Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Wyobrażam sobie.... Ale już niedługo będziesz po i będziesz najszczęśliwszą kobietką na świecie. Dużo cesarkowych dziewczyn u nas i dzieciaczki malutkie.A ja się martwiłam,że będę miała poniżej 3 kilo dzieciaczka. Wymiana zupek ;) Ja już zjadłam rosołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia, kochana wszystko się na pewno uda i urodzisz szczęśliwie czy to 29.01 czy 3.02..Inaczej być nie może. Nawet ja, wieczna pesymistka, wierzę ,że będzie dobrze w przypadku każdej z nas. Ty przynajmniej możesz zająć się czymś i nie myśleć,a ja? Leżę,ewentualnie siedzę,oglądam telewizję i myślę, myślę, myślę...Głupoty takie przychodzą do głowy,że szkoda gadać. Na spacer wychodzę na balkon... Gratulacje Szklana! Chociaż szczerze mówiąc przestraszył mnie jej poród.Pewnie będę miała podobny problem-skok ciśnienia. Przecież jak ciężarna ma kłopoty z ciśnieniem,to od razu powinna być cesarka.Tym bardziej,że,jak się okazuje, jest to niebezpieczne dla dziecka... Normalnie ci lekarze mnie osłabiają. Dzisiaj przeżyłam emocjonujący moment: kurier przywiózł leżaczek-bujaczek. Prezent od babci. Jak otwierałam paczkę to chyba wyglądałam jak dziecko- papier rozrzuciłam po całym pokoju i z błyskiem w oku dobierałam się do kartonu.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku ale Ci fajnie z tym prezencikiem :) ja również z takim podekscytowanie rozdzieram przesyłki dla maluszka :D no i a\'propos przesyłek - szklag mnie własnei przed chwilą trafił... zamówiłam laktator przez internet i przesyłka (priorytetowa) zaginęla gdzies po drodze...między wroclawiem a rzeszowem - patologia, a została wysłana do mnie 16 stycznia! teraz nadawca musi składac reklamacje - kuźwa już nigdy nie skorzystam w usług poczty polskiej w pilnej sprawie! Reklamacja pewnie potrwa a ja moge tego ustrojstwa na dniach potrzebowac, po to zamawiałam z wyprzedzeniem :O juz powiedziałam sprzedawcy ze jak to za długo potrwa to zrezygnuje i chce zwrotu kasy, wtedy mąż kupi w sklepie... tylko ze drożej - cholercia! wiem ze to nie wina sprzedajacego - szlag mnie na ta poczte polska trafia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka nic Ci niestety nie potrafie podpowiedzieć w sprawie wód płodowych - ja nie znam swojego współczynnika, wiem tylko ze mam dużo wód jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia masz rację co do poczty polskiej!! Ja też kolo 15 mialam wyslana paczkę a dotarła dopiero dzisiaj!! A ja już zdązyłam opitolic gościa, od ktorego kupowałam no ale całe szczęscie dotarła. Od dzisiaj zamawiam tylko za pomocą kuriera (jednego dnia wysyłają a następnego paczuszka jest już u ciebie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laffy tafy
Do Kluska stwierdzili tak bo moj syneczek w chwili narodzin ważył 2300 gr i miał 52 cm. Według lekarza ped. ma oczka wskazujace na downa, bruzdę na dłoni która idzie na prosto, jest wiotki i z pomiaru słuchu wynika że moje malenstwo na razie nie slyszy... Mnie się po prostu wydaje że on jest wczesniakiem. Modle się dniami i nocami aby to wszystko było nie prawdą. 17 lutego mamy badania genetyczne, do czasu wyniku moje życie jest nijakie. Nie mogę do końca cieszyc sie narodzinami mojego dziecka na ktore tak bardzo czekalam... Mam nadzieje ze u Was wszystko bedzie ok. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam i mam kuzwa dosc wumeczyli mnie wrobocie bo mieli jakies zebranie i musialm czekac szok ;-( z tego wszystkiego zapomnialam podjechac sobie do urzedu po dowod rejetracyjny ;-( zauwazylam ze mi brzuch opadl i pokazalo mi sie cos na bieliznie ale odrobinke jak galaretka ale nie rozowa bialo-zolta ciekawe co to dzisiaj namowie meza znow na sexa hihihiii bo widze ze moze cos sie zaczyna ruszac hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwnoko to moze moja jutro dotrze :P choć w rozdzielni w Rzeszowie powiedzieli ze do nich nie dotarła... Twoja była priorytetowa? Bo moja to był priorytet hehe :D strasznie chce mi sie spac, ale boje sie drzemki - później w nocy moze byc jeszcze gorzej... znalazłabym sobie coś do roboty, ale nie bardzo chce mi sie tyłek z fotela podnosić - tak mnie kąpanie psa zmęczyło:) Myślałam ze skoczę z mężem po wizycie na zakupy do tesco - zrobić zapas środków czystości (jak na złość kończy mi sie wszystko), myślałam zrobic również zapas spożywczych artykułów, ale ... boję sie grypy - lepije chyba unikac skupisk ludzi... trzeba bedzie zrobic liste dla męza - a ja nie lubię i nie umię... łatwiej mi kiedy ide miedzy półkami i zgarniam to czego potrzebuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salwia dzisiaj gadalm z kadrowa to nie musze nic na poczatku do zusu wysylac oni placa za macierzynskie i wszystko zalatwiaja ja musze do zusu dlatego ze mam umowe do 30 kwietnia a macierzynski mi obejmie do czerwca a wtedy jzu inie bede pracownikiem tylko berobotna i zus mi dalej edzie placil macierzynski dlatego musze te papiery zawiesc do zusu po 30 kwietnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko to pewnie czop sluzowy :D ponoć (ale to tylo ponoć) jak jest podbarwiony czerwonymi niteczkami to poród bliżej (nawet do kilku godz), ale może i u Ciebie szybko przyjdzie :) 3 x s :P moze to już za kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia znasza poczta nigdy nic nie wiadomo raz tez dzwonilam o przesylke powiedzieli ze nie ma a po 16 zapukal z poczty gosciu od przesylek i przyniosl paczke sami nie wiedza co maj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIa moze hihihhihii choc czuje sie lepiej niz jak mnie wszystko nawalalo teraz boli i kluje tylko wsrodku jak chodze , a takto luzik no wyproznianie ,siusiu zostalo hihii dzisaj pierwszy raz cos takiego zobaczylam ale tylko troszeczke wiec moze jak maz powtorzy dzisiaj sssssssss hiihhihii to znow troche zejdzie haaaaaha on to biedny z emna przerabane hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laffy tafy trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze!!! Strasznie mi przykro i nie wiem co powiedzieć. Życzę Ci z całego serca zeby to nie było to, żeby udało się Wam wyjśc na prostą. Życzę dużo siły i wiary! Rozumiem ze tych badań genetycznych niemożna zrobić wcześniej... a badania usg w czasie ciąży (w szczególności połówkowe) nie wykazały zadnych nieprawidłowosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nic nie wiem lekarka zbadala tylko mnie po brzuchu czy maly sie przypadkiem nie odwrocil i to wszystko na ctg wyszly skurcze jak zawsze ale ja nie wiem czy szyjka otwarta czy nie .Ona powiedziala ze juz nie patrzy bo u mnie sie skraca juz od 33 tyg wiec teraz juz ma sie skracac i porod moze byc w kazdej chwili.ALe wolalabym zeby mnie zbadala czy moze mam juz rozwarcie itd szkoda zawiedziona jestem.Mnie brzuch tez pobolewa prawie codziennie mam biegunke i wiecej wydzieliny zalwazam na wkladkach nie wiem czy to czop odchodzi czy wody sie sadza czy tylko normalna wydzielina.Kolejna wizyta za tydzien a ja chce juz baby!!! :( aktualizacja zaczynam 38 tydz Mamusie i dzieciaczki Nick.............tc........data narodzin.....poród....waga/wzrost.....imię dziecka Ważka.........35..........08. 01.........cc.......1560/41.........Anastazja julka2384......35..........09.01.........sn........3350/ 54. . .....Adaś piksip..........37..........12.01..........cc.......2650 /5 1 ........Emilka Igmik..........37...........14.01.........cc........2675 /49 ........Pola Haydi..........37...........22.01.........sn........2800 /51 ........synuś Agagaguś.....38...........23.01.........cc........2950/5 4.. ......Piotruś Mama3....... .??...........26.01.........cc........2970/53.........córcia SzklanaGłowa..37.........26.01.........cc........2750/51 .........Franka Oczekujące Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb.....25....małopolskie....39......25.01.09.... .....+14/córcia karenk.........33....łódzkie..........25......28.01.09.. .......+7/synek Kluska=)........26....łódzkie.........39.....02.02.09.. +18/CÓRKA/MAJA LUTÓWKA......24....świętokrz......39.....01.02.09...+ 10/synek/JAKUB FILIP kasiula29......29....Frankfurt.....39.....02.02.09...+ 13/synek Hubert fusyta...33...podlaskie..39!...02.02.09 ...więcej niż 17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie........39......02.02.09 .....+14/córeczka Monia...........22....lubelskie........28.....04.02.09. ......+10/córcia basienia........28....śląskie..........39......04.02.09. .....+13/Wiktoria rosołek........26....lubuskie........39......05.02.09.. ....+11/córeczka stokrotkaa2...25....Warszawa.....36......sty/luty..... +10/coreczka Karella..........27....mazowieckie...31......06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia........28....łódzkie........38......06.02.09.. ....+11/córeczka salwia..........29....wroclaw.........39.......08.02.09 .......+20/synek malinova.......35....śląskie..........37......09.02.09. .......+11/córcia Mia 82.........26.....podkarpackie...39.....09.02.09.......+13 /córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..37.....09.02.09.... +9/synek Olka_..........28......kuj-pom........37.....10.02.09 .........+12/? adulka........31....podkarpackie...37.....11.02.09..... +19!/córeczka asia............26....łódzkie..........37.....11.02.09. .....+10/Wiktoria lamamma......30....Pomorskie.......37.....12.02.09...... +15/Mania klonik22......26....lubelskie.........36......13.02.09.. ...15/niespodzian/filip/hania edycia86r.....22....podkarpackie...36....14.02.09...... ..+12/córcia *Iskierka*.....28.....wlkp............23.....7/14.02.09. .....+11/synek doddotka.....25.....wielkopolskie..35.....12.02.09...... ..+16!!/synek Nadia277.....27.....śląskie...........34....15.02.09 .........+9/synek Sikorka.......29.....BremenDe.......32....16.02.09...... ..+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....38....16.02.09.......+9/ NIcolas balbiina .....24 ....Częstochowa....37....16.02.09.........+6/Kacper mama 17 luty....33......lubelskie.....37...17.02.09.....+17/Karol Szymon viola nowa...23.....mazowieckie...37.....17.02.09.........+17/Maj a Pimboli.......27..Schwarzwald/DE..37.....18.02.09... .....+9/Nadine katia-84........24....małopol./Krk..35.....18.02.09.. .......+9/ ???? marteczka1980...28...sciacca......36....20.02.09.....+16 /synek kasia130285...24...małopolskie...36.....21.02.09...... .+9/Sebastianek Kathey.......27.....Warszawa.....30.....22.02.09....... ..+7/córeczka kamasutra...21....wielkopolskie....27.....23.02.09...... ..+13/synek dota25.......29.....pomorskie.......21.....24.02.09..... .....? halasliwa.....27...Warszawa......31......25.02.09 ..+15/niespodzanka Zabajona.....31.....warm.maz.....36.......26.02.09...... ...+14/synek konwalia9....28.....Dublin.......34.......26.02.09... .......+11/Oliverek up-83.........25......Kraków........36.......26.02.09... ......+13/synek robur........31..zachodniopom..35.......26.02.09... .....+10/córeczka monis30......29......Warszawa....33.......27.02.09...... ...+13/Agusia alicja 111.....27.....WLKP..........34.......27.02.09.........+14/E milka myszkinson...26.....Gdańsk........27.......27.02.09..... ......+5/Kazik Adrianna29....29....Wrocław.......36.......27.02.09.... .....+17/Jagna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z ta Naszą-klasą??? balbinka Ty masz termin na 16-ego i już tyle objawów a ja 17 luty i nic kurde jeszcze ://// teraz jestem u rodziców nawet nie moge męża pomęczyć to może on by coś ruszył ... a herbatę z liści malin która pije???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie pospałam :) teraz w nocy będę miała ciężko Mia moja paczka to też priorytet, więc nie trać nadziei :) Balbinko ty coraz bliżej porodu :) nie jest ci wstyd tak bez kolejki się wpychać ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak Wy ale ja cały czas mam wrażenie, że jutro urodzę, a tu nic... może lepiej bo jestem totalnie przeziębiona we wrocławskich szpitalach nie wpuszczają gości bo panuje grypa boję się że trafimy z córeczką w samo oko cyklonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie niegrzeczna jestem bez kolejki hihihih ale niektore tu z rozwarciem praduja od tygodnia wiec roznie to moze byc jak czlowiek sie napali to nic z tego nie bedzie hihi od dzis podchodze do tego co ma byc to bedzie Kacper wie kiedy ma wyjsc najwidoczniej nie jest gotowy jeszcze hiiiiiiihihhihihi Chcialoby sie ale co zrobic cierpliwie zamierzam czekac ;-) zbaczymy ile w tym wytrwam hihhiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianna29 ja też mam takie wrażenie ;) ale codziennie rozczarowanie... No właśnie.... Balbinka ładnie w kolejce stoimy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu masz rację Balbinko co ma być to będzie, a nadze szkraby wyjdą wtedy kiedy będą chciały :) Ja już od 16 mam rozwarcie na palec i od tamtego momentu ani drgnie :( Ale ja mam tak zawsze, że jak bardzo czegoś chcę to nie wychodzi, więc już daję na wstrzymanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dziś coś dziwnie brzuszek twardnieje i troche ćmi tak okresowo, poza tym nic się nie dzieje,ale to mnie troche martwi (zeby sie nie rozkreciło w najmniej odpowiednim momencie) - dobrze ze bede dziś u ginka. Kurcze nie pomyślałam o tym, ze rzeczywiście moze byc problem z odwiedzinami... tam gdzie ja rodze bede lezec na trzyosobowej sali i sama pewnie bym sie denerwowała gdyby pojawił sie tatus o podejrzanym stanie zdrowa - generalnie ludzie powinni sami uwazac, ale niektórym brakuje wyobraźni... no i jezeli odgórnie zakaż odwiedzin to masakra... ja liczyłam na pomoc męza po cc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana głowo gratulujemy Franciszki!!!! Trochę się namęczyłaś ale masz już swoją Calineczkę po tej stronie brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja, melduje po wizycie u doktorka.szyja miekka i krociutka, mam dolazic jeszcze tydzien.do tego:w tym tygodniu anestezjolog bo po 10 cesarka...a okolo 6 bedziemy probowac obrocic dzieciatko...czyli ten sam scenariusz jak u szklanej.doktorek dzis mi opowiedzial jak to tam u niej bylo, i byl dumny z niej ,ze dzis juz fika z wielkim usmiechem na twarzy:)ja tez jestem z niej dumna.z chcecia bym teraz do niej zadzwonila i powiedziala,ze tez czulam sie jakbym ise zapisywala do fryzjera...ale nie bede jej przeszkadzac. niech ma czas dla siebie i frani...ona teraz wazniejsza jest niz moj milion pytan:) troszke boje ise tego obracania ale co tam...urodzic jakos musze.cudowny mnie troszku pociesza, ale tez sobie troszke podejzewam,ze ma pietra;P -pewnie nidlugo to przeczyta i zuci we mnie jedna ze swoich smniesznych minek. mia..dzis w tvn 24 powiedzieli,ze zamknieto miejski szpital polozniczy.mam nadzieje,ze nie tam mialas rodzic. lafy tafy, czy ty przypadkiem nie mialas czarnego nika? jesli to ty trzymaj sie twrdo i dawaj znac co u ciebie.pamietaj ,ze ksiezniczki brzuchatki beda cie wspierac. balbinko...coraz blizej!!!!i kacper niedlugo bedzie w twoich ramionach.....//////a tu balbinka zrobi nam mala niespodziewanke iurodzi ostatnia;))))))))))))hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×