Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witajcie Ja tradycyjnie niestety tylko na chwileczkę: Kluska gratuluję !!! nie wiem czy dobrze kojarzę czy to jest ta praca na stanowisku instruktorki nauki jazdy? Dagusia i Piksip szybkich powrotów do zdrowia. Ja do kapieli używam tylko mydełko i oczywiscie szampon do włosków. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Up dzieki za gratulacje! Praca w zawodzie w którym pracowałam czyli przedstawiciel handlowy ale nie w branży FMCG(czyli dóbr szybko zbywalnych, codziennego użytku)tylko w B2B((ang. Business to Business)(czyli firma oferuje swoje usługi/ produkty dla firm, a nie dla klientów indywidualnych) czyli w moim przypadku to troszke jakby mozliwosc dalszego rowoju bo zasadniczo praca z klientem biznesowym to w naszej branzy jakby awans na wyzsze stanowisko. Wiec w cv na przyszlosc bedzie widac ze nie stoje w miejscu albo ze nie krece sie na tym samym poziomie tylko ze ide do przodu, a na tym mi najbardziej zalezalo;) Igmik racja może w tym mailu coś znajdziesz, chociaz ja przejrzalam, te co dostalam po ostatnich aukcjach i nie znalazlam, ale moze u Ciebie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa dzieki za gratulacje, na instruktorke dopiero sie szkole i teraz to mam dylemat bo nie wiem czy mi sie uda pogodzic prace z kursem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) przede wszystkim zycze duzo zdrowka dla piksik i Dagusi :) kurujcie sie szybciutko IGMIK kurcze niemam pojecia z allegro... niemialam takiej sytuacji... kluska gratulacje!!!! :) no i zapomnialam co mialam do kazdej napisac... eh pamiec cos ostatnio mi szwankuje eh :( a i dzis mi dzien zlecial szybko hehe po godz 12 dowiedzialam sie ze poszukuja do pracy na urzednicze stanowisko i zlozylam swoje podanie bo do dzis bylo wazne ogloszenie do godz 15 hihi a zanim napisalam te wszystkie oswiadzenia, podania itd to troche minelo i zlozylam je o 14.30 hihi jestem ciekawa co z tego wyniknie... a popoludniu pojechalismy do mojej siostry na pierozki ruskie :P :D no a teraz moj M usypia malego zjadl kaszke bebilon dojrzale jablko smakuje mu ta kaszka chyba mu kupie wieksze opakowanie bo te co mialam byly dolaczone do mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka teraz to ja trzymam kciuki!;) A co do kaszki to moja Maja też ja wcina z apetytem,wogóle bardziej jej samkuja kaszki bebilon niz bobowita czy inne. Z mlekiem jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochanieńkie Uch u mnie dziki pęd! dziś nie widziałam Franki z 5 godzin! Myślałam że oszaleję. Czyłam się jak zakochana co ma motyle w brzuchu i tęskni za ukochanym tylko mocniej... :) Igmik udało się z tym allegro? Kluska baby górą!!!! Jupi. Gratulacje! :) :) :) Mia - kochany psiak! :) Mój ostatnio zwymiotował oczywiście na dywan... :) Przeganiam choroby sio sio sio! Piksip :( o jeny pieprzone wirrrusy srusy! :( Mam problem z zasypianiem frani. Chce za rączkę a ostatnio to już nawet nie wiem czego chce ale z pewnością nie leżeć w łóżku. Stoi i bardzo płacze. Usypianie to około 40 min walki. Wczoraj już nie wiedziałam co zrobić i pogadałam z Superniania... :) No i dostałam ochrzan hehe oczywiście żartuję bo Doraota jest bardzo miła. Powiedziała mi co mam zrobić, ja wiem co mam zrobić tylko serce mi pęka... Ale od dziś wprowadziliśmy jej zalecenia odkładania malęj do łóżka za każdym razem jak stoi i nie odzywania się do niej słowem, nienawiązywaniem kontaktu wzrokowego. M usypiał. Zajęlo mu to 26 minut, dlugie 16 minut okropnego płaczu. ja się też popłakałam. Ale jestem zaprogramowana na sukces... Dorota powiedziała że po około 5 razach powinno zaskoczyc... niby to wszystko wiedziałam ale jak ona mi to powiedziała to stało się takie oczywiste. Dobrze że mogłam się poradzić bo bym pewnie wymiękała i dawała rączkę. Powiedziała też żeby nie przyzwyczajać do zasypiania np z butelką wody bo ciężko oduczyć strasznie potem. Frania popołudniowe drzemki z piciem... Dziewczyny jak dbacie o zęby? Po weczornym mleku coś robicie? Bo ja nic a chyba trzeba,,, nie? Acha i kto daje na noc kaszkę? bo ja kaszkę 0o 18 a potem mleko ale może czas dawać kaszkę na noc... co tam jesczcze...? Acha! Wczoraj byłam z Franią u jakiegoś super hiper dermatologa. Pani doktor mnie lekko załamała... Mówiłam wam kiedyś że frania ma takie odparzenia na buzi jakby od smoczka. Pani doktor stwierdziała uwaga: Atopowe zapalenie skóry... Malo rozwinięte ale do leczenia :( Kazała odstawić jajko, makaron, biszkopty - ogólnie wszystko co z jajkiem :( wszystkie owoce drobnopestkowe (truskawki, winogrona maliny itp :( pomidory też... mam pelno słoiczkow z tymi rzeczami bo byłam na zakupach dopiero co! uch... No ale na szczęście nabiał zostaje... Pupy kazała uwaga: wcale nie smarować tylko na noc natłuścić lekko... a sudocrem absolutnie nie bo zatyka pory. Tylko dorażnie jak zaczerwieni się pupa.... jezu znowu rewolucja... NIania dalej się sprawdza tfu tfu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nona reszcie chwilkę miałam żeby was poczytać( ale tylko ostatnie strony a nie całe zaległości). kluska- gratulacje :) super że masz pracę piksip- zdrówka dużo, bo ja dobrze wiem że jak choroba dopadnie to przekopane mia- no nieżle z tym psem- przypomniało mi się jak moja się raz zesrała- przepraszam za dosłowność ale inaczej tego nazwać się nie da. Był to dzien naszego ślubu cywilnego, po ceremonii mieliśmy obiad w domu dla rodziny. Jak weszłam do swojego panieńskiego pokoju to na narożniku było wielkie rzadkie kupsko - dzieło mojej kochanej Sarusi:) Nigdy przedtem i nigdy potem nic takiego jej się nie zdarzyło- po prostu zrobiła pańci prezent z okazji ślubu. Ja kapię Martynkę w emolium albo oilatum-alergik, nie mam wyboru:( kurcze te górne jedynki to jakieś mutanty, są już widoczne tuż pod dziąsłami ajeszcze sie nie przebiły, dwójki też już widać ok spadam ogarnąć ten dom wariatów postaram się juz częściej być. Jutro kontrola u lekarza, oby już dobrze dyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana, Dagusia dzieki!;) Szklana super masz ze tak sie mozesz poradzic a my super mamy ze potem dzielisz sie tym z nami, ja z MAja mam to samo ja ja klade ona wstaje i tak wkółko, ale sie nie odzywam i staram nie tracic cierpliwosci, ale musze najpierw poracowac nad wiekszym dzieckiem czyli moim M,który jest za mieki i od razu chce ja brac do nas do lóżka! A ja przez niego czuje sie ta gorsza ktora jest dla dzidzi nie dobra bo ja nie chce wziac i przytulic. On to by ja tulilna okraglo. Ale trzeba sie wziac za wychowanie a nie tylko za przytulanie! Juz ja go ustawie do pionu:P Mam nadzieje ze szybko sie uporacie z zapaleniem i bedzie znów mogla Frania jesc wszystko! Majka sama siebie przechodzi... Stoi w lozeczku i krzyczy, ja ja odkladam ona wstaje i tak wkolko. A teraz stoi i sie cieszy i jak szalona robi mi papa. Jazdy ma na calego od euforii do pisków i uzalania sie nad soba typu "ojejejej,ojejejej!!!" Co do sudocremu to ja nigdy za nim nie przepadalam, teraz ostatnio jak Maja miala pupcie zaczerwieniona to jej kupilam nivea krem s.o.s. i u nas sie sprawdzil rewelacyjnie. Oby nianie wszystkie sie super sprawdzaly, u mnie niania bedzie tesciowa;) Co do kupek psiaków to moja dawna sunia tez Sara;) miala tez czasem takie swoje jazdy... Najbardziej pamietny moment kupkowy byl jak narobila na srodku duzego pokoju na 5 minut przed przyjsciem gosci na imieniny rodzicow... A smierdzialo tak ze ...lepiej niemowic!To tez byl prezent:P U Majki tez jedynki wychodza i wychodza i wyjsc nie moga... A marudzi strasznie i to chyba wlasnie przez nie!;( Trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte Dagusia!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana, Dagusia dzieki!;) Szklana super masz ze tak sie mozesz poradzic a my super mamy ze potem dzielisz sie tym z nami, ja z MAja mam to samo ja ja klade ona wstaje i tak wkółko, ale sie nie odzywam i staram nie tracic cierpliwosci, ale musze najpierw poracowac nad wiekszym dzieckiem czyli moim M,który jest za mieki i od razu chce ja brac do nas do lóżka! A ja przez niego czuje sie ta gorsza ktora jest dla dzidzi nie dobra bo ja nie chce wziac i przytulic. On to by ja tulilna okraglo. Ale trzeba sie wziac za wychowanie a nie tylko za przytulanie! Juz ja go ustawie do pionu:P Mam nadzieje ze szybko sie uporacie z zapaleniem i bedzie znów mogla Frania jesc wszystko! Majka sama siebie przechodzi... Stoi w lozeczku i krzyczy, ja ja odkladam ona wstaje i tak wkolko. A teraz stoi i sie cieszy i jak szalona robi mi papa. Jazdy ma na calego od euforii do pisków i uzalania sie nad soba typu "ojejejej,ojejejej!!!" Co do sudocremu to ja nigdy za nim nie przepadalam, teraz ostatnio jak Maja miala pupcie zaczerwieniona to jej kupilam nivea krem s.o.s. i u nas sie sprawdzil rewelacyjnie. Oby nianie wszystkie sie super sprawdzaly, u mnie niania bedzie tesciowa;) Co do kupek psiaków to moja dawna sunia tez Sara;) miala tez czasem takie swoje jazdy... Najbardziej pamietny moment kupkowy byl jak narobila na srodku duzego pokoju na 5 minut przed przyjsciem gosci na imieniny rodzicow... A smierdzialo tak ze ...lepiej niemowic!To tez byl prezent:P U Majki tez jedynki wychodza i wychodza i wyjsc nie moga... A marudzi strasznie i to chyba wlasnie przez nie!;( Trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte Dagusia!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana eh skad te atopowe zapalenie skory eh wrrr Szklana ty masz konatkt z super niania?? super :D mozesz sie poradzic a ty pozniej nam przekazujesz hihi a sudocrem tez rzadko stosuje tylko wtedy kiedy pupka jest lekko zaczerwieniona... a tak to stosuje puder nivea i u nas sprawdza sie narazie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska no niestety trzeba działać teraz bo będzie coraz gorzej... u nas to M jest ten twardy a ja miękka... A jak w końcu twoja zasypia? Moja jak dam się wkręcić to też chichocze, śpiewa wisi na szczebelkach normalnie koncert życzeń :) Julka nie wiem skąd to zapalenie ale doktorka mówi że genetyzne uwarunkowania - ja jestem alergiczką i mam astmę więc wszystko jasne... uchhh wrrr i bleeee Mam kontakt z supernianią bo pracowałyśmy razem nad tym programem jak on powstawał i robiłam pierwszą serię... i dużo się nauczylam ale jakoś przy swoim dziecku się zapomnia.... :) Jak macie jakieś pytania to spoko mogę zapytać :) Dziś opowiadałam jak poszło i powiedziała że nie ma tragedii jak 26 minut... :) I hasło na dziś : Dużo czułości, jeszcze więcej stanowczości :) Acha i poukładany plan dnia to podstawa hehe :) Ale hasłami rzucam :) Mała kima... ciekawe czy w nocy się obudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana u mnie to Maja w koncu sie meczy i wtedy w taki swoj charakterystyczny sposob zaczyna wolac i wtedy to juz wiem ze chce zeby ja przykryc, bo polozyc sie sama polozy ale nie zasnie dopoki jej nie przykryje;) A jak ja przykryje i uloze na boku to w koncu zasypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGmik a nie dosżła do ciebie na maila zadna wiadomość o zapłacie?? powinno tam być. u mnie ostatnio było. Kluska gratulacje!!!! 🌻🌻 szklana ja mam taka szczoteczke nakładke na palec silikonową i masuje i myje tym ząbki i dziąsełka bo teraz to jej bardzo potrzebne (mam na mysli bolesne ząbkowanie, a dbanie o zeby swoja droga :)) a co do AZS to lepiej ze teraz wyszło w wiekszosci przypadkach znika po 1 roczku a jak nie to na dwa latka juz nie pamietacie :) gorsze sa te co po 3 roczku wyjda bo te prawdopodobnie juz na całe zycie :( tak słyszałam Co do kremowania i oliwienia to tez własnie ostatnio słyszałam ze wszystko z umiarem zeby za bardzo nie oliwic całego ciałka bo potem efekt sucha skóra która ciagle domaga sie nawilzenia. Nam tez wielkie te gorne wychodzą rety dwójka górna jak dwie dolne jedynki i jeszcze jedynki pod dziasłami oj mam nadzijee wiecej dzis pospac. Oj fajnie macie z tym spaniem moja to przy cysiu zasypia wiem ze to złe ...ale brak mi sił na nauke samodzielnego usypiania, bede uczyc później tak jak starszą :) pozdróka i milej nocki ..koniecznie przespanej dla wszystkich papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana Pola ma taką normalną szczoteczkę z włosiem i zawsze przed spaniem idziemy i myjemy zęby samą wodą. Ona w lustrze na siebie patrzy i jest git. Szkoda Franki ale może przejdzie jej to azs. No kochana Ty supernianię znasz, fiu fiu!!!! Baba się odezwała do mnie i podobno nie tylko ja mam taki problem i jedna jej klientka już zapłaciła przez allegro i ma jej dać znać jak to zrobiła. Piksip co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie, mel;duje że żyję! Odgazowania cola czyni cuda!! 3 łyki i po sprawie, ale wcześniej się wymęczyłam strasznie!! Cały dzień wczoraj spałam. A teraz ciag dlaszy choroby w naszej rodzinie, mój tata i moja babcia (Emi wczoraj u nich była, zreszta w niedzielę i pon, też - pewnie wirusika przeniosła do nich, albo ja bo w niedz. tam byłam i w pon. po pracy- po Emi)....ech..... Dziś juz w pracy- mam ważnych spraw kilka i potem postaram, sie urwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
Kolejna koszmarna nocka!!! 3pobudki! No i dostala mleka:( Szklana - super masz, że możesz pogadać z Supernianią! To duży autorytet dla mnie:) może wspomnij jej o mnie - jak usypiac dziecko, ktore jeszcze nie wstaje ( a czasem zanosi się ) - więc 3-5-7 nie mozna no i co z tymi nockami? Mia - kaszke dajae o 18, bo po kapieli nauczona jest cycusia:) Lece, bo placze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ide spac bo w nocy...szkoda gadac...0d 1do 4.30 zero spania metody superniabi wsadzilam do kieszeni bo chcialam jakkolwiek ja uspic! Nic nie dzialalo. Chyba gorne zeby. Nie widac ich ale z dolnymi bylo identycznie. Pomaranczko zapytam ale uwazam ze metoda 3,5,7 dziala u dzieci lezacych i to nie ma znaczenia. Po prostu podchodzisz i bez slowa glaszczesz po glowce tak jak ja klade na plecki. Igmik fajnie z myciem zebow:) ja sie balam zawsze ze mi sie rozochoci do zabawy..ale teraz to juz nie ma znaczenia bo i tak nie zasypia... Piksip ekstra ze ozdrowialas ale widze ze fala poszla dalej..nie ma to jak wirus... Dzis odbieram orajel na zeby. Moja kolezanka ktora jest chora na wstretnego raka wrocila z bostonu z leczenia i mi przywiozla! Kochana jest bo ma takie problemy a poszla i kupila mi ten orajel :) Dobra sprobuje pospac ale nie umiem w dzien I nie wiem co bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota dzieki!:) U nas tez trzeba sie wziac za zabki,tzn za mycie bo tak sie zbieram i zbieram i zebrac nie moge:( Dota jak moge cos doradzic to jesli juz usypia przy cycusiu to niech usypia raz przy jednym raz przy drugim,bo u mojej kolezanki przez zasypianie(ale u niej i przez spanie, bo potrafila z mala tak cala 1,5h drzemke przesiedziec)mala dostala przykkurczu i musza z nia na rehabilitacje chodzic, a ona to bardzo źle znosi;( Igmik ja mam taka sylikonowa na palec w domku a jaka z włosiem Ty kupilas? Piksip zdrówka dla rodzinki!;) 🌻 Dobrze wiedziec o tej coli, kiedysjuz mi o tym mówila sklepowa, ona byla po jakims zabiegu i tez pila cole, tylko zaznaczala ze duze znaczenie ma to zeby to byla cola ze szklanej butelki, a nie z plastiku. Ona jak bylysmy z kolezanka z hurtowni to zamawiala dla siebie samej osobna skrzynke. Wiec cos w tym jest!;) Pomaranczko u nas tez duzo pobudek bylo sama juz nawet nie wiem ile...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana ja tez sie zaraz na drzemke wybieram;) Oswieccie mnie dziewczyny bo mi cos chyba umknelo napiszcie mi o tej metodzie 3,5,7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
Usnęła - a ja zamiast z nią to na necie siedzę :) Szklana - boję się 3-5-7, bo jak wspomniałam - Mała kiedyś mi się zanosiła tzn. podczas płaczu przestawała oddychać - więc wolę nie wracać do tej metody:( no ale w dzień jest jakoś w miarę z usypianiem - bardziej interesują mnie te pobudki w nocy!!! A tak swoją drogą to szkoda, ża nie ma powtórek Tracy Hogg - naprawdę dużo by nam to dało, albo powinni nakręcić polską wersję - Szklana jak odchowa swoje maleństwo to może się tym zajmie :D Dziewczynki - ja nie mam jeszcze szczoteczki do zębów, ale po karmieniu wieczorem myje je normalnie palcem namoczonym w wodzie - mozna gazikiem -ale nie wiem w supie po co bo i tak w nocy je :( no ale chce kupic ta silikonowa nakladke. Mam pytanko - jak ucieracie marchewke albo jablko tarką to caly czas na tych najdrobniejszych oczzkach? I to samo odnosnie obiadkow, jak miksujecie to na taki mus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
no to pospala - 35min :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Kluska my mamy taką szczoteczkę: http://www.apte.pl/produkt/jordan_step-by-step_szczoteczka_do_zebow_0-2_lata_super_miekka/6187.html Szklana współczuję nieprzespanej nocki. A żel to Ci chyba Paulina przywiozła, co?:) Pomarańczko i u ciebie kiepska noc. Może zęby są na tapecie? Ale powiem Ci, że 3 pobudki to nie tak źle. U nas to standard. Piksip wstrętne wirusy. Mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej. Dagusia jak Martynka się czuje? Lepiej już? Zastrzyki wstrętne skończone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska tylko niunia najpierw sama "myła" sobie zęby, chyba przez miesiąc-tak się oswajała ze szczoteczką. Ta szczotka jest fajna bo rączka może służyć jako gryzak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam juz o tej metodzie 3,5,7. I zajrzalam do sciagawki: http://img87.imageshack.us/i/skokiou8.jpg/ No i jak w zegarku! Majka ma 8 miesiecy 2 tygodnie i 1 dzien czyli 34 tygodnie i 1 dzien. Mamy kolejny skok rozwojowy i wytlumaczenie nie przespanych nocek;) Dla przypomnienia:(zeby nie szukac na wczesniejszych stronach:P) ------------->SKOK ROZWOJOWY Zanim nadchodzi, Twój maluch bywa marudny, płaczliwy i miewa kłopoty ze spaniem. To może oznaczać tylko jedno – skok rozwojowy. Pierwszy rok życia dziecka to okres prawdziwej rewolucji. Wszystko dzieje się w błyskawicznym tempie. Z małego kwilącego noworodka zamienia się w raźno tuptającego i pociesznie gaworzącego berbecia. Nigdy później dziecko nie przechodzi tak gwałtownego rozwoju, jak właśnie podczas pierwszych miesięcy życia. W okresie tym nasze maleństwo przejdzie aż siedem takich skoków rozwojowych. Im więcej będziemy o nich wiedzieli, tym łatwiej będzie nam zrozumieć zachowanie naszego dziecka. Skoki te są okresami w życiu naszego maleństwa, kiedy następuje intensywny rozwój psychiczny. Rozwój mózgu i systemu nerwowego sprawia, że dzieci odbierają znacznie więcej bodźców i wrażeń, niż dotychczas. Każdy z tego typu etapów trwa zwykle od 2 do 4 tygodni (skoki trwają dłużej, kiedy dzieci są starsze) i poprzedza je dość wyraźna zmiana zachowania dziecka. Maluch staje się marudny, ma problemy ze spaniem i zdaje się wymagać więcej uwagi. Obserwując dokładnie dotychczasowy rozwój naszego dziecka, przed skokiem możemy mieć wrażenie, że dziecko jakby cofnęło się w rozwoju, przestało wykonywać czynności, których umiejętność już posiadło. Jednak jak tylko skok następuje, wydawać się może z kolei, że w tym krótkim czasie dziecko nauczyło się wielu nowych rzeczy. Istnieje swego rodzaju harmonogram określający, w jakim wieku skoki te się pojawiają, jednak należy brać poprawkę na datę narodzin dziecka. Wcześniaki skok przechodzą później, zaś dzieci urodzone po terminie wcześniej. Moment pojawienia się skoku jest bowiem ściśle związany z rozwojem mózgu dziecka, który następował przecież już w życiu płodowym. ---------------> U NAS TERAZ VIII-IX miesiąc Ten etap w rozwoju naszych dzieci to według badaczy czas, kiedy rozwija się inteligencja dziecka. Między 33 a 37 tygodniem maluch zaczyna bowiem dzielić świat na kategorie, a jego sposób myślenia zaczyna zbliżać się do myślenia dorosłych. Dziecko dostrzega, że rzeczy mogą mieć cechy wspólne np. mogą brzmieć lub pachnieć podobnie. Na tym etapie dziecko zaczyna również przejawiać własne poczucie humoru i robi miny do lustra. Około 8 miesiąca maluch może zacząć wykazywać inicjatywę do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak z Majki jest twardziel;) Kotluje sie w lozeczku wszystko co ma pod reka to wciaga albo wyrzuca sypnela sie w lepek o szczebelki z trzy razy spojrzala na mnie ale nie reagowalam i nawet nie mialknela, nadal robi swoje;) teraz probuje podkladke do przewijania taka miekka przeciagnac miedzy szczebelkami;) a poza tym od dzis to jest Okruszek, bo jest fascynatka jak jakiegos okruszka zobaczy to z godzine potrafi nad nim siedziec i proboac go podniesc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×