Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Moniś - Tam tam taram tam tam taram! Sto lat na nowej drodze życia! Całkiem nowej bo 3 osobowej. Mam nadzieję, że dzidek jeszcze dziś cię oszczędzi i da dużo siły na zabawę. Buziaki młoda żonko! Mnie też dzisiaj dzidek mniej ruchliwy. Czyli wszystkie mamy to somo. Dobrze wiedzieć :) MIłejgo wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis wszystkiego co najlepsze na nowej dordze życia!!!!! 🌼 Pamietajcie, że nasze dzidki w weekend równiez mają prawo do odpoczynku :P Ja buszuję po necie w poszukiwaniu imienia dla dzidzi - wszystko co mi sie podoba jest takie poularne... ogólnei to mam poważny problem z wyborem, rany! podam Wam fajnego linka - odnośnie popularności imion http://gorny.edu.pl/imiona/index.php? pozdrawiam i spokojnej nocy a jutro przemiłej niedzieli :-) buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do życzeń Monis i czekamy na relację :) Mia, fajny ten ranking imion, okazało się,że imiona, które mi się podobają są bardzo popularne.Za bardzo ( zarówno w przypadku chłopczyka jak i dziewczynki 3 miejsce pod wzgl. popularnosći). Mąż dzisiaj zafundował mi kontuzję: nie zauważył mojej stopy na podłodze i po prostu po niej przeszedł swoim 80 kg ciałkiem...Darłam się z bólu, myślałam,że umieram.Spuchła mi teraz i płacz był prawie.Jak ja urodzę skoro taki ból mnie rozwalił? W ogóle tak się wzruszyłam,że nie mogłam się pozbierać jak w \" mam talent\" zaśpiewała ta mała piosenkę o mamie.Ryczałam,że szloch był...i chlipanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, na wstepie: balbinko!gratuluje ci ciazy, niesamowita historie opisalas.widac czasami cuda sie zdzaja:)trzymaj sie kochana zdrowiutko ,nie daj sie zadnym chorubskom bedziesz miala najwiekszy cud na swiecie:) monis, ty wczoraj mowilas TAK, trzymalam kciuki, mam nadzieje,ze mimo wielkiego stresu jaki w tym dniu zazwyczaj towarzyszy ty bylas najszczesliwsza kobieta swiata a pozniej wybawilas sie setnie na weselisku, wczoraj kiedy wyszlam wieczorkiem po czekolade widzialam przyjecie weselne w pobliskiej restauracji i odrazu pomyslalam o tobie:)wszystkiego naj na nowej drodze zycia, i jak sie czujecie z tymi zmianami plci?niezle sie wszystko otrafi zmienic co?troszke mnie korci zeby dowiedziec sie co nosze pod sercem a potem przypomina mi sie historia znajomych, ktorzy spodziewali sie cory a polozna na porodowce powiedzila \"macie zdrowego syna...\"a oni \"to nie nasz!!!!\"i druga historia naszego pana o dnieruchomosci. zona urodzila corcie i juz byla szczesliwa ze to koniec a polozna mowi \"no i co gotowa na nastepne?\"na co ona \"no...za jakis czas...\" \" a co pani powie na ZA JAKIES 5 MINUT?\" wiec skoro zdazaj sie takie rzeczy w dzisiejszych czasach...to ja wole byc nieswiadoma:)) szklana, mam nadzieje,ze wsyztsko ok i ze dasz rade polezec na plazy i zaden greenpeace cie nie scignie;):P dzieki za odpowiedz w sprawie laktacji,uspokoilyscie mnie,i dzieki za komentarez do zdjec:)tak...Cudowny ma radoche z moich \"belle mamelle\", mam wrazenie ,ze mezczyzni nigdy nie wyrastaja \"z karmienia\"piersia...tylko widza cycuchy i zaczynaj sie slinic...jak ja na pomidowrowa:)) co do sexu...my nie mamy zadnych problemow,czasami jestem tylko bardziej sucha ale czytajac was stwierdzam,ze to normalne w ciazy...jedyne co mnie martwi to fakt ,ze nie jestem juz tak ruchliwa jak kiedys i nie wszystko sie da...a szkoda.pozatym nie widze zadnych roznic muslilam przeprowadzic tylko kampanie uswiadamiajaca,ze mozemy wszytko tak jak dawniej i ze nie ma czego sie bac jesli ekarz nie zaleci ostroznosci....Cudowny na poczatku bal sie ,ze zrobi malenstwu krzywde... no i fajnie bo Cudowny ma mniej oporow przed gadaniem z brzuchalem i dotykaniem go...jest bardzo kontaktowy,bedzie wspanialaym tata. musze wam powiedziec,ze naprawde trafilam na genialanego czlowieka.dba o mnie(o nas )tak jak tylko dbali do tej pory o mnie rodzice, jest naprawde cudowny:))ostatnio strasznie duzo pracuje i jestem naprawde zmeczona wczorajszy dzien(caly) spedzilam w lozku i wylegiwalam sie bo nie musialam nic!kiedy wrocilam w piatek po wszytskich obowiazkach do domu nie wiezylam wlasnym oczom.chatka lsnila wszystko wysprzatane i umyte w lodowce przygotowane obiady na caly likend...i pytam czemu?a on mi na to...zeby mi do glowy nie przyszlo sprzatac i gotowac jak wreszcie moge odpoczac...bog mi go zeslal:) no cuZSZ...chyba wystarczajaco sie napisalam.teraz obowiazki..trzeba jesc spacerowac i lezec:)ciezka praca:)) i pytanie jeszcze jak radzicie sobie z BARDZO bolacym kregoslupem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie:) Moniś wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, mam nadzieję, że wczorajszy dzień był dla Ciebie piekny:) Hałaśliwa ale masz sielankowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis -- gratulacje :) 🌼🌼🌼 My jakos tez nie mozemy sie zdecydowac na imie dla nasego synka. Od poczatku ciazy mielismy ale dla dziewczynki a teraz klopot. Co mi sie podoba to moj A. odrzuca... Wczoraj urodzila moja zajoma swoje trzecie dziecko, termin miala na 2 listopada.... Ktoras z was miala racje piszac, ze mozemy byc rownie dobrze styczniowymi mamami. Ja jutro mam wizyte u ginka. A glukoza wypadal b. dobrze. Przyjemnej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Lutóweczki! Hałaśliwa Twój mąż to anioł... moze bym tam mojego lubego do Was na jakies nauki podesłała? Historie o „zmianie” płci sa zabawane, ale żeby o drugim dzieciątku nie wiedzieć – rany to dopiero musi być szok! Jak to w ogóle możliwe przy dzisiejszej technice? Iskierko widac więc, ze nie tylko u mnie problem z imieniem :) u mnie rzecz polega na tym ze sama juz nie wiem co m sie podoba – podobały mi sie różne imiona ale jak przychodzi wybrac dla swojego szkraba – to analizuje z kazdej strony i już nic nie wiem. Dziś mam fatalne samopoczucie... koszmar jakis. Moja biedna mama ostatnio sie podłamuje (w maju zmarł mój tato) – do tej pory starała sie byc silna, ale juz chyba nie daje rady, mi też strasznie przez to wszystko ciężko i teraz to juz sama nie wiem - czy to hormony, czy jednak zbliżająca sie data 1 listopada. Ehhh wszystko do bani – tylko bym spała i płakała – na domiar złego obtarłam dzis nadkole w samochodzie jak cofałam – lakier był nienaruszony tylko zasmarowany na czarno, ale jak zaczełam to czarne czyścić to porysowałam lakier – bo czyściłam takim ostry materiałem :O – i teraz znów przez to mi sie chce płakać, bo po cholere to ruszałam, moze ta gumę trzeba było jakimś rozpuszczalnikiem usunąc a nie drzeć na siłe – mam nadzieje ze uda sie to zapastowac specjalną pasta... kuźwa. Czuję sie coraz cięższa, w płaszcz się ledwo mieszcze, w aucie nie mam swobody ruchu, ostatnio przy dłuższej trasie (tzn nie takiej znów długiej) zaczęły mi drętwieć kończyny (tak sie jakoś dziwnie z nimi porobiło) – wszystko blee. Kręgoslup mnie bokli i nie wiem co z tym zrobić – Hałaśliwa kupiam sobie taki klin pod plecy – można to założyćna fotel w samochodzie, albo na krzesło – mi to troche pomaga, bo siedzieć już nie mogłam. Buzia mi sie znów popsuła – mam tak wrazliwa skóre, że tylko swedzi i piecze jak myję i znow zrobiło mi sie to zapalenie wokół ust... to takie drobne krosteczki jakby z woda, czerwone – paskudztwo - mąż mówi że nic nie widać – ale to jest oczywiście słodkie kłamstwo;-), bo wygladam strasznie (codziennie musze to maskować, a i tak widac nierówną powierzchnię) Pracuje mi sie cieżko bo jestem rozkojarzona, z drugiej strony nie chce siedziec w domu – bo praktyka na aplikacji jest bardzo ważna, z doktoratem nic nie robie – musze zadzwonić do profesora i powiedziec mu ze od wiosny nic nie zrobiłam – ale sie boje i to generuje we mnie stres. Nie mam pomysłu na pokój dla maleństwa – choć wczoraj zamówiliśmy podłogę – wiec pierwsze koty za płoty, rodzaj mebli wybrany, tylko jeszcze nie wiem które moduły i jak ustawić, ale co do kolorów ścian i reszty nie mam pomysłu. Nie mam pomysłu na imię dla dziecinki, no jakies propozycje sa ale zadna mnie nie zachwyca i nie wiem gdzie szukać inspiracji (macie jakieś fajne źródła imion? Ja szukałam w necie, ale te stronki sa takie o) – chciałabym wybrać imie, które ma wiele form, no bo np. na taką Gabrielę, to można mówić Gabrysia, Gaba, Gabi (mnie się podoba Gabrysia, ale Gabriela to takie strasznie hmm... poważne), a np. na Ingę to już tylko Inga, chciałabym imię oryginalne, ale nie jakieś górnolotne, no i żeby nie było w klasie połowy dziewczynek z takim imieniem... - podsumowanie - pomysłu brak. Chwilowo nie dostrzegam żadnych plusów i kolorów, wszystko szaro bure czyżby jesienna depresja 😭. Ps. Na domiar złego pobolewa mnie brzuch i zaczynam sie martwić, bo t bardzej podbrzusze niż niestrawność - to takie bardzo zamglone uczucie, nie tak jak na okres, ale jakoś tak dziwnie, słabiutko ale dziwnie, moze sie przesiliłam, rany mam nadzije ze wszystko jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Hałaśliwa, to ideał z tego cudownego.Mój zamówił obiad z dostawą do domku, bo mu się nie chciał pomóc mi w przygotowywaniu obiadu :) Mia, rozumiem Twoje humorki, bo tez często miewam.W końcu miną i inaczej spojrzysz na wszystkie sprawy.Nie ma co udawać,jesteśmy teraz w takim stanie,że każda błahostka może wyprowadzić z równowagi,a poważniejsze sprawy bardziej nas frustrują i martwią niż kiedykolwiek. Główka do góry :) Powiem Ci na pocieszenie,że Twój mąż to dyplomata.Mój spojrzał na moją buzię wczoraj i uznał,że widać,że będzie dziewczynka :) A le co tam, nie obraziłam się nawet. Jak Wam pisałam ten sam facet zmasakrował mi wczoraj nogę,a nad ranem dostałam takiego skurczu łydki,że myslałam,że rodzę tą nogą :).Pół dnia nie mogłam chodzić,a teraz z drugiej strony, nad pośladkiem czuje taki ból,że jestem jak sparaliżowana.Nie wiem, co to, chyba mnie nie przewiało.Boje się tylko,żeby to nic poważniejszego nie było... Także ciągle coś...Jednak i tak lubię być w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochany Rosołku i kochana Mia i kochane reszte Brzuchatek tych smutych i wesołych.Cos na poprawe samopoczucia :)to z innego forum :) Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosic ciazowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciaze. Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdluzej sie da. Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciazowe STAJA sie Twoimi normalnymi ciuchami. _____________________________________________________ Przygotowanie do porodu: Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem cwiczysz oddechy. Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosly zadnego skutku. Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8 miesiacu ciazy. ______________________________________________________ Ciuszki dzieciece: Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i skladasz rowniutko w kosteczke Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko: A niby czemu chlopcy nie moga nosic rozowego? ______________________________________________________ Placz: Pierwsze dziecko: Wyciagasz dziecko z lozeczka jak tylko pisnie. Drugie dziecko: Wyciagasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczenstwo, ze jego wrzask obudzi starsze dziecko. Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakrecac grajace zabawki w lozeczku. ______________________________________________________ Gdy upadnie smoczek: Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. ______________________________________________________ Przewijanie: Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluche co godzine, niezaleznie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko: Zmieniasz pieluche co 2-3 godziny, w zaleznosci od potrzeby. Trzecie dziecko: Staraszsie zmieniac pieluche zanim otoczenie poskarzy sie na smrod, badz pielucha zwisa dziecku ponizej kolan. ______________________________________________________ Zajecia: Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo,do teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. ______________________________________________________ Twoje wyjscia: Pierwsze dziecko: Zanim wsiadziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komorki. Trzecie dziecko: Mowisz opiekunce, ze ma dzwonic tylko jesli pojawi sie krew. ______________________________________________________ W domu: Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz sie na swoje dzieciatko. Drugie dziecko: Spogladasz na swoje dziecko, aby upewnic sie, ze starsze go nie dusi i nie wklada mu palca do oka. Trzecie dziecko: Kryjesz sie przed wlasnymi dziecmi. ______________________________________________________ Polkniecie monety: Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz sie przeswietlenia. Drugie dziecko: Czekasz az wysra. Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje malenstwo dzis caly dzien spokojne jest moze raz leciutko mnie kopnelo co do niego nie podobne bo wariuje caly dzien. wazka to smutne a nie dowcipne bo az mi zal tych ostatnich dzieci jak by tak mialo byc naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia bidulo nie dołuj się tak strasznie, zapominasz chyba jakie szczęście Cię spotkało. Przez te Twoje doły Dzidziuś urodzi się z depresją i będziesz miała za swoje ;) Wiem, że strata bardzo boli, tutaj pomoże tylko czas. Nos do góry i nie przejmuj się pierdołami. Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo, trzeba to traktować w kategorii żartu, bo wiadomo,że normalni rodzice nie traktują tak źle swoich kolejnych dzieci.Chodzi o to,że nauczeni doświadczeniem nie przejmują się wszystkim tak bardzo jak przy pierwszym dziecku, nie panikują.Zobacz nas: w większości spodziewamy się swoich pierwszych pociech i przeżywamy wszystko bardzo intensywnie.W kolejnych ciążach już bedzie łatwiej, bo będziemy wiedziały o co chodzi.Tak samo jest z wychowaniem- tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem przeciez ze to jest zart ale mnie nie smieszy .moze tutaj nikt tak nie traktuje dzieci ale ja znam taka rodzine i co dziecko to jest jeszcze gorzej i wiem jak tam jest ,wiec mnie nie smiesza tego typu zarty bo zetknelam sie z takim traktowaniem dzieci i jest to dla mnie smutne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo rosołku:), wlasni tak. przyszła, wszystko bedzie dobrze a Ty bedziesz przekochana mamusia.Jak my wszystkie:) Moja mala dzis tez malo bryka w moim brzuszku.Czekolada i capucino nic nie pomogly.Poruzalam lekko brzuszek i dala kopniaczka.Wiec wszystko ok i ja jestem spokojna. Jutro bedzie nowy dzien i wsystko bedzie lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze wszystkie z was beda swoje dzieci kochac i dobrze traktowac ale mi jak przeczytalam ten dowcip przypomniala sie ta rodzina i dlatego mnie nie smieszy ten zart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za słwoa otuchy 👄 Moja mała ksieżniczka ( a moze okaże sie ze książę :P ) baraszkuje non stop -ale miała juz taki weekend w który odpoczywała. Rosołku a mnie też zart rozbawił - cos w tym jest - moja psiapsiółka która ma już drugie dzieciątko sama sie czasem z siebie smieje jak panikowala i cudaczyła przy pierwszym dzieciątku :) dobranocka kochane ide sie popluskać w wannie a później serial - Tera albo nigdy :D pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Monis30 wszystkiego najlepszego !!!! 🌼 ja tez tak mam ze jednego dnia czuje ruchy mozcniej a drugiego prawie wcale, ale zauwazylam ze ruchy zaczelam czuc juz powyzj pepka :) a kreski niemam ale zauwazylam ze mam na brzuchu wiecej bialych wloskow ja niestety mam apetyt i codziennie musze zjesc cos slodkiego a mialyscie juz glukoze? mi juz lekarz wypisal skierowanie na ta glukoze ale moge isc za tydzien a co do humorow to u mnie jak jest jakies niepowodzenie n z tym zolnieniem to ryczalam caly wieczor hihi a jesli chodzi o facetow to oni sa tace bezmozgowcy niestety hihi im trzeba wszystko mowic np ploz reke na brzuchu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki! Monis! Samych radosnych i słonecznych dni na nowej drodze życia. I duuuuuuużo szczęścia i miłości. Napisz jak po ślubie i weselu. Może prześlesz nam fotkę na meila ??? Przepraszam, ze nie odniosę się do wszystkich wpisów. Tymczasem Was wszystkie pozdrawiam, zyczę miłegi i słonecznego dzionka i takich samych radosnych humorków. No i moja aktualizacja Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......25......25.01.09.. ..... +6/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie...25.. 31.01-04.02.09..+6/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek gryzmoł........30....Warszawa.......17.....01.02.09. ...................? igmik............26....pomorskie.......24....01.02.09.. .........+4,5/Pola piksip...........29....śląskie.........24.....01.02. 09..........+3,5/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek belucci.........28...niedaleko wawy.. .20....?.02.09....+4...synek i ? sabotażystka….30.....warszawa.....19.....02.02. 09....................? kasiula29.......29....Frankfurt........21.....02 .02.09.......... +2kg...? gruel............20....East Kilbride....18.....02.02.09.............+3 .....? fusyta.........33....podlaskie.........25.....02.02.09 ....babsztylek *iwonka*......28....lubelskie..........23.....02.02.09.. ....+4..córeczka Monia...........22....lubelskie.........22.....04.02.09. .......+6...córcia claribelka......21....lubuskie..........21.....04.02.09. ............synek? rosołek.........26....lubuskie.........25.....05.02.09. .....+3/córeczka agnesita........20....śląskie...........17.....05.02.09. .......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie.....22.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? LafyTaffy.......24...kolbuszowa......18......07.02.09... ..........synek Szklana Głowa.27...mazowieck.......24..... 07.02.09.....+9/ córeczka katia-84........24....małopolskie/Krk..23....08.02 .09........+2/córcia malinova73....35....śląskie............24......09.02.09 ........+7 córcia? Mia 82..........26....podkarpackie....24..... 09.02.09.......+5,5/ córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..22...09.02.09....... +4..synek? Andzia1234...31....warszawa........21.....09.02.09..... .+6/córeczka Mama3.........39....świętokrzys......24.....10.02.09 ......+3,5/córcia Olka_..........28......kuj-pom..........23......10.02.09 .............+5 /? adulka.........31....podkarpackie.....22......11.02.09.. ...........+7 / ? asia 26 łódzkie..26...łódzkie...........22.....11.02.09.....+3/córe czka Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09................? lamamma......30....Pomorskie.........19......12.02.09... ...Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09....................? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29.....Rosja.............20......14.02.09 ........+6/córcia julka2384.....24.....lubuskie..........23.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25......wielkopolskie...17....15.02.09.. ............+3...? Nadia277.......27.....śląskie...........20....15.02.09 ..........+3/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........23.....16.02.09..........+4/M aja PrzyszlaMama23de...MannheimDE.....23...16.02.09..+5/Nies podzianka Habcia..........23.....małopolskie.......19....17.02.09 ......+1,5/synek Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..23....18.02.09... .+2/coreczka balbiina ........23 ....Częstochowa......23....19.02.09......+1/Kacper kasia130285...24....małopolskie........22.....21.02.09.. ...+2/?????? kamasutra......21.... wielkopolskie.....22....23.02.09.......+9/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. ..........+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......21.....26.02.09..........+5 konwalia9......28..... Dublin.............20.....26.02.09........+3...... monis30........29.....Warszawa........20......24.02.09.. ....+6/córcia myszkinson.....26....Gdańsk.........20.....28.02.2009... .+4/Kazik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lalaczki Mia - pomyśl sobie, że mogłaś rozwalić pół przodu np. A przetarłaś tylko bok. Zrobi ci się lepiej. A tak na serio to uważajcie dziewczynki za kółkiem. Ja jestem mega rozkojarzona. Już miałam parę sytuacji, że o mały włos nie miałam wypadku, zderzenia itp. Uważajcie! Rosołek, pewnie napięłaś mięsień jak ukochany słoń nadepnął ci na nogę i dlatego teraz cię boli cała noga. Niech ci słonik teraz rozmasowuje skoro nastąpił... Ważka - hehe samo życie... Moje starsze koleżanki z dwójką dzieci są naprawdę wyluzowane już. Smiać mi się chce z siebie bo opcje pierwsze dziecko- wszystkie spełniam heheh Ja już zaczynam mieć rajzefiber przed wyjazdowy :) Muszę się spokować dziś przed 19 i ciągle czegoś zapominiam, zrobiłam sobie listę rzeczy ale zgubiłam :) Trochę się cykam jutra. Na lotnisku muszę być o 4 o 6 jest samolot. 5,5 godz w samolocie a potem pewnie godzina ogarniania się na lotnisku i wsiadamy w samochód i jeszcze ponad godzina drogi autem. Hmmm... będzie ciężko ale za to potem... Już nie będę pisać co potem bo nie chcę być niemiła i się chwalić... Dalej nie mam gatek od kostiumu. Muszę dziś kupić. I jeszcze pomyślałam, że kupię sobie skarpetki bez ściągaczy bo już mi puchną girki a w samolocie to pewnie spuchną max. dzidek też się cieszy na wyjazd bo mnie dziś obudziła i pośpiesza żeby się pakować :) Pies się smuci bo jedzie do babci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to forum działa? A może wszystkie brzuchatki już urodziły? A może poszły do pracy. Pewnie na zakupy też. No mam nadzieję, że nie są chore... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Szklana ja jeszcze nie urodziłam :P tylko praca, praca - powoli i ciężko mi idzie, ale staram sie skupić, jeszcze to durne auto mam w głowie - musze dziś powiedzięc męzowi ze porysowała ten lakier i w sr to naprawią - wtedy przestane sie uartwiać :-) Jak przygotowania do wyjazdu? I przypomnij prosze gdzie jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też melduję,że jeszcze nie urodziłam :) i mam nadzieję,że nie nastąpi to w ciągu najbliższych 3 m-cy.Chora nie jestem również tylko znowu ogarnęło mnie szaleńmstwo sprzątania całego domu, bo już nic nie boli i nie strzyka :) Ale zaglądam... Szklana życzę cudownych wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie brzuchatki kochane! Ale sie stęskniłam za Wami chciaz widzę, że jakoś pusto ostatnio. Mój komputer wreszcie naprawiony i necik hula wiec pierwsze co zrpbiłam to zajrzałam na forum. jeszcze nie zdążyłam nadrobić zaległości bo nie było mnie ponad 3 tygodnie i pewnie dopiero jutro dokoncze czytanie bo dzisiaj uciekam do lekarza. u mnie już 26 tydzień się kończy prawie. Brzuszek rośnie, waga szaleje no ale zobaczymy co sie dzisiaj dowiem. Wyniki mam dobre, glukoze też i toxso. malutkas szaleje w najlepsze i juz czuje małe stópki skaczące po wątrobie więc czasy fajnych łaskotek przeminęły teraz zaczęła się walka o wygodną pozycję do leżenia... żarty Ważki mi również się podobały i tak myślę zr dużo w nich prawdy, choć nie wynika to z zaniedbywania maleństw tylko z wiekszego dystansu do tego co się dzieje z malutkim. mia nosek do góry złe dni miną i dla Ciebie słoneczko się uśmiechnie!! Śliczny masz już brzucholek tez taki chcę już. Moja malutka niby starsza ale jakoś mniej się ujawnia w postaci takiego bebenka slicznego. Kolezance stającej na ślubnym kobiercu przesyłam wielkie uściski i życzonka samych radosnych chwil na nowej drodze życia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz jestem, bylam w warzyniaku bo mialam ogromna ochote na banana i jabko hihi a teraz wcinam orzeszki ziemne :) a 31 pazdziernika mam umowiona wizyte na usg 3D :) juz niemoge sie doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zamiast pakować torbę to wymyłam wszystkie fronty od szaf bo byłe strasznie zapaćkane... jeny Kochanieńki jak wróci to mnie opierniczy ale nie mogłam się powstrzymać Mia - jadę na fuertaventurę - Wyspy kanaryjskie. :) mniam mniam Hej Kasiulkapb - w końcu się pojawiłaś. Masz trochę do nadrabiania... Miłej lektury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie dzis nic nie chce musze zalatwiac szkole rodzenia i wybrac sobie szpital w jakim bede rodzic . Szklana my z mezem bylismy na Teneryfie na 4 miesiace a fuertaventura tez jest sliczna jak wszystkie wyspy kanaryjskie.Mam nawet foto z teneryfy na naszym emailu. dzidzius ostatnie dni jest bardzo grzeczny nie kopie juz mocno mamusi juz odliczam dni kiedy bedzie z nami. jutro zaczynam 24 tyg wiec sie aktualizuje juz dzis ehhe Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......25......25.01.09.. ..... +6/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie...25.. 31.01-04.02.09..+6/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek gryzmoł........30....Warszawa.......17.....01.02.09. ...................? igmik............26....pomorskie.......24....01.02.09.. .........+4,5/Pola piksip...........29....śląskie.........24.....01.02. 09..........+3,5/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek belucci.........28...niedaleko wawy.. .20....?.02.09....+4...synek i ? sabotażystka….30.....warszawa.....19.....02.02. 09....................? kasiula29.......29....Frankfurt........21.....02 .02.09.......... +2kg...? gruel............20....East Kilbride....18.....02.02.09.............+3 .....? fusyta.........33....podlaskie.........25.....02.02.09 ....babsztylek *iwonka*......28....lubelskie..........23.....02.02.09.. ....+4..córeczka Monia...........22....lubelskie.........22.....04.02.09. .......+6...córcia claribelka......21....lubuskie..........21.....04.02.09. ............synek? rosołek.........26....lubuskie.........25.....05.02.09. .....+3/córeczka agnesita........20....śląskie...........17.....05.02.09. .......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie.....22.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? LafyTaffy.......24...kolbuszowa......18......07.02.09... ..........synek Szklana Głowa.27...mazowieck.......24..... 07.02.09.....+9/ córeczka katia-84........24....małopolskie/Krk..23....08.02 .09........+2/córcia malinova73....35....śląskie............24......09.02.09 ........+7 córcia? Mia 82..........26....podkarpackie....24..... 09.02.09.......+5,5/ córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..22...09.02.09....... +4..synek? Andzia1234...31....warszawa........21.....09.02.09..... .+6/córeczka Mama3.........39....świętokrzys......24.....10.02.09 ......+3,5/córcia Olka_..........28......kuj-pom..........23......10.02.09 .............+5 /? adulka.........31....podkarpackie.....22......11.02.09.. ...........+7 / ? asia 26 łódzkie..26...łódzkie...........22.....11.02.09.....+3/córe czka Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09................? lamamma......30....Pomorskie.........19......12.02.09... ...Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09....................? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29.....Rosja.............20......14.02.09 ........+6/córcia julka2384.....24.....lubuskie..........23.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25......wielkopolskie...17....15.02.09.. ............+3...? Nadia277.......27.....śląskie...........20....15.02.09 ..........+3/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........23.....16.02.09..........+4/M aja PrzyszlaMama23de...MannheimDE.....24...16.02.09..+5/Niespodzianka Habcia..........23.....małopolskie.......19....17.02.09 ......+1,5/synek Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..23....18.02.09... .+2/coreczka balbiina ........23 ....Częstochowa......23....19.02.09......+1/Kacper kasia130285...24....małopolskie........22.....21.02.09.. ...+2/?????? kamasutra......21.... wielkopolskie.....22....23.02.09.......+9/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. ..........+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......21.....26.02.09..........+5 konwalia9......28..... Dublin.............20.....26.02.09........+3...... monis30........29.....Warszawa........20......24.02.09.. ....+6/córcia myszkinson.....26....Gdańsk.........20.....28.02.2009... .+4/Kazik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana a może zabierzecie mnie ze sobą w tę piękna podróż? - może zmieszcze sie w walizce (w podręcznym bagaży to byłoby trudno :P ) Bawcie sie dobrze, odpoczywajcie i zbierzcie siły na przyjście maleństwa na świat - uważaj na siebie! Ja podróż samolotem zniosłam bardzo dobrze, tylko brzuszka nie przegrzej na plaży (mozech chłodzic wilgotnym ręcznikiem) i zrub duuzo fotek które nam później bedziesz mogła przesłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×