Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość riki tiki dwa patyki

dziewczyny, pokazcie swoje sukienki. bo ja nie wiem jaką bym chciała

Polecane posty

Broneczka, a jakbys miala 150 cm?? mam kilka kolezanek, co mają tyle wzrostu i bardzo narzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniak, kurcze niestety ja tez kiedys kiedys wstydzilam sie wzrostu heh zawsze najwyższa w klasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, ja mam koleżankę co ma koło 150 cm wzrostu, i mówię, laska jest taka, że to zawsze ona na imprezach miała branie że hej a ja siedziałam w kącie:-D Ma wysportowaną, fajnie wyrzeźbioną figurkę, okrągły tyłek, talię osy, wygląda jak Kylie Minogue:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przyjaciolke ktora ma niecale 163 chyba, a jest taka sliczna laleczka ze szok, pokazalabym wam jej zdjecie, ale nie bede chamska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo wlasnie i znam tez duzo wysokich lasek, co nie potrafily zadbac o siebie i wzrost niestety ale przy tęgiej figurze, niezbyt wyglada:/ ale to temat na inny forum hehehe, dawajcie sukienki jeszcze jakies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja nie narzekam, teżmam psiapsiółke 150cm taką szczupła że czuje sie przy niej jak jakas taka wielka nienaturalnie ;) moj wzrost ma swoje plusy, czuje sie taka malenka w ramionach mojego N (188 cm ) i to jest fajne, ale za to kazde spodnie musze podszywac bo za dlugie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka - hehe no tak, jak dziewczyna jest wysoka a jest tega to tez nie wyglada to ladnie, ja mam 57 kg musze troche przytyc. ale juz koniec tej dyskusji, sukienki chcemy ogladac :) ja teraz sobie otworzylam link z moaja i patrze i patrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaczki ja na swoją to bym już na żywo popatrzyła ale nie po drodze mi do Łodzi niestety moze juz w czerwcu się uda :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara, a co ty tu robisz? Ty czasem nie wychodzisz za mąż w tę sobotę?;) Suknia bardzo fajna, będzie się chyba w niej dobrze tańczyć, bo wygląda na lekką, dzięki temu tiulowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Laura :D "dstresywwywuję" się :D :D :D ślub o 13.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a suknia jest bardzo lekka, w ogóle jej nie czuję a mimo to trzyma mocno biuścik pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara, na kafe to się można depresji nabawić niekiedy, a nie odstresować się:-D Życzę ci pięknej pogody, jak najwięcej uśmiechu w sobotę i na resztę życia, i pamiętaj, nie przejmuj się pierdółkami, tylko się baw:) Dawajcie suknie, dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałam
a ja to bym chciała już być po :P boję się tego jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TA "PRAKTYCZNA" LADNIEJSZA JA TEZ SIE STRESUJE, A MOIM LUBYM NIE WSPOMNE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałam
seed... ale one są podobne tzn rozkloszowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałam
luby też się stresuje? a to dziwne bo faceci z reguły podochodzą do spraw ślubnych z luzikiem - tak ma właśnie mój :) jedyne czym się martwił to spowiedzią ale to ja go tak nastawiłam po moich doświadczeniach... a poszło mu zupełnie gładko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dość duży biust, bo 80 E i boję się, że suknia będzie mi spadać albo jak podniosę rączki do góry to piersi mi wypłyną...Poza tym mam dość szerokie ramiona i wbrew powszechnym opiniom ciężko będzie je ukryć w jakiejkolwiek sukni, doszłam do wniosku, że nie warto się przejmować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale jedna ma ramiączka a to całkowicie zmienia postać rzeczy. Ramiączka utrzymają biust w ryzach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałam
aha faktycznie nie pomyślałam o ramiaczkach, moja koleżanka ma bardzo podobną bo to z l. ferrery co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sedeemcoming, mierzyłam tę pierwszą Demetrioskę i te ramiączka są cieniutkie, nie sądzę żeby one naprawdę pomogły utrzymać ten biust. Ja myślę że trzeba tu zainwestować w dobry stanik, który będzie podtrzymywał biust, a wtedy nawet tę wymarzoną można założyć i nic nie wypadnie:) Nr 1 - z bliska i w dotyku wygląda pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to Ferrera. Ja jestem zakochana w tych mocno rozkloszowanych dołach, w takiej poczuję się jak z bajki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McLady
wredniak śliczna sukienka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałam
Laura miałaś na swoim ślubie bolerko? Tzn w kościele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak miałam - stresuje sie i to chyba bardziej odemnie :) to On nalegał na slub, to On lata i załatwia, oczywiscie ja z Nim, ale widać, ze jak na faceta jest w to wszystko bardzo zaangazowany, Jak ostatnio bylismy na slubie u przyjaciol i Oni mowili przysiege to mojemu K. sie nogi ugiely i sie smial, ze chyba nie dojdzie do oltarza:D McLady - dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak miałam: Tak, miałam bolerko krótkie, kończyło się pod biustem, z koronki takiej jak suknia, z rękawkami 3/4. Zdjęłam zaraz po wejściu na salę, żeby do 1go tańca być już bez niego:) Suknię oddałam, bolerko zostało. Może któraś byłaby zainteresowana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×