Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

tez bym obejrzala rozmowy moze wrzuca ten odcinek na youtube to obejrze.ja zrobilam dzis znow zupke tym razem pomidorowa bo wczoraj 4 talerze rosolku zjadlam .pomidorowa tez chyba nie bedzie dlugo bo juz 2 talerz jem . szklana a z jaka polewa truskawkowa robisz? ja zawsze robie z truskawek smietany lub jogurt i cukier miksuje i jest taki koktail i tym polewam ryz ale teraz juz swiezyc truskawek nie dostane moze zrobie z mrozonych na weekend tez bym zjadla .paczka tez ale tu nie ma takich jakie uwielbiam lubie donats w czekoladzie czarnej lub bialej wogole rozne hehe zjadla bym teraz chyba z 4 jak by byly obok mnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy tez macie takie male wloski na brzuchu wczesniej nic tam nie bylo a od paru tygodni zaczely sie pojawiac nie sa mocno widoczne bo sa biale ale jakos zaczely mnie irytowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne schizy mnie dopadły.Mała rusza się mniej i słabiej niż jeszcze parę dni temu.Nie wiem co się dzieje.Czy któraś tak miała,że jej maluch najpierw wciąż szalał,a teraz jest bardzo spokojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolek dzieki za odp ja czytal w ksiazce ze to normalne ze maluch rusza sie wiecej lub mniej na poczatku dopiero pod koniec ciazy trzeba na to zwracac szczegolna uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojego zaczelam odczuwac od dwuch tygodni nie sa to mocne kopniecia tylko takie lekkie dotkniecia ale rusza sie codziennie zazwyczaj wieczorem jak sie poloze do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mam zauważyłam że bardziej się rusza jak jestem głodna (ma dużo miejsca w brzuchu) lub tuż po najedzeniu (zmienia pozycję bo żolądek sie napełnia) i maleństwo w ogóle się nie ruszało jak byłam przeziębiona (ale miałam wtedy schiz) - ale wtedy po prostu tylko odpoczywałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc inaczej to czujemy Konwalio.Pierwsze ruchy poczxułam w 19 tc. czyli 6 tyg. temu.Najpierw, przez 2 dni były to łaskotki, a potem już kopki.Od tego czasu non stop biła mnie intensywnie,a od 3 dni muszę ją postukać troszkę w brzuszek,żeby sobie o mnie przypomniała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwuj sie rosloku napewno wszystko jest ok ja odczuwam swoja rybke w ten sposob moze pozniej sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołek nie masz powodów do niepokoju, ja też tak mam. Nasze dzidzie przecież też mogą mieć gorsze dni :) i nie mają ochoty na brykanie po brzuszkach. Na pewno jest wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolek nie ma sie co martwic ponoc malenstwa teraz spia 20 godzin na dobre .ja tez mam czasami przerwy w kopaniu co do wlosow ja nie mam i nie mam jeszcze tej kreski wiec sie ogolnie ciesze a jak wy macie to sie nie martwcie bo po porodzie wszystko wroci do wczesniejszego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku nie martw się ja też tak ostatnio miałam, że moja malutko słabo się ruszała przez 2 dni ale teraz wszystko wróciło do normy. Ja też wyczytałam, że dzieci jw brzuszku jak my dorośli mają lepsze i gorsze dni. Jeżeli Cię to bardzo niepokoi to idź na pogotowie lub do swojego lekarza i na pewno się uspokoisz. Ale jeszcze zobaczysz Twoja malutka niedługo nieźle znów Cię pokopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj stwierdziłam, że my przyszłe mamusie tak mamy, jak dziecko się słabo rusza to źle jak za mocno, to może coś jest nie tak. Tak źle i tak niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konwalia9-ja tez w ciazy dostalam wloskow na brzuchu:) tyle ze moje ciemne byly! Ale wszystko po ciazy przeszlo i po wloskach ani sladu takze sie nie przejmuj:) Pozdrawiam wszytskie przyszle mamusie!!!Ja jestem z luty2008 i mam juz 8-miesieczna pannice:)buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie forumowiczki byłam na spotkaniu z dwoma świeżo upieczonymi mamuśkami, i powidziałam o obawach moich ciążowych .....śmiały się do rozpuku, twierdząc że ciąża to jest cudowna i dopiero potem się zacznie! :) ja zazdrościłam im a one mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja zanim nadrobie zaleglosci witam sie i pytam odrazu liczac na szybka odpowiedz:) leci mi z piersi, spodziewalam sie czegos bialego bo to w koncu ma byc mleko ale nie jest,jest przezroczyste WY TEZ TAK MACIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje piersiatka(bimbały) sa suchutkie wiec nie mam zielonego pojecia. Mam nadzieje ze do porodu dalej beda takie" bez siarowe" jajecznica i czekoladki......hehehheheehehe.Feeeeeeeeee.Ja zjem sobie czekoladke. zdjecia Nataszy, bardzo ladne.Moze ja podkorektowali a moze nie.Nie wiedzialam ze juz jest męzatką.A niech jej dobrze bedzie :)!!!Uwazam ze obecnie to nieliczna z kandydatek do Eurwizji.Nie wazne co pisze pudelek, choc lubie pudelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nareszcie nadrobiłam zaległości:) Nie pamiętam która z Was się pytała ale jeśli chodzi o koszule do karmienia to ja polecam takie zywkłe rozpinane, ja takie miałam i byłam zadowolona. Po karmieniu zapinałam i nie było problemu. A moja szwagierka miała koszule specjalną do karmienia - w zaszewkach na piersi miała rozcięcia; jak ją kupowała to fajnie wyglądało ale w szpitalu musiała strasznie pilnować żeby jej piersi same nie \"wychodziły\" przez te rozcięcia. I jeszcze chciałam odnieść się do pytania w czym kąpać maleństwo po urodzeniu. Ja używałam kosmetyków Nivea, i od samego początku miałam płyn do kąpieli z oliwką. Nie trzeba potem jeszcze smarować dodatkowo oliwką chyba że dziecko miałaby strasznie suchą skóre, ale u nas nie było takiej potrzeby. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Ja tylko na momencik. Jestem już wyszykowana i zaraz będę się ubierać. Jestem w niesamowitym stresie, ale myślę że będzie ok. No i trudno mi uwierzyć, że tak ważny dla mnie dzień, na który długo czekałam w końcu nadszedł. Buziaki ogromne dla Was i trzymajcie za mnie kciuki żebym gafy nie palnęła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś powodzenia!!!!Trzymam kciuki.Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis, udanego wesela.Pewnie juz jestes po słowie :) ze swoim mezulkiem.Gratulacje i duzo szczescia na "oficjalnej" drodze życia.Napewno ślicznie wygladasz i dobrze sie bawisz.Duzo szczescia jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×