Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

a i Adrianna, temu panu sie myszy zalęgną bo odmowil cięzarnej :) Zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki! Przepraszam, że nie odniosę się do wcześniejszych wpisów i zupełnie zmienię temat. Dzisiaj jest wyjątkowy dzień. 30 lat temu wybrano Karola Wojtyłę na papieża. Pamiętam ten dzień, miałam wtedy 9 lat. Pamiętam radość rodziców. Co prawda nie bardzo wtedy rozumiałam dlaczego oni tak się cieszą. Dopiero później za kilka lat zrozumiałam. Będąc na studiach wybrałam się na pielgrzymkę do Rzymu. Byłam między innymi w Castel Gandolfo, gdzie Jan Paweł II odprawiał mszę świętą, a potem witał się osobiście z osobami, które do niego przyjechały. Nie udało mi się dotknąć Jego dłoni, ale był tak blisko, brakło niewiele, może 20 cm. Ale i tak było to wyjątkowe przeżycie. Nigdy tego nie zapomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jęśli będę mieć synka będę go wychowywać na dżentelmena: staroświeckie zasady wobec kobiet, ustępowanie miejsca na pewno nie będzie to mamisynek tylko odważny obrońca kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianna -co za dupek jeden. Mi się ostatnio pan wepchnął w kolejce do wędliny :) A ja mówię proszę proszę i pogładziłąm się po brzuszku. Ale się zawstydził. Zaczął się wycofywać i przepraszać. A ja mu na to, że spokojnie, jeszcze nie umieram i uśmiech. Ale pewnie teraz będzie zerkał na brzuchy zanim się wepchnie :) Balbina - ekstra że masz dzidziola. Będziesz przykładem dla innych dziewczyn, które się będą martwić, że nie mogą. :) Ważka - uwielbiam tą książkę. Ale dawkuję ją sobie i czytam pamiętnik zawsze w poniedziałek jak zaczynam nowy tydzień. No czasami już w niedzielę :) I moja droga ja też 9kg już więc idziemy łeb w łeb :) Tylko, że ja we wtorek będę ( czy nie będę...hmmm) paradować w kostiumie. Green peace jak nic ktoś zawoła jak wylegnę na plażę hehe :) Kupiłam sobie stanik od kostiumu rozmiar 42! Zostawię sobie potem na pamiątkę Melduję sukces napoleonkowy! Jestem gosposią że hej. Ważka szacun za bułeczki :) i racuchy oczywiście :) Julka - dobrze się się nie poddałaś i poszłąś do innego lekarza. Wkurza mnie, że nasz los jest w rekach często nieodpowiedzialnych ludzi. wrrrr Mój Pan robi udka z kurczaka! i sałatę ze śmietaną i ziemniaczki! A ja leżę. No porządek musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana, ja tez czytam po tygodniu.Tylko zawsze jeden do przodu- w sobote :).Powiedz czy czujesz że tak przytyłas? Ja zupełnie nic.Kiedys jak przybrałam 3 kg to czułam ze mi wszystko na ciele przeszkadza.Teraz jakos nie.Boli jednak tak przytyc z rozmiaru „s” Szklana życze Ci udanych wakacji.Jestesmyw ciazy i jestesmy sliczne nawet w strojach kapielowych.Bedziesz jeszcze piekniejsza bo najdziesz sie w pieknym miejscu i bedziesz rozkwitac ze szczescia.Maż oszaleje na Twoim punkcie. Gratulki napolenkowe :-).Jestesmy dzielne gosposie domowe(hihihih) Ksiazke mam tylko wersji standardowej.Niestety. Ja kupilam w ksiegarni. Link : http://merlin.pl/Ciezarowka-przez-9-miesiecy-Przewodnik-po-ciazy-i-okolicach_Kaz-Cooke/browse/product/1,601280.html Adrianna, mam nadzieje że kurczaczek byl pyszny ;-), mne jakos odpycha od drobiu.Piersi jakos wmusze ale ogolnie ciezko.Jednak chba bym sie skusila na takiego z pieczareczkami i imbirem.... Moj Aligator, pracowal w domku do 2 w nocy.Wstal o 6 i poszedl do pracy.Tak sie napracowal a i tak dostal zle dane do kalkulacji.Jest zalamany wiec i bedzie marudny po pracy.Trzeba mu cos milego przygotowac.Kiedys bylo proste-sex, a teraz to musze sie postarać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez musze sie zaktualizowac Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......25......25.01.09.. ..... +6/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie...25.. 31.01-04.02.09..+6/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek gryzmoł........30....Warszawa.......17.....01.02.09. ...................? igmik............26....pomorskie.......24....01.02.09.. .........+4,5/Pola piksip...........29....śląskie.........24.....01.02. 09..........+3,5/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek belucci.........28...niedaleko wawy.. .20....?.02.09....+4...synek i ? sabotażystka….30.....warszawa.....19.....02.02. 09....................? kasiula29.......29....Frankfurt........21.....02 .02.09.......... +2kg...? gruel............20....East Kilbride....18.....02.02.09.............+3 .....? fusyta.........33....podlaskie.........25.....02.02.09 ....babsztylek *iwonka*......28....lubelskie..........23.....02.02.09.. ....+4..córeczka Monia...........22....lubelskie.........22.....04.02.09. .......+6...córcia claribelka......21....lubuskie..........21.....04.02.09. ............synek? rosołek.........26....lubuskie.........25.....05.02.09. .....+3/córeczka agnesita........20....śląskie...........17.....05.02.09. .......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie.....22.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? LafyTaffy.......24...kolbuszowa......18......07.02.09... ..........synek Szklana Głowa.27...mazowieck.......24..... 07.02.09.....+9/ córeczka katia-84........24....małopolskie/Krk..23....08.02 .09........+2/córcia malinova73....35....śląskie............24......09.02.09 ........+7 córcia? Mia 82..........26....podkarpackie....24..... 09.02.09.......+5,5/ córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..22...09.02.09....... +4..synek? Andzia1234...31....warszawa........21.....09.02.09..... .+6/córeczka Mama3.........39....świętokrzys......22......10.02.09... .....+3/córcia Olka_..........28......kuj-pom..........23......10.02.09 .............+5 /? adulka.........31....podkarpackie.....22......11.02.09.. ...........+7 / ? asia 26 łódzkie..26...łódzkie...........22.....11.02.09.....+3/córe czka Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09................? lamamma......30....Pomorskie.........19......12.02.09... ...Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09....................? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29.....Rosja.............20......14.02.09 ........+6/córcia julka2384.....24.....lubuskie..........23.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25......wielkopolskie...17....15.02.09.. ............+3...? Nadia277.......27.....śląskie...........20....15.02.09 ..........+3/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........23.....16.02.09..........+4/M aja PrzyszlaMama23de...MannheimDE.....23...16.02.09..+5/Nies podzianka Habcia..........23.....małopolskie.......19....17.02.09 ......+1,5/synek Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..23....18.02.09... .+2/coreczka balbiina ........23 ....Częstochowa......23....19.02.09......+1/Kacper kasia130285...24....małopolskie........22.....21.02.09.. ...+2/?????? kamasutra......21.... wielkopolskie.....22....23.02.09.......+9/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. ..........+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......21.....26.02.09..........+5 konwalia9......28..... Dublin.............20.....26.02.09........+3...... monis30........29.....Warszawa........20......24.02.09.. ....+6/córcia myszkinson.....26....Gdańsk.........20.....28.02.2009... .+4/Kazik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waza ,Przyszla mamo dziekuje wam dziewczyny za mile slowa i staram sie nie myslec o przeszlosci tylko zrobilam sie nadwrazliwa bo jest to wymazony dzidziol ;-) gratuluje napoleonek , racuszkow ale z was kuchareczki sa az przyszla mi bardzo lae to bardzo ochota na karpatke i co musze zrobic hihihhi boze ale mam ochote na ciasto szok dzisaj pod rea czulam dokladnie acpra jak sie tam ruszal ale tylko w ten sposob ;-) Tatus mi sie rozchorowal i bardzo go wzilo i nie moge isc do rodzicow ic odwiedzic no bo jak grypsko go dopadlo to moge zebrac ;-( co do nie uprzejmych ludzi i chamow to ja paraduje z brzuchem choc jestem przy osci i niektorzy nie zabardzo wiedza czy ja taka klusa czy ciezarna ahaahha to odrazu mowie ze w ciazy siedze w tranwaju,autobusie nie schodze a jak ostatnio cos belkotaly ze nie wstaje to mowie po pierwsze nie musze sie tlumaczyc czemu siedze po 2 jestem ciezarna a po 3 to moze chce pani zajrzec i sprawdzic bo normalnie szla mnie trafia z ich chamstwem w supermaretach ja jst wielka kolejka to w codze za 3 osobe bo tak mi sie nalezy albo ide do kasy dla ciezarnej ;-) jak wedline i mieso kupuje w supermarkecie to podcodze i biore bez kolejki zreszta panie same mowia ze mam pierszenstwo taki jst ich obowiaze tzn ta jest w regulaminie klijenta w olejkach w przychodni labolatorium tez pierwszenstwo a co korzystam poki moge bo jak sie chamstwa nie nauczy to nigdy nie bedzie dobrze ja oni teraz nie chca pomagac juz nawet kobice z wozeczkiem jak wsiada to ja do tranwaju jej pomoglam wniesc wozek choc nie chciala a ja weeszlam to na cala pare ladnie ladnie zeby ciezarna musiala wnosic wozek bo panowie odrazu na krzeselka leca to cisza sie zrobila jak nie wiem hahaahaaa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,ja sie z chamstwem jeszcze nie spotkalam ale wspolczuje wam niemilych sytuacji. do mam ktore rodzily w czym kapac dziecko przez pierwszy miesiac?bo czytalam ze dopiero gdy ma miesiac skonczony mozna uzywach szamponow ,zelow i balsamow ,chusteczek dla niemowlat.czytalam ze mydelkiem i woda i to wystarczy ale jakie mydelko ?i co po kapieli zeby nawilzyc skore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamao moja umpela myje bambino bo malego nie uczula i oliwka go smaruje albo dadaje troce do kapieli to juz taki fajniusi jest tzn ma skure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim 2w1 i 3w1 :)) Co do uprzejmości ludzi to mój mąż miał wczoraj ciekawą historię: jechał do pracy autobusem i jak to rano niezły tłok. Jakiejś dziewczynce zrobiło się słabo i zemdlała, on zdążył ją złapać, ale wszystko z plecaka jej się wysypało. Na najbliższym przystanku wyniósł tę dziewczynkę z autobusu i poprosił żeby ktoś pozbierał zawartość plecaka i jaka reakcja ludzi?? otóż żadnej, nikt się nie pofatygował żeby pomóc :(( Masakra!!!! Jak można być takim obojętnym??? Buziaki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lutóweczki :-) Karol Wojtyła był niesamowitym człowiekiem... Jak samopoczucie? Jak dobrze że juz piątek – ufff... Balbinko oj sporo musiałas przejść – jestem pełna podziwu – alez musisz byc teraz szczesliwa, podwójnie, potrójnie albo i nawet po stokroć :-) Co do ludzi i ich reakcje na panie z brzuszkiem – to ja nic przykrego jeszcze nie doświadczyłam, ale nie zaznałam szczególnej zyczliwości – choc na wyjeździe wszyscy z obsługi interesowali sie moim brzuszkiem, tym jak się czuje i tym kto i jak długo tam urzeduj e- miłe to było, nawet bardzo :-) Wazko ale pracuś z tego Twojego małżonka – ja bym nie funkcjonowała po 4 godz snu... choć – no zaraz – przepraszam – przecież co jakis czas z powodu bezsenności właśnie tyle przesypiam :P ale ostatnio w tej sprawie poprawa odnotowana! Wazko a jak Twoje spanko w nocy? Balbino omijaj ogniska chorób szerokim łukiem – zdrówka dla taty życze! Nie wiedziałam że regulamin klienta przewiduje pierwszeństwo dla ciężaróweczek- myślałam że jedynym luksusem sa kasy pierwszeństwa – w których i tak bez upomnienia sie nikt nie przepusci... Przyszła Mamo mi znajomi mówili że najlepsze do kapieli jest Oilatum – czy jakoś tak,a le ja tam sie nie znam :P dopiero w szkole rodzenia se czegoś dowiem i od listopada zacznę przygotowania merytoryczne i „zakupowe” Mam pytanko - czy tylko u mnie jest taka burza hotmonów że ciągle chce mi sie płakać??? Jakos tak sie ze mna porobiło ze strasznie \"rozmemłana\" jestem i mam wrazenie że przestaje sie nadawac do pracy, no i ten ból kregosłupa od siedzenia za biurkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIA jak nie ma kas dla ciezarowe a sa duze kolejki w supermarkecie to masz prawo stanasc jako 3 w kolejce ;-) no pewnei teraz po 100 kroc hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gosc
A jak tam Wasz brzuszki, dzisiaj przymierzyłam rybaczki, w które nie mogłam się dopiąć i jest ok, bo brzuszek powedrowal trochę w górę:) Na chamstwo ludzi nie ma rady, więc należy odpowiedzieć tylko - ja też życze Pani miłego dnia :P Balbinko - warto wierzyć w cuda i dobrych lekarzy - jesteś tego przykładem. Julka - Bardzo dobrze, że jesteś na L-4. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gosc
Jeżeli chodzi o humorki - to nie nie wiem czy to hormony czy ta paskudna pogoda - ja jestem ciągle zła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ciagle glodna i sama nie wiem co mi sie chce wiecie co zrobilam kupilam sobie redsa jablkowego bo tak mi sie chce ze szok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wiem dokładnie o czym mówicie ja tez nienawidzę chamstwa, codziennie rano jak jadę do pracy jest tłok i ciężko żeby ktoś ustąpił miejsce teraz zaczynaj powoli grzać w pociągach no i wszyscy prawie w zimowych kurtkach także możecie sobie wyobrazić jak jest nie przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamo ja slyszalam ze najlepszy plyn do kapieli jest oilatum bo nie uczula a kosmetyki jonhsona sa najgorsze to tyle z opinii moich kolerzanek ktrore uzywaja te kosmetyki co do szmponow ja bym sie wstrzymala najlepiej uzywac wszytkiego jak w najmniejszych ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mia / pomaranczowy gosc ja tez ostatnio jestem w nie najlepszej formie nie to ze jestem zla ale jakos tak mi smutno i o byle co to bym zaraz wyla mam nadzieje ze to minie bo ciezo mi ze jestem takim placzkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka mi sie jesc nie chce wrecz ciezko mi sie zmusic do jedzenia jakos tak nie mam na nic ochoty jem duzo owocow no i gotowanych warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrocilam od lekarki (wrać po rusku )i niestety w poniedzialek ide do pracy.Matylko jeszcze miesiac i troszke i zmykam na Dekrecik . Wazne ze zdrowa jestem, a jak sie troszke wiecej poruszam w pracy to sie nic wielkiego nie stanie. Balbinko, chya jakas inna tabelka bo znowu schudłam do +6 . Wkoncu jestes pewna że Kacperek rozrabia w Twoim brzuszku.heheh.Poczekaj potem jak bedzie boksował Ci pecherzyk...Ciesze sie że poczułas jak to jest. Masz zdrowe podejscie do praw kobiet w ciazy.Ja dzis poprostu weszlam do lekarza bez kolejki.Raz żeby mnie nie zarazily a dwa że mam takie prawo.Ale sobie gadaly po rusku na mnie.Ja jak cos to zawsze mowie”IZWINICIE JA NIE GAWARIE PA RUSKI”heheh,Co bede sie pocić.Dotarlo do mnie z e przecież to ja ustepowalam wszystkim cieżarówką i musialam je przepuszczac.A co! Teraz sobie odbije.Dobrze że teraz jest wiecej urodzen niz wczesniej....heheh.dobra pore sobie wybralysmy. Przyszła mamo, ja nie mam zielonego pojecia.Chyba ide na żywioł.Jak sie urodzi to bede wiedziec w czym mysc Malyszke. Iwonka, moj Aligator w Krakwoie zwrocil uwage dziecku ze pluje na podłoge, to go taki pijak zwyzywal ze szok.Juz chcial go bic.Ludzie sie nawet nie ruszyli.Dzieci to slyszac pluly dalej i jeszcze wywalily loda na srodek.Mialy zabawe.Ludzie nic.Matyldo, to przeciez my jestesmy ludzmi. Mia82, dalej nie spanko.Co robic.Przywyknac.Za to po 7, tak dobrze mi sie spi do 10.Jak ja w poniedzialek wstane... Plakac i owszem.Cklwa jestem od poczatku.Latwo mnie rozsmieszyc ale i latwo wyprowadzic z rownowagi.Placze bo zupa jest za slona i placze bo film sie zle skonczyl.Kiedy to sie skonczy. Pomaranczowa, a pupa nic Ci nie urosla?? Moja urosla niestety... Nawet jawieksze spodenki sprzed ciazy sa za ciasne. Konwalia, witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malyszka sobie dzis koputka jak szalona.Jak na pocatku tego nie lubilam to teraz strasznie mi sie to podoba...mamusia mowila ze to fajne uczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Mia ja miałam doły 2 tygodnie wcześniej, też płakałam i smuciłam się przeokropnie:( ale już przeszło Szklana, zazdroszczę Ci wyjazdu. Zobaczysz wygrzejesz gnatki na słońcu i ból przejdzie:) Super wyjechać o tej porze, gdy u nas plucha, ja w zeszłym roku o tej porze oglądałam rafy koralowe:) za rok też zamierzam:) Co do ludzi, to mi wczoraj w tramwaju ustąpił miejsca chłopak, taki z 19 lat. Spojrzał na mnie i tak nieśmiało zapytał: \" nie chciałbym pani urazić, ale jest pani w ciąży?\" Super to było! Ja swojego Jasia też tak wychowam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka ja czuje ruchy mojego malucha od poltora tygodnia nie sa to mocne kopniecia tylko takie leciutkie otarcia jest to bardzo mile uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Co do kultury (lub jej braku) osób z którymi mam styczność w sklepach itd to chyba nie mam czego wymagać.. brzucha jeszcze tak bardzo nie widać i choć czasami ktoś się przygląda to puszczać w kolejkach - nie puszczają ;) Choć moja druga połówka ciągnie mnie zawsze do kas z pierwszeństwem i śmieje się żebym brzuch wypchała ;) Tłumaczy się, że zawsze w ciąży nie będę i muszę to jakoś wykorzystać ;) Humorki...okrutna sprawa...nigdy takie coś mnie nie męczyło a tu proszę - piesek się zgubił na filmie - płacz, facet nie tak coś powie i cały dzień rozmyślam co i jak no i dół murowany... najgorsze jest to, że sama jestem świadoma tego, że raczej normalnie się nie zachowuję -po ciąży chyba kwiaty kupię mojemu, że to znosi ;) Co do jedzonka - wcinam wszystko jak leci - ciekawe ile będę to później zrzucać ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×