Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

dobra dajmy spokoj tej nk ja po oostatniej wizycie nie bylam zadowolona - doktorka prawie nic mi nie powiedziala - nie byala 2 miesiace a ta nawet mi dzidzi nie chciala pokazac przez usg :( ale laskawie zrobila jak jej zasugerowalam ze chce. zdjecia mi nie wydrukowala :( nastepna mam 18 wrzesnia moze dzidzia zdradzi kim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie nie wiem ale miedzy 1 a 6 lutego wychodzi a TY znasz plec? moja dzidzia miala 11 cm od glowki do konca kregoslupa nozki schowlaa i nie bylo widac a wasze dzidzie ile maja "wzrostu"??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wizycie byłam 25 sierpnia i Dzidziuś miał 15 cm, podobno jest duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w sumie 4 zdjecia pierwsze 7 tydzien drugie 10 i dwa z 14go.powinnam miec w sumie 5 zdjec ale na pierwszej wizycie w 6 tyg za duzo na glowie mialam (to byla moja pierwsza wizyta u ginekolog jeszcze u niemki )wiec zupelnie zapomnialam zeby mi wydrukowala ale miedzy pierwszym a drugim usg jest tylko tyzdien roznicy bo w 7 tyg mialam brazowe lekkie plamienie wiec odrazu poszlam znow do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam ostatnio 22.08 to byl 14 tydzien 4 dziec i dziedzius mial 14 cm tez duzy jak na swoj wiek on caly czas jest wiekszy:) plci nie znamy moze za te 2 tyg sie dowiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki :D ale naskrobałyscie od wczorajszego popołudnia - hoho - przeleciałam to wszystko, ale nie zdaże teraz odpisac - wybaczcie :) Lutówko - ja zaglądnęlam na Twoj profil :) fajna z Was rodzinka i zabwanego macie psiaka :) Ja dziś ostro pracuje bo wczoraj sie troche poobijałam - cieżko mi cos praca idzie, niby mnie sennośc nie meczy,ale jakoś cięzko mi sie skupić i pracować, a moja praca wymaga dość kreatywnego myślenia hehe - coraz bardzej myślę o chorobowym od grudnia na bank zostaje w domu :) dwa miesiace luzu przed porodem nie zaszkodzą -wczesniej pewnie popracuje bo bym sie w domu zanudziła - poza tym kasiorka inna jak pracuje, no i nie chciałabym robić za dużej rpzerwy w pracy - bo pop porodzie to kto wie czy i rocznej przerwy sobie nie zafunduje. Co do witamin to ja sie zastanawiam czy nie kupic magnezu bo mie cos łydki bolą - ale nic na własną rękę - dopytam lekarza, na razie mamłykac witaminki, może i zelazo dodatkowo będzie wskazane. miłego dzionka Dwupaczki :) Ps. witam nowe kolezanki :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już policzyłam, to był 15 tydzień i 4 dn (skończonych tygodni, bo też już nie wiem jak podawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie biore za robote bo wczoraj to obojalam sie na maksiora a dzis musze cos porobic... odezwe sie wieczorkiem milego dzionka papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutowka to nie dobrze ja tam zawsze mam dokladne wymiary dzidziunia od glowki do stupek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mia ja tez na wl;asna reke nic nie biore jak niema potrzeby to poco czasami jak zaduzo to tez niezdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Dzis wolne hihi, ale pogoda jako taka wiec lecimyt z niunia na spacerek, a zreszta tyle piszecie ze chyba nie nadązam ;) Przyszła mamo tak 17 05 miałam ostatnią @ a dlaczego pytasz? czyżby Ty też? :) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dota mialam ostatnia miesiaczke 17 maj czyli poczecie nastapilo 1 czerwiec :) wedlug miesiaczki termin mam na 21 ale ze dzidzius jest wiekszy zmienila mi na 16 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no ja juz wrocilam ze spacerku ale zrobilam sobie krotszy niz planowalam zeby nieprzesadzic a odnosnie nk to mam swoj profil ale niewydurniam sie jak niektore znajome.... niektore prawie ze w gaciach i z cyckami na wierzchu wklejaja fotki.... po co? dla komentarzy??? bez sensu balbinka ja tez niejestem chuda, zawsze mialam tluszczyku a w dupie to mam co inni gadaja.... wazne ze mam wspanialego przystojnego meza ktory mnie kocha i niektore kolezanki zazdroszcza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowy gosc
Dziewczyny, jakie macie cisnienie, bo ja od kilku dni 100/60, czuję się ogólnie ok ale trochę niskie to ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj nudy dzien mi sie dluzy jak nie wiem ;-) ogladam psiaki sobie bo bym bardzo chciala kupic jakiegos ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przewaznie mam 100/60 albo 110/68 wiekszego nieposiadam bardzo rzadko mam 120 ale za to puls nie schodzi ponizej 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowy gosc
ja zawsze mialam 120/80, czytalam ze w ciązy cisnienie czesto sie obniza i ze lepiej za niskie niz za wysokie. No ale lekarzowi powiem. Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowy gosc
proponuje labradorka albo goldenka - małe urwisy ale takie kochane:) Ja mam 3letniego labka, mamy go jak tylko skonczyl 2miesiace. Szkód nie liczę:) ale warto było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy gościu u mnie zdarza się ,że mam cisnienie za wysokie i zawsze to wtedy odczuwam. Co do wyglądu jeszcze to powiem Wam, że ja też szczuplutka nie jestem, choć kiedyś byłam ( wazyłam 46 kilo, och, jakie to cudowne czasy były).Po ślubie przytyłam, bo zaczęły się obiadki, kolacyjki, deserki....Nie mam figury i urody modelki, ale też przytrafił mi się przystojny mąż (mimo, że i jemu się przytyło :)) a do tego kochany.I muszę czasem pilnować, bo mi się babki kręcą koło niego hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak patrze na usg na te pomiary i sie zastanawiam gdzie mam podana cala dlugosc dziecka ;-) bo w 10 tc mialam wage 43g dzicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pieskow to ja nie chce mamy kotka i za bardzo balabym sie przy psie o dziecko .slyszalam raz opinie hodowcy labladorow (ktore sa najlagodniejsze) ze nigdy by nie zostawil ich samych z dzieckiem bo to tylko zwierze ktoremu moze przyjsc wszystko do glowy.w mojej rodzinie dalszej jest przypadek malzenstwa co sie 7 lat starali o dziecko przez ten czas mieli kilkuletniego owczarka kochanego i ubostwianego przez nich jak dziecko sie urodzilo po tylu latach ich milosc przelali na dziecko pies czul sie zagrozony zostawili raz wozek w ogrodzie obok byl pies wiadomo co sie stalo dziecko zagryzione .pies odebral dziecko jako rywala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×