Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

IGMIK, Ważko, *iwonko* macie rację powinnam cieszyć się tym stanem, odpoczywać itd. Tylko, że mnie ta końcówka już strasznie psychicznie wykańcza, boję się każdej kolejnej godziny. Poza tym została Nas tu garstka nierozpakowanych i to jakoś tak dołuje. Konwalia9 trzymam kciuki byś już się spotkała ze swoją kruszynką. Mąż mnie przekonuje że Nasza niunia jest tak samo punktualna jak mamusia dlatego wyjdzie wtedy kiedy będzie jej czas. Muszę cierpliwie czekać, w czwartek wizyta i zobaczymy co dalej. Na razie szkrab kopie i się wygina to chociaż tu mogę być spokojna póki co. W sumie to nie mogę narzekać, gdybym miała czekać z takimi bólami jak balbinka to chyba bym zwariowała. Balbinka trzymam kciuki Up już pewnie tuli swojego szkraba, czekamy na meldunek. Ważko ubawiłam się tym czekającym Cię zadaniem :) czyli sprawdzaniem co czyste a co nie. Powodzenia :) Pozdrowionka i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia a długo czekałaś na swoją Wikusię od momentu tych badań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze aktualizacja Mamusie i dzieciaczki Nick......tc....data narodzin...poród....waga/wzrost......imię dziecka Ważka..............35......08.01.......cc.......1560/41. ......Anastazja julka2384...........35......09.01.......sn.......3350/54 .......Adaś piksip................37......12.01.......cc.......2650/ 51.......Emilka Igmik................37......14.01.......cc.......2675/4 9.......Pola Haydi.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i znowu ucięło Mamusie i dzieciaczki Nick......tc....data narodzin...poród....waga/wzrost......imię dziecka Ważka..............35......08.01.......cc.......1560/41. ......Anastazja julka2384...........35......09.01.......sn.......3350/54 .......Adaś piksip................37......12.01.......cc.......2650/ 51.......Emilka Igmik................37......14.01.......cc.......2675/4 9.......Pola Haydi................37......22.01.......sn.......2800/5 1.......synuś Agagaguś...........38......23.01.......cc.......2950/54. ......Piotruś kasiula29............39......24.01.......sn.......3660/5 3.......Erwin Mama3................??......26.01.......cc.......2970/5 3.......córcia SzklanaGłowa.......37......26.01.......cc.......2750/51. ......Franka edycia86r...........37......26.01.......cc.......2770/51 .......Milenka Iskierka.............37......28.01.......sn.......3160/5 2.......Michaś Mia 82 ...............39......29.01.......cc.......2990/56.......Ga brysia Adulka................38......30.01.......cc.......2500/ 53.......Milenka Stokrotka...........39......30.01.......cc.......2920/54 .......Laura Mandzia..............39......30.01.......cc.......3120/5 5.......Agatka Kasiulkapb...........40......31.01.......sn.......3690/5 7.......Marika Lutówka.............40......01.02.......cc.......3700/55 .......Kubuś *iwonka*.............40......02.02.......sn.......3580/5 3.......Magdalena Rosołek...............40......03.02.......cc.......3040/ 51.......Zuzia Sikorka...............39......05.02.......??.......3250/ 52.......Maja Kluska=)..............39......06.02.......sn.......3250/ 54.......Maja czarna owieczka...40......06.02.......sn.......3675/55.......synek< br /> mama 17 luty........38......06.02.......sn.......3200/51.......Karol Szymon Malinova..............40......07.02.......sn.......3500/ 54.......Weronika PrzyszlaMama23....40......09.02.......sn.......3100/50.. .....Nicolas/Mikolaj kasia130285.........39......09.02.......cc.......3150/55 .......Sebastian Basienia..............40......10.02.......cc.......3660/ 56.......Wiktoria Hałaśliwa.............38......10.02.......cc.......2720/ 51.......Córeczka fusyta................41......10.02.......sn.......3100/ 59.......córeczka Nadia277.............39......10.02.......sn.......4010/5 6.......Filip Adrianna29..........39......13.02.......cc.......3850/57 .......Jagna klonik22.............40......14.02.......cc.......3300/5 3.......Hania Salwia................40......15.02.......sn.......4350/ 59.......Szymuś Olka_.................41......15.02.......sn.......4150/ 55.......Izabela asia26łódzkie.......40......16.02.......sn.......3230/56 .......Wiktoria viola nowa forum...40......16.02.......sn.......4010/56.......Majuś doddotka............40......16.02.......sn.......3770/58 .......Nikodem Pimboli...............40......17.02.......cc.......2450/ 47.......Nadine basia4379...........41......17.02.......sn.......3720/57 .......synuś lamamma............37........17.02.......sn.....3600/57. ..... Zosia Oczekujące Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec karenk........33....łódzkie...........25.....28.01.09... .....+7/synek Monia.........22....lubelskie..........28.....04.02.09.. .....+10/córcia Karella........27....mazowieckie.....31.....06.02.09.... ....+7/Jaś ? balbiina .......24....Częstochowa...40+4.....16.02.09......+6/Kacper< br /> katia-84........24....małopol.........38.....18.02.09... + 13,5/Aleksandra Paola89.........20....dolnośląskie....39.....18.02.09... ....+15/Amelia marteczka1980..28..sciacca........36.....20.02.09....... +16 /synek Kathey..........27....Warszawa......30.....22.02.09..... .+7/córeczka kamasutra.....21....wielkopolskie....27.....23.02.09.... ..+13/synek dota25..........29....pomorskie.......21.....24.02.09... .....? Zabajona.......31....warm.maz.......36.....26.02.09..... .+14/synek konwalia9......28....Dublin.............39.....26.02.09. .....+15/Oliverek up-83...........25....Kraków...........39.....26.02.09.. ....+15/synek robur...........31....zach.pom........39.....26.02.09... ...+10/córeczka monis30........29....Warszawa.......39.....27.02.09..... .+14/ ? alicja 111......27....WLKP.............37.....27.02.09......+16/Emi lka myszkinson....26....Gdańsk...........27.....27.02.09.... ..+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, jestem chora mam goraczke boli mnie gardlo glowa mam katar chyba mnie grypa dopadla maly tez psika moze stad wczoraj byl taki marundy noc przespal dobrze od 20 do 1 i od 1.30 do 6 i od 6.30 do teraz spi .nie wiem czy moge go kapac jak psika nie chce zeby jeszcze bardziej go wzielo bo ja czuje sie fatalnie wzielam paracetamol zeby goraczka spadla.ide zaraz do lozeczka tylko mleko odciagne .pozdrawiam i zycze zdrowia bo ciezko jest radzic sobie z maluszkiem i chorym byc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik super ze z bioderkami wszytko w porządku!!! Co do odgłosów brzuszkówych to juz sobie porozmawiałyśmy :) Mój mąż ten ma wytłumaczenia na szywstko – ty przeciez nie musisz teraz pracowac – juz ma rece opadaja dzis znów mnie wkurzył – mamy miec dzis wuzyte u pediatry i mówiłam mu ze trzeba pojechac bo na pewno si enie dodzoni i numerki sie skończa na dzieci zdrowe, uprał sie ze skoro jest rejestracja tel to on bedzie dzwonił, nie jechał – efekt taki zarejestrowani jestesmy ale na dzieci chore, bo na zdrowe skonczyły sie nr – pani mu powiedziała ze poczekamy z poczeklani dla zdrowych i wejdziemy na swoja godz... no a co jezeli w gabinecie bedzie pełno zarazków, bo rozumiem ze pani doktor przyjmie nas tam gdzie dzieci chore – normalnie jestem juz tym wszystkim załamana... amój mąż tylko na to no to co – pójdziemy kiedy indziej... tak tylko ze dzieci zdrowe sa przyjmowane tylko we wtorki – nie wiem co zrobic... mała zjadła i znów płacze, teraz sie uciszyła, o i znów kwili... nie wiem co robic, nie mam juz sił, ies szczeka na polu bo chce do domu, ja sie musze na 10 wyszykowac – kuźwa normalnie sie załamię, nie radze sobei z tym płaczem psychicznie... czuje sie taka bezradan i jeszcze postawa mojego męża – przykro mi to mówic ale na prawde mnie zawodzi :( wiedziałam ze beda sciecia bo takie mamy charaktery, ale to mnie przerasta. Moja mama twierdzi ze prawie wszyscy faceci tacy sa i sami z siebie nie garną sie do obowiazków zwiazanych z dzieckiem i nei sa tak domyslni jak matki, ale jak Was czytam to mam wrazenie ze tylko mój mąz jest taki „niewydarzony” zadzwoniłamm do tej przychodni i pani mi powiedziała ze takie małe dziecko absolutnie nie moze isc na dzieci chore, mamy przyjsc bez numerku na zdwrowe i na poczatku pani doktor nas przyjmie, ale trzeba sie nastawic ze byc moze koniecznym bedzie troche poczekac – no i co ja mam sobei o moim mezu myslec – on jak dzwonił to wyluzowany zarejestrowal na chore dzieci zamiats porozmawiac z babka ze to przeciez nowodorek który ma 3 i pól tyg!... mnie przy tym nie było, bo dodzwonił sie z samochodu jak go w końcu wygoniłam do tej przychodni... mała znów płacze, ha teraz sie uspokoiła jak znóa właczy alarm to spróbuje ja przebrac , moze bedzie spokój – to nie płacz z bólu, wtedy jest inaczej... to takie „nie wiadomo czego chce” moja kochana terrorystka :) Wazko mojego tez pasowałoby zostawić na jeden dzien z dzieckiem – a tak to wraca po 17 (jak go pogonie bo czasem później, no ale taka praca), zasiada do jedzenia, później tyle co nastawi wode do kapieli, bo wszystkiego d kapieli nie przygotuje – kapiel (w której uczestniczymy obydwoje) i tu sie jego rola kończy – czasem jak dziecko wrzeszczy bo brzuszek boli to ja ponosi, pomasuje alebo zagrzeje pieluszki na okłąd – ale to wszystko dopiero po mojej interwencji :( jak widac rozmowy starczyło zaledwie na dwa dni – obydwoje jestesmy ciagle poirytowani i warczymy na siebie 😭 Iwonko o 9 to miał byc dopiero obchód u Balbinki i dopiero wtedy lekarze podejma decyzje co z porodem. Miłego dzionka – u mnie pięknie siweci słońce to moze mi sie humor poprawi – musze odreagowac póki mała śpi zeby przy niej tryskac pozytywna energia... mam nadzjieje ze chwile pośpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis już na prawdę niedługo, cierpliwości Kochana – wiem ze to musi byc bardzo trudne ❤️ PrzyszlaMamo – bidulo ze tez teraz Cię dopadło!!!!!!!!!!Zeby tylko maleństwo nie dostało gorączki – pilnuj temperatury kochana, moze zadzwoń do lekarza lub położnej poradzic sie co w takej sytauacji robic? Zdrówka życzę!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła Mamo Współczuję choroby.Mnie w ostatnim tygodniu ciąży dopadło przeziębienie,przecierpialam już ból gardła a teraz mam katar -leci mi ciurkiem z nosa.U mnie katar z reguły trwa 2 tygodnie,może jakimś cudem skończy się przed porodem,bo nie chcę zarazić dzidzi. A w ogóle to dzidzia bardzo mało się rusza,wczoraj miałam biegunkę,może już czas na poród? Dziś w nocy pomimo,że wstawałam 2 razy do łazienki normalnie spałam - to już coś,mimo kataru jestem wyspana.A dziś ma urodzinki mój synek,przyjdzie babcia i ciocia,może druga babcia z dziadkiem tez dojadą - więc będzie trochę zamieszania w domu.Ale już im mówiłam,że żadnych tortów,ciast itp.bo ja nie jadam a poza tym nie mam siły biegać po cukierniach i szukać ciast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly ma 37 stopni zmierzylam mu takim termometrem co sie przyklada do czola ale dzis przyjdzie polozna i poprosze ja zeby mu dokladnie zmierzyla robur ja tez mialam na kilka dni przed porodem biegunke to normalne moze juz niedlugo kuruj sie i wracaj szybko do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekazuję info z drugiego forum, na którym się udzielam, cyt.: \"Zabajonka urodziła w nocy chłopaka jak dąb 3750 i 57 cm; miała ciężki poród, wywoływany, bo krwawienie z łożyska, i jeszcze mały ułożył się twarzyczką do góry, ale dała radę. Lekarka czekała w pogotowiu, żeby robić cc, no ale udało się sn.\" GRATULACJE KOCHANA!!!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, ja dopiero zjadłam śniadanie,a właściwie połknęłam w locie . Odkąd mam dziecko wszystko robię szybko... Mia moja też ryczy i marudzi bez przerwy.Chyba znowu brzuszek.Jak wstała na jedzenie o 1 w nocy tak do 7 był płacz na zmianę z marudzeniem.Głupio się przyznać,bo kocham ją bardzo,ale w takich sytuacjach mam myśli, których nie mam odwagi wymówić głośno i wstydzę się ich :( Ważko,dziękuję za rady w sprawie ulewania. Przyszła mamo współczuję choroby.Może rzeczywiście poczekaj na położną,ona doradzi jak się leczyć i jak postępować z małym,by go uchronić przed przeziębieniem. Balbinko powodzenia.O tej godzinie moze juz jesteś PO :) Powiedzcie mi,proszę,od kiedy można podawać dziecku np.herbatkę koperkową? I jeszcze jedno, do kobiet po cesarce: jak długo krwawiłyście? U mnie trwa to 3 tydz. i nie mogę się doczekać kiedy minie.Chciałabym już wrócić do normalnego pożycia małżeńskiego :) Ale mój mąż chyba jeszcze bardziej niż ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosolku, moja polozna mowila ze krwawienia po cesarce utrzymuja sie do 6 tyg, z roznym nasileniem.jak twoje dziecie tak placze, moze rob tak jak ja - przystawiaj do piersi - u nas zawsze ja to uspokaja i wycisza... Mia, moja Laura tez jakas nie w humorze od kilku dni, jak ja karmie, jest spokojna, ale jak tylko probuje na 5 minut ja odstawic to sie zaczyna. nie wiem czemu tak ma, myslalam ze to brzuszek, ale ona chyba sie nudzi - najlepiej zabawia sie z nia tatus i wtedy jest zainteresowana. kupilam dzis kolejny, lateksowy tym razem, smoczek w mothercare, najblizszym sklepie pod domem. gdzie tam, przy probie wlozenia go do buzi mala ma odruch wymiotny...nie wiem ,kto te smoczki projektuje, ale ten ktos na pewno nie ma dzieci. tak wiec ja pozostaje na razie smoczkiem etatowym... Wazko, dzieki za zyczenia, Tobie zycze wytrwalosci i ciesze sie, ze jestes w domu. silna z ciebie kobitka, tak trzymaj.i powodzenia przy wachaniu koszulek... Basienia, Laura dziekuje za kwiatuszka. pozdrawiam serdecznie sorki za bledy i male litery, pisze 1 reka, bo na drugiej wisi maly glodomorek papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Tak dawno mnie tu nie bylo, ale mialam przerwe w dostawie internetu. Niestety nie jestem chyba w stanie nadrobic zaleglosci w czytaniu...:( U nas ok. Michas jest grzeczny, nadal wiecej spi w dzien , ale w nocy teraz to juz budzi sie 3 razy srednio co 3 godziny pod warunkiem ze spi z nami a nie sam w lozeczku bo wtedy potrafi sie obudzic co 1,5 godz. Z pokarmem niezbyt dobrze , dokarmiam tez Bebilonem, tak od 20-60 ml do kazdego karmienia... Troche mi smutno, ze nie mam tyle pokarmu, pije te herbatki na pobudzenie laktacji i sok jablkowy ale to nic.... Pisalyscie o bolu brzuszka... Jak zaczelam podawac to mleko modyf. to maly caly czas ma gazy i to takie bardzo glosne, na szczescie nie zalegaja mu w jelitach. My tez sprowadzilismy z Niemiec srodek na kolke i wzdecia, nazywa sie Lefax i u nas sie sprawdza, jak Maly sie zaczyna prezyc to zanim zaczne karmic psikam mu do buzki troche tego srodka i gdy zmieniam piers to drugi raz, wszystko mija jak reka odjal. To tyle ode mnie. Trzymam mocno kciuki za oczekujace mamy, juz niebawem bedziemy wszystkie rozpakowane:) Pozdrawiam serdecznie:) Iskierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie dziśmałe opóźnienie, wstałyśmy dopiero po 10;) a dopiero o 12 małą zasnęłą nachwilkę zebym mogła zjeść śniadanko, ufff. Ale już znowu buszuje, słucha teraz pozytywki i coś tam do siebie mówi:) DO mamuś, których dzieci mają akcję jem i płączę i nie chcę spać, też to przerabiałam;) po prostu nasze maluszki jak każdy człowik majągorsze i lepsze dni, na szczęści tych gorszych jest mniej;) A w brzuszku słyszę oj słyszę co tam sie dzieje. Mała dostaje spumisan, probiotyki, ja piję koper włoski, a mimo to gazy szaleją w jelitkach:( ręce opadają.... Jutro pierwsze szczepienie, oj jak ja dam radę....;/ bierzemy 5 w 1 (dzięki Igmik raz jeszcze za wyjaśnienia) Jeśli chodzi o krwawienia po cc, to ja miałąm bardzo skąpe, ale tak trwało to 2,5 - 3 tyg. Teraz jeszcze czasami bardzo żadko jakieś plamienia są, minęło 6 tyg. Po wizycie kontrolnej u lekarza musimy jeszcze 2 tyg. wstrzymać się od współżycia....:( hmmmm a to już trwa 5 m-cy. Jak dopadnę mojego męża za 2 tyg. to będzie się dymiło;) hihi. Wracam do mojej małej psotnicy, może troszkę ze mną porozmawia zamiast z pozytywką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosolku - herbatke mozna juz podawac, ale w nie za duzych ilosciach, zeby dziecko nie opilo sie za bardzo, bo potem mniej zje, kup najlepiej z Hippa z oznaczeniem A, taka polecala mi moja pediatra. Co do brzuszka to podaj malej ten Sab, tak troche profilaktycznie, na pewno sie uspokoi, na mojego ten nasz srodek dziala natychmiastowo.Ja bardzo sie wzbranialam zeby mu podawac bo nie wiedzialam, czy boli go brzuch czy co, ale moj A. na mnie to wymogl i teraz mu dajemy jak zaczyna sie chociaz troche prezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekazuje info od Balbinki, o godz 11 napisała mi na gadu: \"leze na porodówce pod kroplówka i na razie próba naturalnego porodu trzymajcie kciuki\" oczywiscie trzymamy kciuki od rana :) ja dopiero wróciłam, bo prosto po lekarzu zabralam mala na spacer - teraz wisi u cyca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodze na gadu a tu Balbina dostepna, wiec z głupia franc pytam - kolezanka rodz, czy na necie siedzi ;), a tu ku mojemu zaskoczeniu wyskakuje odpowiedź: "rodze siedze na pilce,wody odeszly,skurcze co 5 minut" Balbina to dopiero zawodnik! no to Kacperek juz dzis bedzie z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku ja krwawiłam po cc tylko dwa tyg przez połowe 3 tyg nosiłam juz tylko wkładke hig, ale do pozycia jeszcze nie wrocilismy. Ja mojej nie dopajam, ale na opakowaniu herb. Hipp bylo napisane ze można po 1 tyg. nasza gabrysia wazy juz 3700! :D pani doktor bardzo pochwaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj malutki dzis grzeczny bardzo zdarzylam mieszkanie posprzatac i czekamy na polozna .Wczoraj byl bardzo marudny co godzinke dwie chcial jesc .Glowa mnie juz nie boli ale ciagle katar i gardlo meczy. Dzidzius od balbiny ma ponoc powyzej 4 kg z tego co doczytalam to czemu oni karza jej rodzic naturalnie?? Ja znam duzo dziewczyn co rodzily 4 kg naturalnie i wszystkie bardzo zle to wspominaja jedna o malo nie pozegnala sie z zyciem .trzymam kciuki za nich niech bedzie wszystko dobrze zabajona gratuluje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 Mamusie i dzieciaczki 🌼🌼🌼 Nick......tc....data narodzin...poród....waga/wzrost......imię dziecka Ważka..............35......08.01.......cc.......1560/41. ......Anastazja julka2384...........35......09.01.......sn.......3350/54 .......Adaś piksip................37......12.01.......cc.......2650/ 51.......Emilka Igmik................37......14.01.......cc.......2675/4 9.......Pola Haydi................37......22.01.......sn.......2800/5 1.......synuś Agagaguś...........38......23.01.......cc.......2950/54. ......Piotruś kasiula29............39......24.01.......sn.......3660/5 3.......Erwin Mama3................??......26.01.......cc.......2970/5 3.......córcia SzklanaGłowa.......37......26.01.......cc.......2750/51. ......Franka edycia86r...........37......26.01.......cc.......2770/51 .......Milenka Iskierka.............37......28.01.......sn.......3160/5 2.......Michaś Mia 82 ...............39......29.01.......cc.......2990/56.......Gabrysia Adulka................38......30.01.......cc.......2500/ 53.......Milenka Stokrotka...........39......30.01.......cc.......2920/54 .......Laura Mandzia..............39......30.01.......cc.......3120/5 5.......Agatka Kasiulkapb...........40......31.01.......sn.......3690/5 7.......Marika Lutówka.............40......01.02.......cc.......3700/55 .......Kubuś *iwonka*.............40......02.02.......sn.......3580/53.......Magdalena Rosołek...............40......03.02.......cc.......3040/ 51.......Zuzia Sikorka...............39......05.02.......??.......3250/ 52.......Maja Kluska=)..............39......06.02.......sn.......3250/ 54.......Maja czarna owieczka...40......06.02.......sn.......3675/55.......synek mama 17 luty........38......06.02.......sn.......3200/51.......Karol Szymon Malinova..............40......07.02.......sn.......3500/54.......Weronika PrzyszlaMama23....40......09.02.......sn.......3100/50.. .....Nicolas/Mikolaj kasia130285.........39......09.02.......cc.......3150/55 .......Sebastian Basienia..............40......10.02.......cc.......3660/ 56.......Wiktoria Hałaśliwa.............38......10.02.......cc.......2720/ 51.......Córeczka fusyta................41......10.02.......sn.......3100/ 59.......córeczka Nadia277.............39......10.02.......sn.......4010/5 6.......Filip Adrianna29..........39......13.02.......cc.......3850/57 .......Jagna klonik22.............40......14.02.......cc.......3300/5 3.......Hania Salwia................40......15.02.......sn.......4350/ 59.......Szymuś Olka_.................41......15.02.......sn.......4150/ 55.......Izabela asia26łódzkie.......40......16.02.......sn.......3230/56 .......Wiktoria viola nowa forum...40......16.02.......sn.......4010/56.......Majuś doddotka............40......16.02.......sn.......3770/58 .......Nikodem Pimboli...............40......17.02.......cc.......2450/ 47.......Nadine basia4379...........41......17.02.......sn.......3720/57 .......synuś lamamma............37........17.02.......sn.....3600/57. ..... Zosia Zabajona ..........?..........23/24.02...sn.....3750/57 ......synuś 🌼🌼🌼 Oczekujące 🌼🌼🌼 Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec karenk........33....łódzkie...........25.....28.01.09... .....+7/synek Monia.........22....lubelskie..........28.....04.02.09.. .....+10/córcia Karella........27....mazowieckie.....31.....06.02.09.... ....+7/Jaś ? balbiina .......24....Częstochowa...40+4.....16.02.09......+6/Kacper katia-84........24....małopol.........38.....18.02.09... + 13,5/Aleksandra Paola89.........20....dolnośląskie....39.....18.02.09... ....+15/Amelia marteczka1980..28..sciacca........36.....20.02.09....... +16 /synek Kathey..........27....Warszawa......30.....22.02.09..... .+7/córeczka kamasutra.....21....wielkopolskie....27.....23.02.09.... ..+13/synek dota25..........29....pomorskie.......21.....24.02.09... .....? Zabajona.......31....warm.maz.......36.....26.02.09..... .+14/synek konwalia9......28....Dublin.............39.....26.02.09. .....+15/Oliverek up-83...........25....Kraków...........39.....26.02.09.. ....+15/synek robur...........31....zach.pom........39.....26.02.09... ...+10/córeczka monis30........29....Warszawa.......39.....27.02.09..... .+14/ ? alicja 111......27....WLKP.............37.....27.02.09......+16/Emi lka myszkinson....26....Gdańsk...........27.....27.02.09.... ..+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 Mamusie i dzieciaczki 🌼🌼🌼 Nick......tc....data narodzin...poród....waga/wzrost......imię dziecka Ważka..............35......08.01.......cc.......1560/41. ......Anastazja julka2384...........35......09.01.......sn.......3350/54 .......Adaś piksip................37......12.01.......cc.......2650/ 51.......Emilka Igmik................37......14.01.......cc.......2675/4 9.......Pola Haydi................37......22.01.......sn.......2800/5 1.......synuś Agagaguś...........38......23.01.......cc.......2950/54. ......Piotruś kasiula29............39......24.01.......sn.......3660/5 3.......Erwin Mama3................??......26.01.......cc.......2970/5 3.......córcia SzklanaGłowa.......37......26.01.......cc.......2750/51. ......Franka edycia86r...........37......26.01.......cc.......2770/51 .......Milenka Iskierka.............37......28.01.......sn.......3160/5 2.......Michaś Mia 82 ...............39......29.01.......cc.......2990/56.......Gabrysia Adulka................38......30.01.......cc.......2500/ 53.......Milenka Stokrotka...........39......30.01.......cc.......2920/54 .......Laura Mandzia..............39......30.01.......cc.......3120/5 5.......Agatka Kasiulkapb...........40......31.01.......sn.......3690/5 7.......Marika Lutówka.............40......01.02.......cc.......3700/55 .......Kubuś *iwonka*.............40......02.02.......sn.......3580/5 3.......Magdalena Rosołek...............40......03.02.......cc.......3040/ 51.......Zuzia Sikorka...............39......05.02.......??.......3250/ 52.......Maja Kluska=)..............39......06.02.......sn.......3250/ 54.......Maja czarna owieczka...40......06.02.......sn.......3675/55.......synek mama 17 luty........38......06.02.......sn.......3200/51.......Karol Szymon Malinova..............40......07.02.......sn.......3500/ 54.......Weronika PrzyszlaMama23....40......09.02.......sn.......3100/50.. .....Nicolas/Mikolaj kasia130285.........39......09.02.......cc.......3150/55 .......Sebastian Basienia..............40......10.02.......cc.......3660/ 56.......Wiktoria Hałaśliwa.............38......10.02.......cc.......2720/ 51.......Córeczka fusyta................41......10.02.......sn.......3100/ 59.......córeczka Nadia277.............39......10.02.......sn.......4010/5 6.......Filip Adrianna29..........39......13.02.......cc.......3850/57 .......Jagna klonik22.............40......14.02.......cc.......3300/5 3.......Hania Salwia................40......15.02.......sn.......4350/ 59.......Szymuś Olka_.................41......15.02.......sn.......4150/ 55.......Izabela asia26łódzkie.......40......16.02.......sn.......3230/56 .......Wiktoria viola nowa forum...40......16.02.......sn.......4010/56.......Majuś doddotka............40......16.02.......sn.......3770/58 .......Nikodem Pimboli...............40......17.02.......cc.......2450/ 47.......Nadine basia4379...........41......17.02.......sn.......3720/57 .......synuś lamamma............37........17.02.......sn.....3600/57. ..... Zosia Zabajona ...........40.......23/24.02...sn.....3750/57 ......synuś 🌼🌼🌼 Oczekujące 🌼🌼🌼 Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec karenk........33....łódzkie...........25.....28.01.09... .....+7/synek Monia.........22....lubelskie..........28.....04.02.09.. .....+10/córcia Karella........27....mazowieckie.....31.....06.02.09.... ....+7/Jaś ? balbiina .......24....Częstochowa...40+4.....16.02.09......+6/Kacper katia-84........24....małopol.........38.....18.02.09... + 13,5/Aleksandra Paola89.........20....dolnośląskie....39.....18.02.09... ....+15/Amelia marteczka1980..28..sciacca........36.....20.02.09....... +16 /synek Kathey..........27....Warszawa......30.....22.02.09..... .+7/córeczka kamasutra.....21....wielkopolskie....27.....23.02.09.... ..+13/synek dota25..........29....pomorskie.......21.....24.02.09... .....? konwalia9......28....Dublin.............39.....26.02.09. .....+15/Oliverek up-83...........25....Kraków...........39.....26.02.09.. ....+15/synek robur...........31....zach.pom........39.....26.02.09... ...+10/córeczka monis30........29....Warszawa.......39.....27.02.09..... .+14/ ? alicja 111......27....WLKP.............37.....27.02.09......+16/Emilka myszkinson....26....Gdańsk...........27.....27.02.09.... ..+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chciałam poprawić błedy w tabelce - to ze czesc tekstu przeskakuje nie do tej linijki co trzeba iz e podzielone sa niekóre wyrazy - ale się nie da Zaktulizowałam Zabajona - musze tylko sprawdzic czy synus urodzil sie dziś czy jeszcze wczoraj i to poprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 Mamusie i dzieciaczki 🌼🌼🌼 Nick......tc....data narodzin...poród....waga/wzrost......imię dziecka Ważka..............35......08.01.......cc.......1560/41. ......Anastazja julka2384...........35......09.01.......sn.......3350/54 .......Adaś piksip................37......12.01.......cc.......2650/ 51.......Emilka Igmik................37......14.01.......cc.......2675/4 9.......Pola Haydi................37......22.01.......sn.......2800/5 1.......synuś Agagaguś...........38......23.01.......cc.......2950/54. ......Piotruś kasiula29............39......24.01.......sn.......3660/5 3.......Erwin Mama3................??......26.01.......cc.......2970/5 3.......córcia SzklanaGłowa.......37......26.01.......cc.......2750/51. ......Franka edycia86r...........37......26.01.......cc.......2770/51 .......Milenka Iskierka.............37......28.01.......sn.......3160/5 2.......Michaś Mia 82 ...............39......29.01.......cc.......2990/56.......Ga brysia Adulka................38......30.01.......cc.......2500/ 53.......Milenka Stokrotka...........39......30.01.......cc.......2920/54 .......Laura Mandzia..............39......30.01.......cc.......3120/5 5.......Agatka Kasiulkapb...........40......31.01.......sn.......3690/5 7.......Marika Lutówka.............40......01.02.......cc.......3700/55 .......Kubuś *iwonka*.............40......02.02.......sn.......3580/5 3.......Magdalena Rosołek...............40......03.02.......cc.......3040/ 51.......Zuzia Sikorka...............39......05.02.......??.......3250/ 52.......Maja Kluska=)..............39......06.02.......sn.......3250/ 54.......Maja czarna owieczka...40......06.02.......sn.......3675/55.......synek< br /> mama 17 luty........38......06.02.......sn.......3200/51.......Karol Szymon Malinova..............40......07.02.......sn.......3500/ 54.......Weronika PrzyszlaMama23....40......09.02.......sn.......3100/50.. .....Nicolas/Mikolaj kasia130285.........39......09.02.......cc.......3150/55 .......Sebastian Basienia..............40......10.02.......cc.......3660/ 56.......Wiktoria Hałaśliwa.............38......10.02.......cc.......2720/ 51.......Córeczka fusyta................41......10.02.......sn.......3100/ 59.......córeczka Nadia277.............39......10.02.......sn.......4010/5 6.......Filip Adrianna29..........39......13.02.......cc.......3850/57 .......Jagna klonik22.............40......14.02.......cc.......3300/5 3.......Hania Salwia................40......15.02.......sn.......4350/ 59.......Szymuś Olka_.................41......15.02.......sn.......4150/ 55.......Izabela asia26łódzkie.......40......16.02.......sn.......3230/56 .......Wiktoria viola nowa forum...40......16.02.......sn.......4010/56.......Majuś doddotka............40......16.02.......sn.......3770/58 .......Nikodem Pimboli...............40......17.02.......cc.......2450/ 47.......Nadine basia4379...........41......17.02.......sn.......3720/57 .......synuś lamamma............37........17.02.......sn.....3600/57. ..... Zosia Zabajona ...........40........24.02...sn.....3750/57 ......synuś 🌼🌼🌼 Oczekujące 🌼🌼🌼 Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec karenk........33....łódzkie...........25.....28.01.09... .....+7/synek Monia.........22....lubelskie..........28.....04.02.09.. .....+10/córcia Karella........27....mazowieckie.....31.....06.02.09.... ....+7/Jaś ? balbiina .......24....Częstochowa...40+4.....16.02.09......+6/Kacper< br /> katia-84........24....małopol.........38.....18.02.09... + 13,5/Aleksandra Paola89.........20....dolnośląskie....39.....18.02.09... ....+15/Amelia marteczka1980..28..sciacca........36.....20.02.09....... +16 /synek Kathey..........27....Warszawa......30.....22.02.09..... .+7/córeczka kamasutra.....21....wielkopolskie....27.....23.02.09.... ..+13/synek dota25..........29....pomorskie.......21.....24.02.09... .....? konwalia9......28....Dublin.............39.....26.02.09. .....+15/Oliverek up-83...........25....Kraków...........39.....26.02.09.. ....+15/synek robur...........31....zach.pom........39.....26.02.09... ...+10/córeczka monis30........29....Warszawa.......39.....27.02.09..... .+14/ ? alicja 111......27....WLKP.............37.....27.02.09......+16/Emi lka myszkinson....26....Gdańsk...........27.....27.02.09.... ..+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, napiszcie mi, prosze, jakich smoczkow uzywacie dla Waszych dzieci - ja kupilam dzis lateksowy, miekki, ale jest za duzy i ma okragla koncowke, Laura sie nim dusi.A ja juz nie mam sily ciagle ja karmic, bo ona chce tylko cyca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki...moje starsze dziecie przezywa kryzys dwulatka i jest nie do wytrzymania😡 ale za minute mnie rozbraja i jak tu miec wyrzucty, poki co kupilam sobieksiazke jezyk dwulatka i sie ucze jak go zrozumiec:D Mia - jakos mi sie mysl nasunela, ze najwiecej przeciez rozwodow jest po urodzeniu dziecka..pamietam ze studiow jeszcze statystyki, kryzysy bo pary nie wytrzymuja kryzysu. probowalam Wam pisac, ze Macierzynstwo to nie taka sielanka, a ciaza i owszem, facet fantastiko ale zycie zyciem...musimy w nowe role sie wcielic...tyty i mamy, my to mamy z hormonami i 9 miesiecy sie przygotowujemy, a mezczyzna - daj mu czas i mow czego oczekujesz - jasno sprecyzuj, ja to przeszlam:D wiesz my jestesmy uwiazane 24h bo karmimy no i wogole mala potrzebuje naszego ciepla...nie proacujemy, zycie sie zmienilo 180 stopni a mezczyzny....coz chodzi do pracy jak chodzil, do lekarza, nie ma ograniczenia wolnosci w postaci dzidziora;) Wiec nos do gory, jasno sprecyzuj Twoje oczekiwania, w zakresie obowiazkow domowych, przy dziecku - rozmowa sie oplaca, bo wierz mi co do flustracji bedzie gorzej a nie lepiej, dzieci sa coraz bardziej wymagajace jezeli chodzi o opieke, z super niemowlat co spia wymagaja ciaglej opieki, placza a my czasami z nimi..trzymam kciuki! a co do 2 tematu kolek: najwazniejsze to rozroznic kolke i wzdecia....kolka o tej samej porze bez powodu dziecko potrafi plakac non stop przez np 3, 4 h...a moze i dluzej.....zrozpaczone matki sciagaja prepartaty zewszad...kto nie mial dziecka z kolk anie zrozumie;) Swietny specyfik jest w Kanadzie, ale tylkow kanadzie, dajezs i zapominasz co to kolka....ja na Twoim miejscu podawalabym regularnie dzien w dzien Saba, przy kazdym karmieniu, nawet i przez miesiac, to idzie ok butelki tyg. ale warto, Jak karmiesz zaczynaj od tej piersi co poprzednio karmilas, zeby nalykala sie jak najmniej powietrza, jak ma atak - rob chwyt lokciowy: poloz sobie mala zeby miala glowke na twjej rece a nogi i rece zwisaly poza twoje ramie- tlow na rece, i potrzymaj chwile, potem poloz na plecach nozki zlaczone, i krec nimi na zewnatrz, a potem rowerek,.....rozbierz mala i przyloz goly brzuch do swojego brzucha,,,,reszte mialas napisana wczesniej co wkleilam Ci. Nos do gory!!! rosolek - ja czasami mam ochote wyrzucic swoje dzieci za okno, zeby worcil ypo godzinie;D ale co bede mowic, ze jestem idealna matka, kazdy ma wytrzymalosc nerwowa...jak mloda tak marudzila to siedzialam i se plakalam z nia a co:D Wazka - nie rob mnie tu takim ekspertem, chociaz jak odchow jednego dziecka sie zaliczy drugie juz to zupelny light:D:D Ale popieram zero supermarketow i duyzch skupisk ludzi dla niemowlakow....trafia mnie jak widze takie malenstwa w supermarketach..tam ludzie chorzy przeziebieni, duuzo dodatkowych bodzcow z ktorymi dzieci sobie nie radza...ale wszystko jest dla ludzi, ja tak po 3 miesiacu jakas restauracyjke zalicze;) nasza intuicja jest niezawodna:) I trzymam kciuki za Twoja Malenka - dla mnie jest wielka, takie malenstwo a taka sila zycia!! zeby sie rozwijala zdrowiusienko!! mam przyjaciolke z wczesniaczkiem i Jagoda jest slodka!! Nie mam czasu wiecej pisac bo mlody wlasnie wypija wode z Wc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
18. 02 - przyszła na świat nasza córeczka - 40tc, 53cm, waga: 3260. Wcina co 2h:) Spaćććć! Ale ona cudna:) Poród naturalny - ale bolało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. przepraszam za bledy, ale pisze z dzidziorem na reku.... ja kupilam zwykly silikonowy zeby dzidior nie za bardzo go pokochal:D ma byc ewentualnosc a nie zapychacz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Sikorko. No u nas sililkonowy nie zdal egzaminu, cwaniara wypluwa jak tylko go poczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis nie stresuj się kochana,już nie długo będziesz tulić swojego szkraba.U mnie parę dni po badaniach zadecydowano o cc,ale to ze względu na nadciśnienie i obrzęki.Jednak różne opinie po badaniach wkurzyły mnie strasznie :( Rosołku a u nas to ja piję herbatkę z kopru,po to by nie dopajać małej bez potrzeby. Dziś mijają 2 tyg.od porodu,ja już prawie nie krwawię :) Balbinko powodzenia 🌻 Zabajona gratulacje 🌻 Stokrotko ja mam silikonowy z nuby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×