Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość riki tiki dwa patyki

dziewczyny, pokazcie swoje sukienki. bo ja nie wiem jaką bym chciała

Polecane posty

nie wiem czy warto, ta suknia jest nie do kupienia w polsce. salony nie chcą jej zamawiać, pewnie przez to że jest tiulowa. mogą mi zamówić, ale musiałabym najpierw zapłacić a nie wiem na pewno czy będzie na mnie ładnie leżeć i czy pasuje do mojej figury etc. za duże ryzyko kupować kota w worku za 4 tysiące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniak----------------------> piękna jest ta Twoja sukienka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura---> jak księżniczka:) zajebiście wygladałaś:) troszku inaczej sobie ciebie wyobrazalam ale pozytywnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetka ---> a co se będę żałować, raz można się przebrać za księżniczkę:-D Dziękuję za miłe słowa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pytał ile kosztuje La sposa Sala - w salonie ok 3500zl ale ja mam zamiar odkupić od dziewczyny jednej za 1500 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałam
Laura wygodnie było Ci w tej suknii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadasas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój narzeczony wczoraj zachwycił się tą sukienką--> wie, ze lubie takie bufiaste, i ta mu sie bardzo spodobala, az sie zdziwilam ze z takim entuzjazmem wyskoczyl, ze ta jest fajowa;) oczywiscie dół oklepany ale góra mi sie podoba i ten kolor.... http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?line=m&showAll=1&style=A3185 a moim typem jest jeszcze ta.. ale powoli przestaje mnie zachwycać http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?keywordText=Monalisa+Royale&keywordType=any&page=0&pageSize=8&style=V7018SA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie była wygodna, mogłam swobodnie oddychać i nawet coś tam jadłam:) Wiadomo, musiałam nauczyć się w tym chodzić, żeby nie przydeptywac, ale np w tańcu sprawowała się świetnie. Generalnie myślałam że będzie gorzej, ale nie męczyłam się jakoś specjalnie:) Na co dzień nie chodzi się w takich kreacjach i człowiek nie jest przyzwyczajony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, gawi to chyba kiedyś dobierałyśmy tu na kafe bukiet, o ile pamiętam:) Podoba mi się suknia dubduss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawi
Laura, tak był dobierany bukiet :) i będzie blady róż, aby do srebra pasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałam
ładnie wyglądałaś, wcześniej widziałam tą sukienkę na jednym z topików - chyba zdjęcie wkleiła sękata - na tobie zdecydowanie lepiej się prezentowała, ja mam też rozkloszowaną, dlatego pytam jak się w niej czułaś, za tydzień będę wiedzieć jak to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka ----> ten "nowszy" typ dla mnie bardziej - jest delikatniejsza, bardziej dziewczęca i myślę że bardziej urokliwa.... ale to tylko moje skromne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak miałam --- mnie się wydaje że właśnie w takich rozkloszowanych wygodnie się tańczy, bo ci ta suknia robi efekt klimy wokół nóg;) Trzeba sobie tylko opracować system siadania na krześle, i wsiadania do auta:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w taki razie dziewczyny, czy jest szansa żeby mieć taką samą sukienke, i kolor itp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka - dziekuje :) Laura slicznie wygladalas, suknia calkowicie nie moj styl, ale zachwycilas mnie jak zobaczylam zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniak, ja jestem 3 cm wyzsza od Ciebie:) i jak Ci sie zyje z takim fajnym wzrostem?? ja nie narzekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianetka - dziękuję 🌼 Dlatego akurat mnie się bardziej podoba suknia z tego drugiego linka który wkleiłaś, ja lubię takie "księżniczkowate" klimaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak madzianietka o tym linku pierwszym co to Twoj N tak się nią zachwycił, ja w sumie nie lubię bufiastych i nawet nie moge mieć sukni z dolem w literke A, nie mówiac o bardziej szerokich. Jestem skazana na "rybke" hehe ze swoimi marnymi 165cm..... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka - to jeszcze jepiej jak masz 178 :) powiem Ci szczerze, ze kiedys jak byłam młodsza to strasznie narzekałam, bo wszystkie moje kolezanki byly nizsze :D ale teraz kiedy juz jestem dorosla kocham swoj wzrost, szczegolnie nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×