Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

gdzies to nasze forum ucichlo strasznie ostatnio malo dyskusji sie pojawia dziewczyny gdzie jestescie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski :) kasiulkapb 5 kg to wcale nie dużo, Twój brzuchole już podskakuje tak ze widać z zewnątrz? - ale super! halasliwa popieram pomysla na barszczyk ukraiński - tylko że mam w domu jeszcze żurek (ale też kwaśny hihi) Szkalana Głowo gratuluje córuni!!! Pięknie się mała do oględzin ułozyla hehe - wspaniałe przezycie! nadia277 nakazujemy Ci zaprzestac czytania okropnych historii - wszystko jest i będzie dobrze :) Co do basenu to słyszałam że jaksie załozy tampona to cos tam chroni przed infekcjami - trzeba lekarza dopytac - zapytajcie ja tez zpytam w czw czy to prawda Balabinko super że poczuliście pod rączką synusi a- my tez w takim razie będziemy probować takiego masażu, no i nie smutaj sie - uśmiech na twarz - wszystkie tu jesteśmy szczęściarami, a na forum rzeczywiscie mniejszy ruch - ale raz że pogoda taka że nic sie nie chce, a dwa początek tygodnia - słusznie zauważyła kiedyś któras z dziewuszek że forum ożywa kończem tyg - łatwiej sie oderwac od pracy. Miłego dzionka Piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa ale masz śliczny brzucholek :) Szklana głowo i Twój brzuszek słodziaśny a jaka z Ciebie piękna przyszla mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ..ehhh ostatnio nie mam wogole czasu na odpalanie koma :( a tu tyle do nadrobienia ..na razie nie dam rady :( pozdrówka i zdrówka dl;a wszystkich w tych pochmurnych i deszczowych dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana to super :D napewno super wrazenia widziec swoja dzidzie :D Pomaranczowy gosciu juz niemam zadnych plamien na szczescie :D w przyszly poniedzialek mam wizyte :D i tez niemoge sie doczekac, mam nadzieje ze zobaczy plec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołek ale fajna dzidzia! Podobna do mojej :) Hałaśliwa 4 kg... ja już...8 kg na plusie :) jeezaa :) Buchol masz zacny :) Ale jak tak na siebie patrzę to nie wiem gdzie to wszystko? Już się na pewno przyzwyczaiłam nieco do nowej formy swojego ciałka... ale nie czuję się mega grubasem i jak się odpowiednio ubiorę to maskuję wszystkie nadwyżki :) Balbinka to już będzie twoje połowkowe na bank. Mi lekarz dziś obliczył że 20 tydzień i 4 dni czyli 21 tydzień trwający i połowkowe było. A wiadomości na pewno będą wspaniałe!!! Wierzę w to! chyba dziś pierwszy raz w życiu zrobię zupę ogórkową :) Tylko jeszcze nie wiem jak :) MIa 82 dziękujemy razem z córeczką za komplement. Jejku jak my tu sobie słodzimy na forum. Uwielbiam to!!! :) Czy wasi faceci zmienili się jakoś w trakcie ciąży? Mo∆ odpuścił i złagodniał i zawsze pierwszy wyciąga rękę po sprzeczkach a był taki uparty wcześniej. Chyba nie chce mnie denerwować. MIłe. Ogólnie ciąża jest super nie? :) NO tak ja dziś ewidentnie ćwierkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie 4 kilo od poczatku waze teraz 59 a przed 55 heh.Mi pielegniarka powiedziala po tym ze ja chcialabym max 10 zgrubnac ze u nich przewaznie 20 kg przybieraja to sie zalamalam .Niby nie mamy na to wplywu ale staram sie ograniczac sol bo zatrzymuje wode w organizmie nie jesc za duzo slodyczny chodz czasami musze chipsow wcale nie jem a przed ciaza potrafilam na raz cala paczke pringelsow zjesc a dzis stoi i nic .moje kolezanki po 8-10 kg przytyly przez ciaze i szybko stracily bo taka wage idzie ejszcze szybko stracic boje sie jak bym tak z 20 czy 30 przytyla co potem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Szklana cudownie, że już jesteś po badaniu i wszsytko z małą w porządku.Mówisz, że sama, na własne oczy widziałaś, że to dziewczynka?Też bym chciała się naocznie przekonać, no ale jak lekarz mówi,że chłopiec to chłopiec :) Nasze dzieciaczki podobne do siebie?No to muszę Ci powiedzieć,że masz śliczną dzidzię :) A tak poważnie to wszyscy smieją się, że to taki kosmita jeszcze,ale dla mnie już najpiękniejszy :) Balbiinko kochana mój mąż wczoraj wreszcie poczuł ruchy Bartusia.Wcześniej moja siostra wyczuła, a on nie mógł i się denerwował.A wczoraj przyłożył dłoń i mówi:\" Tam coś uderza, jakby serduszko,ale bardzo duże odstępy są miedzy tymi uderzeniami\".śmiać mi się chciało, bo to były kopniaczki synusia.Prawie się popłakałam ze wzruszenia.Ten nasz brzdąc chyba wcale nie śpi-wciąż go czuję. Jeśli chodzi o połówkowe to zależy od lekarza Balbiino, bo jak ja byłam w 19tc. na wizycie, to powiedział, że lepiej jeszcze zaczekać na połówkowe, bo jest za wcześnie troszkę.Tak więc idę w 22tc. A ja nadal smarkata i jakaś wygłodzona dzisiaj.Do tego samotna, bo mąż na drugiej zmianie w pracy przez cały tydzień.Nudzę się i smucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie lutóweczki kochane! Ale mam dzisiaj humorek dobry, jak juz dawno nie miałam! Zaskoczyłam moich znajomych i umieścilam na nk zdjęcie mojej śliczności no i teraz szok same gratulacje a mi aż słodko sie zrobiło. A co do tej płci to kolejny przykład że jeszcze różnie może być: mojemu kuzynowi w środę urodziło się pierworodne. Cały czas miała być córunia do ostatniego usg. A ponieważ ułożenie było pośladkowe i dzidziuś duży to miało być cięcie. A po cięciu niespodzianka SYNEK! no i szok bo jak to tyle razy usg pokazywało córunie i wszystko dla córuni kupione a tu fik i coś urosło! Zobaczymy więc jak nasza tabelka będzie wyglądać w lutym jak sie te kruszynki powykluwają;-) Trzymajcie się brzucholki kochane i noski do góry (nawet te zakatarzone;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie zakatarzone! Też się ostatnio podziębiłam i już mi katar na zatoki przeszedł :( Byłam dzisiaj w ginka na kontroli. Ostatnio wykrył u mnie jakieś lekkie zakażenie i przepisał antybiotyk. Teraz na kontroli wyszło, że antybiotyk był za silny i lekkie zakażenie przeszło w jakiegoś grzyba! Chyba nigdy się nie wylecze z tych pieprzonych infekcji :( Strasznie mi smutno z tego powodu... W przyszłym tygodniu zaczyna się rok akademicki i jak zwykle będę musiała się zdeklarować na rodzaj w-fu. Marzył mi się basen już od dawna. Jak się zapytałam lekarza, tak proforma, czy mogę pływać, to spojrzał ma mnie i zapytał, czy mało mam problemów z infekcjami? Mormalnie płakać mi się chce... Czuję się zawiedzona i do niczego. Nawet nie mogę robić tego co tak bardzo lubię :( Skąd te wszystki infekcje? To nie sprawiedliwe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze Brzuchatki :) Szklana Głowo-lubie takie informacji.Cieplej mi na sercu i ciesze sie razem z Toba Dobrze ze jest wszystko ok.zazdroszcze Ci tego slodkiego widoku.Gratulki haburgerka :) teraz dalej czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz proszę Was o podanie mi namiarów na współny mail. Plis, plis, pliss... Moja skrzynka: joannas.87@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Miło mi, że moge go Was dołączyć. Ciesze się, że u wszystkich dobre wiadomości. rosołku ja też dzisiaj bez męża, jest na drugiej zmianie ale całe szczęście już ostatni dzień. Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana,zazdroszcze,mam nadzieje,ze moje polowkowe tez tak radosne bedzie:) buziaki dla wszytskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, szklana glowo, przyszla mamo -- gratulacje!!! oj ja tez juz chcialabym sie dowiedziec, ale coz czekam dzielnie do 9.10 wtedy juz chyba sie w koncu okaze. Ja juz 21 tydzien czyli 6 miesiac - nie sadzicie , ze czas uplywa w ciazy duzo szybciej? czy tylko mi tak leci, tym bardziej , ze mam mnostwo pracy i nikogo, kto chcialby przyjsc za mnie na zastepstwo:( Co do basenu -- moj lekarz jak zwykle sie nie zgodzil, powiedzial, ze moze dojsc do zapalenia worka owodniowego. No wiec nie chodze.... I nie robie zadnej gimnastyki, ciekawe jak ja to dzieciatko urodze... Troche mnie martwi fakt, ze tak malo przytylam, jeszcze nie mam wagi sprzed ciazy. Caly czas 55 kg. a mialam 56... Ale wiecie co ostatnio nawet nie mam czasu sie najesc w pracy, a to chyba nie jest dobre, ale co zrobic gdy przerwa trwa 5 min.? Wkurza mnie to i miedzy innymi dlatego ide niebawem na zwolnienie. Na szczescie nie choruje jak narazie chociaz wokol wszyscy kichaja i kaszla. nawet moj A. jest ciezko przeziebiony, przez co od dwoch dni jest u siebie w domu i ma kategoryczny zakaz wstepu do mnie. Trzymajcie sie moje drogie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claribelka bardzo ci wspolczuje zakazenia mam nadzieje ze szybko minie.Z basenu zrezygnuj odbijesz sobie jak mina te infekcje teraz nie ma co ryzykowac bo moze sie pogorszyc . ja dzis zjadlam 7 mon cheri mam nadzieje ze tam nie ma duzo alkoholu nie moglam sie powstrzymac jakie bierzecie witaminy ja feminatal dodatkowo wapno plus wit d3 i k i zelazo z vit c bo mam anemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę tylko feminatal. ja jak narazie miałam robione tylko raz badania krwi i moczu na samym początku ciąży więc nawet jakby mi czegos brakowało to skąd mam wiedzieć:/ a poza tym ucichło na forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry nieobecnymprzyszlym mamaom..... ostatnimi czasy mam wrazenie,ze wraz z przyjsciem drugiego trymestru, stalyscie sie spokojniejsze i nie potrzebujecie juz tak bardzo forumowego wsparcia. sama po sobie zuwazylam,ze mam wiecej energi i wiecej rezczy zaczynam spowrotem robic...pozatym jestem coraz mocniej pogodzona ze swoim nowym stanem. lecz mimo wszystko chcialabym abysmy nadal aktywnie udzielaly sie na forum. a tu prawie wszytko po swoijemu biegnie...no prawie.....moja psiapsiula na dniach wraca z hiszpani...tak bardzo sie ciesze:) w moje pierwsze i jedyne ciazowe spodnie przestaje ise miesciec....ostatnio mniej pracuje..ale za to zakopalam sie w garach...tak na maxa wczoraj zrobilam tzry zupy na obiad i kopytka z 4kg ziemniakow(nie pytajcie po co---nie wiem...)upieklam schab....no i jezdze dzielnie autkiem na kursie, i codziennie robie testy.za punkt honoru wzielam sobie tym razem zdziwic wszystkich i pokazac gotowy juz \"papierek\".mam nadzieje ze podolam.no i zdradze wam tajemnice :)oprocz mojego cudownego wiecie tylko wy! sciskam was kochane tzrymam kciuki aby wszytkie wasze maluszki rosly piekniei zdrowo a teraz zmykam zjesc sniadanko,i wystroic sie w ostatnie szmatki jakie mam, pojezdzic autkiem ,a potem ide szukac ciuszkow....bo moje zlamanie z dnia na dzien wzrasta (wraz z waga)...no i uciec musze z domku bo za sciana remont i slychac go conajmniej tak jakby byl tu ,u mnie...:( dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio spokojniutko na forum, kiedyś jak weszłam rano to ninimum 3 strony do czytana były a teraz ta sama strona chyba już trzeci dzień:) pewnie dziewczyny mają inne zajęcia a jak będą miały czas to znowu zaczną pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja musze brac dodatkowo zelazo bo mam anemie przed ciaza mialam super wyniki ale dziecko ze mnie wszystko wyciaga hehe .wapno wole tez dodatkowo brac poniewaz dziecko potrzebuje wapno i bierze je z moich kosci badz zebow jak bede go miec za malo wiec wole jednak brac.a mleko pije ale ostatnio sie tyle naczytalam i obejrzalam reportarzy o szkodliwosci mleka ze wole go pic w malych ilosciach .W uwadze byl program kiedys o miesie a teraz o nabiale (ja ogladalam przez neta) i te krowy nie wychodza nawet na spacer nie jedza trawy bo nawet by nie umialy cale zycie siedza w tych barakach i sa karmione jakas mieszanka zapladniane na sile .male fabryczki .a mleko nie jest dla czlowieka obojetne kazdy ssak pije mleko swojej matki a nie innego gatunku tylko czlowiek pije mleko ktore jest dobrane wartosciowo dla cielaka.dlatego ja nie ograniczam jak moge a po koncu karmienia piersia wcale nie bede go pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo ja jestem!!! Kanapeczki robiłam dla brzuszka. Zjadłam i się od razu obudził bejbk. :) Tak sobie myślę, że super że rodzimy w lutym bo w pierwszym miesiącu i tak się tak dużo nie wychodzi na dwór a potem już będzie marzec i kwiecień i już ciepló się zrobi i na wakacje można już jechać z maluchem np nad morze :) Pierwsze wakacje to będzie coś. Już się nie mogę doczekać! A ja też jaest spokojna, pogodzona z tym co się dzieje z moim ciałem i mam więcej siły i energii. Ciąża jest fajwa :) Już nie ma tego stresu co się dzieje bo dzidek się rusza. W ogóle super ekstra i naet ta pogoda mnie nie rusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halasliwa byc moze w 2 trymestrze jest wiecej energi :) ja tez poczulam to po sobie :D no naprawde masz wene co do gotowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamo.....polecam szpinak...kupuj liscie i gotuj nawet nie do konca moze byc pol surowy...pyszny i dziala, moja anemia juz nie jest taka straszna po tym szpinaku:) np szklana,masz racje tez myslalam o tym lutym i o wakacjach...w dobry czas trafimy:) dziewuszki zycze aktywnosci i zmykam pojezdzic autakiem , przyjemnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła Mamo- ogladałam ten program o mleku!! i widziałam te małe fabryczki- krowy, które trawy na oczy nie widziały w swoim życiu. Katastrofa. Ja też nigdy za mlekiem nie przepadałam, teraz czasami tylko do płatków sobie zajadam. Szklana, hałaśliwa, Wazka, Monia- wy to już macie śliczne brzuszki. Bobas szaleje fantastycznie, serduszko bije jak dzwon, za tydzień połówkowe usg, może uda się zobaczyc czy to bobasek czy bobaska;) Po pracy wybieram sie na zakupy, bo w szafie pozostały 1 spodnie w kóre sie mieszczę.... Trzymajcie się cieplutko w ten ponury dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×