Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

habcia podaj mi e-maila - to Ci wyślę login i hasło - mamy swoja skrzynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babki, jeszcze jedno pytanie:czy któraś nosi soczewki kontaktowe?Bo ja od lipca mam straszne łzawienie po włożeniu soczewki i jestem ciekawa, czy ktoś jeszcze w ciąży inaczej reaguje na szkła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki! jak humorki po weekendszie? Widzę że coraz więcej narzeka na choróbska jesienne, ale nie martwcie się siedźcie w domku pijcie cieplutkie mleczko z miodkiem i takie paskudztwa i tak same przechodza leczone czy nie to 7 dni wyciete z życiorysu niestety. Oglądałam foteczki na naszym koncie i jestem w szoku bo Monbia i Ważka macie już śliczne brzuszki i całkiem duże i już ciążowe na 200%. Zresztą Hałaśliwa twój też ładnie rośnie, a rozmiarami sie nie martw zobaczysz po ciąży do lata będziemy smukłe i zgrabniutkie jak nastki. Dzisiaj przymuszę mojego paskudę do fotografowania mojego brzucholka. Na razie sama nagrywam filmiki ze skaczącym brzuszkiem - kiedyś pokażemy małej jak wojowała!!! Aktualizuję swoja tabeleczkę. dzisiaj mam 21 tydzień i 5 dzień. Do przodu 5 kg niestety... Nick...........wiek.....woj............. tc......data porodu....+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......22......25.01.09.. .... +5/córcia karenk..........33....łódzkie...........18.. ...28. 01.09.......+3....? Kluska=)........26....łódzkie...22.. 31.01-04.02.09..+3/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie.....19....31.01-04.02.09 .....synek gryzmoł........30....Warszawa........17.....01.02.09. .........? igmik............26....pomorskie........22....01.02.09.. .....+2.. ? piksip...........28....śląskie.............21.....01.02. 09.......+2,5...? LUTÓWKA......24....świętokrz.........19.....01-06.02.09. ..-0.60.? sabotażystka….30.....warszawa.......19.....02.02. 09.......? kasiula29.......29....Frankfurt.........21.....02 .02.09...... +2kg...? gruel............20....East Kilbride......18.....02.02.09......+3 ....? fusyta.........33....podlaskie..........19.....02.02.09 ....niespodzianka Monia...........22....lubelskie..........20.....04.02.0 9...+6....córcia.. claribelka......21....lubuskie...........21......04.02.0 9.......synek? rosołek.........26....lubuskie...........21......05.02.0 9.....+1/synek agnesita........20....śląskie.............17.....05.02.0 9......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie......17.....06.02.09.. ... +3.....? LafyTaffy.......24...kolbuszowa.......18......07.02.09.. .....synek Szklana Głowa.27...mazowieck........19..... 07.02.09....+6/córeczka malinova73....35....śląskie.............18......09.02.09 .....+4.....? Mia 82..........26....podkarpackie....20...... 09.02.09.....+3.. ? Mama3.........39....świętokrzys......19......10.02.09.. ...+1,5/córcia adulka.........31....podkarpackie.....19......11.02 .09.......? Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09.....? lamamma......30....Pomorskie.........19......12.02.09... ...Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09........? *Iskierka*......28....wlkp...............16..... 14.02.09.......+2..? Wazka.........29.....Rosja..............18......14.02.09 ......+5/córcia julka2384.....24.....lubuskie............20......15.02.0 9 ......+5/? doddotka......25......wielkopolskie....17....15.02.09.. ....+3...? Nadia277.......27.....śląskie.............19....15.02.09 ........? Sikorka -.....,.29.....BremenDe................ 16.02.09........? PrzyszlaMama23de...MannheimDE......20.....16.02.09..+4./ córeczka Habcia..........23.....małopolskie........18....17.02.09 ......+1/synek katia-84.........24....małopolskie/Krk..20....18.02 .09.......+1/? Pimboli..........27....Schwarzwald/DE..19....18.02.09... ...+1..? balbiina ........23 ....Częstochowa......19.....19.02.09.....+1/Kacper kamasutra......21.... wielkopolskie.....18.....23.02.09.....+5/? dota25..........29.....pomorskie.........16.....24.02.09 ........? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. .....+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......18.....26.02.09.......+3,5 konwalia9......28..... Dublin............12.....26.02.09.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Brzychatki :) takie komplementy dzisiaj.Dziekuje bardzo. Przytylo mi sie 6 kg i brzuszek wyraznie do przodu :) Co do kupna ciuszkow to ja tez mam depresje.Latwo przywyknąć do 36 i trudno potem wbijac sie w wieksze.Co zrobic?-ja zaczełam nosic skienki i sliczne koszule w rozmiarze "m".Dbam jak nigdy o makijarz.Kiedys sie nie malowałam.Teraz tylko puder 3w1 i tusz ale czuje sie lepeij.Jak czuje sie lepiej to sie usmiecham i wtedy inni usmiechaja sie do mnie. Zreszta uwazam ze ciaza tylko nas upieknia.Jak dzis sobie ogladalam foteczki z naszej stroneczki to powiem Wam ze 1. Polki sa śliczne, 2. w ciazy jestesmy jeszcze sliczniejsze. Dzis sie rozplakalam na stolówce bo nie bylo nic do jedzenia- nic innego niz zawsze.Dostalam wiec makaron z roztopinym zoltym serem.Zjadla bo chcialam byc mila, ale ...Codzinnie tylko kapusta, kotlet z psa, kurczak w ciescie(feeee)makaron, papka ziemniaczana z woda i kompot ze sliwek.Jem to od roku i dzis NIE WYTRZYMALAM.Dlaczego nie ma kalafiora, pomidorów w smietanie, wolowiny w ciemnym sosie, kaszy jeczmiennej.Kompotu truskawkowego.Kurde wypomnialam jej to wszystko po rusku.Ze juz o slotkich potrawac(nalesniki, pierogi) nie wspomne. No tak chcialam sie wyzalic odnosnie placzu. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ladnie wygladasz i piekny brzusio Wazka ty tez masz ladny :) ja postaram sie jutro wkleic nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze:) co jemy dzis na obiadek?jakies propozycje?jak jzu tyc to tyc na maxa...caly czas jestem glodna!!!!!!!!!!!!!! no to co gotujemy? ja juz jestem po barszczyku ukrainkim.... Wazka widze,ze ty masz dzi jedzeniowa melodyjke napiszesz na co masz ochotke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki kochane przed wszystkim witam nowe brzuchatki, im nas więcej tym lepiej i weselej :) dziewczyny jak przeczytałam jak miło pisałyście o brzuszkach to aż mi się humor poprawił- dziekuje bardzo za komplementy aż sie zarumieniłam :)... kochane jesteście a miałam od rana baaardzo zły humor piszecie o jedzeniu, ja bym zjadła cos dobrego: przede wszystkim ja mam wielką ochote na ser biały...wariacji juz dostaje i płakać mi sie chce...nie dość że polski sklep u nas w mieście zlikwidowali to ja do Polski lece dopiero 17 listopada :( do tego czasu to sobie chyba kupie krowe i własny ser zrobie- UWIELBIAM SER BIAŁY :( :( :( a co do pasztetu, to jem sobie czasem ten drobiowy i pomidorka mmmm, zgłodniałam a jestem po obiedzie, moje kochane zrobiło dzis obiad kotlety z piersi kurczaka surówka z białej kapusty z marchewką i ziemniaczki młode z koperkiem...pychotka...i królik skorzystał przy okazji bo lubi mniec w klatce świeżą kapuche...teraz spi jak zabity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laleczki Wstawiłam brzusio na naszego maila. Hałaśliwa - ja też mam już dwie pary spodni z zary w rozmiarze o zgrozo! 40... Ale kupiłam je na wyrost :) Teraz z paskiem a potem pewnie z odpiętym guzikiem :) 36 już mi wcale a wcale nie pasuje. A ty poszłaś na basen z tą wysypką? żeby ci się nie pogorszyło :( Dziewczyny ja zrobiłam tak, że co dwa tygodnie robię selekcję ubran. Przymierzam i odkładam to co nie pasuje i upycham na górnych pólkach w szafie. Powiem wam, że to działa :) Bo jak otwierałam szafę i patrzyłam na full opcję wybór i moje ukachane spodnie np to mnie wkurzało. A teraz otwieram i wybieram w tym co zostało :) Przyznaję się bez bicia, że ostatnio wszystkie pieniądze przepuszczam na ubrania. Sratam się wybierać takie, które potem się nadadzą po ciąży :) Hehe tak sobie to tłumaczę :) Jutro połówkowe i wizyta u doktorka. Trzymać kciuki :) Dziękuję Rosołek - mnie oczy bolą i słabiej widzę :( łzawią mi oczy. Coś czytałam w książce że teraz można słabiej widzieć a potem to wraca do normy. Może podrażniają ci oko. Acha! Dziewczyny polecam jeden sposób na tą pogodę. Od tygodnia piję codziennie litr wody do, którego dodaję dużo miodu i 2 cytryny. Pycha :) Samej wody nie lubię. I przeziębienia nie ma i nie zapowiada się. Polecam! Idę na yogę. Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poszlam z wysypka...wczesniej pytalam czy moge...choc wiem,ze nie jestem w stanie nikomu jej sprzedac to zawsze pytam czy aby napewno moge chodzic w publiczne miejsca...tak tez na wypadek czy na podraznionej skorze czegos nie przyniose:) lekarz pozwolil to brykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halasliwa, ja to dzis do jedzenia nie bardzo.... bubububububububububbuuu Wrocilam do domku z mysla ze zjem sobie pyszna zypke ktora wczoraj ugowalam.Na kosciach z kalaforkiem, brokułką, marchwka, selerkiem, pietruszka i co najwazniejsze zacierka z kaszki manny jajka i petruszki.No i ze smietanka.I co?? Przypalila sie bo zapomnialam pomieszac.Cala zacierka spadla na dno i sie przywarlo. Zamiast mojej wlasnej ze swierzymi warzywkami sprowadzonymi 180km zjadlam kanapke i teraz dogryzlam jablkiem.DEPRECHA moje drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halasliwa a mascia ze sterydami sie nie martw.Jestesmy w drugim trymestrze i teraz jest najbezpieczniejsza.Lepeij stosowac masc a nie szkodzic malenstwu.Ja drapalam sie 3 miesiace czekajac do urlopu w kraju i recepty.Jestem pewna ze po kilku smarowaniach zapomnisz o swędzonku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Fajnie piszecie o swoich brzuszkach:) Dajcie znać jak można dostać się na maila i pooglądać, a nawet wrzucić swój brzuszek:) Ja dzisiaj miałm okropne przeżycie, obiecuję już nie wchodzić na inne fora... naczytałam się jakiś opowieści o komplikacjach ciążowych i oczywiście pobiegłąm dzisiaj do lekarza bo \"ja napewno to mam\", lekarz naszczęście rozwiał moje obawy, ale pewnie sobie o mnie pomyślał;) Dzisiaj usłyszałam też że takie zwykłe przeziębienia można leczyć domowymi sposobami, ale anginę już trzeba leczyć u lekarza bo bakterie które wywołują anginę mogą zaszkodzić serduszku maleństwa, więc dbajmy o siebie dziewczyny! Z basenem też trzeba ostrożnie bo można się zarazić jakąś bakterią, grzybkiem, ale oczywiśćie jak się ma pewność co do czystości wody to pewnie jak najbardziej:) Widzę, że macie smaki na różne pyszności:) ja mam ochotę na grzaną kiełbaskę z musztardą:) ot taka zachcianka... Ja przytyłm narazie tylko 3 kg, ale brzuszek rośnie w oczach i nie długo pewnie mi przybędzie troszkę więcej kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkim brzuchatkom :D Ja od 6 już nie śpię. Zdążyłam posprzątać całe mieszkanko i wyprawić męża do pracy :D Jak u Was dzis samopoczucie? Aktualizuję swoja tabeleczkę. dzisiaj mam 19 tydzień i 2 dzień. Nick...........wiek.....woj............. tc......data porodu....+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......22......25.01.09.. .... +5/córcia karenk..........33....łódzkie...........18.. ...28. 01.09.......+3....? Kluska=)........26....łódzkie...22.. 31.01-04.02.09..+3/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie.....19....31.01-04.02.09 .....synek gryzmoł........30....Warszawa........17.....01.02.09. .........? igmik............26....pomorskie........22....01.02.09.. .....+2.. ? piksip...........28....śląskie.............21.....01.02. 09.......+2,5...? LUTÓWKA......24....świętokrz.........19.....01-06.02.09. ..-0.60.? sabotażystka….30.....warszawa.......19.....02.02. 09.......? kasiula29.......29....Frankfurt.........21.....02 .02.09...... +2kg...? gruel............20....East Kilbride......18.....02.02.09......+3 ....? fusyta.........33....podlaskie..........19.....02.02.09 ....niespodzianka Monia...........22....lubelskie..........20.....04.02.0 9...+6....córcia.. claribelka......21....lubuskie...........21......04.02.0 9.......synek? rosołek.........26....lubuskie...........21......05.02.0 9.....+1/synek agnesita........20....śląskie.............17.....05.02.0 9......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie......17.....06.02.09.. ... +3.....? LafyTaffy.......24...kolbuszowa.......18......07.02.09.. .....synek Szklana Głowa.27...mazowieck........19..... 07.02.09....+6/córeczka malinova73....35....śląskie.............18......09.02.09 .....+4.....? Mia 82..........26....podkarpackie....20...... 09.02.09.....+3.. ? Mama3.........39....świętokrzys......19......10.02.09.. ...+1,5/córcia adulka.........31....podkarpackie.....19......11.02 .09.......? Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09.....? lamamma......30....Pomorskie.........19......12.02.09... ...Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09........? *Iskierka*......28....wlkp...............16..... 14.02.09.......+2..? Wazka.........29.....Rosja..............18......14.02.09 ......+5/córcia julka2384.....24.....lubuskie............20......15.02.0 9 ......+5/? doddotka......25......wielkopolskie....17....15.02.09.. ....+3...? Nadia277.......27.....śląskie.............19....15.02.09 ........? Sikorka -.....,.29.....BremenDe................ 16.02.09........? PrzyszlaMama23de...MannheimDE......20.....16.02.09..+4./ córeczka Habcia..........23.....małopolskie........19....17.02.09 ......+1,5/synek katia-84.........24....małopolskie/Krk..20....18.02 .09.......+1/? Pimboli..........27....Schwarzwald/DE..19....18.02.09... ...+1..? balbiina ........23 ....Częstochowa......19.....19.02.09.....+1/Kacper kamasutra......21.... wielkopolskie.....18.....23.02.09.....+5/? dota25..........29.....pomorskie.........16.....24.02.09 ........? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. .....+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......18.....26.02.09.......+3,5 konwalia9......28..... Dublin............12.....26.02.09.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek, zabki kochane,dzis w nocy kichnelam...ale w zlej pozycji i tak mnie w brzuchalu pociagnelo ,ze az lzy mi same polecialy...a teraz mnie od czasu do czasu boli podbrzusze....chyba sie tym kichnieciem mocno nadwyrezylam... dobrego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski umnie jak zwykle pogoda do dupy nastroj do dupy ;-) nic mi sie nie chce dzisaj robie spageti na obiadek ;-) mnia mniam musze isc na zakupy a przed 14 chodzi za swiatlo wiec jestem udupiona pozniej lece na 2 mieszkanko i wracam z mezem wieczorkiem szkoda gadac ;-) teraz troche latania mam i zaltwiania musze kablowke i neta przeniesc ;-) ale czytam was i ogladam na bierzaco ;-) ciesze sie ze u waszych malych mieszkancow jest wszystko ok wczoraj jak lezalam z mezem i masowal brzuchalka mi to wyczul wkoncu Kacperka az sie uspokoilam bo tez go poczulam ;-) w piatek mam wizyte a juz bym dzisaj poleciala jakbym mogla ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halasliwa ja jak czasami kicham albo kaszlne to tez nie nawala podbrzusze i boli wtedy bardzo ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisaj 19 tc i 4 dzien i niby polowe 5 miesiaca bo od 21 tc zaczyna sie 6 miesiac pogubilam sie juz w tym wszystkim hihihi bo dla mnie 5 miesiac to dopiero 20 tc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba normalne ze przy kichnieciu boli mnie tez ,czasami jak za szybko zmienie pozycje podczas lezenia lub jak sie przeciagne to boli mnie kuje na dole .jak ten czas szybko leci za niedlugo 6 miesiac hehe fajnie oby tak dalej bylo wszytsko z nami i dziecmi dobrze. rosolek dodalam twoje zdjecie do naszego emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo! Tutaj Cwierkająca mama małej dziewczynki! Pan doktor wpisał nam już płeć źeńska i widziałam na własne oczy wiecie co :) Tak ustawił maszynę żę widzieliśmy małą od spodu w rozkroku :) Malutka jest zdrowa jak rydz! Ma dwie nerki, serve jak dzwon, główkę nie za dużą, cały kręgosłupik i żebra wszystkie, nosek śliczny, stópki z paluszkami prawidłowo podzielonymi. Jestem po połówkowym. Ach jak doktor dziś się spisał. Odpowiadał na wszystkie pytania, pokazywał dzidzię dużo w 4d. Najpierw spała potem ją budził i się udało. W 4 d niesamowicie było widac co dokładnie robi. Lapkami próbowałą złapać się za kostki od nóg :) i ogólnie euforia!!! Waży 390 g i ma 250mm długości Lożysko poza ryzykiem przodowania :) Jestem bardzo szczęśliwa :) tak najbardziej na świecie :) Jeszcze dziś wizyta u gina i sprawdzimy szyjkę i będzie git :) Buziak szczęśliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana glowa no to super ze wszystko dobrze,moja tez widzielismy od spodu hehe ale ja jeszcze nie wiem na 100% czy to dziewczynka narazie powiedzieli ze na to wyglada .nic nie bylo widac co by wskazywalo na chlopaszka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gosc
Szklana Głowo - super! - ale Ci zazdroszczę, też bym chciała już to widzieć. Ja mam wizytę 13. 10 - będzie to 21tc. Zazdroszczę córci :) Ciekwe co u mnie? Bóli na szczęście już nie mam,ale czekam na takie pewne ruchy, bo czasami mi się zdaje, ze cos czuję, ale nie wiem, czy to to:) Julka - A jak u ciebie? Mam nadzieje, że juz nie plamisz? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana Glowo no to swietnie wlasnie takich wiadomosci oczekujemy i zapewne kazda znas takie dostarczy ciesze sie bardzo ze z corcia wszystko ok ;-) ja mam wizyte w piatek to mam 19 tc i 6 dzien to mam nadzieje ze juz sie zaliczy do polowkowego bo podobno od 20 do 24 sie robi a nastepna wizyte bede miec po 22 tc znajac zycie i mam nadzieje ze nie bede usiala jeszcze tyle czekac na wiadomosci mam nadzieje ze tak wspaniale jak Szklanej Glowy chodz za kazdym razem mi mierzy dokladnie dzidziusia i wszystko patrzy liczy i samo usg trwa okolo 15 minutek to mnie zapewnia ze jest wszystko wporzadku dzidzia zdrowa i zawsze mowi ze jest bardzo zadowolony z tego co widzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×