Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moja głowa

MIGRENA W CIĄŻY -

Polecane posty

Gość Moja głowa

Dziewczyny juz drugi raz dopadła mnie w ciąży migrena ....nic z dozwolonych środków nie działa :-( Jak Wy sobie z nią radzicie ???? jeśli wogóle macie bóle migrenowe oczywiście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beniaaa.
Ja cierpię na migreny, ale w ciąży po I trymestrze ani razu mnie nie dopadła:D chyba hormony tak na mnie podziałały. W I trymestrze czasem miałam migrenę, kładłam sę do łóżka i cierpiałam:( cóż mogłam zrobić. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja te to miewam nawet przedwczoraj miałam migrenę,a ratuje sie paracetamol ,można to jedyny lek który możemy brać w ciąży,ale nie przesadzaj z dawka jedna na 6 h powinno pomóc już po jednej ,mnie pomogło a ból mam czasem tak silny ze szok:( tez smarowałam sie amolem:) mnie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja głowa
Na mnie niestety nie działaja leki na bazie Paracetamolu. Przed ciążą pomagał mi ibuprom max i to tez na chwilke. Chyba muszę pocierpieć i tyle. Mam nadzieje że dzis to będzie ostatni dzień i jutro odżyje . POzdrawiam i dziękuję za odpowiedzi i rady :-) ide umierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez mam migrena ale przed ciaza to pomagal mi ketonal 100 i to na krotko w ciazy tez miewam migreny najlepszy sposob moim zdaniem bo leki i tak nie pomagaja to sen cisza i spokoj musimy niestety to przetrwac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×