Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myśląca o

lipokontur

Polecane posty

Gość pytanie do dziewczyn...
czy toras wie gdzie w okolicach bydgoszczy robiá ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia1
w okolicach Bydgoszczy mozna ten zabieg zrobić cyba w Ciechocinku i sprawdź też Pomorskie Centrum medycyny Estetycznej czy jakoś tak moglam pomylić nazwę ale na pewno w Toruniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OasisNell
Ja robiłam Lipo Kontour NNM w zeszłym roku ma śląsku przed swoim weselem, do dzisiaj mam efekty tego zabiegu, jestem bardzo zadowolona, że moje biodra nie powróciły do poprzednich rozmiarów. Straciłam 5 cm, bez tak naprawdę wielkich wyrzeczeń, co nie oznacza że można się objadać, nie ruszać i tylko chodzić na zabiegi. Polecam wszystkim ze śląska Studio Q10 z piekar, tam gdzie maja też tą fajną mezoterapię na cellulit, bo mają bardzo rozsądne podejście do klienta tzn. nie namawiają na siłę i nie obiecuja cudów, a to bynajmnniej dla mnie bardzo ważne, bo objechałam mnóstwo gabinetów w katowicach i chorzowie i czułam się tam wkręcana w 1000 zabiegów.Zabieg jest bezbolesny, no i cała seria trwa parę tygodni więc nie jest to zabieg typu: cud z dnia na dzień, a efekt ten sam co przy liposukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatyldaTkocz
Jestem zainteresowana tym zabiegiem i też chciałabym znależć gabinet gdzieś w okolicach Gliwic. Do Oasis Nell apisz proszę jak wygląda teraz twoja skóra? Czy robiaś jeszcze jakieś dodatkowe zabiegi? Np masaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verbatimm
Efekt LipoKontouru jest dużo lepszy niż lipolizy igłowej, bez porównania! Jestem przedstawicielem medycznym, na co dzień mam stycznośc z lekarzami, przedyskutowałam wiele za i przeciw, o nie wiedziałam na co się zdecydować. Wybrałam LipoKontour, ale ponieważ trzeba było długo czekać na termin w akcie desperacji poszłam na serię lipolizy igłowej i po 6 zabiegach miałam ubytek ledwo 2 cm, tak więc zarzuciłam temat i po 2 miesiącach poszłam na LipoKontour, jestem po 7 zabiegu i mam 4 cm mniej w pasie, a co najważniejsze skóra po zabiegu nie jest obolała i opuchnieta jak przy igłowej. Pełen komfort i efekty rzeczywiście są takie jak mówia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikspla
Na efekt lipolizy igłowej trzeba zaczekać nawet kilka miesięcy, kiedy zaczęłaś robic lipokontur, pewnie dopiero wówczas pokazał się efekt igłowej. Znam wiele osób które robiły lipokontur i stwierdziły ze to strata pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiksaP
Dziewczyny LipoKontour jest na prawdę rewelacyjnym zabiegiem, tłuszczyk topi sie w oczach! Robiłam w zeszłym roku i polecam wszystkim, którzy chcą uzyskać trwały efekt, u mnie nic nie powróciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kseni
dziewczyny czy któraś z was robiła lipokontur na kostki nóg mam grube kostki i nie wiem jak je chociaż trochę wyszczuplic. dajcie znać dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiksaP
No pwenie że ci pomoże, idz i się nie zastanawiaj i nie słuchaj głupot , bo wypróbowałam nie jedno i lipokontour okazał się być najlepszy z zabiegów medycyny estetycznej jakie robiłam, bo musisz wiedzieć , że to nie jest kosmetyczna sprawa, to jest bardzo zaawansowany technologicznie zabieg, nie jakies tam cud smarowidła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula ulenka
czy są jakieś dziewczyny, które robiły tym cuuudem schabiki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja macocha robiła
brzuch i boki i też bardzo widać różnice, w końcu wygląda jak człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia1
czy po tym zabiegu jest spadek wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie LK
ile trzeba wziąść zabiegów na np boczki, czy ok 5 starczy? nie mam dużo tłuszczu na boczkach, ale ze spodni wystaje, proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
Hymmmmmm, nie wiem czemu mam wrażenie, że kilka wypowiedzi na tym forum to były kryptoreklamy. Mimo wszystko chcę odświeżyć wątek. Może odezwie się forumowiczka, która robiła lipokontur i coś opowie o efektach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugenia76
Ja robiłam Lipokontour na brzuch i boczki i jestem bardzo zadowolona , ubyło mi 5 cm, bezboleśnie i szybko. Nie ma nic lepszego, próbowałam wiele drogich zabiegów, ale traciłam ledwo 2 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja też chcę się zdecydować na Lipo Kontur tylko nie wiem co będzie wtedy z moja skorą.6 miesięcy temu rodziłam i w brzuchu zostało mi 85 cm a w tali 70 Te moje boczki nie dają żyć i ta skora rozciągnięta.I właśni chciałam się zapytać czy to nie pogorszy mojej skóry,oczywiście chcę ją poddać jakimś zabiegom ale to musiałabym zrobić chyba po lipo kontur.Gdzie taki zabieg można zrobić w Krk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati111
Witam, czy ktos robil w Szczecinia zabieg Lipo Kontur, jesli tak , to prosze podac gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
Ok. Jestem po trzecim zabiegu lipokontur, w najbliższy piątek będę miała kolejny, docelowo - dziesiąć. Muszę uczciwie powiedzieć, że mimo tego, że dużo naczytałam się na temat zabiegu - miałam mieszane uczucia. No bo można chodzić, owszem, tylko czy wybór jest słuszny. Możliwe, że część wypowiedzi na różnych topikach to autentyczne opinie a nie marketing szemrany, ale czy to będzie dobre DLA MNIE? Nie bez znaczenia była również kwestia kasy. 2 tys. to niemała kwota. Pomyślałam "raz kozie śmierć" i podjęłam męską decyzję. Po trzecim zabiegu jest na pewno lepiej niż było na starcie. Widzę to w lustrze i czuję trochę w kieckach. Nie mierzyłam się, chcę to zrobić po zakończeniu serii. Po prostu - jestem zadowolona, a mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malago cieszę się ja po zrobieniu rozstępów też chcę poddać się zabiegowi lipo kontur .Pisz dalej o swoich wrażeniach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
Ok, na pewno napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneNote
Jestem w trakcie, a dokładnie po 6 zabiegach i mój brzuch zmniejszył się o 4 cm, jestem zadowolona z efektów! Zresztą już po pierwszym zabiegu brzuch był jakby lużniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
A ja jestem po czwartym. Brzuch chyba trochę lepiej wygląda, ale trudno mówić o spektakularnych efektach. Nie mierzyłam się, zrobię to później, być może dopiero po zakończeniu serii. Pytania do OneNote Czy kosmetyczka przed zabiegiem robi ci piling brzucha, czy ty sama wcześniej starasz się go robić w domu? Z jaką częstotliwością powtarzasz zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
I jeszcze: Jakie natężenie impusów wytrzymujesz? Ja max 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
Na początku lutego obiecałam, że napiszę o swoich wrażeniach po zakończeniu serii zabiegów lipokontur. No więc jest... tak sobie... Seria 10 zabiegów lipokontur została poświęcona brzuszkowi, ze szczególnym uwzględnieniem dolnej jego partii, tzw. oponki w okolicach pępka. Pomiary w tej okolicy po ostatnim zabiegu wykazały... zero zmian w centymetrach. Ubyło mi za to 3 cm w talii, ale może to być spowodowane zrzuceniem wagi o 4 kg raczej na skutek zmiany sposobu odżywiania niż zabiegów. Muszę jednak uczciwie powiedzieć, że skóra na brzuchu dużo lepiej wygląda - jest napięta i ujędrniona. Prawdopodobnie, gdybym miała zaawansowany cellulit, to moje zadowolenie byłoby dużo większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta lat 44
zabieg miałam w czerwcu 2008 roku.... efekt był rewelacyjny.....w talii straciłam 8 cm...... ponieważ jestem z"z tych żartych" :) zimą przytyłam 5 kg..... na początku maja poddałam się lipolizie iniekcyjnej..... Boże co ja przeżyłam!!!!!!!!!!!!!!! 36 wstrzyknięć w brzuch....9 ampułek z czego każda 4 wstrzyknięcia...........dzisiaj jestem 3 tygodnie po zabiegu..... i jestem zachwycona efektem.... skóra zrobiła mi się jędrna jak u nastolatki... 5 czerwca idę na drógi zabieg.....ale ze znieczuleniem!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornati
Do Elżbiety 44 Elu, z Twojej wypowiedzi wynika, że robiłaś zarówno lipo kontour jak i lipolizę igłową... Który z tych zabiegów jest wg Ciebie lepszy? Czytam te wszystkie wypowiedzi i mam potworne watpliwości, ponieważ już kilkakrotnie poddawalam się różnym zabiegom - LPG, Ultracontour itp i totalnie bez żadnych efektów... JEstem skłonna uznać, że jedynie bardzo inwazyjne zabiegi są w stanie mi pomóc... Załamanie... Poza tym z każdym nowym sezonem powstają jakieś nowe niesamowitości - teraz np EXILIS - więc jestem totalnie zamotana... Jesli możesz to napisz jakie jest Twoje zdanie na temat tych zabiegów. Czy ktoś miał podobny problem jak ja, bardzo proszę o swoje opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama36
Robiłam, mialam 10 zabiegów. Nie warto. Lepiej wydac pieniądze na wczasy odchudzające. Niedawno w Dzien Dobry TVN dziennikarka poddała sie serii 10 zabiegów i miała ubytek 1 cm. zapewne nie od tego. Poza tym Panie przy pierwszej wizycie mierzyły mnie centymetrem tak luźno, a potem na końcu ciaśniej i próbowaly mi wmówic, że są efekty. Naprawdę nie warto. Lepszy będzie masaż odchudzający lub limfatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornati
Do Mama36 No własnie... ja robiłam kiedyś 10 zabiegów LPG Enermologie i nic... Powiedzieli mi w innym miejscu, że 10 to za mało! 20 trzeba wziąć... wzięłam, a jakże... Do tego brałam jeszcze jakiś dziwny zabieg którego nazwy nie pamiętam (taki masaż dużą nasadką z bolcami) i też nic... Ostatnio zdecydowałam się na klasyczny masaż (70 PLN za ponad godzinę "tortur" całego ciała) i po ok 6 takich seansach cało wygląda lepiej niż po 20 LPG. To chyba zalezy od wlaściwości organizmu, nie wierzę, że te wszystkie pozytywne opinie to reklama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×