Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kubaa rozprówacz

zerżne ostro jakaś panienke

Polecane posty

Gość kubaa rozprówacz

rozkładać nogi suczki, zaraz was za włosy złapie i jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja szukam
starszego pana powyzej 40 lat na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja szukam
wypier... to se mozesz do swojej suczki powiedziec ... a masz jakies prawa autorskie czy co ?! wezc se rznij w rure najlepiej od centralnego heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja szukam
konkretnie to z kraka jesli nie jestes zonaty bo zonatych chetnych to ja mam do wyboru do koloru tak samo takich po 30stce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerznij z calej sily
a jesli nie ma wloskow?;) marzy mi sie na ostro...napisz co bys ze mna zrobil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerznij z calej sily
kto ze mna porozmawia?? juz nie moge...chce mi sie seksic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi sie
mam 19 lat,siedze sama w swoim pokoju, wolalabym pozostac anonimowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi sie
usiadlam tu dla milutkiej rozmowy,na ktora pewnie nie odwazylabym sie w realu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi sie
wlaczylam redtube'a... amazing threesome 2;) uwielbiam dwoch na jedna...marzy mi sie dwoch prawdziwych,rozpalonych,agresywnych mezczyzn,ktorzy z calej sily wbiliby sie w obie moje dziurki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi sie
bede lezec na brzuchu,a Ty wejdziesz we mnie od tylu? prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi sie
prosze,opisz cos jeszcze...marze o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi sie
daj spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Nagle, zupełnie niespodziewanie wstała i...weszła na stolik, nie - raczej rzuciła się na mnie przez stolik i zaczęła zachłannie mnie całować! Zaskoczyło mnie to kompletnie, ale odwzajemnienie jej pocałunku było wręcz odruchem bezwarunkowym. Klęczała na stoliku, z wypiętymi pośladkami, które tak cudownie opinała wąska spódnica i schylając się do mnie, wgryzała się w moje wargi. Bałem się poruszyć, bałem się, że to przerwie i mnie spoliczkuje (kobiety bywają niezrozumiałe). Po chwili jednak to ona wykonała kolejny krok. Odsunęła mnie brutalnie od siebie, popychając mnie na oparcie kanapy na której siedziałem i przechodząc przez stolik, usiadła na mnie okrakiem, podwijając swoją spódnicę do góry. Objąłem ją w talii i przycisnąłem mocno do siebie. Wspaniale pachniała... wanilią... Całowałem jej usta, szyję, jej dekolt. Dotykałem jej ciała i nawet przez materiał było ona rozgrzane żądzą. Czułem jej wargi na moim karku, jej palce przesuwające się w kierunku rozporka spodni. Rozpięła go i pomijając wszelką dyplomację (zresztą po co ona komu?!), wyjęła przez nie mój nabrzmiały, rządzący mną penis. Wówczas i ja sięgnąłem pod jej spódnicę. Miała na sobie pończoch z koronkowym zakończeniem, czułem je, ale...nie miała majtek! Zaskoczyła mnie tym zupełnie i - choć sądziłem, że jest to już możliwe - podnieciłem się jeszcze bardziej! Uniosła się lekko do góry i wracając na mnie, nadziała się idealnie na mój członek - jej poddanego! Zgraliśmy swoje ruchy idealnie i wchodziłem w nią coraz głębiej i coraz wyraźniej czując, że to najbardziej wstrząsające przeżycie jakiego doświadczyłem. Najprzyjemniejsze...ale i najbardziej demoniczne! Orgazm nadszedł i wypełnił mną całą jej postać. Chwilę później Izabela wstała, poprawiła ubranie i wyszła. Od tego czasu nasze rozmowy i wspólne uczynki dotyczyły wyłącznie sfery zawodowej, a jej wzrok, poza pogardą, wyrażał również pełną SATYSFAKCJĘ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×