Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

helo!! Ja dzis tylko na chwilke, rety jaka spiaca jestem, ale za to słoneczko za oknem troche nastrój poprawia :) Dzis Kamilka 3 razy w nocy wstawała :( a przy tym starsza tak sie dzis wierciła ze z łózka spadła i płacz na 30 min :( rano do przeszkola wstawała jak cień ..rety tak mi jej szkoda i dałabym sie jej wyspac, ale potem bedzie marudzic ze nie chce chodzic do predszkola :( Na szczescie dziwmna goraczka jej zeszła i juz wszystko oki, ciekawe skad to bylo? Pomarańczowa fajny pomysła z tańcami fajnie móc sie wyrwacv choc na chwilke samemu z domku :) Kluska ja tez trzymam kciuki NA PEWNO SIE UDA!!!!! Dagusia duuuzo zdrówka Oj szpital Ci sie w domku zrobił bidulko 🌻 co do płynów kiedys miałam johnsona ale to mi kumpela z anglii przywiozła i była super u nas niestety raczej podróby niz kosmetyki :( (no i ponoc johnson i penaten sa bardzo uczulające-ale to tylko słyszałm w szkole rodzenia ), ogólnie używam mydełka do włosków szampon hippa fajny jest. Julka trzymam kciuki za prawko Spadam bo kamilka juz zeszła z moich kolan i broi w drugim pokoju paa miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej rany co za dzień, co za noc... :O Basienia – teksty rozbiawiły mnie jeszcze wczoraj i humorek poprawiły :D Klusia dzięki za wsparcie! Czekamy na wynik kolejego etapu starań o pracę i trzymamy kciukaski! Rosołku... oj ciężko się zebrać w sobie, ciężko...Co do mega ilości jedzenia na noc to gaba tak ma codziennie – 260 ml kaszy wciaga! A w dzień to mało mleka, rano z cycusia -nie wiem ile, poprawia z butli ale to 100 ml max, po południu tez nie więcej niz 160 ml – obiadki ostatnio nawet ładnie je, coś skubnie deserku, jogurciki nawet wchodzą – tez sie zastanawiam czy jej nie głodzę, ale chyba nie skoro sie nie upomina, martwiłam sie ze mleka za mało wypija – ale co moge zrobic, no nic. Pimbli Gaba całuje się jak Nadine :) tylko że przysysa sie do mnie z otwartymi ustami hehe – czasem próbuje zjeśc mój nos :D ale nauczyla sie robić „noski noski” i jak tak do niej mówię to nosiątko swoje nastawia. No wlasnie jezeli chodzi o prezenty to właśnie ten gest mam na mysli, dobre chęci – eee dziwne to pojescie naszych rodziców, jak moej przyjaciólce urodzilo sie dzieciątko – pierwsze „w towarzystwie” to nie mogłam się powstrzymać i ciągle cos kupowałam bo mi to przyjemnośc sprawiało – myślałam ze dziadkowie zareaguja podobnie na pierwszą wnuczkę :) Julcia trzymam kciuki za prawko – poćwiczysz i sobie na pewno poradzisz – ciężko zdac za pierwszym razem, teraz Ci się na pewno uda! Co do niejedzenia to odkąd poszłam do pracy jem zdecydowanie mniej ze względu na brak czasu, tylko ze handrę leczę słodzyczam więc na chudnięcie nie liczę – zostało mi 1-2 kg dodatkowo, ale może sobei zostać :) już dobrze sie czuję, tylko brzuszek troche zwisa – myślę ze jeszcze mu trzeba czasu :P Dagusiu – oj jaka Martynka biedna!Zeby szybciutko do zdrowia wróciła!!!! Dużo sił dla Was no i pozytywne fluidki fruuuuuuuuuuuuu ********************************************************************************************************************************************************** Pomarańczowa a gdybys o 18 podała mleko, a na noc kaszkę? Super ze zapisałaś się na kurs tańca!!!! a teraz co u mnie .... rewelka jak 102 :D W nocy Gaba począwszy od 00.20 budziła się co 30 min, co 40 min, co godz – spania nie było – niby wysarczyło smoka dać,ale wybudzałam się i zanim zasnęłam trzeba było wstać, o 5.20 gotowa była do zabawy – szalała tak, ze aż na nią nakrzyczałam, -później wyrztuy sumeinia i w ramach pokuty zabawa z mała, w końcu padła ok 6.30... ja powoli zasypiałam, tak błogo mi sie robiło, pies coś się „krzątał” po sypialni, ale ja na niego nei zwracałam uwagi... ok 6.45 – mąż mnie budzi (sam spał w drugim pokoju bo to ja miałam dyżur i budziłam go wstając co chwilę :) ) no wiec budzi mnie słowami (sorki za dosłownosć:P ) „pies się zesrał na wykładzinę w sypialni – na rzadko...” - raju myślałam, ze mi się to śni i mówię – ze mam to teraz w nosie... dopóki nie śmierdzi ;) ale ze gaba zaraz się obudziła to zabrałam sie za sprzątanie... trcohę obsrał swoja leżankę, i porzygał sie na wykładzinę... myślałam ze się powieszę :D no i taki fajny miałam początek dnia – a myślałam po nieprzespanej nocy ze juz gorzej byc nei moze :D:D:D miłego dzionka – wracam do pracy, pije druga kawę, a teat cięzki do rozwiązania... nie wiem jak długo pociągne po tych nocnych rewelacjach buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane,nie poczytalam co u was,bo nie mam siły.Leze w łóżku i pisze z tel. wiem już czemu mala tak wymiotywala-to wirus.wczoraj mnie dopadł,tylko ze ona po 1,5 godziny miała spokój.a mnie dopadło wczoraj o 17 i męczy dalej:-( fatalnie.jest mi słabo,żołądek boli,nie mam siły sie ruszać.M zawiózł rano mala do mojej mamy,a wczoraj ślicznie sie nią zajmował i w nocy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip bardzo mi Cię szkoda. Wracaj szybko do zdrowia. A ja mam doła jak stąd do.......o tak daleko. Zatem nie będę smęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip współczuję, najważniejsze jednak, że małej tak szybciutko przeszło, bo z takimi maluchami nie ma żartów przy rota. Ty też pij dużo przede wszystkim.A Emi była szczepiona na rotawirusy? Mia świetny początek dnia : ) Przynajmniej szybko postawiło Cię na nogi :) Zuza wreszcie nauczyła się robić "kosi" na zawołanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusia biedna Martynka. Kurczę, żeby szybko minęły te cierpienia malutkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem złaaaaaaaaaa ! A tak pozatym to witam. Napisałam do Was mega posta po weekendzie nie pisania i głupia nie skopiowalam przed wysłaniem i oczywiście wiecie co sie stało - znacie z pewnością ten ból, że jak się dużo napisze i nie skopiuje to zawsze wszystko szlag trafi. Ale jestem zła!!!!! Tyle czytania co u Was i odpisywania i nic z tego. Nie mam już siły... A miałam tak dobry humor. Wczoraj doszła do nas noga z krzesełka - ta właściwa - jestem w szoku, ze tak szybko ją dosłali. Aleksander ma już całkiem fajne dwa ząbki dolne - uffff wreszcie :) pięknie siedzi, wstaje, raczkuje, robi papa i pokazuje niektóre rzeczy typu lampa i gdzie sie robi cyk :) Katar przeszedł, nocki ładnie przesypia - od 21:30 do 8:00 z jednym kręceniem się ok 23:00 - ale po podaniu smoczka śpi dalej. Ogólnie jestem zadowolona. Teraz już więcej nie napiszę, bo zmykamy na zakupy - przepraszam, że nie odpiszę jeszcze raz Wam wszystkim, ale po tym jak mi wszystko wcięło nie mam już siły :( :( :( :( :( :( :( :( Ach - wysłałam pare zdjęc. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, maly mi sie 2 razy w nocy z placzem budzil goraczka nadal od 37,5-39 biegunka 2-3 razy dziennie robi kupki ale takie wodnite wlasnie wrocilismy od lekarki no i moze to trzydniowka jak nie przejdzie do czwartku mamy sie zglosic ,zrobila jeszcze wymaz z gadla jutro mam zadzwonic po wyniki rano maly jest spokojny i wesoly ale taki cieplutki przez ta goraczke i jeszcze ten zab jedynka mu wychodzi i moze tez to przez ten zab nie wiem sama.ale z dolnymi nie bylo tyle problemow co z tym bo ten go bardzo swiedzi. co do kosmetykow ja kupuje naturalne kosmetyki bez chemii i oleju prarafinowego i jestem bardzo zadowolona .tutaj w niemczech jest taki ökotest prywnatne testowanie kosmetykow chemii jedzenia ubran i mozna te gazetki z wynikami kupic w kioskach i najlepsze oceny maja kosmetyki naturalne (lavera,weleda,alverde,altera itd) zarowno dla doroslych jak i dla dzieci kosmetyki te sa lepsze niz dior,chanel itd maja lepszy sklad nie zawieraja konserwantow i lepsiej dzialaja na skore.weleda robi dobre kosmetyki dla dzieci tutaj mi polecila je polozna sa to najlepsze kosmetyki jakie sa dostepne dla dzieci .zadne nivea,penaten,johnson&johnson,hipp nie sa tak dobre jak weleda czy lavera. napewno na allegro beda te kosmetyki do kupienia lub w sklepach natualnych aptekach u nas sa w drogeriach tez. najgorsze w normalnych kosmetykach sa konserwany z grupy parabenow:metyloparaben,etyloparaben itd sa one rakotworcze . tez czytalam o dezedorantach i ja kupuje naturalne bez alumnimum bo tez czytalam ze aluminium powoduje raka piersi ,sutka a najbardziej sie wchlania alumnimu po depilowanej skorze gdy nakladamy dezedorant (ja cale zycie uzywalam nivea w kulce ale ona tez ma aluminium wiec juuz jej nie uzywam) tusze i kosmetyki kolorowe tez uzwywam juz naturalane od kilku miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! U nas dziś troszkę lepiej. Bez rewelacji, ale ok. Pospałam z 4 godziniy bez przerwy. Mia pośmiałam się z tego tekstu Twojego męża. :D Zamiast posprzątać to budzi żonę :) Piskip - powrotu do zdrowia!!! Dagusia - Martynce i mężowi też!!!! IGMIK wytrzymaj. Już wtorek. Jutro środa :) A jak to mówią "środa minie - tydzień zginie" ;) Odpoczniesz u rodziców, naładujesz się pozytywnie. Fioletowego johnsona używałam wiele razy przy córci, ale po czasie okazało się, że jej z niego przyszczyki na pupci wyłaziły... Tak że coś jest z tym uczulaniem johnsona. Zapach ok. Ja mam przesyt póki co ;) Kubie na razie nie wlewam nic do kąpieli. Myję go tylko mydełkiem i główkę szamponem nivea. W ogóle wolę nivea niż johnsona. No Kuba pospał. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksik powrotu do zdrowia zycze dagusia dla malej tez duzo zdrowka cos ostatnio nam dzieci choruja :( pimboli super musial byc ten calus moj wyciaga raczki i sie wspina na mnie tez nie wiem co by bylo gdyby go niebylo dlatego tak bardzo chce miec jeszcze jedego takiego malego dzieciaczka bo taki dzieciatko kocha naprawde i bezgranicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochanieńkie. Ja jak zwykle tylko na moment. Przywitać się i zameldować . że znów jestem :) Poczytałam tylko ostatnią stronkę. Czasu brak . Mały usnął przed chwilą i pewnie długo nie pośpi a ja muszę tak szybciutko się do pracy wyszykować. Dziś 2 zmiana więc zostaje Piotruś z dziadkiem. Nie będę się odnosiła do waszych postów z powodu wyżej wymienionego. Johnsona nie używam bo się boję. Nawet mnie uczulał. Ja za to chwalę sobie Nivea :). Tak więc opinie są różne. paksi wracaj szybko do zdrowia Pamboli , Mia- mój mały to tylko siebie całuje w lusterku. Nikogo więcej jeszcze nie pocałował :( No i popisane wstał Buziaki kochanieńkie. Może jutro coś zdołam popisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo mi sie dzis w koncu wybrac na zakupy i kupilam malej kozaczki,kilka bluzek,spodenki,nawet sobie kupilam torebke i kurtke.Humor lepszy od razu. Dalam Nadince klamerki zamkniete w przezroczystym pudelku i bawi sie nimi juz ze dwadziescia minut,pokrzykujac z radosci:D Przyszla-moja tez sie tak wspina,najczesciej na tate i lapie go"za pysk";)-no ktos musi:D Mam nadzieje,ze u Nicolasa tio trzydniowka jest,a nic powazniejszego. Mia-haha,pies wymiata!Moj kilka tygodni temu tez nas tak zalatwil,ale moj maz sprzatnal,jednak tylko dlatego,ze to jego wina byla,bo go wieczorem nie wypuscil.Normalnie tez mnie budzi,bo sam sie brzydzi..no,tak najwygodniej. A piesiu co?Chory? Piksip-oj,biedna ty.Ale dobrze,ze znasz przyczyne wymiotow malej. Ja mam szampon i plyn do kapieli z Hippa,mialam Penaten,ale byl niezbyt fajny. Dagusia-buziaki dla Martynki i zdrowka dla calej rodzinki.Trzymaj sie. Kluska-i jak?!Opowiadaj szybko jak bylo. Pomaranczowy-swietny pomysl z tancem,tez bym chciala... Igmik-nie doluj sie albo doluj i smec,nie ma sprawy.Kazda z nas czasem narzeka,jak widac bylo ostatnio. No,udalo sie otworzyc pudelko i wysypac klamerki,wiec zabawa sie rozkreca;) Kupilam przez neta krzeselko do karmienia,ciekawe kiedy przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 -------->D Z I E K I Z A K C I U K I I Z A W S P A R C I E ! ! ! ! ! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ______________kwiat] M A M P R A C E !!! 🌻_____________ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 P.s. szczegóły poźniej, bo za dużo wrażeń do opisania...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam problem. Kupiłam na allegro kamizelkę. Kobieta, która ją sprzedaje jest z Włoch i ma tam konto. Zaproponowała, że jak będą zbyt wysokie koszty przelewu to udostępni mi zapłatę przez allegro. No i z przelewem to jest masakra, bo musiałabym zrobić dyspozycję bankowi-na niecałe 17 zł!!!!buaha No i chcę zapłacić przez allegro ale w formach płatności ona nie zaznaczyła poproś o zapłatę przez allegro a ta pani ciągle mi piszę cyt: "Musi Pan wejść na moją aukcję i się mnie spytać o płacę z Allegro i ja Panu udostępnię." A ja nie kumam co mam zrobić-normalnie na idiotkę wychodzę. Może wy się orientujecie o co kaman. Kluska suppper!!!!!! Gratulejszyn!!!!! A u mnie doła ci dalszy. Już przestałam się łudzić że pojadę w ten weekend do mamy, czyli nie wiadomo kiedy N wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli, Igmik dzięki!🌻 Igmik na tej zakonczonej aukcji juz tej opcji nie widac z tego co zdazylam zauwazyc ale jak weszlam na inna jej aukcje to tą opcje tam widac pod "wpłata na konto bankowe" Napisz jej to i spytaj co w sytuacji gdy tej opcji po zakonczeniu sprzedazy nie widac? Czy masz prosic o udostepnienie platnosci allegro na innej jej aukcji gdzie tą opcję widac? Tylemi przyszlo do glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska no to jej napisałam ,ze tej opcji nie widać. Czekam teraz na odp od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska a jak Ty weszłaś na inne jej aukcje? Przecież ona nie ma wystawionych żadnych rzeczy ani żadnych komentarzy. No i wychodzi jaka ja jestem ciemna masa z tym allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik, moje niedopatrzenie,to ze mnie gamon;) jak weszlam w link przez Ciebie przeslany to tam tez byly zdjecia innych przedmiotow, ale nie spojrzalam, ze to nie jej przedmioty tylko oferty z pokrewnych kategorii. To musisz napisac do allegro z pytaniem o to jak to zrobic, bo mi brak pomyslu:( Chyba ze ma cos do wystawienia i wtedy jak bedzie miala jakas aukcje to z tego skorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od niej na informacje raczej bym nie liczyla skoro to byla jej pierwsza sprzedana rzecz...;( Lepiej zadac pytanie tym z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam tylko na chwilę po dobre wieści :) Klusia gratulejszyn!!!!!!!!!!!!! Jessteś Debeściak! Kobiety górą :) Cieszymy się razem z Tobą :) Igmik niestety w sprawie allegro nie umiem podpowiedziec. zmykam bo mam jeszcze troche do popracowania, przyjechałam moja mama na chwile zajac sie gabcia buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kluska ona bardzo dużo rzeczy wystawiła. Dziwie się, że nie ma jeszcze żadnego komentarza. A to, ze nie ma komentarza to nie znaczy, że nie ma doświadczenia:) Mia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak z tym doświadczeniem to prawda, myślałam, że ona tylko ta jedna rzecz Tobie sprzedała, zasugerowałam się brakiem komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czego to zalezy ze nik razmi wyszedł malymi literkami a raz drukowanymi? I to w czasie jednego pisania...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska gratuluję!!! Wiedziałam po prostu kobieto!!! Czuć, że masz potencjał ;) A co to za praca jeśli mogę spytać? MOże pisałaś już ,ale nie kojarzę jakoś... IGMIK nie wiem też o co chodzi... MOże w tym mailu do Ciebie coś jest (tym po zakończeniu aukcji...) Tam jest fomularz płatności allegro i może... Nie wiem dokładnie o co biega. Będę może później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×