Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mia to mnie troszke uspokoilas z tymi krosteczkami bo tak jak piszesz to tak wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,Nadine zasnela,a ja szybciutko napisze,bo zaraz ide robic salatke z tunczyka,mam wielka chec na nia od kilku dni,a jakos weny brakowalo. U nas ciagle pada jak w tej piosence czerwonych gitar-beznadzieja. Dagusia,Salwia-dziekujemy za komplement. Igmik-ja co roku planuje jakies swiatelka w ogrodzie i na zewnatrz domu,ale doopa,nie chce mi sie,bo i tak wyjezdzamy,a jak wrocimy to juz bedzie bardzo po swietach.. Jak niunia starsza bedzie to wtedy juz na pewno sie postaram. U nas jest wszystko jedno czy jadla czy nie-i tak zebra. Jesli chodzi o nocne jedzenie to u nas jest tal,ze kaszke je okolo 19 i w zasadzie wytrzymalaby do rana,ale ja ja tak jakos okolo 6 ostatnio budze na cyca,bo w dzien nie chce w ogole. Piksip-oj te tesciowe.. Dagusia-a co robilas z wlosami?Scinalas?Jakis sie moze taki okres u naszych dzieci zaczyna,ze bija? Rosolku-to znaczy,ze jak wychowujesz dziecko to nic ci nie idzie na emeryture?Nawet czesc skladek meza?Bo u nas jest tak,ze do trzeciego roku zycia dziecka panstwo mi placi skladki,a potem jesli nie pracuje to czesc skladek meza bedzie szla na moje konto,tak,zeby nikt nie zostal w razie czego bez emerytury.Uwazam,ze to w porzadku,bo czesto sie zdarza,ze po rozwodzie na przyklad zona zostaje z niczym,bo wychowywala dzieci kilkanascie lat,a w koncu to chyba byla decyzja obojga malzonkow? No i masz racje,mama strasznie teskni za moja Nadinka. Salwia-jesli Szymek idzie spac tak wczesnie pierwszy raz to wierze,ze mu sie oczka kleja po poludniu.Moja tez tak miala,teraz idzie pozniej spac pierwszy raz i daje rade.Najgorsze jest to,ze ona obojetnie czy pojdzie spac o 19 czy o 21 to i tak wstaje zawsze o tej samej porze. Basienia-odezwij sie!Ty chyba znow sama,biedulko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli ale jak pozniej kladziesz Nadinke to ladnie ci spi? Bo ja jak probowalam polozyc go po 12 to nie dosc,ze meczylam sie do 12 to pospal tylko godzinke i obudzil sie z placzem i i marudzil i o 16 i tak znow go polozylam bo inaczej sie nie dalo:( ja bym chciala zaby on szedl spac tylko raz ok 12-13 i na noc szedl spac o 19-20 ale na razie to nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salwia-dobrze mi spi,ale ona to w ogole jest wulkan energii.Nieraz wcale nie chce isc spac i musze ja na sile klasc.a tak normalnie wytrzymuje do 12-13,potem spi do 14-15 i juz pozniej nie.Spac na noc idzie okolo 19:30,wtedy jest juz po kolacji i kapieli,przewraca sie na boczek,przytula do koldry i heja. Ja ja przestawilam na jedno spanie,bo mialam dosc cyrkow ze spaniem na noc,wyspana byla i wariowala w lozku.A tak prawde mowiac jestem z nia non-stop,wiec wieczorem chce miec chwile dla siebie i meza i poczuc sie jak "dorosla":D A nie siedziec z dzieckiem do 21-jak wczoraj na przyklad,bo mi podstepnie zasnela drugi raz na spacerze. Ale moze to jeszcze nie czas dla Szymka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj salwia przepraszam że pominęłam Szymcia:( zapomniałam że on juz też kroczki stawia. robur sprawdź nasz klasę:), dużo zdrówka dla "starego":P i synka włoski ścięłam na "boba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane me...:D Rosołku,Salwia,Pimboli 🌻 Jako tako jestem :) Poczytałam,ale nie mam czasu popisać,może uda mi się na popołudniowej drzemce Wiki,choć nie wiem jak będzie bo dopiero wstała z porannej ;) Chciałam Wam tylko napisać,że na mailu czeka na Was wiadomość ode mnie i Pimboli. Buzialki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Mia no jeszcze niemialam okazji sie przejechac :P dagusia wklej jak mozesz swoja fryzurke :) ja wlasnie tez juz mysle zeby odwiedzic fryzjera ale niewiem sama co chce zrobic buuu czy pofarbowac na kolorek odswiezyc czy troche sciac a jak tak to jak? hihi :) jeny moj dzis taki marudny jest teraz ze szok.... lazi i wyje hihi a przed chwila zjadl obiadek... a wiecie wczoraj bylam w szkou bo moj muchomorek zjadl 120ml ok 18 i zasnal i wstal dopiero dzis po 6 rano :) mial dzien dziecka bez kapieli hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli na wlasnie ja tez wieczorkiem chcialam miec czas dla siebie:) ale nic bede co jakis czas probowac go przestawic w koncu musi sie udac:) Dagusia nic nie szkodzi:) przeslij nam zdjecie nowej fryzurki:) Basienia suprer,ze jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na mailu- Julka aniolek sliczny:D Basiena,Pimboli mi tez to wydalo sie dziwne jakis czas temu juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Hej! spac! Mała marudna i robi brzydkie kupy - chyba na zęby, bo 3 już wyszły i teraz czekamy na 4-go. Brzuszek mięciutki i gorączki nie ma - więc mam nadzieje, ze jak ząbek wyjdzie to kupki się poprawią. Lecę sprzątac - mam 200m - nie wiem kiedy to ogarnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia napisałam ci na nk wiadomość. A mój N dziś na nadgodzinach został i będzie ok 19:30 czyli jak niunia pójdzie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłyśmy z Pimboli,że napiszemy to co wiemy,a co z tym zrobicie..wasza sprawa.Tak jest chyba ok? To odnośnie wiadomości na mailu. A teraz Wiki śpi to sprężam się z odpisywaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia kochana przykra sytuacja z Twoją teściówką.Pogadaj z nią szczerze(jeśli się da ;) )...może ona nie rozumie o co kaman ;) Rosołek ...:D ja tu wpadam na pogaduchy...a Ty gdzie?he he he.. Drugi zębol :) Niezłe kłujaki,co? Robur trzymam kciuki za parapet..:) Niechaj Cię już nie niepokoi kapaniem. Super zakupy :) Ja dziś też się wybrałam...po 4 dniu nie wychodzenia z domu. I oczywiście najbardziej skorzystała na tym Wiki. Kupiłam jej 2 pary body,bo już mamy deficyt(rośnie dzidzia,rośnie) Skarpetki z ABS ;) Rajstopki,rękawiczki bo nie miałam w kolorze kożuszka na śniegowe dni(a zapowiadali śnieg :D ) Szalik i co tam jeszcze... Kupiłam jakąś kulę dekoracyjną na okno(nie wiem po co,ale mi się spodobała :) ) Dla mojego M nowy szal :) A M mi zafundował na urodziny fryzjera ;) Tylko nie wiem kiedy się wybiorę,bo ostatnio słabo z dobrą organizacją w moim życiu...:D Szklana super,że Franka już śmiga :) A jeśli chodzi o jedzenie..u nas to samo,czasem ryk bo nie dam jej tego co ja jem...:) Julka nie chcę być monotematyczna....ale prawko zdane,dokument w dłoni...a tu wina jak ni ma tak ni ma :) Posucha...u mnie :D Wiesz...weekend,a ja chorowałam,więc lampkę se strzelę za Ciebie,co? Ale pchacz znalazłam fajny...tylko trochę drogi :) http://www.allegro.pl/item835786538_fisher_price_chodzik_pchacz_wozek_dla_dziewczynki.html Pimboli jak Nadine wyspana dziś była? Ooooo..popisałyście wieczorkiem,popisałyście :D Mia a użalaj się..:) Od czego my tu jesteśmy moja droga..:) By wysłuchać,doradzić,pośmiać się,popłakać...i takie tam :) Dagusia w wolnej chwili wrzuć fotkę,chętnie pooglądamy nową fryzurkę :) Igmik ja zostawiłam dziś Wiktorię z teściową i pierwszą drzemkę miała jak wróciłam,czyli podobnie jak u Was. Nie umiała jej uspać,bo Wiki miała czkawkę :) O Mia też fryzjer..szaleństwo na forum :) Święta idą :) Szklana,Mia gratuluję odstawienia smoka... Też bym chciała już,ale mam cyrki ze spaniem.Od kiedy M wyjeżdża moja córka boi się,że bym jej nie zostawiła.I gorzej śpi.I gorzej zasypia :( Eh.....poczekam jeszcze trochę.Już myślałam,żeby tego smoka przeciąć i ona sama go odrzuci,ale lament będzie taki sam,prawda? Salwia trzymam kciuki za kilogramki w dół...mi przez chorobę trochę spadło :D Rosołek jeśli chcesz możesz pogadać ze mną,mam takie same odczucia.Już gadam po niemowlędzku :) Wiki też nie bije,wręcz przeciwnie..od kilku dni tuli się do mnie i misia,którego dostała na Mikołaja :) Będzie na fotkach...kiedyś ;) Mia u Wiktorii miałam ostatnio jakąś reklamówkę z ciuszkami i ona ją dorwała.I tak wywalała te rzeczy w jedną stronę i w drugą.I tak z 20 minut.Super zabawa,naprawdę..polecam :D :D :D :D I dla Ciebie 🌻,bo nie zauważyłam,że zauważyłaś mój brak chwilowy :) PImboli ja poproszę o kawałek sałatki :)mniam :) Ok to chyba na tyle.... trochę mi to zajęło jak zwykle :) Mój M pojechał,nie wiem kiedy wróci... I powinnam cieszyć się z tego,że ma pracę,którą lubi...ale nie skaczę z radości...:( Może gdybym i ja coś robiła...no nic zbliża się Nowy Rok,więc czas na jakieś postanowienia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze mi się przypomniało.. marteczka....widziałam ten filmik,straszne.Nic tylko jej ręce powyrywać i twarz powycierać jak ona tym dzieciom :) tylko szczotką drucianą.. No tak ...mała teraz śpi,a ja będę miała wieczór z głowy,bo nie będzie zmęczona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!! Ja znowu sporo do nadrobienia. dzis Wszyscy wolne wiec zupełnie inaczej dzin przebiegał i Kamilka dzis druga drzemke własnie sobie zrobiła, mam nadzieje ze potem zasnie szybciutko ;) bo cos mnie znowu jakies chorubsko wzieło, buuu a ja myslałm ze juz do konca roku mam limit wyczerpany :( Mam nadzijee ze dziewczym nie zaraze. A moglybyscie mi na maila te przepisy wysłac?? sałetek i ciast ? dota25@wp.pl dziki z góry :) up gratulacje dla cory, moja na razie dzielna bardzo u dentysty choc borowania jeszcze ni miała, mam nadzieje ze jak napózniej ja to czeka to nieraz dentystka zeskrobuje jej osad i bardzo chwali ze takiego grzecznego dzecka z ciagle otwarta buzia to jeszcze nie miała :) Pimboli jak nie chcesz aby koszulka sie podwijała to bodziak + spodenki od pizamki. starsza córcia kiedys tak spała. Kamisce jeszcze nie przeszkadzaja zasłoniete stópki :) Rosołku no takiej pobudki o takiej porze to ja juz dawno nie miałam oby tak wiecej :) dagusia spóznione ale szczere zyczonka ode mnie oby dalej szczęsliwie sie wam zyło :) A co zbierania moja Kamiska tez jak odkurzacz działa :) szkalana jest wiecej produktów w których jajak moga byc a nie ma np. niektóre herbatniki Oj jak moja starsza sie ucieszyła z prezentu od mikołaja zebry do skakania napisała list do mikołaja i czekała, jejeku rados jak nie wiem nawet spi z tym wielkoludem :) U nas na swieta mój tata sobie jedzie na wycieczke :( Haydi nie martw sie NAdia jak była mala to najbardziej podobały jej sie opakowania, prezenty lubia starsze dzieciaki hihi :) choc nie powiem Kamilka była usmiechnieta i z checia wyciagała prezenty z torebek, ale zaraz potem Naduska je przejmowała :) basieniu duuuzo zdrówka 🌻 Marteczko oj niestety jest duzo takich historii które nawet nie ujza swiatła dziennego, ehh az wierzyc sie nie chce ze tak mozna :( szkalan fajna imprezka :) no i gratuluje postepów ze smokiem Robur duzo zdrówka dla dziecziaków a grypa to juz nie ma znaczenia jaka najgorsze powikłania :( oj trzeba uwazac, no a jak juz zachoruje sie to siedziec w domku i kurowac. Igmik zazdroszcze swiatecznego wysrtoju. Ja tez juz bym chciała miec lampki ..ale nie moge sie zmobilizowac zeby firanki poprac. Bo na karniszch zawieszam lampki. No i prezenty juz dla Wszystkich jEjku ja w tyle ze wszystkim :( Mia kaszka bez mleka tzn. taka bezmleczna zrobiona na wodzie lub na rosołku, jesli taka warzywna :) A co do tesciowej to super babka, owszem mogła zmienic plany ale poinformowac wczesniej ciebie powinna, no iu nie angazowac w to wszystrko Twojej mamy. Oj te tesciowe ...straszny temat. no i nie doczytałam oj lece na kolacyjke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Pimboli ta godzina piłki jest faktycznie dziwna ;) Już wczoraj żartowałam do niego, że to może żadna piłka a potem wraca upocony, wyjechany jak koń po westernie... Też by się zgadzało ;) igmik mój też dziś wraca o 19.30, więc ja już całą robotę odwalę. Ale za to nie będzie miał okazji zrzędzić, że jest zmęczony a ja mu dziecko każę wycierać ;) No to Was czeka impreza. Mama Twoja kochana. MOja też przyjeżdża jak coś. Kiedy szliśmy na wesele to teściowa powiedziała, żebyśmy dzieci wzięli i pokój wynajęli (bo to było daleko....) Hahahaha - myślałam, że zejdę... No i moja mama przyjechała. Nie tak daleko mieszka jak Twoja, ale też koło stówki. dagusia i wszystkie kobietki które były lub wybierają się do fryzjera - zazdroszczę... Ja nie mam odwagi ani w sumie ochoty obcinać czy zmieniać koloru włosów. Chyba umrę z takimi :) (oby jak najpóźniej) Trochę je cieniuję i farbę nakładam w domu. Nudziara taka ze mnie jeśli o to chodzi. Ale dobrze się czuję. A może mój się znudził i się na tę "piłkę" zapisał :P rosołku ja też tym siedzeniem w domu zaczynam być zmęczona. I dokładnie - jakiś taki lęk się we mnie budzi, że nie znajdę pracy, że się nie wstrzelę i że nie podołam ;( Ojojoj. No i brakuje mi bardzo przyjaciółki ze studiów. Stwierdzam, że nie mam takiej zaufanej osoby i strasznie mi brakuje rozmów, zwierzeń. Dzień dobry ;) Kochane też wysłałam malia ;) Idę kąpać Misię. Papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na sekundę bo marzę o kąpieli i książce zdjęcia wrzucę jutro albo pojutrze jak zafarbuję włosy. dziś mi się i tak napuszyły przy tej mokrej pogodzie więc nie ma takiego efektu:P dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem! Salwia no rzeczywiście ściągnęłam Cię myślami. W tym samym czasie pisałyśmy :) Basiunia jednak trochę pochorowałaś? Częste wyjazdy męża, cały czas będzie miał te delegacje? w KWESTII WIADOMOśCI NA MAILU - od początku mi coś nie pasowało, nie wiem co konkretnie, chyba intuicja podpowiadała mi, że coś jest nie teges,ale nie drążyłam tematu. Dagusiu ja też miałam boba. Podobno jest już niemodny, ja jednak patrzę w czym mi do twarzy,a moda jest sprawą drugorzędną. Pewnie jak się wybiorę do fryzjera znowu będzie bobek :D Jula ho ho też odpoczęłaś od szkraba. Taki długi sen... O i Basienia wyrwała się z domu pieniądze przepuszczać :D Pchacz świetny. I dla starszej niuni będzie ok. Zuzi kupiliśmy pchacz, z którego można zrobić takie małe autko i bardzo jej się podoba, tylko kręgosłup pęka,trzeba ją bowiem asekurować. Filmik z Włoch oglądałam i miałam łzy w oczach. Biedne maluchy... Up no musisz chyba wyśledzić "starego"... :D Babki próbowałyście dawać cytrusy? Kupiłam Zuzi Bakusia serek wanil. i jadła, że aż się trzęsła.Nie jestem jednak przekonana, że jest to zdrowe. Ale co tan,raz nie zawsze :) Boziu moja, ja ciągle sprzątam i wciąż syf. Macie tak?Właśnie mylam podłogi i ogólnie ogarniałam. I tak codziennie.Mam nieodparte wrażenie, że za mało czasu poświęcam dziecku. Ile dziennie macie go dla swoich córek/synów? Tak tylko dla nich? Ja gotuję, sprzątam,zajmuję się karmieniem, przewijaniem itp.ale chyba na zabawę z malutkiem zostaje niewiele czasu. Idę prasować, a nie chce mi się... Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doy wieczór dziewczyny !!!! Ech, nie mam znów czasu i jestem do tyłu z czytaniem co u Was ale no normalnie musiałam do Was zajrzeć. Cały dzień tylko szukałam okazji by dopaść laptopa i dopiero teraz mi się udało. No nic, nie zdąże więcej więc napiszę tylko co u nas. Tak więc Olek jest ostatnio super grzeczny, no normalnie aniołek mały. Oby tak już mu zostało. Od mojego brata wczoraj dostał cały zestaw bajek - teletubisie, Tomek i przyjaciele i Autobusy. No i strasznie polubił zwłaszcza teletubisie i autobusy. Autobusy to taka bajka http://www.hagi.pl/autobusy-cz.2-dvd,242 jakby ktoś nie wiedział. Ja nie wiedziałam, ale teraz ciagle mały by ją oglądał. No niestety, pozwalam mu max 40 minut dziennie, bo podobno to niezdrowe do roku. A jak widzi teletubisie to śmieje siędo telewizora jak szalony. Normalnie uwielbia je i robi im papa jak je zobaczy. Dziś w markecie zobaczył takie zabawki - http://www.allegro.pl/item840004280_teletubis_tanczacy_lala_dipsy.html i normalnie był przeszczęłśiwy jednak kosztowały 170 zł :( Chyba mu pod choinkę jednego zamówię z allegro.... Nie wiem, drogi jest ale tak sięcieszył jak go zobaczył.... No ale jest ostatnio tak grzeczny, że zasłużył :) Z moja przyjaciółką już lepiej, dużo czasu spędzamy razem. Jej rodzice już sobie pojechali, pokłócili się i tak to się skończyło. Oni są niedobrymi ludźmi.... zawsze tacy byli. Przyjaciółka więcej zawsze przebywała u nas i z moją rodziną niż z nimi. Jej młodszą siostrę też tak traktują, że ech.... A jej brat ma syna i jak ten syn się urodził to miał dużo włosów i miał z przodu mniej a z tyłu miał dłuższe i ona zabrała go potajemnie do siebie - mieszkają w jednym domu - i jak miał dwa miesiące to ogoliła go całego maszynką do włosów bo powiedziała, że wygląda jak dziewczynka a nie chłopak ;( Szkoda słów. No nic, tak pozatym u nas ok. Zabieram się za czytanie co u Was. MIŁEGO WIECZORU !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do maila to ja nie wiem czy nie przesadzamy. Napisałam to zresztą Basieni. Najważniejsze, że jesteście kobietki na posterunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Maruda śpi!!! Oj, ciężki dziś dzionek i pupka zaczerwieniona od tych kwaśnych kupek :( niech już wyjdzie ten ząb!!! Słodkich snów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się, że pytałaś, Pimboli, o składki na emeryturę podczas wychowywania dziecka. Otóż u nas nie ma tak dobrze, jak u Was,w Niemczech. To jest Polska właśnie :) No to teraz naprawdę dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wciągam chrupki mojej córki. Pomarańczowy gościu wiem o czym piszesz, bo moja córcia też ostatnio ma brzydkie kwaśne kupki i od tego pupinę czerwoną. Ale wyszła jej dolna dwójka czyli ma już 8 zębów i wydaje mi się, że 3 górne idą. Up może faktycznie powinnaś sprawdzić męża "piłkę" :P Dobrze, że mamy takie kochane mamy a teściowe niech się pocałują i niech zazdroszczą kontaktu babci z wnuczętami. Rosołku ja też kupiłam dziś niuni bakusia waniliowego ale chyba zrobię jej z tego kluski kładzione na wodzie. Bo jestem pewna, że jakbym jej dała samego to jadłaby aż by jej się uszy trzęsły. Ja też nie poświęcam zbyt dużo czasu Poli ale ona doskonale się sama bawi. Nie martw się Rosołku jeszcze przyjdzie czas na zajmowanie się dzieckiem. Haydi super ten teletubiś. Pola byłaby zachwycona ale niestety nie stać nas teraz na taki prezent dla niej. Jak dobrze, że Twoja przyjaciółka ma Ciebie. Mia jak fryzurka-pochwal się. Salwie super, że Szymcio taki grzeczny. Właśnie zjadłam cała paczkę chrupek kukurydzianych-na szczęście mała była i trochę z niej wyjedzone było. Mia fajna ta tajna zabawa. No u mnie jakoś nie sprawdza się chudnięcie po odstawieniu cyca, buuuu.... Basienia a dla siebie co kupiłaś, bo rodzinka obkupiona? Super ten pchacz ale też drogi. Ja czyhałam na pchacz i przeszedł mi koło nosa za 41 zł-a niech to. Gapa ze mnie i już. O taki oto. http://www.allegro.pl/item834675870_magiczny_stolik_edukacyjny_4_w_1_jezdzik.html Dota szybkiego powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia-dzis Nadine spala tylko raz i juz o 19:30 padla jak kawka,ale w dzien nie marudzila,wiec dobrze jest. Chociaz tyle u was dobrze,ze maz lubi te prace,ktora wykonuje. Ja tez sie musze w przyszlym tygodniu wypuscic na zakupy nadinkowe. Zapraszam na salatke. Up-z drugiej strony bedziesz miec super wysportowanego meza.Moj tez moglby sie wziac za jakis sport,hehe,tylko nie tak pozno;) Rosolku-ja nie dawalam jeszcze cytrusow,ale mysle,ze mozna sprobowac. Ja tez mam czsem wyrzuty sumienia,ze za duzo czasu poswiecam domowi,ale staram sie,zeby mala sprzatala ze mna i wynajduje jej jakies zajecie,co by radoche miala.No nie da sie inaczej,przy raczkujacych,zjadajacych okruchy dzieciach odkurzanie plus mycie podlog masz zapewnione codziennie. Igmik-napisalam jeszcze na mailu o co mi osobiscie jeszcze chodzi:) Dota-tak,juz myslalam o tym body plus gatki,dzieki:) To zle,ze tata jedzie na wycieczke? Czy wy dajecie kaszke rano i wieczorem?Te sama?I czy sa w Pl mleka jakies takie smakowe?Moja nie ruszy modyfikowanego zwyklego absolutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli mi się wydaje, że jest jakieś mleko modyfikowane smakowe ale nie powiem ci z jakiej firmy, bo nie pamiętam. Ja daję tylko wieczorem kaszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik jak już pisałam to miała być jakaś tam informacja,jednak tyle babek tutaj i każda inaczej reaguje ;) Nie nakręcajmy się więc..jak pisałaś i będzie oki ;) Ja kupiłam sobie tanie kapcie :D Bo szybko chodzę i szybko mi się zdzierają :D :D :D Szklana Ty jesteś debeściara ;) Rosołku no choroba mnie jednak dopadła...ale powalczyłam i jest ok :) Choć było ciężko.. Ja daję już mandarynki :) Wiki wcina,bo uwielbia :) No i pomarańczki próbowała. Ano rozpuściłam dziś trochę kasy...:D..ale to kropla w morzu potrzeb..u kobiety :D :D :D Haydi 🌻 Dota dzięki...wysłałam Ci te nasze przepisy :) Pimboli moja kaszki prawie wcale,ale raz dziennie wcisnę trochę :) Mleka nie widziałam smakowego. Uciekam,bo do tyłu dziś jestem ze wszystkim. Pa,pa..miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik-to co dajesz rano?Mleko?Chodzi o te mleczne posilki,musze gdzies wcisnac jeden i sie zastanawiam co to ma byc.Moze smakowe mleko by wciagnela. Rosolku-to niefajnie,ze nie masz takiego zabezpieczenia emerytalnego,a namawiaja,zeby dzieci rodzic,rzad jeden. A tak na marginesie,u nas jest tez kilka gorszych praw niz w Polsce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie ile napisałyście !!!!!! Pardon ale jestem już po winku...i chyba się nie łapię w tym co tu popisane heheh DZięki za odpowiedź w sprawie moich wątpliwości co do wiadomości na mailu już kumam :) Kocham was ale dziś więcej nie napiszę bo po całym dniu na budowie i potem od 16 z bąbelinką jestem trup i stąd to szybkie winko i spać zaraz :) Organizuję dla mojej przyjaciolki baby shower już w ten p^ątek. jest 27 dziewczyn i wszystkie mają ekstra pomysły i do mnie piszą help!!!!!! I weż tu ogarnij. no ale nic trzymam się swoich postanowień. I własnie "upieklam" tort pieluszkowy :) w końcu idę na baby shower na którym będę się mogła wymądrząc :) heheh Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×