Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taiannnnnne

koszmar 2-letniej dziewczynki

Polecane posty

Gość taiannnnnne

aż mną wstrząsnęła dzisiejsza wiadomość. We Włoszech matka zostawiła w samochodzie (na słońcu) 2-letnią córkę, w dniu jej urodzin. Zapomniała o niej. Mała przez 5 godzin umierała. Coś strasznego :( Tak mi tej małej żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też o tym czytałam...spieszyła się na lekcje bo była nauczycielką i zapomniała że zostawiła małą w samochodzie...jak można zapomnieć o dziecku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaaaaaaaaa
jak mozna zapomniec o dziecku?co za matka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrament
to nie matka tylko nauczycielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( straszne... :( powinno się teraz ją zamnkąć w upale i czekać aż zdechnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
A ja sądzę że ona częściej zostawiała któreś z dzieci w samochodzie jeśli spało a sama miała coś do załatwienia. Teraz wymyśla głupie wytłumaczenia ale sądzę że świetnie wiedziała że dziecko w samochodzie jest i nie sądziła że jej beztroska będzie miała taki tragiczny finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Dodam że skądinąd wiem że traktowanie samochodu jak domu i zostawianie dzieci bez opieki w takim zamknięciu, bez myślenia o ryzyku, jest bardzo częste. Zresztą co tu gadać, wbrew temu co piszecie o obecnym czasie, to problem braku odpowiedzialności, złej opieki nad dziećmi, braku jakiejkolwiek czy niepogodzenia różnych potrzeb (czy coś załatwiasz, pracujesz, czy zajmujesz się dzieckiem, wydajesz pieniądze - np na opiekunkę - czy je oszczędzasz) ... jest stary jak świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie jakiegos linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
W tych swoich pochopnych osądach nie przyjmijcie przypadkiem że bronię matkę. Uważam wręcz że są kobiety które po prostu nie powinny decydować się na macierzyństwo... Ale to że dziecko umierało w słońcu, nie znaczy że nie stało na początku w cieniu. Przez pięć godzin słońce zmienia istotnie położenie. Wy też o tym pamiętajcie. Idą wakacje i niejednej z was grozi zostawić coś żywego w zamkniętym szczelnie samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie jakiegos linka
dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie jakiegos linka
co nie zmienia faktu że dziewczynka śmierć miala straszną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taiannnnnne
wystarczy, ze wejdziesz na onet lub interię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Mógł też rozgnieść samochód z nią w środku jakiś TIR, mogła ją zabić wrzucona do środka petarda, mógł ktoś ukraść samochód z nią w środku a ją sprzedać na organy zamienne dla jakiegoś dziecka bogacza lub znęcać się nad nią i porzucić zwłoki w rowie... Wiele może się wydarzyć gdy zostawia się dziecko bez opieki. Uważam że tej rodzinie należałoby się przyjrzeć bo to raczej nie pierwszy taki wyskok i może nie ostatni. W każdym razie straszne... Zastanawiam się tylko czy płakałam, czy bardzo cierpiała... No i dlaczego nikt nie zauważył że dziecko jest w środku... A, pamiętacie? W Polsce była podobna sprawa. W wakacje kobieta sprzedająca na straganie, zostawiła małe dziecko w samochodzie na słońcu. Gdy straż miejsca zawiadomiła policję i wybili okno (jeśli dobrze pamiętam), dziecko traciło już przytomność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
* straż miejska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taiannnnnne
mnie się wydaje, że pewnie mała strasznie płakała, mogła wpaść w histerię i to również przesądziło o jej losie. Starsze dziecko ok 5, 6 lat być może było by przestraszone ale nie w takim stopniu, pewnie też miałoby więcej szans na przeżycie.W samochodzie raczej na pewno były pozamykane okna i nikt nie słyszał płaczu.... :( jakoś tak mocno wstrząsneła mną ta historia, bo dziewczynka przez tyle czasu, pewnie zapięta w foteliku, przerażona, bardzo cierpiała, umierała w samotności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trtr co to za tłumaczenie że samochód stał na początku w cieniu?! jakim człowiekiem trzeba być żeby ZAPOMNIEĆ o własnym dziecku?! I bedzie odpowiadać za nieumyslne spowodowanie smierci? Powinna za morderstwo pierwszego stopnia. Dla mnie nie ma tłumaczenia. Matki powinny byc surowiej karane bo to one dały zycie i ich zasranym obowiązkiem jest bronić tego życia a nie odbierac je w męczarniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:30 Artigiana Matki powinny byc surowiej karane bo to one dały zycie... Dokladnie rzecz biorac, zycie poczatkuje ojciec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże... ja mam w domu takiego dwuletniego Promyczka. Dla tamtego Promyczka :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam problem z zaznaczaniem-
opiekunka nie zadzwoniła czemu nie ma u niej dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taiannnnnnee
też się nad tym zastanawiałam, podobno ojciec dziecka zadzwonił, ale po kilku godzinach.... z drugiej strony to Włosi a oni często i gęsto się nie spieszą...moze coś jeszcze o tym napiszą. ❤️ dla maleństwa i 🌼 umarła w dniu urodzin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie dziwne jest to, ze samochód stał na parkingu pod szkoła i nikt nie zauważył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że nie cierpiała :( Choć umierała przez 5 h, mam nadzieję, że była nieprzytomna i nic nie czuła :( To dla mnie dziwne, jak można zapomnieć o dziecku, po przejechaniu paru ulic????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taiannnnnnee
gdybym była na miejscu tej matki to nie wiem, czy umiałabym dalej żyć.......i jeszcze jak spojrzeć mężowi, dzieciom w oczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taiannnnnnee
jest teraz tyle strasznych historii związanych z dziećmi, chyba lepiej juz nie oglądać tv, przynajmniej przez pewien czas, żal mi tych dzieciaczków...a jeszcze jest tyle dzieci bitych, wykorzystywanych w domowym zaciszu, przykre to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamtym roku była podobna historia we Francji ,ojciec dziecka tak sie spieszył do pracy ze zapomniałam zawieść dziecko do żłobka ,usnęła w samochodzie ,tłumaczył sie ze gdyby gaworzyła to by nie zapomniał:(miała może ze 4 miesiące,i zadzwoniła po kilku godz. ze żłobka pracownica do Matki dziecka z zapytaniem dlaczego małej nie przywieźli i szybko telefon do męża...i nagle szok:( za późno ,oboje zwariowali policja powiedziała ze sami sie ukarali :( zatłukłabym męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam na Onecie:-( Tak strasznie mi smutno, jestem wstrząsnięta. Biedne maleństwo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×