Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość kkundzia
Hejka ja jestem nowa ale czytalam was juz i zdecydowalam sie napisac! Ja mam termin na 13 lutego(wypada w piatek)ale mam nadzieje ze ten termin zmieni sie poniewaz jest to juz moja trzecia ciaza i dwa poprzednie porody mialam zakonczone cieciem cesarskim,przy trzecim porodzie ze wzgledow na bezpieczenstwo wykonuja ciecie cesarskie i podwiazuja jajniki.Kazda nastepna ciaza stanowi ryzyko pekniecia macicy i w konsekwencji moga byc straszne powiklania. Moje starsze dzieci maja juz 14 i 12 lat wiec mam spora roznice wieku obecnie ale ciesze sie bardzo z tej ciazy,przez 2 lata probowalismy z mezem az wreszcie kiedy dalismy za wygrana nastapil cud.Od 2 tyg odczuwam juz ruchy dzidzi,a za 2 tyg idziemy na usg i bedzie wiadomo chlopczyk czy dziewczynka(dodam ze mam juz corke i syna).Mi jest wszystko jedno co bedzie ale za to dzieci moje zakladaja sie o to co sie urodzi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksip dziękuję za wiadomość już sprawdzam czy doszła no i zabieram się za oglądanie waszych brzuszków:-) witam nową przyszłą lutóweczkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szanowne koleżanki, lutówki dziewczyny jeestem dzisiaj wesolutka niemiłosiernie...miałam dzisiaj połówkowe usg i co sie dowiedzielismy? żed czekamy na CÓRECZKE ale sie ciesze, dzwoniłam chyba juz wszędzie gdzie sie tylko dało...więc chwale sie i wam...bedzie miała na imie Nicole. albo Amy mojemu sie bardzo podoba... ma 15.5 cm długości i waży 34 dag. pozdrawiam kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkudzia witamy zarezerwuj nick i wpisz sie do tabelki potem otrzymasz haslo do naszego emaila na ktorym sa nasze fotki milo bedzie jak umiescisz tez swoje . haydi wyslalm haslo ci monia gratuluje coreczki ja tez bede mama coreczki ale jeszcze nie powiedzieli mi ze na 100% czekam jeszcze miesiac mam nadzieje ze juz tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama23 mialo byc.Przeprazam za pomyłke.Moje wielkie gratulacje. Dodam jeszcze raz.Dziwczynki górą. Zastanawiam sie czy palenie paierosów męza miało wpływ.Moj paił i sam powiedział ze dlatego bedzie dziewczynka.Jak to u Was moje Panie :) Co do ubranek to kupiłam sobie dziny ciazowe.Fajnie sie nosi.Kupiplam sobie drugie spodenki ale musze nogawki podciąć.Kupilam sobie koszulki i bluzki o rozmiarze M i teraz nie mam problemow.L nie moge kupic bo sie w rekawach utopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie kupuje ciązowych urbanek bo nie mam brzuszka :\"-( chociaż w stare spodnie się nie dopinam bo mi strasznie w boczki poszło i nosze odpięte.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki śliczne zdjęcia!!! Pooglądalam i sama muszę teraz mężyka zmobilizować do fotografowania mojego brzuszka bo on woli latać z aparatem za muszkami i pająkami hmmm... Przyszłamamo twój brzuszek to dalej płaski jak u laseczki, śliczne fotki i taka chudziutka jesteś że aż pozazdrościć, zresztą Pimboli też taka drobna. Balbinka śliczne zdjęcia ślubne no i maleństwo z brzuszka. iGMIk twój brzuszek to już całkiem widoczny jest i ładnie wyglądasz z nim! Hałaśliwa też już sie nie da ukryć co tam nosisz w brzuszku, na pewno nie obiadek;-) Wazka i julka2384 też już rosną wam brzuszki Zabajona i Dota25 śliczne macie córunie! chciałabym taką ładną moją kruszynke! Szklana Głowo fajne fotki 3D szkoda ze ja takich nie mam, ale maja mała uparta jest po tatusiu i nie da się sfotografować (a to już po mamusi niewątpliwie;-) ) Czekam na wiecej fotek a sama też pewnie w weekend coś swojego dodam. Dzisiaj zaczęłam już 22 tydzień więc leci. Mam wrażenie że teraz jak już jest z górki to jakoś tak te dni szybko uciekają... Trzymajcie się cieplutko chociaż może aura jeszcze się poprawi bo aż strach że tak miałoby byc do zimy brrr!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszkaMama23de
julka dzieki kasiulka mila jestes ale ja juz mam brzuszek bo tamte zdjecia to 14 tydz teraz mam 19 :) wysle jak mi maz zrobi,brzuszek jest wypukly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny z całego serducha kurcze latam jak oszlała po sklepach bo dzisiaj czwartek i centrum handlowe czynne do 20:00. wiem że chwilowo się za przeproszeniem \"wpierniczam\" bo dawno mnie nie było na kafe wy tyleeeee napisałyście i chyba nie zdaże wszystkiego przeczytać. niewiem czy znajde z wami wspólny temat po takim czasie. spytam o coś: a gdzie to kochane koleżanki posyłają swoje zdjęcia brzuszków bo mam ochote dzisiaj podzielic się z wami wszystkim i całym szczęściem...kamień spadł mi z serca że dzidzia zdrowiutka jak rybka. :) kurcze nooo :) chyba sie rozpłacze :) kocham was wszystkie....ooooo i juz :) buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miło poczytać, jakie mamy tu szczęśliwe mamy :) Odkąd czuję już ruchy malca, to radość rozpiera mnie codziennie i energii jakoś więcej... Jednak gdyby nie Wy, nie byłoby aż tak fajnie.Dlatego dzięki, że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie juz nie moge doczekac jak bedziemy dzieclic sie poradami co do zupek,kupek pieluszek itd .Jak juz nasze malenstwa bede z nami:). monia mamy zalozony email i kazda z forumowiczek dostaje do niego haslo i mozemy dodawac zdjecia jak i ogladac inne .daj swoj email to ci wysle haslo zawsze mozesz swoje dodac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, moje gratulki :) ciesze sie że jestes taka szczęsliwa.Bardzo lubie ludzi pozytywnie zakreconych :)Dobrze jest cwierkac ze szcześcia.Każda z nas tak ma pop badanku USG.Kiedy widzimy nasze kruszynki poprostu szalejemy,Ja to moge chyba porównac do pierwszej randki + wszystkie pierwsze randki.Kurde a moze nawet nie da sie tego uczucia do niczego przezytego wczesniej porównac. Kiedy pomysle sobie o moim Bubliku to poprostu ciepło jest mi serduszku :) Dzis Bubliczka nie dala mi pospac.W nocy tak szalala.Powiem Wam że bardzo mnie męczy jak biega po moim pecherzu.Rano musialam wziasc No-spe bo poprostu nie moglam usiasc z bolu.Masaakra.Teraz sobie śpi w najlepsze cwaniara.Cos czuje ze da mi jeszcze popalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza! :) Dzidek mnie obudził kopnikiem:) Chyba nawet wiem dlaczego... Jestem głodna bardzo. Śniadanie już sie robi. Mała chyba przez noc wyjadla ze mnie wszystko :) Miłego dnia idę jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, pewnie tak.Ja poprostu mam dwie godzinki wczesniej niz Ty.Wiec teoretycznie jestem na nogach od Waszej 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i witam nowe forumowiczki ;-) ale nas tu przybylo super ;-) Przyszla mamo ja tez nie moge sie doczekac juz bym chciala wziasc i przytulic synusia ;-) a takto tulam i glaszcze brzuszek ;-) d e coraz wiecej ranych ptaszkow bedzie skoro was dzidziule budza ;-) jak wstaje to jestem normalnie do dupy nic mi sie nie che jeszcze ta pogoda najlepiej bym polezala i nic nie robila a tu tyle rzeczy przedemna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........wiek.....woj............. tc......data porodu....+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......21......25.01.09.. .... +4/córcia karenk..........33....łódzkie...........18.. ...28. 01.09.......+3....? Kluska=)........26....łódzkie..........21... 31.01-04.02.09... +1/CÓRKA Agagaguś......38....Mazowieckie.....19....31.01-04.02.09 .....synek gryzmoł........30....Warszawa........17.....01.02.09. .........? igmik............26....pomorskie........20....01.02.09.. .....+2.. ? piksip...........28....śląskie.............20.....01.02. 09.......+2...? LUTÓWKA......24....świętokrz.........19.....01-06.02.09. ..-0.60.? sabotażystka….30.....warszawa.......19.....02.02. 09.......? kasiula29.......29....dolnośląskie......18.....02 .02.09...... ? gruel............20....East Kilbride......18.....02.02.09......+3 ....? fusyta.........33....podlaskie..........19.....02.02.09 ....niespodzianka Monia...........22....lubelskie..........18......04.02.0 9...+6....córcia.. claribelka......21....lubuskie...........21......04.02.0 9.......synek? rosołek.........26....lubuskie...........20......05.02.0 9.....+1/synek agnesita........20....śląskie.............17.....05.02.0 9......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie......17.....06.02.09.. ... +3.....? LafyTaffy.......24...kolbuszowa.......18......07.02.09.. .....synek Szklana Głowa.27...mazowieck........19..... 07.02.09....+6/córeczka malinova73....35....śląskie.............18......09.02.09 .....+4.....? Mia 82..........26....podkarpackie....20...... 09.02.09.....+3.. ? Mama3.........39....świętokrzys.......19......10.02.09.. ...+1,5/córcia adulka.........31....podkarpackie.....19......11.02 .09.......? Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09.....? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09........? *Iskierka*......28....wlkp...............16..... 14.02.09.......+2..? Wazka.........29.....Rosja..............18......14.02.09 ......+5/córcia julka2384.....24.....lubuskie............18......15.02.0 9 ......+5 doddotka......25......wielkopolskie....17....15.02.09.. ....+3...? Nadia277.......27.....śląskie.............19....15.02.09 ........? Sikorka -.....,.29.....BremenDe................ 16.02.09........? PrzyszlaMama23de...MannheimDE......19.....16.02.09... +4./córeczka Habcia..........23.....małopolskie........18....17.02.09 ......+1/synek katia-84.........24....małopolskie/Krk..19....18.02 .09.......+0,5 /? Pimboli..........27....Schwarzwald/DE..19....18.02.09... ...+1..? balbiina ........23 ....Częstochowa......19.....19.02.09.....+1/Kacper kamasutra......21.... wielkopolskie.....18.....23.02.09.....+5/? dota25..........29.....pomorskie.........16.....24.02.09 ........? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. .....+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......18.....26.02.09.......+3,5 konwalia9......28..... Dublin............12.....26.02.09.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana i życze smacznego.Ja zabieram sie tez za kanapeczke. Dzis nie moglam spac wiec sama sobie zrobilam.Aligator byl poprostu nie zadowolony ze mu sie we śniadanka wcinam. Mowie ;przepraszam, chcialam dobrze" on na to Adolf Hitler tez chcial dobrze" i ot, on lubi robic sniadanka :) wiec pozostaje mi grzecznie czekac na przyszłośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze ccialam powiedzec ze bardzo milo sie czyta takie wesolutkie posty Moniu ;-) cieszymy sie razem z toba i fajnie jak juz bedziemy wszystki po polowkowym i bedziemy wiedziec co i jak i rowniez dzielic sie szczesciem rosolku zgadzam sie gdzies dzieki temu forum ten czas szybciej leci i jak sie tak poczyta pouspakaja to nie wydzwania sie opdrazu do ginka z karzdym szczyknieciem a jestem do tego zdolna hiihihihihiiiiih i tak lepiej jak sie czlowiek wygada co mu lezy super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka masz dobrze ze sniadankami umnie to moja rola ;-) zreszta meza nie ma od 7 rano do 17 ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina u mnie tez to moja robota ale ja lubie gotowac .Dzis zrobilam na sniadanko fajne buleczki z ziarnami takie do piekarnika wiec byly cieplutkie na to maselko ,salata,ser(dla meza ja nie jem),szynka lub salami i jesczecze na to taziki dalam hehe ale tylko dla siebie.tez mi sie nci nie chce pogoda paskudna dobrze ze juz grzeja bo bym umarla.dzis dzwonimy do rodzicow meza poinformowac ich o dziewczynce jutro jedziemy do nich i do sklepow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super rodzice pewnei sie uciesza z wnusi i widze ze zakupy rusza u ciebie pelna para ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz wszystko ,oprocz mebelkow poscieli i wanienki i kosmetykow oczywiscie.jedziemy do sklepow z mebelkami dla dzieci zobaczyc jakie bym chciala ale jeszcze nie kupujemy mysle ze wstrzymam sie z tym do grudnia i jeszcze jak sie okaze ze na 100% dziewczynka dokupie sukieneczki opaseczki itd .teraz nic nie kupuje mam za duzo i nie chce juz wiecej zeby przypadkiem pecha nie przynioslo chodz w to nie wierze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki! zaległosci nadrobię w weekedn - na razie tylko rzucilam oczkiem na ostatnie dwie stronki! ciesze sie z Wami ogromnie pozytywnymi wieściami z wizyt - ja już sie nie moge doczekać 25 września :) oj i równiez bardzo chcialabym poznac płeć :) miłego dzionka i do napisania papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i ja dolącze do naszego wysypu córeczek :) na razie tak przepowiedzieli - 5 do 1 - córa - ale lekarz powiedział ze za wczesie na ocene - wiec nic nie wiem (to była gdzies w 17 tyg jak byłam na 4d)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzyszlaMamo23de - powaliłaś mnie na kolana tymi bułeczkami - jestes niesamowita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×