Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niespokojna waga

Jak to jest z tym odczuwaniem , że ktoś o Tobie myśli?

Polecane posty

Gość zobacz to
Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może trochę nie na temat,ale kiedyś w podstawówce miałam taką książeczkę,w której było miejsce na rysunek i było napisane,zeby tu narysować swojego najlepszego kolegę/koleżankę. Nie narysowałam nikogo znajomego tylko wymyśliłam sobie,że narysuje najlepszą koleżankę z gimnazjum i że to będzie Ewa. Tak dla zabawy. Potem o tym zapomniałam. Gdy za kilka lat oglądałam tą książeczke i trafiłam na ten rysunek byłam w szoku..bo moja najlepsza koleżanka z gimnazjum to Ewa właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie moge spac i to chyba jest zwiazane z tym ze pewna osoba o mnie mysli. Oblewaja mnie poty i pieka mnie policzki. A czasami mam tak ze ta osoba mi sie sni czy to jest telepatia czy napewno ta osoba mysli o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś podobnego ostatnio mi się zdarzyło. Poznałem na fb jedną dziewczynę, której nigdy nie widziałem w realu. Zaczęliśmy pisać do siebie, zauważyłem, że ona prawie nie śpi w nocy. Była ciągle aktywna na czacie. Po jakimś czasie sam zacząłem mieć problemy z zasypianiem i zauważyłem, że coraz więcej osób z mojego otoczenia zaczyna się skarżyć na bezsenność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz juz śpie dobrze, masz racje mysle o tobie dlatego tak się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn. co się dzieje? że spać nie mogłaś przez te myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio często tak czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to jest piękne. Toż to teleapatia. Bratnie dusze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgoscc
Nie wiem czy cos w tym jest , spotkałem się z dziewczyna która mnie olała , ale ciągle piecze mnie ucho , myslicie ze ta osoba wciąż o mnie myśli ? Bo ja o niej nie mogę przestać ... A ru nic , ani SMS ani telefonu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz wiedziec czy on o Tobie myśli i co myśli, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce sie dowiedziec co myslicie jak was pala policzki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzę w telepatię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie wiedziec czy ktoś rzeczywiscie o Was mysli, czy cos do Was czuje, napiszcie do mojej wrózki Sofii, jest śiwetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest podobna sytuacja tylko że my ze sobą nie rozmawiamy (pokłóciliśmy się) ale ciągle mam wrażenie że o mnie myśli. Budzę się ze snu w nocy i pierwsze co on pojawia się mi. Przykładem było choćby ostatnią sobotę w ogóle nie umiałam się skupić na niczym. Powiem też że są dni, w których nie myślę o nim a on mi się pojawia. Jest też tak że ukradkiem obserwuje go a on cały czas patrzy na mnie a gdy spojrzę na niego w trybie natychmiastowym odwraca wzrok. Dziwne...co Wy na to?. Dziękuję za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLooona
Gdy ktoś o Tobie myśli to jakby trzymał Cię w ciasnej walizeczce i taszczył wszędzie ze sobą... jak zwłoki ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasik80
Dziękuję bardzo za odpowiedź ;), a mógłby mi ktoś powiedzieć bardziej o tej sytuacji?. Pisałam przed ostatni post o treści"ja mam podobnie....Dziwne...co wy na to?. Dziękuję za odpowiedź".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zauroczył pewien facet od pierwszej chwili ,myslalam o nim intensywnie .niedawno zginął w wypadku samochodowym i wciaz wracam do niego myslami , więc to nie jest zadna telepatia bo go juz niema i niestety nie będzie: ( a mysli o nim mam zywe. I co z tym zrobic? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Kaski faktycznie postawcie sie w sytuacji zon lekarzy , co one czują gdy tyle zakochanych pacjentek lgnie do ich mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co opisujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ciekawe bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka interpretacja somatycznych odczuć w powiązaniu z emocjami, uczuciami moze wydawać się śmieszna, ale i ja mam wyrażenie, że "coś" w tym jest. Brak logicznego wyjaśnienia tego "zjawiska" skłonił mnie do szukania inf na forach i wpadłam na wątek na kafe. Od kilku miesięcy odczuwam doslownie codziennie to dziwne uczucie pieczenia lewego ucha, obejmujacego prawie całą twarz. Zapytalam nawer lekarza rodzinnego ...bez komenarza - wykluczyl zapalenie ucha;) Owszem, moje myśli krążą wokół pewnej osoby, ale nie sądzę by wywołały u niej taki efekt! Podobnie jak w historii "gosciac" uzywajac niewyrafinowanego języka "olał" mnie więc i ja nie okazuję zainteresowania jego osobą. Prawda jest jednak inna. Myślę o nim bardzo często, zwyczajnie brakuje mi go. Bardzo mnie zawiódł i rozczarował swoją postawą, biernościa, brakniem inicjatywy. Dostrzegam jego wady a mimo to nie potrafię o nim przestać myslec. Gdy o nim myślę odczuwam to dziwne pieczenie i odwrotnie myslenie o nim pojawia sie wraz z tym cieplem. I z nikim innym i o nikim innym. Dziwne. BTW Nie wiem tylko dlaczego, nasze emocje lokujemy w niewłaściwych osobach. I nie mam tu na mysli milosci i itp bzdur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często lokujemy w najbardziej nieodpowiednich osobach, też z kafe :O :P :D:D:D:D , to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychiatryk :P Kochani !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak _ pieķą mnie uszy. Poza tym bardzo często o kimś mysle i dosłownie za chwilę czy za godzinę ta osoba do mnie dzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mam, poznałam pewnego faceta i doświadczyłam tego, nigdy wcześniej. Może wydawać się nienormalne, ale naprawdę tak jest. Jestem wagą , przeważnie piecze mnie lewy policzek, a zaraz do mnie odzywa się On, tak jest prawie za każdym razem, a jak się nie odezwie, to wiem, że myśli o mnie. Jakieś takie przyciąganie bratnich dusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze wiem kiedy o mnie myśli i kto. Najpóźniej na drugi dzień ta osoba się odzywa. Po prostu to wiem. Kiedys nawet wzięłam ze sobą telefon specjalnie bo wiedziałam że ktoś napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwie zakochana

Ja mam tak od 15 lat 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenaaa

Bratnia dusza, tyle w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja zawsze czuję że jest więcej osób niż dwie które o mnie myslą i to mnie martwi , bo wcale nie chcę zeby o mnie myslałay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

ja zawsze czuję że jest więcej osób niż dwie które o mnie myslą i to mnie martwi , bo wcale nie chcę zeby o mnie myslałay

noo może jedna o której ja tez myslę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×