Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość riki tiki dwa patyki

dziewczyny, pokazcie swoje sukienki. bo ja nie wiem jaką bym chciała

Polecane posty

Gość riki tiki dwa patyki

podoba mi się co druga, którą widzę w necie. prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie podoba Obelix :) mam slub za rok :) ponad.. jaki masz rozmiar sukienki wredniak. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvvc
Bromeczka ile kosztuje taka sukienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taśma bardzo klejąca: jak ida przygotowania? w sumie jeszcze sporo czasu, ale my sie juzstaramy najwazniejsze rzeczy zalatwic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maqdzia: mamy już sale i pokoje dla gości, datę i godzinę ślubu, kamerzystę i fotografa wstępnie. zespół mamy upatrzony narazie. narazie tyle. jeszcze dużo czasu:) aha i rodzice podzielili się już kosztami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taśma bardzo klejąca : fajnie :) my mamy sale i noclegi (umowa podpisana), zespol (umowa podpisana), kosciol na 15 :) stylistke no i szukamy fotografa i kamerzysty.. My sami placimy, bo chcemy..od dawna mieszkamy za granica.. i tak zdecydowalismy :) sukienke kupie podkoniec roku.. juz sie rozgladam :D no i to chyba tyle.. juz sie niemoge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się nie mogę doczekać, a to dopiero w październiku:( miał być wcześniej ale to jedyny wolny termin w zajeździe który chcieliśmy:( ale nie matego złego, bo pod koniec września odbieramy klucze do naszego segmentu :) masz już jakieś suknie na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniak: szkoda :( ja nie jestem tak wysoka.. mam 163.. rozmiar 34 :( nic poszukam dalej.. dzieki za odp :) ps. juz na innym watku, tez Cie o nia pytalam.. tak mi sie bardzo podoba ta sukienka... ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taśma bardzo kljąca: mam, Obelix z Pronovias ..ale musze sie wybrac do sklepu i przymierzyc..tylko czekam,az siostra w lipcu domnie przyleci.. bo nie mam z kim pojsc :( a Ty masz jakas na upatrzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniak. : wiem :) zobaczymy.. najpierw musze ja przymiezyc..nie moge sie doczekac lipca !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np, mialam kilka typow, najpierw, sidney, potem lorne, potem rondalle, potem jedna z sotero, az wkoncu wybralam obelix. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja marzę o Chrystelle Lynette - http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?line=m&pageSize=8&page=11&style=A3094GB ale bedzie ciezko.. wogóle tiulowe suknie jakoś bardziej do mnie przemawiały zawsze, bo takie z atłasu kojarzą mi się z kołdrą :P ale ostatnio się do nich przekonuję np: http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?line=m&page=7&style=A3227 tylko szukam czegoś z ramiączkami, bo mam małe piersi i nie utrzymam takiej sukni :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taśma bardzo klejąca : obie są śliczne :) ale pierwsza bardziej przypadłami do gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tasma ta pierwsza jest sliczna. szkoda tylko ze ma ten tiul. lubi sie "drzec" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taśma bardzo klejąca: no ja jestem szczupła a piersi mam 75D :( no i niby mam rozmiar 34 choć czasami sie właśnie w piersiach nie meiszcze :(( ciekawe jak to będzie z suknią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maqdzia nie martw się, po to robią poprawki krawieckie w salonach żeby twoja suknia wyglądała jak szyta na miarę :) co do tiulu to rzeczywiście strach, ale jak patrzę na tą suknię to jestem poprosty zauroczona 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka miala suknie pronovias-jupiter, oj z tego jej tiulu nic nie zostalo prawie:D no ale sliczna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taśma bardzo klejąca: no tak.. ;) rzeczywiscie.. znikam spac, bo niestety jutro do pracy..pozdrawiam dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej aż tak? :O to pewnie zwycięży rozsądek i zdecyduję się na atłasową :( szkoda.. a szyfon i tiul to praktycznie to samo prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tasma chyba tak, ale sluchaj jak ci sie bardzo podoba to nie odpuszczaj, kolezanka mimo wszystko uwaza ze bylo warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×