Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

pimboli no wlasnie my tez je raz kupilismy bo nie bylo innych sprobowac mozna ale na codzien odpadaja jakies gorsze sa i tylko 1 eur tansze wiec nie nie oplaca i active fit tez do du... bo maja siatke w srodku co sie przykleja do pupy i sa drozsze niz zielone szklana ja popieram twoje metody bo u nas tez je wpowadzam glaszcze i wychodze on wsaje zawsze podchodze jak sie rozplacze chodz on jeszcze mocno ani razu nie plakal i ladnie juz idzie spac jestem zadowolona niz spanie z butelka lub lulanie na rekach .jak byl mniejszy to ladnie usypial ale potem zeby wstawanie i znow od poczatku.mi sie podobaja metody super niani ogladalam polska wersje .ja uwazam ze dziecko musi sluchac rodzicow nie wyobrazam sobie w sklepie sytuacji ze maly kladzie mi sie na podlodze w sklepie i placze bo chce batona albo ze podchodzi do mnie i mnie kopie .tymbardziej ze chce drugie dziecko to maly musi byc samodzielny i wiedziec co moze a co nie.najwazniejsze w tym jest zeby dziecko bylo szczesliwe i uwazam ze moje jest twoje napewno tez jest wiec nie wiedze przeciwskazan do takiego wychowania.mi kazdy mowi gdziekolwiek jestem za mam bardzo grzeczne dziecko. moj akutat mocno nie placze ale marudzi i chodzi jeszcze w lozku potem usypia sam na poczatku plakal to podchodzilam glaskalam znow polozylam go spac kilka razy to tak trwalo teraz juz wstaje ale nie placze tylko marudzi i chodzi zaraz sam usypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski!!! Szklana kochana ale cię to dotknęło ;) ja też lubię super nianię i bardzo chętnie oglądam. I wcale nikogo nie krytykuję. A już Ciebie na pewno :) Ze płaczem nie można wymuszać tego trzeba nauczyć koniecznie. Ale co do usypiania to jestem za tym, żeby pomóc. I nie twierdzę wcale, że jestem przez to lepszą mamą. Po prostu kiedys mi tego brakowało i tyle ;) Moja córka ma 5 lat prawie i przed zaśnięciem musowo czytanie i przytulanie. No i śpi u siebie w pokoju, choć jestem przy niej kiedy zasypia. I trwa to kilka minut, więc nie jest uciążliwe :D Przychodzi w nocy do nas czasem - fakt - ale myślę, że to nie przez to. A może jestem w błędzie... Tak czy siak nie pomyślałam sobie niczego złego o tobie i tak jak dziewczyny pisały - każdy ma prawo do swoich metod. Z resztą czas pokaże i zweryfikuje wszystko :) Sorki jeśli cię uraziłam. Buziaki!!! A mamą jesteś najlepszą na świecie i wiem, że dlatego tak Cię to dotknęło, że nie jest ci łatwo. Kluska nie mam pytań odnośnie do tego tekstu. Wiesz co... "podłość ludzka nie ma granic"... Najważniejsze, że masz super męża i tak do tego podszedł. Ta osoba (baba na 90%) odniosła odwrotny skutek: potwierdziła tylko Waszą miłość :) IGMIK buzia za nockę. ja dziś też kijowo, bo nie dość ,zę po impreie, to jeszcze się młody obudził na dobre i oczy jak pięć złotych... I tak ponad godzinę. Za ucho też się łapie, ale myślę, że jak by bolało, to by płakał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla fajnie ze udalo Ci sie doprac oprawki, z ktorych jestes zadowolona, to jednak ciezko znaleźć takie ktore i wygodne sa i ladnie pasuja;) Przyszla dzieki za slowa pocieszenia. Dagusia dzieki,wiesz ja mam podobny problem jak mala jest z nami w lozku, to mam lekki sen bo ona spi miedzy nami i sie martwie zeby M jej nie przygniotl:) U nas mata już tez w odstawke poszla, wisi sobie teraz na scianie i robi za miekki obrazek;) Szklana--->Optymistyczna Matka Polka --->TAK!🌻 Szklana--->Wyrodna Matka--->NIE!!! No cos Ty, ja to wogole nie pokojarzylam z Toba i twoimi metodami,bo sama tez je wprowadzam, tylko Up spytala o glaskanie i wtedy napisalam ze glaszcze i tule bo mnie to zawsze uspokajalo i na MAje dziala jak ja poloze i posmeram to ladnie lezy w lozeczku i usypia z wyjatkiem sytuacji kiedy ma "wstawanego":P Metody superniani sa bardzo dobre i napewno stosowanie sie do nich jest z korzyscia dla maluchow. I mi przykro ze Tobie przykro bylo:( Julcia dzieki!;)Trzymam kciuki za wyniki Mamy, trzymaj sie bedzie dobrze!🌻Julcia ja moja zostawialam w lozeczku od trzeciego miesiaca i tak zasypiala teraz tez tak jest bo juz sie przyzwyczaila, Ale tez ma dni kiedy wstaje i wstaje i wariuje, ale juz nie placze nie traktuje zasypiania w lozeczku samej jako czegos zlego, mysle ze juz sie tak przyzwyczaila ze to dla niej normalka. oby jej sie nie odmienilo;) Szklana dzieki, ja tez mam nadzieje ze na tym bedzie koniec...Oby! Basienia i dziewczynki super zdjecia! Jak ja Wam zazdroszcze basenowych wypadów! Igmik zdrówka! Haydi dzieki! Dagusia, Up i inne dziewczynki dzieki za zaproszenia na nk🌻 Robur Bedzie dobrze dzidzia sie w koncu przyzwyczai! Fajna taka kawka z rana z m. Ja do tej pory mam w pamieci zeszloroczny weekend majowy ajk bylismy z m w domkach ze znajomymi w lesie i podjelismy decyzje o dzidziusiu!:P (...) A rano taras las i pachnąca kawka a 26 maja sie okazalo że na tescie sadwie kreski!!! Przyszla to fajnie ze Twoj dzieciaczek taki grzeczny!:) Nasze nygus musza brac przyklad! Up dzieki za mile slowa!🌻 Słodziaki te Twoje kruszynki!;)Czasopochlaniacze ale i Czasoumilacze!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla fajnie ze udalo Ci sie doprac oprawki, z ktorych jestes zadowolona, to jednak ciezko znaleźć takie ktore i wygodne sa i ladnie pasuja;) Przyszla dzieki za slowa pocieszenia. Dagusia dzieki,wiesz ja mam podobny problem jak mala jest z nami w lozku, to mam lekki sen bo ona spi miedzy nami i sie martwie zeby M jej nie przygniotl:) U nas mata już tez w odstawke poszla, wisi sobie teraz na scianie i robi za miekki obrazek;) Szklana--->Optymistyczna Matka Polka --->TAK!🌻 Szklana--->Wyrodna Matka--->NIE!!! No cos Ty, ja to wogole nie pokojarzylam z Toba i twoimi metodami,bo sama tez je wprowadzam, tylko Up spytala o glaskanie i wtedy napisalam ze glaszcze i tule bo mnie to zawsze uspokajalo i na MAje dziala jak ja poloze i posmeram to ladnie lezy w lozeczku i usypia z wyjatkiem sytuacji kiedy ma "wstawanego":P Metody superniani sa bardzo dobre i napewno stosowanie sie do nich jest z korzyscia dla maluchow. I mi przykro ze Tobie przykro bylo:( Julcia dzieki!;)Trzymam kciuki za wyniki Mamy, trzymaj sie bedzie dobrze!🌻Julcia ja moja zostawialam w lozeczku od trzeciego miesiaca i tak zasypiala teraz tez tak jest bo juz sie przyzwyczaila, Ale tez ma dni kiedy wstaje i wstaje i wariuje, ale juz nie placze nie traktuje zasypiania w lozeczku samej jako czegos zlego, mysle ze juz sie tak przyzwyczaila ze to dla niej normalka. oby jej sie nie odmienilo;) Szklana dzieki, ja tez mam nadzieje ze na tym bedzie koniec...Oby! Basienia i dziewczynki super zdjecia! Jak ja Wam zazdroszcze basenowych wypadów! Igmik zdrówka! Haydi dzieki! Dagusia, Up i inne dziewczynki dzieki za zaproszenia na nk🌻 Robur Bedzie dobrze dzidzia sie w koncu przyzwyczai! Fajna taka kawka z rana z m. Ja do tej pory mam w pamieci zeszloroczny weekend majowy ajk bylismy z m w domkach ze znajomymi w lesie i podjelismy decyzje o dzidziusiu!:P (...) A rano taras las i pachnąca kawka a 26 maja sie okazalo że na tescie sadwie kreski!!! Przyszla to fajnie ze Twoj dzieciaczek taki grzeczny!:) Nasze nygus musza brac przyklad! Up dzieki za mile slowa!🌻 Słodziaki te Twoje kruszynki!;)Czasopochlaniacze ale i Czasoumilacze!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla fajnie ze udalo Ci sie doprac oprawki, z ktorych jestes zadowolona, to jednak ciezko znaleźć takie ktore i wygodne sa i ladnie pasuja;) Przyszla dzieki za slowa pocieszenia. Dagusia dzieki,wiesz ja mam podobny problem jak mala jest z nami w lozku, to mam lekki sen bo ona spi miedzy nami i sie martwie zeby M jej nie przygniotl:) U nas mata już tez w odstawke poszla, wisi sobie teraz na scianie i robi za miekki obrazek;) Szklana--->Optymistyczna Matka Polka --->TAK!🌻 Szklana--->Wyrodna Matka--->NIE!!! No cos Ty, ja to wogole nie pokojarzylam z Toba i twoimi metodami,bo sama tez je wprowadzam, tylko Up spytala o glaskanie i wtedy napisalam ze glaszcze i tule bo mnie to zawsze uspokajalo i na MAje dziala jak ja poloze i posmeram to ladnie lezy w lozeczku i usypia z wyjatkiem sytuacji kiedy ma "wstawanego":P Metody superniani sa bardzo dobre i napewno stosowanie sie do nich jest z korzyscia dla maluchow. I mi przykro ze Tobie przykro bylo:( Julcia dzieki!;)Trzymam kciuki za wyniki Mamy, trzymaj sie bedzie dobrze!🌻Julcia ja moja zostawialam w lozeczku od trzeciego miesiaca i tak zasypiala teraz tez tak jest bo juz sie przyzwyczaila, Ale tez ma dni kiedy wstaje i wstaje i wariuje, ale juz nie placze nie traktuje zasypiania w lozeczku samej jako czegos zlego, mysle ze juz sie tak przyzwyczaila ze to dla niej normalka. oby jej sie nie odmienilo;) Szklana dzieki, ja tez mam nadzieje ze na tym bedzie koniec...Oby! Basienia i dziewczynki super zdjecia! Jak ja Wam zazdroszcze basenowych wypadów! Igmik zdrówka! Haydi dzieki! Dagusia, Up i inne dziewczynki dzieki za zaproszenia na nk🌻 Robur Bedzie dobrze dzidzia sie w koncu przyzwyczai! Fajna taka kawka z rana z m. Ja do tej pory mam w pamieci zeszloroczny weekend majowy ajk bylismy z m w domkach ze znajomymi w lesie i podjelismy decyzje o dzidziusiu!:P (...) A rano taras las i pachnąca kawka a 26 maja sie okazalo że na tescie sadwie kreski!!! Przyszla to fajnie ze Twoj dzieciaczek taki grzeczny!:) Nasze nygus musza brac przyklad! Up dzieki za mile slowa!🌻 Słodziaki te Twoje kruszynki!;)Czasopochlaniacze ale i Czasoumilacze!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla fajnie ze udalo Ci sie doprac oprawki, z ktorych jestes zadowolona, to jednak ciezko znaleźć takie ktore i wygodne sa i ladnie pasuja;) Przyszla dzieki za slowa pocieszenia. Dagusia dzieki,wiesz ja mam podobny problem jak mala jest z nami w lozku, to mam lekki sen bo ona spi miedzy nami i sie martwie zeby M jej nie przygniotl:) U nas mata już tez w odstawke poszla, wisi sobie teraz na scianie i robi za miekki obrazek;) Szklana--->Optymistyczna Matka Polka --->TAK!🌻 Szklana--->Wyrodna Matka--->NIE!!! No cos Ty, ja to wogole nie pokojarzylam z Toba i twoimi metodami,bo sama tez je wprowadzam, tylko Up spytala o glaskanie i wtedy napisalam ze glaszcze i tule bo mnie to zawsze uspokajalo i na MAje dziala jak ja poloze i posmeram to ladnie lezy w lozeczku i usypia z wyjatkiem sytuacji kiedy ma "wstawanego":P Metody superniani sa bardzo dobre i napewno stosowanie sie do nich jest z korzyscia dla maluchow. I mi przykro ze Tobie przykro bylo:( Julcia dzieki!;)Trzymam kciuki za wyniki Mamy, trzymaj sie bedzie dobrze!🌻Julcia ja moja zostawialam w lozeczku od trzeciego miesiaca i tak zasypiala teraz tez tak jest bo juz sie przyzwyczaila, Ale tez ma dni kiedy wstaje i wstaje i wariuje, ale juz nie placze nie traktuje zasypiania w lozeczku samej jako czegos zlego, mysle ze juz sie tak przyzwyczaila ze to dla niej normalka. oby jej sie nie odmienilo;) Szklana dzieki, ja tez mam nadzieje ze na tym bedzie koniec...Oby! Basienia i dziewczynki super zdjecia! Jak ja Wam zazdroszcze basenowych wypadów! Igmik zdrówka! Haydi dzieki! Dagusia, Up i inne dziewczynki dzieki za zaproszenia na nk🌻 Robur Bedzie dobrze dzidzia sie w koncu przyzwyczai! Fajna taka kawka z rana z m. Ja do tej pory mam w pamieci zeszloroczny weekend majowy ajk bylismy z m w domkach ze znajomymi w lesie i podjelismy decyzje o dzidziusiu!:P (...) A rano taras las i pachnąca kawka a 26 maja sie okazalo że na tescie sadwie kreski!!! Przyszla to fajnie ze Twoj dzieciaczek taki grzeczny!:) Nasze nygus musza brac przyklad! Up dzieki za mile slowa!🌻 Słodziaki te Twoje kruszynki!;)Czasopochlaniacze ale i Czasoumilacze!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla fajnie ze udalo Ci sie doprac oprawki, z ktorych jestes zadowolona, to jednak ciezko znaleźć takie ktore i wygodne sa i ladnie pasuja;) Przyszla dzieki za slowa pocieszenia. Dagusia dzieki,wiesz ja mam podobny problem jak mala jest z nami w lozku, to mam lekki sen bo ona spi miedzy nami i sie martwie zeby M jej nie przygniotl:) U nas mata już tez w odstawke poszla, wisi sobie teraz na scianie i robi za miekki obrazek;) Szklana--->Optymistyczna Matka Polka --->TAK!🌻 Szklana--->Wyrodna Matka--->NIE!!! No cos Ty, ja to wogole nie pokojarzylam z Toba i twoimi metodami,bo sama tez je wprowadzam, tylko Up spytala o glaskanie i wtedy napisalam ze glaszcze i tule bo mnie to zawsze uspokajalo i na MAje dziala jak ja poloze i posmeram to ladnie lezy w lozeczku i usypia z wyjatkiem sytuacji kiedy ma "wstawanego":P Metody superniani sa bardzo dobre i napewno stosowanie sie do nich jest z korzyscia dla maluchow. I mi przykro ze Tobie przykro bylo:( Julcia dzieki!;)Trzymam kciuki za wyniki Mamy, trzymaj sie bedzie dobrze!🌻Julcia ja moja zostawialam w lozeczku od trzeciego miesiaca i tak zasypiala teraz tez tak jest bo juz sie przyzwyczaila, Ale tez ma dni kiedy wstaje i wstaje i wariuje, ale juz nie placze nie traktuje zasypiania w lozeczku samej jako czegos zlego, mysle ze juz sie tak przyzwyczaila ze to dla niej normalka. oby jej sie nie odmienilo;) Szklana dzieki, ja tez mam nadzieje ze na tym bedzie koniec...Oby! Basienia i dziewczynki super zdjecia! Jak ja Wam zazdroszcze basenowych wypadów! Igmik zdrówka! Haydi dzieki! Dagusia, Up i inne dziewczynki dzieki za zaproszenia na nk🌻 Robur Bedzie dobrze dzidzia sie w koncu przyzwyczai! Fajna taka kawka z rana z m. Ja do tej pory mam w pamieci zeszloroczny weekend majowy ajk bylismy z m w domkach ze znajomymi w lesie i podjelismy decyzje o dzidziusiu!:P (...) A rano taras las i pachnąca kawka a 26 maja sie okazalo że na tescie sadwie kreski!!! Przyszla to fajnie ze Twoj dzieciaczek taki grzeczny!:) Nasze nygus musza brac przyklad! Up dzieki za mile slowa!🌻 Słodziaki te Twoje kruszynki!;)Czasopochlaniacze ale i Czasoumilacze!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla fajnie ze udalo Ci sie doprac oprawki, z ktorych jestes zadowolona, to jednak ciezko znaleźć takie ktore i wygodne sa i ladnie pasuja;) Przyszla dzieki za slowa pocieszenia. Dagusia dzieki,wiesz ja mam podobny problem jak mala jest z nami w lozku, to mam lekki sen bo ona spi miedzy nami i sie martwie zeby M jej nie przygniotl:) U nas mata już tez w odstawke poszla, wisi sobie teraz na scianie i robi za miekki obrazek;) Szklana--->Optymistyczna Matka Polka --->TAK!🌻 Szklana--->Wyrodna Matka--->NIE!!! No cos Ty, ja to wogole nie pokojarzylam z Toba i twoimi metodami,bo sama tez je wprowadzam, tylko Up spytala o glaskanie i wtedy napisalam ze glaszcze i tule bo mnie to zawsze uspokajalo i na MAje dziala jak ja poloze i posmeram to ladnie lezy w lozeczku i usypia z wyjatkiem sytuacji kiedy ma "wstawanego":P Metody superniani sa bardzo dobre i napewno stosowanie sie do nich jest z korzyscia dla maluchow. I mi przykro ze Tobie przykro bylo:( Julcia dzieki!;)Trzymam kciuki za wyniki Mamy, trzymaj sie bedzie dobrze!🌻Julcia ja moja zostawialam w lozeczku od trzeciego miesiaca i tak zasypiala teraz tez tak jest bo juz sie przyzwyczaila, Ale tez ma dni kiedy wstaje i wstaje i wariuje, ale juz nie placze nie traktuje zasypiania w lozeczku samej jako czegos zlego, mysle ze juz sie tak przyzwyczaila ze to dla niej normalka. oby jej sie nie odmienilo;) Szklana dzieki, ja tez mam nadzieje ze na tym bedzie koniec...Oby! Basienia i dziewczynki super zdjecia! Jak ja Wam zazdroszcze basenowych wypadów! Igmik zdrówka! Haydi dzieki! Dagusia, Up i inne dziewczynki dzieki za zaproszenia na nk🌻 Robur Bedzie dobrze dzidzia sie w koncu przyzwyczai! Fajna taka kawka z rana z m. Ja do tej pory mam w pamieci zeszloroczny weekend majowy ajk bylismy z m w domkach ze znajomymi w lesie i podjelismy decyzje o dzidziusiu!:P (...) A rano taras las i pachnąca kawka a 26 maja sie okazalo że na tescie sadwie kreski!!! Przyszla to fajnie ze Twoj dzieciaczek taki grzeczny!:) Nasze nygus musza brac przyklad! Up dzieki za mile slowa!🌻 Słodziaki te Twoje kruszynki!;)Czasopochlaniacze ale i Czasoumilacze!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla fajnie ze udalo Ci sie doprac oprawki, z ktorych jestes zadowolona, to jednak ciezko znaleźć takie ktore i wygodne sa i ladnie pasuja;) Przyszla dzieki za slowa pocieszenia. Dagusia dzieki,wiesz ja mam podobny problem jak mala jest z nami w lozku, to mam lekki sen bo ona spi miedzy nami i sie martwie zeby M jej nie przygniotl:) U nas mata już tez w odstawke poszla, wisi sobie teraz na scianie i robi za miekki obrazek;) Szklana--->Optymistyczna Matka Polka --->TAK!🌻 Szklana--->Wyrodna Matka--->NIE!!! No cos Ty, ja to wogole nie pokojarzylam z Toba i twoimi metodami,bo sama tez je wprowadzam, tylko Up spytala o glaskanie i wtedy napisalam ze glaszcze i tule bo mnie to zawsze uspokajalo i na MAje dziala jak ja poloze i posmeram to ladnie lezy w lozeczku i usypia z wyjatkiem sytuacji kiedy ma "wstawanego":P Metody superniani sa bardzo dobre i napewno stosowanie sie do nich jest z korzyscia dla maluchow. I mi przykro ze Tobie przykro bylo:( Julcia dzieki!;)Trzymam kciuki za wyniki Mamy, trzymaj sie bedzie dobrze!🌻Julcia ja moja zostawialam w lozeczku od trzeciego miesiaca i tak zasypiala teraz tez tak jest bo juz sie przyzwyczaila, Ale tez ma dni kiedy wstaje i wstaje i wariuje, ale juz nie placze nie traktuje zasypiania w lozeczku samej jako czegos zlego, mysle ze juz sie tak przyzwyczaila ze to dla niej normalka. oby jej sie nie odmienilo;) Szklana dzieki, ja tez mam nadzieje ze na tym bedzie koniec...Oby! Basienia i dziewczynki super zdjecia! Jak ja Wam zazdroszcze basenowych wypadów! Igmik zdrówka! Haydi dzieki! Dagusia, Up i inne dziewczynki dzieki za zaproszenia na nk🌻 Robur Bedzie dobrze dzidzia sie w koncu przyzwyczai! Fajna taka kawka z rana z m. Ja do tej pory mam w pamieci zeszloroczny weekend majowy ajk bylismy z m w domkach ze znajomymi w lesie i podjelismy decyzje o dzidziusiu!:P (...) A rano taras las i pachnąca kawka a 26 maja sie okazalo że na tescie sadwie kreski!!! Przyszla to fajnie ze Twoj dzieciaczek taki grzeczny!:) Nasze nygus musza brac przyklad! Up dzieki za mile slowa!🌻 Słodziaki te Twoje kruszynki!;)Czasopochlaniacze ale i Czasoumilacze!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla fajnie ze udalo Ci sie doprac oprawki, z ktorych jestes zadowolona, to jednak ciezko znaleźć takie ktore i wygodne sa i ladnie pasuja;) Przyszla dzieki za slowa pocieszenia. Dagusia dzieki,wiesz ja mam podobny problem jak mala jest z nami w lozku, to mam lekki sen bo ona spi miedzy nami i sie martwie zeby M jej nie przygniotl:) U nas mata już tez w odstawke poszla, wisi sobie teraz na scianie i robi za miekki obrazek;) Szklana--->Optymistyczna Matka Polka --->TAK!🌻 Szklana--->Wyrodna Matka--->NIE!!! No cos Ty, ja to wogole nie pokojarzylam z Toba i twoimi metodami,bo sama tez je wprowadzam, tylko Up spytala o glaskanie i wtedy napisalam ze glaszcze i tule bo mnie to zawsze uspokajalo i na MAje dziala jak ja poloze i posmeram to ladnie lezy w lozeczku i usypia z wyjatkiem sytuacji kiedy ma "wstawanego":P Metody superniani sa bardzo dobre i napewno stosowanie sie do nich jest z korzyscia dla maluchow. I mi przykro ze Tobie przykro bylo:( Julcia dzieki!;)Trzymam kciuki za wyniki Mamy, trzymaj sie bedzie dobrze!🌻Julcia ja moja zostawialam w lozeczku od trzeciego miesiaca i tak zasypiala teraz tez tak jest bo juz sie przyzwyczaila, Ale tez ma dni kiedy wstaje i wstaje i wariuje, ale juz nie placze nie traktuje zasypiania w lozeczku samej jako czegos zlego, mysle ze juz sie tak przyzwyczaila ze to dla niej normalka. oby jej sie nie odmienilo;) Szklana dzieki, ja tez mam nadzieje ze na tym bedzie koniec...Oby! Basienia i dziewczynki super zdjecia! Jak ja Wam zazdroszcze basenowych wypadów! Igmik zdrówka! Haydi dzieki! Dagusia, Up i inne dziewczynki dzieki za zaproszenia na nk🌻 Robur Bedzie dobrze dzidzia sie w koncu przyzwyczai! Fajna taka kawka z rana z m. Ja do tej pory mam w pamieci zeszloroczny weekend majowy ajk bylismy z m w domkach ze znajomymi w lesie i podjelismy decyzje o dzidziusiu!:P (...) A rano taras las i pachnąca kawka a 26 maja sie okazalo że na tescie sadwie kreski!!! Przyszla to fajnie ze Twoj dzieciaczek taki grzeczny!:) Nasze nygus musza brac przyklad! Up dzieki za mile slowa!🌻 Słodziaki te Twoje kruszynki!;)Czasopochlaniacze ale i Czasoumilacze!:P juz z 10raz probuje wyslac wiadomosc i mi sie wyslac nie che:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla fajnie ze udalo Ci sie doprac oprawki, z ktorych jestes zadowolona, to jednak ciezko znaleźć takie ktore i wygodne sa i ladnie pasuja;) Przyszla dzieki za slowa pocieszenia. Dagusia dzieki,wiesz ja mam podobny problem jak mala jest z nami w lozku, to mam lekki sen bo ona spi miedzy nami i sie martwie zeby M jej nie przygniotl:) U nas mata już tez w odstawke poszla, wisi sobie teraz na scianie i robi za miekki obrazek;) Szklana--->Optymistyczna Matka Polka --->TAK!🌻 Szklana--->Wyrodna Matka--->NIE!!! No cos Ty, ja to wogole nie pokojarzylam z Toba i twoimi metodami,bo sama tez je wprowadzam, tylko Up spytala o glaskanie i wtedy napisalam ze glaszcze i tule bo mnie to zawsze uspokajalo i na MAje dziala jak ja poloze i posmeram to ladnie lezy w lozeczku i usypia z wyjatkiem sytuacji kiedy ma "wstawanego":P Metody superniani sa bardzo dobre i napewno stosowanie sie do nich jest z korzyscia dla maluchow. I mi przykro ze Tobie przykro bylo:( Julcia dzieki!;)Trzymam kciuki za wyniki Mamy, trzymaj sie bedzie dobrze!🌻Julcia ja moja zostawialam w lozeczku od trzeciego miesiaca i tak zasypiala teraz tez tak jest bo juz sie przyzwyczaila, Ale tez ma dni kiedy wstaje i wstaje i wariuje, ale juz nie placze nie traktuje zasypiania w lozeczku samej jako czegos zlego, mysle ze juz sie tak przyzwyczaila ze to dla niej normalka. oby jej sie nie odmienilo;) Szklana dzieki, ja tez mam nadzieje ze na tym bedzie koniec...Oby! Basienia i dziewczynki super zdjecia! Jak ja Wam zazdroszcze basenowych wypadów! Igmik zdrówka! Haydi dzieki! Dagusia, Up i inne dziewczynki dzieki za zaproszenia na nk🌻 Robur Bedzie dobrze dzidzia sie w koncu przyzwyczai! Fajna taka kawka z rana z m. Ja do tej pory mam w pamieci zeszloroczny weekend majowy ajk bylismy z m w domkach ze znajomymi w lesie i podjelismy decyzje o dzidziusiu!:P (...) A rano taras las i pachnąca kawka a 26 maja sie okazalo że na tescie sadwie kreski!!! Przyszla to fajnie ze Twoj dzieciaczek taki grzeczny!:) Nasze nygus musza brac przyklad! Up dzieki za mile slowa!🌻 Słodziaki te Twoje kruszynki!;)Czasopochlaniacze ale i Czasoumilacze!:P juz z 10raz probuje wyslac wiadomosc i mi sie wyslac nie che:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tego to jeszcze nie bylo, szkoda ze sie jeszcze wiecej razy nie wyslalo... a ile nerwow przy tym stracilam to szkoda gadac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
A ja Wam powiem, ze przestudiowałam już chyba wszystkie sposoby usypiania dziecka i powiem tak - każde dziecko jest inne i trzeba znaleźć metodę na własnę dziecko - u nas były okropne płacze jak zostawiałam Małą w łóżeczku - i to mogło trwać ok. 1,5 h- bez sensu - a od miesiąca działa mój sposób - tzn. wchodzimy do pokoju jak Mała zaczyna trzeć oczka i ziewać - włączamy kołysanki i troszkę chodzimy po pokoju i ja jej nucę te kołysanki, potem siadam z nią i lekko ją kołyszę i jak robi się senna - mówię , ze teraz idzie do swojego łóżeczka i ją odkładam jak marudzi to ją podnoszę ( bo ją znam i wiem że jak się rozpłacze to koniec) uspokajam i odkładam - zazwyczaj odwraca się na boczek, dostaje misia i usypia - usypianie całe trwa 4min. - 30min. - w zależności jak wychwyce zmęczenie:) I tak jest w dzień - wieczorem albo uśnie przy cycusiu, albo sama w łóżeczku, jak ma problem z zaśnięciem to kładę się z nią na łóżku i szeptam do uszka, jak robi się senna to do łóżeczka buzi i śpi:) I wiem, że nie mogę jej głaskać bo to ją rozprasza:D w ogóle ona nie lubi np. jak jej smaruję buźkę. A i WAŻNE - uważajcie na foteliki bujaczki - moja się wychyliła do przodu i ciężarem przewróciła fotelik i uderzyła o ramę łóżka - na szczęście było blisko i tylko lekko puknęła, nawet nie było czerwonego:( a ja stałam obok - więc skończyło się tylko na jej strachu - ale to trzeba uważać - kurczę zapniesz dziecko i co? A mojej kumpeli dziecko wypadło z fotelika do jedzenia - przypięte! Bokiem jakoś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam że tak się uniosłam...ale ciężko mi z tym zasypianiem i jeszcze M mnie podkurzył więc usiadłam do was i zobaczyłam te wpisy i mnie to dobiło jakoś... Ech bez sensu i bardzo wam dziękuję za miłe słowa... Dziś Frania odpadła... byłiśmy od 14 do 17 na spotkaniu gdzie było ok 20 dzieci... :) Moi znajomi zaproponowali organixowanie co niedzielę podczas zimy spotkań, żeby dzieci miały radochę i rodzice też. Wynajmujemy na 4 godz żłobek prywatny i dwie opiekunki. Każdy przynosi coś do jedzenia i wystawiamy na wspólny stół a dzieciaki szaleją a my jemy i gadamy. Oczywiście trzeba dzieci ogarniać ale zjeść można spokojnie bo opiekunki zabiera∆a dzieci do pokoju pełnego zabawek na górę i zabawiają :) Franka na początku się bała bo byly wrzaski, hałasy i przepychanki ale potem zaczęla już walczyc o swoje i bawiła się tak jak większe dzieci :) Fajowo bylo i cieszę się że mamy taką opcję. Już się umówiliśmy na kolejny raz. I pojadłam pyszne rzeczy :) Koszt wyszedł 35zł za rodzinę niezależnie od ilości dzieci :) Franka po takim dniu wrażen odpadła, a do tego zmiana czasu :) Buziaki i dzięki jeszcze raz za wsparcie usypiankowe :) Igmik w ramionach fabiana dziś pewnie non stop :) MIa a ty gdzie do cholery? Hałaśliwa żyjecie bidulki?! Robur- uuuu stary się sprawdza :) Moj też dziś zabrał małą na dół bo ja warczałam od rana bo ten urwis o 6.20 się obudził (7.20 dawnego czasu... :) i już nie chiała spać i mnie szczypała i łaziła po mnie a subtelna to ona nie jest do tego miala długie pazurki...uchh więc tatuś powiedział chodz franiu nie denerwujmy mamusi... :) Nie zaprotestowałam.. heheh Niestety kawki mój M nie pije... szkoda bo fajnie byloby się razem napić ale co zrobię... A malą budz się na jedzenie? Może spróbuj tego sposobu z oszukiwaniem... w mnie się powiodło :) Jak na mojego pulpeta podziałało...:) Przyszła niestety takie akcje w sklepach czy w domu rzucanie się na podłogę to bardzo łatwo dzieci wyczuwają że mogą sobie pozwolić i że mama żeby nie było obciach się zgodzi i kupi albo pozwoli na coś... nie wiem co bym zrobiła jakby Franka mi taki cyrk w sklepie zrobiła... Super niania mi powiedziala że okres ochronny dla maluchów się skończył wraz ze skończeniem 6 miesiąca. Teraz już potrafia kombinować... absolutnie wychowywanie nie przeszkadza w kochaniu i okazywaniu miłości tylko trzeba to mądrze podzielić. tylko jak... uch... Up - powiem ci że mam w pamięci te zdesperowane Mamy z programu... I one są dla mnie przestrogą. Jak wtedy na nie patrzyłam - czasami 24h na dobę... mówiłam sobie że nigdy nie dopuszczę do takich sytuacji.. ale jak sama jestem mamą to je dopiero rozumiem jak im bylo ciężko czasami. A czasmi z wygody dały się wpakować w takie tarapaty. No nie jest lekko.. Ojoj kluska poszła na rekord :) !!!! Wygrałaś już przestań wysyłać te posty! :) Dzięki klusia za miłe slowa... :) Pomarańczko dobrze że nic się nie stało! ojej... Haydi dzięki za zaproszenie na nk już cię dodałam :) Majka!!!! no czekam z niecierpliwością na ciebie jutro. Co tam się wydarzylo u ciebie!!! ? Ja dziś winkuję... Po dniu z dzieciakami w ilości maxi winko ratuje życie :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska heh fajnie 8 razy i na wszystkich zaczyna sie postem do mnie jedno przeczytalam a pod spodem drugie i trzecie do mnie hhehe tyle postow :) dobrze ze ci sie nie skasowaly bo mi kilka razy calosc sie skasowala wiec lepiej ze weszlo tyle razy niz jak by mialo sie skasowac.co do okularkow bylo mi ciezko dobrac bo ja nigdy nie nosilam okularow i przymierzylam chyba z 40 z czego 10 wybralam i po selekcji 1 kupilam .musze czekac z 2 tyg az bede mogla je odebrac.zobaczymy czy sie przyzwyczaja i czy cos pomoga bo wade mam lekka. kluska fajne takie przypomnienia o ciazy ,rowno rok temu to byl juz prawie 7miesiac maly dzis przez zmiane czasu nie zle usypial plakal moglam go wczesniej polozyc.. szklana ,nie wiedzialam ze z tym okresem ochronnym to juz od 6 sie konczy ale ja czasami widze ze maly wymusza cos np.kaszlac kilka razy zebym zwrocila na niego uwage lub placzac a jak wezme na rece to jest cisza i buzia rozesmiana.maly udawacz.co do wychowania dla mnie jest bardzo wazne zeby dziecko bylo grzeczne mialo szacunek do rodzicow oczywscie czulo sie kochane i wiedzialo czego nie wolno mu.moj brat byl wychowywany metoda ciaglego wybaczania bez wzgledu co robil ,dawania wszystkiego w zamian nic od niego nie wymagano i widze jak to sie skonczylo.milosc tak ale madra kiedy planujesz 2 dzieciatko jestes juz zdecydowana ? bo ja jak juz to od przyszlego miesiaca ale musimy wszystkie za i przeciw jeszcze raz przemyslec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła ja planowałam od grudnia ale... otwieram poważny biznes, co za tym idzie mam napięty moment z M....bo razem to robimy. Chyba poczekam chwilę ale nie za długo. Chociaż ostatnio tak mnie zdenerwował, że sie zastanawiałam czy to on ma być tatą 2dzidziusia... :( muszę sobie w głowie wszystko poukładać i wyciszyć emocje bo teraz dużo się dzieje, niania, firma - nie w moim zawodzie do tego, więc się gryzę trochę - ale kaska musi być...co zrobić...Muszę mieszkanie zmienić- ciężko... Także nie nastawiam się bardzo, muszę się sama ze soba dogadać bo jakby mi teraz chormony zaszalaly... to bym padla chyba... Ja też noszę okulary, po ciąży mi się pogorszyla wzrok. Ja mam małą wadę ale mam coś takiego, że moje oko słabo akomoduje, co oznacza, że dłużej dostaraj ostrość jak przenoszę wzrok z bliskiego na dalsze plany. Hmmm trochę tak językiem filmowym wyszło. :) Ja lubię moje okularki i dobrze w nich się czuję i często noszę. Twoje też pewnie będą git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! nie wiem czy pamiętacie, pisałam, że moja mała nie chce siedzieć już się martwiłam - aż przemogłam swój strach posadziłam ją samą i tak przez tydzień ćwiczyłyśmy razem dzisiaj w wózeczku sama sie podniosła, złapała za boki wózka i siadła wow! wow! wow! widzę jaka jest dumna z siebie to niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba nie możliwe zebym bylapierwsza?;) Jak tak to kaaaaaaaaaawusia pyszna i pachnaca dla wszystkich pijacych a dla nie pijacych pyyyyyyyyycha herbatka np. z cytrynka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza i udało mi sie nowa stronke zaczac;) Ale to bhyba zasluga tych wczorajszych ... 8 postów....:P Munia GRATULACJE🌻 Szklana dasz rade z biznesem! Kazda nowosc w naszym zyciu nas troszke stresuje ale i mobilizuje, a potem bedzie mega satysfakcja!;) Szklana te spotkania to super pomysl, sama chetnie bym sie zalapala na cos takiego!;) Pomaranczko dzieki za ostrzezenia i rady! I rzeczywiscie nie ma uniwersalnej metody usypiania. Kazdy nasz brzdac jest inny i ma inne potrzeby w tej kwestii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana witaj;) Dzieki za kawke! Jak bym od razu odpisywala na posty wczorajsze to byś mnie przescignela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, Nie miałam czasu w weekenda napisać ani słówka, robiliśmy małe porządki w domku, łącznie z drobnym przemeblowaniem. Mała już raczkuje i wspina się wiec trzeba było pochować conieco. Dagusia- Emi ma 3 ząbki na razie a też zgrzyta już nimi;) Rosołku – tak Emi nadal chudzinka, ma 7300 i chyba od 2 m-cy waga oscyluje w okolicach tych 7 kg! Ja dawałam jej to mleko smoczkiem „Lovi” takim trójprzepływowym, na 3 kroplach szło. Teraz już jej go nie daję, bo mała ma uczulenie na kleik kukurydziany. Emilka w dzień śpi 2 razy tak po godzince, po tej popołudniowej drzemce zawsze budzi się taka marudka….wrrrrrr. Ale za to w nocy nie za bardzo idzie jej spanie, wierci się, budzi co chwilkę…. Jeśli chodzi o robotę… ja szukam nowej i to już tak na 100%! W piątek takich rzeczy się dowiedziałam, że nic mnie tu nie zatrzyma. Jak tylko znajde coś innego spadam:( Przykre to bo człowiek zapieprza jak dziki wół a i tak mają go w d…. Igmik- no ja też mam takiego wierciołka właśnie, cała noc tylko słyszę wiercenie, szuranie, w końcu płacz…..U nas to albo ząb (bo już go widać prawie wylazł) albo skok A ty jeszcze w nocy karmisz Polę? Jeśli chodzi o jedzenie „dorosłych” potraw to Emi pierwsza jest! Ale jak jej daję to co dla niej zrobiłam to kręci nosem, kiepsko jada ;( Klusko- strasznie mi przykro, że taka sytuacja Was spotkała, wiesz ja też do dziś borykam się z takim jednym, co to mnie kocha na zabój, ale M. wie że to nic dla mnie nie znaczy i ze mam to daleko w nosie, ale powiem Ci że do takiego czegoś się nie posunął, jeszcze….. Szklana- ojojoj! Na pewno nie o to chodziło. Ja uważam, że super że tak chcesz Franię nauczyć!! Ja też tak chcę, tak jak już Ci wspominałam kilka razy! Ale mój M. jest niereformowalny, mogę go przysłać na nauki do Ciebie, pliiiiis!! My mamy teraz płaczka- terrorystkę, oj wie co chce i domaga się tego z całych sił! I jak tylko mnie widzi to koniec, tylko mama i mama. Na sek. nie mogę wyjsc z pokoju bo ryk, o i tego nie chcę właśnie, wiec muszę na nauki do Ciebie!! koniecznie!! Trzymaj dalej swoje postanowienie bo jestes super!! Julka- trzymaj się! Jeśli chodzi o usypianie, to u nas też jak ja zostawię w łóżeczku to ryk zasypia ze mną na łóżku i potem ją odkładam. U nas po zmianie czasu…. Cóż… Emi obudziła się o 5 zamiast o 6;) pięknie….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska musze sobie poradzic ale wiesz... Raz z gorki raz pod gorke...:) Franka dzis sie obudziła o 4.30 i godzinka wyjeta. M probował ja uspić w łóżeczku dawał rękę i nic. Potem juz histeria i nawet na rekach zle:) w naszym łozku dostała rączkę od mamy i taty i usnęla w koncu. :( nie znasz dnia ani godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mam pytanie odnośnie do tej trzydniówki... U nas 3 dni temp. były, dziecko faszerowałam milionem syropów, bo Pani doktor zauważyła gardło czerwone... a tu dziś wysypka. Tylko, że nie na całym ciele, a na tułowiu, pupce... no korpusiku ;) I teraz nie wiem... Czy to trzydniówka (w pierwszym dniu było katar, ale to może nawet niezależnie... nie wiem nic już :() Czu U Was ta wysypka była wszędzie??? No i czy coś się z tym robi??? Nie chcę go znowu do pediatry prowadzić, bo tam zarazów od groma... Oczywiście kawka \\_/J U nas też zmiana czasu niestety nie objęła biologicznego budzika :( A noc już o wiele lepsza. Tylko cztery pobudki: dwie na napoje ;) i dwie na smoka. Bardzo nieźle jak na ostatnie tygodnie. A waga u nas też nie specjalnie. Kuba waży tylko 7800. Widzę, że jeśli ktoś tu mało waży to kobietki. Faceci jakoś więcej. Tylko mój taki kurczak... No nic. NIc nie daje tuczenie :D Ale serio on ma niesamowity apetyt. I co??? Nie czaję :) Oczywiście się tym nie martię zbytnio, ale trochę już rodzinka żartuje sobie ze mnie i pytają jak tam tuczenie przebiega... Wczoraj byłam na zakupach, które wg. mojego męża się bardzo udały. Mianowicie nie kupiłam nic. Normalnie nic mi się nie podobało. No i ludzi w galeriii moc. KOlejki do kas, przymierzalni. Horror. Aha, i widziałąm taki wisiorek podobny do Kluskowego w C&A, tak że możesz sobie Haydi luknąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly jest w innym czasie jeszcze obudzil sie o 7 i od tego czasu nie spi.Teraz zjadl jogurt i poloze go za godzinke spac .Bede go kladla o 19.30 spac czyli dawna 20.30 bo wczoraj byl horror plakal i nie mogl zasnac bo minela jego godzina kladlam go o 20.30 czyli 21 starej i to za pozno. szklana my tez musismy przemyslec czasami bardzo pragne drugiego a czasami jak maly jest niegrzeczny a takie chwile tez sa to nie wiem czy sobie poradze.ja nie pracuje mam jeszzce studia wiec moglabym sie zajac dziecmi ale znow mniej czasu bym miala dla siebie przy dwojce pierwszy rok jest ciezki musialabym sie nastawic tylko na dzieci .musimy przemyslec najpierw malego wychowac zeby sam zasypial i umial sie soba zajac co do meza to mysle ze kazdy ma lepsze i gorsze chwile i jest to normalne.napewno zaraz sie pogodzicie i bedzie dobrze. fajnie ze otwierasz nowy biznes podziwiam takie przedsiebiorcze kobiety moze dlatego ze ja taka nie jestem .mysle ze bym sobie nie poradzila.. up co do wysypki maly mial najpierw biegune kilka dni wczesniej potem goraczke nawet to 39,5 (3 dni goraczka) na 3 dzien kropki na brzuszku pleckach paszkach i czole ale malo .potem wszystko minelo.u nas gardlo bylo czyste bo brala wymaz wiec wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej oczywiscie niemoge docyztac bo maly broi hehe tlyko chodze zanim i to niewolno tego nierusz hihi' up moj tez malo wazy i tuczenie niepomoglo hihi ale pewnie dlatego taka waga bo moj niewysiedzi 2 min spokojnie... sam umie siadac ale rzadko siada bo on niema czasu hehe jest wiele innych interesujaych rzeczy do ktorych trzeba dopelznac hihi wstaje juz na czworaka ale mu sie zawsze spieszy i pelzajac szybciej dotzre hihi a jak mowie do niego lapac go to jeszcze szybciej ucieka i sie smieje urwis mlay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski, Łączę się z Wami w bólu zmiany czasu. Mimo tego, że po południu udało nam się uregulować Poli dzień do nowego czasu i poszła spać o 19:40 nowego czasu to i tak wstała coś ok 6. Normalnie wstawała o 7 - 7:30. Ale dzieci mają swój rytm. Jestem w szoku. Mój kochany nareszcie wrócił. A Pola cieszyła się na jego widok ale musiała się trochę do niego przyzwyczaić zanim wyciągnęła do niego rączki. Szklana ale super pomysł ze spotkaniem z dzieciaczkami. Ja też chcę!!!! A z mężem to pewnie chwilowe zgrzyty jak zwykle. Kluska ale postów naprodukowałaś - super. Up nie martw się wagą Kuby-nie musi być grubasek a później pewnie się wszystko wyrówna. Piksip Emi mała terrorystka. Musisz jakoś przekonać męża do Twoich metod, bo później możecie mieć problemy. Basienia. A Ty gdzie dzisiaj??? Munia widzisz super!!!! Następnym razem nie będziesz martwić się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×