Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość petrunia

w jakiej pozycji najlepiej spac bedac w ciazy

Polecane posty

Gość petrunia

Moze to glupie pytanie ale zalezy mi:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkly
najlepiej w wygodnej dla mamy, gdy Tobie wygodnie, wygodnie i dziecku (oczywiście spanie na brzuchu raczej odpada ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się dołączam do opinii że na lewym boku, bo na brzuchu z oczywistych powodów - nie, a na plecach przy dużym brzuszku tez nie, bo z powodu nacisku na żyłę główną można stracić przytomność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie.. a do którego miesiąca można spać na plecach? staram się na lewym boku (4 miesiąc) ale często rano budze sie na plecach (moja ulubiona pozycja) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie zawsze budze
na brzuchu :D To moja ulubiona pozycja ;) To dopiero 5 miesiac, wiec poki co wygodnie ;) Przeciez nie mam na to wplywu ;) Nie przywiaze sie do lozka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że na tych plecach to jak brzuch jest już na prawdę duży. Ja np. jestem w 6 miesiącu i czasem sobie zasypiam na plecach ale mam mały brzuch więc wszystko jest ok. Moją ulubioną pozycją do tej pory było spanie na brzuchu ale się niestety musiałam odzwyczaić. No cóż jak mus to mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie zawsze budze
ja bym sie musiala przywiazywac do lozka, zeby sie odzwyczaic :P akurat na lewym bokuiu to nigdy nie spie :( Moja najmniej ulubiona pozyxcja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×