Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaguar X-type

temat o fotkach tyłków i cycków - edycja 2

Polecane posty

Gość Mr. M
nietknietadziewica to ty bylas na tamtym temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze
to ona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. M
niektorym to naprawde maja problem ze soba..... mam na mysli osoby ktore pisza takie komentarze jak ten powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ci co sie ślinią na widok
Głupich lasek są żałośni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ci co zazdroszcza sa zalosni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce byc ale zastanawia mnie jedno...jesli ci sie to nie podoba przeciez nie musisz tego ogladac....nikt cie do teo nie zmuszal.... przychodzisz tu i zaczynasz obrazac i wyzywac kogos kto tobie nic nie zrobil.... i co to ma na celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie i kontrola babci NieSuki jest caly czas:) nic zlego sie nikomu nie dzieje:) NieSuka security czuwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego ja wymagalem rozmowy na troche wyzszym poziomie...ale widac sie nie da.... ok juz nie komentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nikogo nie bronie.... ale nie lubie obrazania ludzi....kazdy ma prawo robic co chce pow warunkiem ze nie szkodzi tym innym.... i nie widze powodu zeby kogo kolwiek tutaj obrazac.....to forum jest po to by w kulturalny sposob ze soba rozmawiac i wymieniac poglady na tematy ktore nas interesuja....ten jest poswiecony zdjecia rowniez nagim....jesli komus takie tematy przeszkadzaja lub nie interesuja niech poprostu na nie nie wchodzi....taka moja rada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chce byc
no i bedzie ta szata dzisiai ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie pomaranczki;) jak chce byc-zajrzyj najpierw do slownika poprawnej polszczyzny a pozniej probuj ze mna porozmawiac na odpowiednim poziomie!;) widze ze moja osoba ma straszny rozglos i rozkrecila temat;) dla osob nic dla mnie nie znaczacych moge byc kurwa dziwka itd.wazne ze dla siebie i osob mi najblizszych jestem wartosciowa osoba;) Babcia NieSuka tez jadlam dzisiaj batoniki;)ale nie mam wyrzutow;)Razor-slinisz sie??w jakich sytuacjach;)/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NieSuka pczy odchudzaniu dobry jest intensywny wysilek fizyczny np. plywanie.....sex:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×