Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aśka_27

po usunięciu jajnika

Polecane posty

Gość Nat1996
kontrole mam za 2 tyg. dziękuję bardzo za cenne informacje, teraz mogę spać spokojnie. jeszcze raz dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co, życzę szybkiego powrotu do zdrowia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, mam 20 lat i 13.01.2014 jadę na operacje usunięcia jajnika bo mam na nim mega wielką torbiel i lekarz mi powiedział że nie da rady bez usunięcia jajnika. Powiedzcie mi o co powinnam lekarza zapytać, zeby było wszystko ok, czy mam mu powiedzieć żeby jajowód mi zostawił ,bo powiedział że skoro jajnika nie będzie to jajowód też zostanie wycięty.. będą mnie operować w krośnie odrzańskim, troche bardzo się boje.Lekarz mi powiedział że do 2-3 lat po operacji muszę mieć dziecko, troche mnie to przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. Ja mialam usuniety jajowod z powodu ciazy pozamacicznej. Dlugo staralismy sie z mezem i nie udalo sie. Wiem ze musimy miec czas zeby dojsc do siebie. Bedziemy dzialac juz za pol roku. Zycze wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościujjjjjj
Nat 1960, niestety bez jajnika i jajowodu jestes bezpłodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabmahava1973ymbpm
ja jestem obecnie na stazu,mam go 7.07.2008 wiec nalezy mi sie juz do konca L4 Jasne http://u.airabruzzo.org/15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszta082
Witam. Ja miałam usuwany jajnik z jajowodem w wieku 17 lat w 2000 roku.Mówiono mi, że będę miała problem z zajściem w ciążę, a teraz mam 2 dzieci. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula 92
Witam. Ja mam dość nietypowe pytanie... jakies 2 tyg temu miałam operacje ponieważ jajnik mi pękł nie byla to ciążą pozamaciczna lecz "pęknięcie jajnika spowodowane jajeczkowaniem" boję się że sytuacja może się powtórzyć;/ miałam przytaczana krew, po usg jamy brzusznej stwierdzono że mam bardzo dużo płynu w brzuchu co się później okazało że miałam 1litr krwi w brzuchu spowodowane pęknięciem jajnika; ( 2 dni po operacji dostałam miesiaczki mimo że data powinna być tydzień ponad do przodu...może ktos byl w podobnej sytuacji?nie mam pojęcia co mam o tym myśleć...boję się kolejnej operacji i tego co przeszłam:/pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część, pisze troche z nietypowym pytaniem ponieważ uslyszalam zadziwiającą historie w która nie mogę uwierzyć. Mama mojego faceta ma mocno wybujałą fantazje i opowiada ze po urodzeniu 1dziecka usunięto jej 1,5 jajnika czyli zostało jej pól jednego. Moje pytanie jest takie czy w ogóle można miec pól jajnika, jesli tak toczy można urodzić wtedy dziecko. Dziekuje z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.11.23 Część, pisze troche z nietypowym pytaniem ponieważ uslyszalam zadziwiającą historie w która nie mogę uwierzyć. Mama mojego faceta ma mocno wybujałą fantazje i opowiada ze po urodzeniu 1dziecka usunięto jej 1,5 jajnika czyli zostało jej pól jednego. Moje pytanie jest takie czy w ogóle można miec pól jajnika, jesli tak toczy można urodzić wtedy dziecko. Dziekuje z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam. x 1-mozna 2-tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitka221
Moja kuzynka urodziła bliźniaki posiadajac tylko malutka cześć jajnika. Jajniki kwalifikowaly jej się do wyciecia w wieku 14 lat, ale ponieważ byla bardzo mloda, lekarze zrobili wyszystko, zeby cokolwiek uratowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam 19 lat i jestem 3 tyg po operacji. Potworniak (guz 7 cm) na lewym jajniku. Niestety guz został wycięty razem z lewym jajnikiem. Pierwsza doba po operacji była tragiczna. Po operacji bolało mnie tak, że dali mi wszystkie możliwe leki przeciwbólowe, praktycznie całego dnia nie pamiętam. Następnego dnia było już o wiele lepiej, dopóki.... pielęgniarka nie kazała mi wstać. Oczywiście sama tego nie zrobiłam, nie dałam rady z wielkim bólem usiadłam, wstałam ii zrobiłam tylko 2 kroki po czym musiałam się położyć a pielęgniarka dała mi jakiś mocny środek od bólu. Lekarz mówił, żebym jak najwięcej chodziła więc starałam się jak najwięcej. Następnego dnia było już dobrze i jest coraz lepiej :) Cięcie ładnie się goi, jest tylko cienka linia, zrobiona tak nisko,że przy założeniu bielizny jej nie widać. Niestety potworniak to taki guz, który często występuje obustronnie, dlatego też co pół roku muszę robić badania ginekologiczne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×