem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hungary
wiesz mam pytanie, mowias ze twoja mama zrobila sobie policzki, czy ma napiéta skore czy po tym zabiegu troszke nie opadla jej twarz? boje sie ze po tym zabiegu bede miala luzna skore na twarzy i bede wygladac staro, prosze cie odpowiedz, i ile zaplacila za zabieg na poliki i podbrodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×