Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kathy to masz dobrze, że od jutra leniuchujesz. Ja sobie powtarzam ,ze zostało mi 11 dni pracy. Szybko zleci. No i ja prcuję nie 8 a 6 godzin więc też nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez cie podziwiam rosolek ja mam juz wszystko wyprane (w pralce) i wyprasowane ale w zyciu bym nie prala recznie mam same nowe rzeczy poscilam je na 30 st w dodatkowych woreczkach i na lewej stronie i sa takie same jak przed praniem .wszystko zalezy od jakosci rzezcy ja kupuje zawsze lepsze wtedy moge prac w pralce a rzeczy ciagle dobrze wygladaja .sa takie pralki co maja pogram taki delikatny jak reczne pranie trzeba sobie zycie ulatwiac jak sie tylko da:) . ja mam dzis kurs rodzenia teraz sprzatam potem obiad i idziemy na kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 dni zleci ci tak szybko, że nawet nie zauważysz. A co do prania ubranek to ja też nie mam zamiaru prać ręcznie, chylę czoła przed tobą rosołku. Ja też mam w pralce taką funkcję szybkie pranie, którą już wypróbowałam. Pół godzinki i po wszystkim. Nie sądzę, żeby się ciuszki zniszczyły po takim szybkim i delikatnym praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Rosołku na dziś koniec prania w rękach :-) A jestem głodna. Chyba zaczyna mi apetyt dopisywać. A już prawie wszystko zjadłam co wzięłam. Zostało jabłko i jogurt. Ale jak zwykle na jogurcik to mam małą ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooglądałam sobie nowe fotki i muszę przyznać Asiu,że brzuszek masz spory rzeczywiście. Ale pewnie dlatego,że to Twoja kolejna ciąża. A Haydi Ty tu nie czaruj,że przybrałaś 17 kg. :) Ja utyłam 7 i jestem jak kulka.Musiałaś być baaardzo szczupła przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wogole nic nie piore recznie i nigdy nie bede moja mama prala jakies bluzki czy bielizne zawsze recznie ale ja uwazam ze teraz sa pralki z szybkimi i delikatnymi programami sa lepsze proszki bardziej delikatne i siateczki do prania wiec rzeczom sie nic nie stanie i mozna wrzucic do pralki.jesli ktos ma ochote i czas moze recznie prac chyle czola ale dla mnie to strata czasu i rece sie niszcza tak jak od zmywania.dlatego ja sobie ulatwiam zycie pralka do rzeczy zmywarka do naczyn jeszcze musze sobie kupic zelazko parowe bo znaczniej szybciej idzie prasowanie. natomiast wiem ze bede sama robic dziecku jedzonko nie bede raczej kupowac sloiczkow(chyba ze deserki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Przyszła, moja pralka np. nie jest bardzo nowoczesna i zdarzyło się,że bluzy męża poniszczyły się w pralce,szczególnie te z aplikacjami lub nadrukami i dlatego ostrożnie podchodzę do tych spraw,ciągle mam obawy,że coś się powyciąga, spierze albo skróci.Nawet na suszarce wieszam swoim "systemem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jestem już... Pojechała z M zobaczyć samochód kolejny... i okazał się klapą kompletną. Jednak się zmęczyłam. Dawno tak nie marzyłam, żeby znależć sie w moim łóżku z powrotem. Czuję się jakbym mialą grypę po tym leku. Już leżę grzecznie i koniec atrakcji na dziś. Ja też wrzucę do parki na delkiatny program krótki. Te ubranka potem trzeba będzie i tak zaraz prać intensywnie takie będą zafajdane kupą itp... Ale niech na pierwszy raz będą piękne :) Pościel ta którą wrzuciła Asia 26 też cudna ten pierwszy link. Rosołek - Ja też wolę takie bardzie stonowane dlatego kupiłam taką w krateczkę różową bez obrazków. ale ta asi też taka ładna... może drugą zamowię od koleżanek w prezencie :) Igmik u nas pani w szkole wczoraj mówiła że można dawać smoczek ale tylko na chilunię jak np wychodzimy gdzieś właśnie jesteśmy ubrane w czapy i płaszcze a małe płacze i np jak już jest nakarmione i płacze bo nie może zasnąć to dać na chwilkę i jak tyko zaśnie to zabrać. :) Ja tak będę trzymac ten smoczek w pogotowiu i jak będzie trzeba to tak dam na chwilę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam co naskrobałyście od rana – ale odpowiem po łebkach bo padam na pyszczydło... jeszcze dziś pewnei kurs do castoramy zalicze – w poszukiwaniu różu na ściane bo mi sen z powiek spędza ;) Rosołku u mnie siary jest malutko ale w jednej piersi więcej. U mnie ta siara nei wycieka jako tako, tylko czasem widze na jednej piersi ślad, ale jak nacisnę sytka to coś tam malutko sie wydziela. Co oznacza fakt ze pojawia sie siara – to jakos dobrze na przyszłośc wróży? (oczywiście odnośnie karmienia :) ) A\' propos opijania sucesów bezalkohlowo – położna nam powiedziała ze piwo karmi wpływa bdb na laktację – a to ciekawe, mówiła zeby w termosie przemycic do szpitala :D Rosołku wczoraj usłyszałam te same słowa „nie ty pierwsza i nie ostatnia” w odpowiedzi na to jak sie podłamałam warunkami do porodu jakie panują w naszych szpitalach... no comments! Igmik jasne ze trzeba czasem na tych naszych facetów ponarzekać :) Szklana moze powinnas zadzwonić do swojego doktorka i dopytac czy tak powinnas sie czuc??? Asia 26 ja też zwariowałam na punckie różu – nie wiem co to będzie jeżeli sie chłopiec urodzi :) nawet pokój chce rożowy!!!! a odnośnie pokoju – mam problem z trafieniem w ladny róż na ściny, che kość słoniowa i róż – i nie moge trafić – na razie mam dwie próbki – jedna za cimna na ścianie, druga za jasna i jakby zbyt fioletowa, czy mało rożowa – Szklana Ty przypadkiem nie wybieralaś rożowego koloru do pokoju? Zła juz jestem przez te farby :o ja dziś zakupiłam proszek jelp i pewnie w przyszłym tyg rusze z praniem, na razie te uzywane ciuszki wyprałam raz w normalnym porszku a później wszystko w jelpie, tylko jeszcze pły do płukania kupię. Co do układania to ja mam kupę miejsca wiec planuje ukladać tak, ze np. jedna szuflada z kaftanikami i kupki podzielone na rozmiary i stopień zniszczenia tzn. na pokaz i na noc :P Iwnko na co sie wybieracie, ja tez bym nie pogardziła kinem... powiem Wam ze jak wychodze do ludzi to jakos dziwnie sie czuje – dziś nap bedac w galerii czułam sie tak nijako dziewczyny wystrojone, wyrobione a ja jak lump jakis – zero fajnych ciuchów, włosy nie obcięte, na buzi tylko troche podkładu i tusz (a lunie ładny makijaż)... marze o lipcu – wtedy na pewno bede juz piekna i dobrze ubrana i dopiero bede przyciagac spojrzenia – młodziutka mamusia i piekna dzidzia w wózeczku – wtedy wszystkim pokażemy kto jest górą ;) Rosołku ja wczoraj wrzuciłam do pralki ciuszki ze skleou z odzieza uzywana – nastawiłam malutkie wirowani i na prawde nic a nic si eim nie stało – w ogóle to wygladaja jak nowe. Mówię Wam dziewczyny jak nie macie jakiś uprzedzen to zajrzyjcie do takiego sklepu (tylko dobrze zeby go ktos polecil bo na pewno nie wszystkie sa fajne) jak rzuca nowy towar to jest szalenstwo hihii :P ja miałam ubaw jak sto dwa we wtorek a jakie skarby wyłowiłam – już nawet sukienusie na lato (i to markowe ciuchy!) D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik... wiem... ale M chce kuić to auto i nie mogę go samego zoastwić bo się chłopak stresuje... :) Mia - tak ja lecę w róż i fiolet ale kolorki dobiorę pewnie w niedzielę tuż przed malowaniem. Znów będę musiała wstać ale rozumiecie, że muszę nadzorować wybór koloru nie zostawię tego mężczyżnie hehe :) i też marzę już o lipcu i o moich ubrankach, jeansach rurkach i nawet podkoszulkach na płaskim brzuchu i opaleniźnie :) Jutro idę do fryzjerka :) Doktorek pozwolił na jedną atrakcję dziennie na godzinkę. W fryzka będzie dłużej ale blisko domu i będę tam tylko siedzieć więc luz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana ja na pewno wyboru koloru nie zostawiłabym mężowi :P ale moja koleżanka np. to ma dobrze bo jej małażonek ma lepsze oko niż ona... Widac tylko ja jestem taka wybredna w kolorach :P - skoro Ty zamierzasz strzelić w 10 tuż przed malowaniem :) ja wiem jaki ma byc efekt ale za cholere nie moge trafic w ten róż :O jutro daje sobie ostatnią szanse - po tych dwóch próbkach (u nas testery ma tylko dulux, beckers bondex) wiem ze jedna za ciemna a druga za jasna i za fioletowa... no zobaczymy czy majac to doświadczenie trafie za 3 razem - kurcze ze tez te kolory na scianach wychodza zawsze inaczej - wiem ze trzeba kupić ciut jaśniejsza niz w próbniku, ale jeszcze odpowiedni znaleźć odcien różu... ja tu na głowie staje a na konice sie chłopiec urodzi hehe i będzie mały księżniczek w rożach :D dziś ma przyjechac do mnie chłopaczek który zrobi rysuneczek jezeli sie zdecyduje - napisze Wam wieczorkiem co postawnowiłam :) kurcze tyle energii mnie te durne sciany kosztuja! ale tak mi zależy żeby było cudownie - mebelki sa śliczne i nie chce teraz zepsuc pokoiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZZZZZZZZZZZZDDDDDDDDAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMM!!!!!! nasteona czesc egzaminu 2 stycznia. hej kobietki,przeczytalam wszystko co napisalyscie,sliczne poscielki!szklana z twojego linka podaobaly mi ise te w kratke ,niebieska i rozowa oraz cala biala...w sumie zastanawiam sie nad zakupem...fakt ,ze mam juz wypelnienie podus i kolderki... lecem swietowac z Cudownym moj maly tryumf:))jutro wizyta u lekarza...zobaczymy co on mi tam powie:)) sciskam kochane....acha...azpomnialabym...mezczyzni czasami sa niedomyslni a le sama po sobie widze,ze mam szalenstwo w oczach ostatnimi czasy i jak to ktoras z was ujela...zaczynam wspolczuc Cudownemu ,ze musi z emna wytrzymac:P buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa GRAAAAAATTTUUUULLLAAAACJJJJEEEE! Zuch dziewczyna! No to mamy taki sam gust bo ja tą w różową krateczkę kupiłam i o białej myślałam też :) I to ja napisałam że zaczynam współczuć mojemu M... :) heh Mia - ja mam spoko bo ja tylko te kółka maluję a nie całą ścianę więc jest prościej z kolorem :) Jestem po remoncie poł roku i też już zamalowywałam ścianę na biało z powrotem bo kolor był beznadziejny a na karteczce tak ładnie wyglądał... Trzymam kciuki. U nas chyba też rysunek będzie :) Koleżanka może zrobi jak się zdecydujemy :) Na razie będzie malować ścianę w innym miejscu :) a w pokoiku zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana trafić w róż który będzie ładniej wygladł w dziecięcym pokoju na całej ścianie to rzeczywiście nie takie łatwe :) ja poczatkowo myslałam o takiech kwaitakach na białej scianie ale zmieniłam zdanie - pomysl zrealizuje pod warunkiem ze trafię w ten diabelski róż :) Co do rysunku to ja chciałam bardzo prosty - króliczek z misią prosta ciemnaoróżowa kreska z białym wypełnieniem, ale zobaczymy co etn chłopaczek powie - on robi bardziej skomplikowane rysunki, ale takie to moze jak dziecie bedzei większe i kumate ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......32......25.01.09.. ... +10/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........33...02.02.09... .+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek igmik............26....pomorskie.......32....01.02.09.. .........+8/Pola piksip...........29....śląskie...........31.....01.02. 09..........+6/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek kasiula29.......29....Frankfurt........30.....02 .02.09........+7...synek fusyta......33....podlaskie.......30.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie.........32.....02.02.09.. ...+12..córeczka Monia...........22....lubelskie.........28.....04.02.09. ......+10...córcia basienia........27....śląskie.........32......04.02.09. ......+10..córeczka rosołek.........26....lubuskie.........31.....05.02.09. .....+5/córeczka Karella.........27....mazowieckie.....31.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? Szklana Głowa.27...warszawa...... 31..... 07.02.09....+14!..córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+6/ ???? salwia..........28....wroclaw.........30.....08.02.09... ....+15/synek malinova......35....śląskie............31......09.02.09 .......+8,5 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....30..... 09.02.09......+7 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... .+6/synek Mama3.........39....świętokrzys...29.....10.02.09 ..........+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .............+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. . ....+12 /córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/córecz ka lamamma......30....Pomorskie......19......12.02.09... .......Mania/ek? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29....Rosja.............30......14.02.09 ....+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........26.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25.....wielkopolskie...26....12.02.09.. .......+10..synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 ..........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........27.....16.02.09........+12Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE..... .30..16.02.09..+7/Niespodzianka Haydi.........22......Gliwice...........29....16.02.09.. .......+16/synuś viola nowa.....23.....Mazowieckie....29...17.02.09........+12/Maja Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..30....18.02.09... ..+6/Nadine balbiina ........24 ....Częstochowa.....30....18.02.09......+5/Kacper kasia130285...24....małopolskie........27.....21.02.09.. .+5/Sebastian Kathey.........27....Warszawa.......28.....22.02.09 .. ...+7/córeczka kamasutra......21.... wielkopolskie.....27....23.02.09.......+13/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........27.....25.02.09. .........+12...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............24.....26.02.09........+3synek up-83...........25......Kraków..........28......26.02.0 9........+9/synek monis30........29.....Warszawa........27......27.02.09. ....+10/Agusia alicja 111 .....27.....WLKP..............27......27.02.09......+10/Emil ka myszkinson ...26.....Gdańsk..........27.......27.02.09.......+5/Kazik Pozdrowionka!=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa moje gratulacje. Same zdolne dziewczyny u nas :) Mia widzę,że kolorki opanowały Twoje myśli i bardzo Cię gryzie ta kwestia :) Ale nie dziwię się, wyobrażam sobie,że trudno wybrać taki odcień różu, by nie był zbyt słodki, cukierkowy. Ja mam obsesję na punkcie beżu.Zauważyłam,że większość fatałaszków mam dla małej w tym kolorze.Pościel też.Chciałam jakieś jedno ubranko kupić różowe,ale odcienie też do mnie nie przemawiają.Pewnie tak samo jak do Ciebie kolory farb.Na pewno jednak znajdziesz coś ciekawego. Mąż mnie bardzo żałował jak wrócił z pracy,bo narobiłam się przy tym praniu.Powiedział,że w weekend posortujemy to, co jeszcze nie było prane i wrzucimy do praleczki. Czasem jest naprawdę kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......32......25.01.09.. ... +10/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........33...02.02.09... .+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek igmik............26....pomorskie.......32....01.02.09.. .........+8/Pola piksip...........29....śląskie...........31.....01.02. 09..........+6/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek kasiula29.......29....Frankfurt........30.....02 .02.09........+7...synek fusyta......33....podlaskie.......30.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie.........32.....02.02.09.. ...+12..córeczka Monia...........22....lubelskie.........28.....04.02.09. ......+10...córcia basienia........27....śląskie.........32......04.02.09. ......+10..córeczka rosołek.........26....lubuskie.........32.....05.02.09. .....+7/córeczka Karella.........27....mazowieckie.....31.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? Szklana Głowa.27...warszawa...... 31..... 07.02.09....+14!..córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+6/ ???? salwia..........28....wroclaw.........30.....08.02.09... ....+15/synek malinova......35....śląskie............31......09.02.09 .......+8,5 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....30..... 09.02.09......+7 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... .+6/synek Mama3.........39....świętokrzys...29.....10.02.09 ..........+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .............+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. . ....+12 /córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/córecz ka lamamma......30....Pomorskie......19......12.02.09... .......Mania/ek? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29....Rosja.............30......14.02.09 ....+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........26.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25.....wielkopolskie...26....12.02.09.. .......+10..synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 ..........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........27.....16.02.09........+12Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE..... .30..16.02.09..+7/Niespodzianka Haydi.........22......Gliwice...........29....16.02.09.. .......+16/synuś viola nowa.....23.....Mazowieckie....29...17.02.09........+12/Maja Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..30....18.02.09... ..+6/Nadine balbiina ........24 ....Częstochowa.....30....18.02.09......+5/Kacper kasia130285...24....małopolskie........27.....21.02.09.. .+5/Sebastian Kathey.........27....Warszawa.......28.....22.02.09 .. ...+7/córeczka kamasutra......21.... wielkopolskie.....27....23.02.09.......+13/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........27.....25.02.09. .........+12...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............24.....26.02.09........+3synek up-83...........25......Kraków..........28......26.02.0 9........+9/synek monis30........29.....Warszawa........27......27.02.09. ....+10/Agusia alicja 111 .....27.....WLKP..............27......27.02.09......+10/Emil ka myszkinson ...26.....Gdańsk..........27.......27.02.09.......+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja tylko na sekundke. Dzis moja coraczka miala w przedszkolu Mikolaja. Oj, ja to jestem! Caly czas chcialo mi sie plakac, jak patrzylam na jej tance, spiewy, ale przede wszystkim radosc i autentyczne przezywanie... Nie wiem co bedzie na Dzien Matki. Strasznie latwo sie wzruszam i to u mnie nie jest powiazane z ciaza. Taki placzek jestem... Gratuluje Halasliwa zdania egzaminku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozniej nadrobie zaleglosci w czytaniu, teraz tylko tak \"przelecialam\" to co napisalyscie. Strasznie mnie boli kosc biodrowa. Promieniuje do kolana. Matko, jak reumatyzm jakis... Moze tez powinnam magnez braz albo co??? Moze to od kragoslupa... Poczytajcie sobie. To odnosnie do maszych facetow... http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=230&w=74728165 Buzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa gratulacje!!!! Nie mogło być inaczej!!! A mi właśnie się pierze pierwsza porcja prania dla Polci. Up ja pewnie też bym się wzruszyła na Twoim miejscu. Mia ja niestety nie mam takich problemów z kolorami a chciałabym oj chciała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku to się mąż zrehabilitował, po dzisiejszych smskach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz jestem. Poczytałam co napisałyscie. Hałasliwa!Molodziec!!!Bravo.Z reszta tez sobie poradzisz :) Same zdolne babeczki u nas. Podobalo mi sie co napisałyscie. W lipcu bedziemy juz sliczne i opalone a w wozeczkach bedziemy miały najsliczniejsze pociechy na swiecie. Kaazdy bedzie sie na nas patrzył i podziwiał. No i bedziemy miałay duze i jedrne biusty bo pełne mleka : Ja dzis prasowałam koszule i rreszte Aligatora a wczesniej dwie godziny nawijałam z mamusia na skaypie.Normalnie miała juz dosc i wymigała sie gotowaniem obiadu. Chyna kupie jej laptopa i bedzie wszedzie chodzic i rozmawiac ze mna :)Sie nie wymiga, Dzieki za rade odnosnie prania w woreczakach. Mam tez funkcje szybkiego prania ale ze Aligator ma sie tym wszystkim zajac to musze go odpowiednio przygotowac :)Matko, az sie boje ile ubranek przypali przy prasowniu :) Zreszta, mozna lubic rzeczy ale rzeczy nie beda lubic ciebie.... Mia, ja tez mysle o czyms na scianie.Sam sobie namaluje. Poszukam czegos fajnego w necie :) Czytała tez kiedys ze ubranka z ciuchbud sa o wiele lepsze niz nowe.Sa poprostu wyprane z wszystkiego co nie jest zdrowe dla dziecka(farba, opiłki, chemia, magazyn, itp...)Zaleca sie brac ubranka od znajomych miedzy innymi własnie dla zdrowia dziecka. Wiem ze nowe jest lepiej wyprac kilka razy abi dziecko nie dostało uczulenia na jakies swinstewko. Co do poscieli to sliczna ale ja jakas chyba faceciarska jestem. Posciel szybko sie ubrudzi wiec lepiej wydac na kilka zeby miec na zmiane.Ja sobie zamowie z IKEA. jest w miare tania i ma wiele atestow. Jak wszystko z IKEA. To tam własnie lubie. Dzis widze ze dzien minoł w miare dobrze na naszym kochanym forum. Podajcie mi nowe hasełko arkomp@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana właśnie zrobiłam to o czym mówiłaś-zaczęłąm przeglądać swoje zdjęcia sprzed ciąży i...się załamałam. Nie wiem czy to był dobry pomysł:-( Ważka już wysyłam Ci hasełko ale jestem prawie pewna, że już to zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważka hasło już wysłane a mnie się pierze już 2 praleczka rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik rozumiem twój stan... Ale może się nie załamuj tylko pomyśł że jak będziemy karmić to pięknie do lata schdniemy i będziemy takie jak przd ciążą albo chudsze nawet!!! piękna wizja nieprawdaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana na pewno schudne zwłaszcza, że teraz wpierniczam ciastka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko a jak Twoje uszy ??przetrwałas? Z jazda w grudniu to raczej uwazaj. Jazda z instruktorem to nie to samo co samemu. Moze najpierw pojezdzij z mezulkiem.Mniejszy stres, dla Cebie i kruszynki :) Rosołku, wez nie ugotuj mezowi obiadku i powiedz” nie ty pierwszy i nie ostani nie jadłes dzis obiadu”heheh zołziszka jestem. Ja tez dzis usłyszałam ze przesadzam.Fakt moze troszeczke....ale to bedzie nasza słodka tajemnica. IGMIK, mi wlasnie tez dretwieja łapki. Lekarz kazał mi lezakowac po obiedzie. Dlatego tez dostałam zakaz pracy. Duzo toksyn i wody sie zbera w moim organizmie. Pije na to te paskudne zioła. Malinowa jak sie czuje twoje szczescie.Temperaturka juz spadła? Adrianna, i tak jestes wyrozumiała. Ja swojemu w domku kazałabym za kare spac w drugim pokoju :) Haydi, masz w sumie racje. Ja to moze panikara jestem ale lepej czułabym sie jak to moja mamcia odebrałaby porod.Wkoncu ona juz wszystko u mnie widziała. Szklana, straszne sa te objawy. Naprawde tak sie musisz czuc??To chyba nie jest zdrowe dla dziecka??Zyzce Ci abys brala te paskudztwo jak najkrócej/ a posciel naprawde bajkowa. Czasem warto zaszalec :) Asia, mi tez sie nic nie chce.....Jak chodziła do pracy to jaks bardziej mi sie chciało, choc organizm zaczoł sie szybko meczyc. Teraz leze i jest jeszcze gorzej/ IGMIK, byle do 19 i tez bedziesz sie meczyc od lezenia.heheehhe Kathy, jutro ostatni dzien. Ciacho niesiesz do pracy? Iwonka, pewnie slicznie wygladasz i jestes najpekniejsza ciezarówka dzisiejszego wieczoru. Baw sie dobrze w kinie i po kinie. To takie romantyczne/ Mia to Ty napiasałas o tym lipcu :) to bedzie mooja przewodnia mysl. Szklana, mam nadzieje ze Ty jutro tez wrocisz w doskonałym samopocuciu od tego fryzjera. Ja tak chciałabym tez isc...ostatni raz byłam 4 miesiace temu.Moze w weekend. Napisz jak sie czujesz po to i moze ja nabiore odwagi i smaczka. IGMIK, dzieki za hasełko. Tez macie ochote ciagle cos jesc.Kurcze ja normalnie taka głodna jestem...Ciagle. Jem mandarynki ale mhhh moze jabłko/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Up 3 to na pewno niesamowite jak tak z dumą sie patrzy na swojego malucha, a dzien matki – oj to dopiero musza byc emocje! Magnez Ci chyba na takie dolegliwości nie pomoże – ja biore na skórcze mięśni. Igmik ale może jakiś kącik dla maluszka? Zreszta pościel i inne bajery dla malucha to też nie taka prosta sprawa – przynajmniej dla mnie to nie są łatwe wybory hehe :) a po co ogladasz zdjęcia sprzed ciązy – po ciązy (tzn. w lipcu) to dopiero będziemy piękne!!!! Wazko no właśnei do tej moje wizji kobiety idealnej zapomniałam dorzucić – ze bedziemy miec przepiękne dekolty! Och to dopiero beda nam wszystkie zazdroscić!!!!!! :D:D:D:D Ja bym się Wazko sama malunku nie podjęła choć ten wybrany przeze mnie wyglada na prosty – na szczesci jest ktoś kto mnie wyreczy za przyslowiową „flaszkę” :P Co do mojego problemu z kolorami :P : Rosołku problem w tym ze te róże sa wlaśnei „mało cukierkowe” to są takie brudne róze i wyglądają na ścianie smutno, a ja potrzebuje jaśniutkiego ale wesołego – jutro jak sie przed południem zadokuje w leroy merlin to pewnie wyjdę wieczorem – przestudiuję wszyskie możliwe kolory :D Pewnie sobie pomyślicie ze mi odbiło – jakby ludzie nie mieli wiekszych problemów ;) no coż chyba rzeczywiście mi odbiło – ale ja tak juz ze jak mam jaką wizję to nie moge usiedziec dopóki jej nie zrealizuję :) dopóki ściany nie bedą pomalowane – bede niespokojna w pewien sposób hehe Rysuneczek ustalony – spodobał się wykonawcy (no i zrobi to za symboliczna sumę – tylko - 4 spraye musze kupić, tzn zapłacić za nie, ale nie sa drogie)– wkleje linka i spróbuje wytłumaczyć co to bedzie: http://www.tapety-artfunk.ig.pl/webcm/fototapety_dzieciece Otórz na blado różowej ścianie bedzie zarys króliczka z misiem (kształt jak wzór 27) – zarys ostro różowy wypełnienie środka białe (jak na wzorze 28) i dodatkowo słodkie serduszka, a moze motylki w 2-3 odcieniach różu, bieli rozrzucone gdzieniegdzie. Co o tym myslicie??? Początkowo nie chciałam robic tak niemowlecego pokoju, ale stwierdziliśmy z M ze i tak przemalujemy za 2-3 lata tak jak niunia bedzie chciała ;) wiec na ten czas moze był słodko-maluszkowo – mebelki mam bardziej uniwersalne, nie niemowlęce (ikea leksvik) oprócz łóżeczka, które jest przesłodkie i bielutkie :) A tak na marginesdie te tapety mają kosmiczne ceny – podobała mi sie ta z wzoru 25 – koszt bagatela 1350zł!!! jak dla mnie przesadzili... Mam nadzieje ze nie gniewacie sie ze poruszam taki błahy temat i jeszcze tak to przezywam – ale chce dzieli z Wami nie tylk troski – a również radość z urządzania pokoiku – juz sie nie moge doczekac jak sie zaczniemy wymieniac fotkami kącików naszych pociech (póki co to musze sobie strzelić aktualna fotke i wysłac bo od październikowych wakacji co nieco mi w tali przybyło:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×