Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smertetea

test ciążowy i dziwna kreska

Polecane posty

Gość smertetea

Witam 7 dni spóźnia mi się okres. dzisiaj zrobiłam test ciążowy płytkowy AMIL, ale po 5 minutach wskazuje na lewej kresce ( brak ciąży )bardzo intensywny czerwony kolor, natomiast na drugiej kresce bardzo bladą ledwo widoczną czerrwoną kreskę. Co to oznacza ? domyślam się, że ciąże. Proszę o odpowiedźPiszę szybko, mam nadzieję że mnie zrozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona111
Tak samo bylo u mnie tylko ze okres mi sie spoznial 10 dni i w pierwszym momencie tej cieniutkiej drugiej kreseczki nie zauwazylam dopiero pod swiatlo byla bardziej widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smertetea
ona111- i to była ciąża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona111
Tak tylko ze ja juz drugiego testu nie robilam bo inne czynniki tez na to wskazywaly ale jakos nie chcialo mi sie w to wierzyc.Dopiero po powrocie z wakacji lekarz dodatkowo potwierdzil poczatek ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smertetea
99% że to ciąża? :( nie da sie nic zrobić ?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laikowa24
to az tak źle ,że jestes w ciąży ?? nie martw sie mi sie spoznia 2 tygodnie okres, w sobote drugi test bo chyba oszaleje (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko test z krwi...beta HCG i wiesz an 99,9%!!!!!!! Żadne tam sikacze czy pre testy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wyszła Ci druga kreska, nawet blada, to Jesteś w ciąży. Nie słyszałam, żeby test pokazał ciążę i tej ciąży nie było. No chyba, że zrobiony przed terminem miesiączki, a potem doszło do samoistnego poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety są to możliwe przypadki! Ciąża biocheniczna! Bo o tzw prawdziwej ciąży mówi się dopiero od 6 tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napawde jest naprawde dla Ciebie cos tak zle??????? ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×