Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biustonosz duży

Duże a tanie biustonosze

Polecane posty

Gość biustonosz duży

gdzie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak duży to nie może być tani
bo duży biust wymaga dobrego trzymania, na allegro można upolować czasami firma evans ma fajne na fiszbinach :) używany kupisz tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak duży to nie może być tani
wyglada fajnie, dużo nie ryzykujesz, bo drogi nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biustonosz duży
jeszcze się rozglądnę mnóstwo tam tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............................3
ale jeśli masz 90 pod biustem to nosi się rozmiar z obwodem 80 lb 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A duży to jaki? Bo ten co zalinkowałaś to jest na osobę mającą pod biustem ponad 100 cm (mierzone ściśle i na wydechu) a w biuśćie 106-108 cm (a możliwe, że mniej, bo przy większych obwodach tabelki nie są do końca miarodajne). To na pewno Ty?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biustonosz duży
Jak to? Mam pod biustem jakies 87 cm, kupuję 90 i czasem są na mnie przyciasne, aż zostawiają ślad :/ Nie rozumiem Was trochę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne są przyciasne z powodu za małej miseczki - nie mieszczące się w nie piersi uciekają pod obwód i dają uczucie ciasności. Mając \"jakieś 87 cm pod biustem\" (lepiej zmierz dokładnie, bardzo ciasno i na wydechu) powinnaś sięgać po staniki z obwodem 80 (albo i mniej w rozciągliwcach) - tylko wtedy zapewnisz piersiom odpowiednie podtrzymanie. A miseczkę wyliczasz od obwodu stanika (czyli od tej 80), a nie od Twojego obwodu pod biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska1
No dobrze, z tej strony http://www.bra-fitter.prv.pl/ wyszło mi, że mam rozmiar 85 I Skąd ja to wytrzasnę? :D Do tej pory kupowałam 85 C i fakt, było troszkę przyciasne, ale znów D za duże. Coś tu nie halo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polskie 85I? To będzie brytyjskie 85FF, przynajmniej teoretycznie bo przy większych obwodach tabelki nie są do końca miarodajne - część obwodu w biuście to plecki. Zakładając, że to jednak 85FF, to w polskim internetowym Peachfield masz w tym rozmiarze ok. 15 propozycji, w KAROline ok. 20, a jest jeszcze Bellissima, Avocado, Intimo4you... i mnóstwo sklepów brytyjskich wyrzucających np: http://tiny.pl/kxk3 - 64 propozycje. Przed zakupem netowym jednak radzę skonsultować rozmiar w tym wątku (ze względu na niemiarodajnośc tabelki właśnie): http://tiny.pl/kx2x Możesz tez pisać do mnie na maila :) A jeśli mieszkasz w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Zielonej Górze, Katowicach to tam są sklepy stacjonarne z brytyjskimi stanikami - możesz pomierzyć :) A co do za dużości 85D: - czy zakładałaś stanik prawidłowo, solidnie wygarniając piersi spod pach i układając je w miseczkach, o tak: http://tiny.pl/59cb ? - czy skróciłaś ramiączka? - czy nie stosowałaś tricków ukrywających zły rozmiar: http://tiny.pl/5pmz - czy przypadkiem \"za dużość\" nie objawiala się pustym miejscem na czubku miseczki? bo marszczenie się czubka to objaw miski za małej! etc... etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha1
Raz na jakiś czas duże staniki wogóle bielizna w większych rozmiarach jest dostępna w lidlu, jest dobra jakościowo a przede wszystkim cena jest bardzo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zocha1
przestań bo to jest już żałosne, nie osmieszaj sie bo nie masz nawet nikłego pojęcia o właściwym dobieraniu biustonoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary2312
ja bardzo polecam biustonosze, ogólnie komplety bielizny ze strony avlo.pl , ze względu na to , że można dostać tam duże rozmiary z dokładnym ich opisem i po niskiej cenie! :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosto z piekarnika
nie spamujcie i nie polecajcie jakiegos badziewia , zobaczcie na balkonetka.pl i lobby biusciastych najpierw albo na stanikową mapę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienne Słoneczko
Polecam jeden z chyba popularniejszych sklepów www.intymna.pl, kupuję tam już od roku i niemal każdy zakup jest trafiony. Wcześniej wydawało mi się, że noszę dobrze dobrane biustonosze ale byłam w ogromnym błędzie co po pierwszym zakupie odczuł mój kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie spamuj z intymna coś tam
przeciez tam jest najgorszy badziew a tobie płacą od sprzedazy tego badziewia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×