Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niespokojna waga

Jak to jest z tym odczuwaniem , że ktoś o Tobie myśli?

Polecane posty

Gość karma moze
a moze to jakies polaczenie karmiczne co? podaj daty Wasze urodzenia to sprawdzic moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakerssss
na podstawie daty urodzenia da sie okreslic czyjas karme? przeciez duzo osob urodzilo sie tego samego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo1812cz
Witam. Właśnie dziś postanowiłem poszperać w necie i dowiedzieć się czegoś na ten temat. Tym bardziej że chodzą plotki, że jak ktoś o kimś myśli to tej osobie dzwoni w uszach albo występuje pieczenie twarzy czy uszu. Ja właśnie coś takiego przechodzę (od kilku miesięcy bardzo intensywnie). Latem zakochałem się w pewnej dziewczynie, która z resztą sama zwróciła na mnie uwagę i zaczęło się. Wzajemne myślenie u mnie objawia się głównie po przez dzwonienie w uchu i zaczerwienieniem tej strony twarzy. W momencie przychodzi na myśl obraz tej dziewczyny.., minione sytuacje , wspomnienia. Pojawia się szybsze bicie serca. Na samym początku tej " przygody " jeszcze dodatkowo budziłem się w nocy, albo nie mogłem zasnąć do rana po mimo ciężkiego dnia pracy. Na bank coś w tym jest że ludzie w szczególnych dla siebie chwilach - mimo że często osobiście się nie znają - w jakiś niewytłumaczalny dla mnie sposób potrafią się przyciągać myślami. Teraz są święta..., i dziwnym trafem od kilku już ładnych dni to ustało. Próbuję nawiązać tę łączność ale to już nie to samo. Być może to działa tylko wtedy gdy jednocześnie o sobie myślimy. Nie wiem czy przez te przygotowania do świąt i tą całą atmosferę rodzinną to się skończyło. Nie wiem. Zobaczymy co przyniosą kolejne tygodnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irka34
Jestem przekonana,ze osoby wrazliwe maja sklonnosci do telepatii.Ja na wlasnej skorze czesto doswiadczam- mysle intensywnie o kims i za pare minut ta osoba dzwoni.Nawet wysylam prady daleko-za granice i to sie tez powtarza.Zyje mi sie z tym dobrze,bo jak mysle pozytywnie o bliskich to Oni tez daja sygnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo1812cz
Dokładnie jest tak jak irka34 piszesz. Dobro zawsze się przyciąga, w taki czy inny sposób. Jestem człowiekiem wrażliwym i to może aż za bardzo ale właśnie tacy ludzie od życia najczęściej dostają po tyłku. Wyobraź sobie że najpierw się zakochałem a potem spostrzegłem że jest zajęta. Heh... niezła ironia losu. Tylko zastanawia mnie dlaczego dziewczyna mając kogoś zwraca uwagę na innych ??? Może nie do końca jest szczęśliwa..., a może to podwójne życie ?? Obym się mylił, bo nie cierpię ludzi dwulicowych. Tak czy inaczej przechodzę obecnie przez sytuację o której piszemy: wzajemnie się przyciągamy. Potwierdziłem to po przez dalsze " badanie sytuacji ". Dziewczyna dalej na mnie zwraca uwagę i często spotykamy się wzrokiem. No cóż, mogę tylko zaśpiewać: " znów dziś przeszła obok mnie... " :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem feministką
też w to wierzyłam, miałam różne na to dowody ale po tym jak nawet nie przysłał mi sms z życzeniami uważam, że tylko z mojej strony były te myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka21
miałam tak parę razy np.myślałam o moim przyjacielu bardzo intensywnie.. wspominałam stare dobre czasy oglądałam nasze zdjęcia jego zdjęcia i zastanawiałam się co on w tej chwili robi i własnie w tym momencie dostałam od niego smsa z zapytaniem co robię i spotkaliśmy się wtedy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser
G...prawda. O mnie nikt nie myśli, a jeśli nawet to nic nie czuję, jak np. sms przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zol
maras jednym slowem, przeczytalem wasze wszystkie posty i moge wam powiedziec tylko tyle, ze tez jestem osoba wrazliwa, ale za to bardzo wredna i mam cos takiego ze przyciagam do siebie ludzi dobrego i zlego pokroju. Ale jesli chodzi o temat to: zakochalem sie w pewnej dziewczynie, tak mi sie przynajmniej wydaje. To trwa juz od jakiegos czasu i jest to znajomos wirtualna, spotkalismy sie juz w realu. Mysle o tej osobie bardzo czesto czasami po kilka godzin dziennie i trwa to non stop, jest to silne uczucie. Natomiast kiedy skonczylem ta znajomosc pojawily sie inne mysli, i odczucia,wrecz przeciwne ze to Ona mysli o mnie, czy ktos moze mi wytlumaczyc o co w tym chodzi, jakas wieź elekrycznna czy duchowa, o ile cos takiego istnieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titatatititata
Jeśli chodzi o to przyciąganie to jest coś w tym :) Ja zauważyłam, że ukradkiem na mnie spogląda pewien pan. Trwało to już jakiś czas. Kiedyś z koleżanką poszłyśmy na piwko do takiego ogródka piwnego, ludzi było pełno bo to lato, gorąco i dzień wolny do tego. Zauważyłyśmy jeden stolik wolny więc poszłyśmy kupić to piwo i zmierzałyśmy do tego stolika dwa razy pokonując tą samą drogę . W pewnym momencie nie wiem dlaczego odwróciłam się do tyłu i spojrzałam prosto w oczy temu panu , a on patrzył na mnie tym razem nie ukradkiem lecz również prosto w oczy ! Nie rozglądałam się po ludziach nie widziałam kto siedzi i gdzie :) Przechodziłam obok niego i go nie widziałam, dopiero jak przeszłam dalej tak jakby "coś" mi odwróciło tą głowę, bo ja byłam zajęta rozmową i nie miałam takiego zamiaru żeby się rozglądać po ludziach. Jak się ocknęłam to szybko się odwróciłam i poszłam za koleżanką , byłam zszokowana i strasznie mi było wstyd. Poczułam się jakbym została na czymś złapana. Od tamtej pory minęło kilka lat, a ten pan nadal mi się śni i to dość często i nie mam pojęcia dlaczego i po co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zol
sny moga wynikac z tego ze ten Pan jest w twojej gllebszej swiadomosci, i przewaznie cos takiego nam sie zdarza jak by czegos nam brakowalo, wiec jesli nie odreagujesz czegos za dnia, twoja glembsza swiadomosc zrobi to za Ciebie podczas snu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko gdzie zniknelas
no bo jak jestesmy zakochani to prawie non stop myslimy o kims.... a jak juz sie odezwie ten nasz ktos.... to mysliscie, ze to telepatia? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również tak miałam, pisaliśmy w tym samym momencie,dzwoniliśmy w tym samym momencie,odgadywaliśmy myśli wzajemnie,pomimo,że znaliśmy się bardzo krótko, ale nic z tego nie wyniknęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnvbnvbnvnvbn
ja mam coś takiego z przyjaciółką... jak o niej intensywnie pomyślę to ona napisze do mnie smsa albo jak ona o mnie pomyśli to ja do niej pisze smsa;) a dzieli nas 80 km;) Przesyłam Ci pozdrowienia Kinga!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra druga
O jak miło,że mogę o tym poczytać.Też mam tak samo od dawna.Podobnie jak Nieszczęśliwy rogaty.Dzwoni mi w lewym uchu i wiem,że o mnie myśli w tej chwili. Sprawdzone z 1000 razy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaja anna maria
podnoiszę!!!! ja tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś w tym jest ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to bardzo dużo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp
a moze ktos sie jeszcze ciekawie wypowie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzmyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Ja dawno nie widziałam jednej osoby wysyłam maila i dostaje odpowiedź po 2 sekundach :-) aż sie zdziwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam bardzo podobnie. Kiedys zdarzalo sie, ze pomyslalam znienacka o pewnej osobie, zupelnie mi obojetnej, ot np. znajomy rodziców, a on nagle pojawiał się u mnie w domu tego samego dnia. Czasami zdarza mi sie tez przewiedziec, co kto do mnie powie, w jaki sposob sie przywita (wiem,ze to glupie, ale jakies pol roku temu szłam do kolegi,w sumie mojego byłego i pomyslalam, powie do mnie "czesc mloda" a przywitał sie "siema młoda" - mimo,ze nigdy wczesniej do mnie tak nie powiedział! Czasami mam wrazenie, ze cos w tym jest,a policzki pieką mnie codziennie. Niezaleznie gdzie jestem, najczeciej w szkole i wieczorami. Zwlaszcza,jak intensywnie mysle o Nim,moim byłym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktojest...
:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafascynowanatematem
Mam podobnie a wszystko zaczeło sie 2 lata temu. Poważne problemy spowodowały, że bardzo potrzebowałam kogoś z kim mogłabym porozmawiac, niestety nikogo takiego nie mialam. Któregoś dnia, kiedy byłam już mocno zalamana, nagle ogarnęło mnie dziwne uczucie i pojawila sie myśl, żeby wejsc na czat. Wszystko rzuciłam i natychmiast sie zalogowałam - to było jak w transie, wiedzialam, że musze. Tego dnia, zauroczyłam sie w pierwszej osobie, która zaprosiła mnie na priv. Wtedy własnie doświaczyłam tego wszystkiego o czym tu napisaliście. Czułam kiedy o mnie myśli. Dzięki tej "intuicji, wiedzialam, kiedy jest na gg, kiedy wysyła mi wiadomosc...itp. Podczas tej półrocznej internetowej znajomości wydarzyło się jeszcze coś, czego nigdy wcześniej nie doświadczylam. Poprosił mnie kiedyś o nowe zdjecie. Wysłałam mu. Następnego dnia, kiedy byłam czymś naprawde zajęta, poczułam nagle pieczenie policzków (wiedziałam już, ze to on). Pomyślałam wiec, że pewnie odebrał moje zdjęcie. Ale na tym się nie skończyło. Po kilku chwilach poczułam ogromną energie, która napływała do mojego wnętrza kierowała sie w dół mojego ciała, kumulując w okolicach brzucha. To było tak silne uczucie, że ledwo mogłam utrzymac się na krześle. Ta siła wciąż rosła i rosła aż doszło do "wybuchu" - to przypominało orgazm. Wiem, ze moze wydawac sie to dziwne. Nigdy potem czegos podobnego nie doświadczyłam. Po tym przezyciu zaczelam szukac informacji na temat tego, co mi się przytrafiło i wiem, ze to był tzw. "orgazm astralny". Tak sie zaczela moja przygoda z wyczuwaniem myśli innych. Po kilku doświadczeniach, wiem że kazda osoba wysyła inną energie, czasem to sie objawia pieczeniem policzków, czasem uczuciem tęsknoty, czasem wyczuwam tylko samą energie, jest ona obojętna. To jest naprawde fascynujące "zjawisko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciaaaxD
no ja mam tak że gdy ktoś dzwoni i np mówię że to marta i odbiorca telefonu odbiera ten telefon i faktycznie okazuje się że to marta lub też czasem potrafie przewidzieć czas zegarowy czuję że ktoś myśli i zaraz ta osoba dzwoni lub też czuję ze mysli o mnie miałam kiedyś w wieku 10 lat taki przypadek we własnej łazience sprzątałam tam popatzyłam w okienko i zobaczylam dłon meska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki polski men
telepatia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek))
Telepatia istnieje , szczególnie wtedy , kiedy ktoś nam jest bardzo bliski ,a czasem udaje ,że nic go nie obchodzimy)) po prostu kochamy skrycie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest sposób, by dowiedzieć się, kto Cię ściąga myślami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem to samo. Bylem do szaleństwa zakochany w koleżance z pracy.. często piękny mnie uszy, niemal codziennie i to tak intensywnie.. od razu ona mi przychodzila na myśl. Miałem też takie wewnętrzne odczucie tęsknoty zwłaszcza jsk się długo nie widzieliśmy. Jednego razu aż się wybudzilem w nocy z takim silnym wręcz bolesnym pragnieniem przytulenia się do niej.. Jak się później okazało ona się we mnie podkochiwala ale nie wyszło nic z tego. Dziś dalej mi się śni.. i to uczucie że przyciągamy się dalej myślami i pieczenie ucha się pojawia od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×