Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35latka

ujarałam się

Polecane posty

aaa palę sporadycznie praktycznie wcale(głównie tytoń do skrętów Drum) to nie znam marek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałem nad drugą kawą, ale bez mleka... wybrałem Redd'sa :) ma 2 zalety- jest zimny, dobry na upał i był w lodówce w odróżnieniu od mleka do kawy:) To właściwie 3 zalety (trąciło troche Monty Pythonem- znasz?? lubisz??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie:) kawa musi być z mlekiem, bez cukru alkohol sporadycznie, jakoś nie przepadam wole ziołolecznictwo:) (coś złego się ze mna dzieje...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślę:P znikam, drukarka mi umarła a i dobrze, ta mnie już wk.rwiała wymienie na lepszy model:P przy okazji odwiedzę jakis butik z gaciami??:P cmokas z pólnocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm dżem z bananów, kupiłem na targu takie za złotówkę, przejżałe, słodkie i aromatyczne, do tego cynamon, anyż gwiażdzisty, kardamon, gożdziki. Zaraz lecę na targ, może wino bananowe zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dżemów robić nie umiem... a zapodaj przepisik:) moja specjalność to mięsa uwielbiam gotować to moja (druga pasja:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa kupiłam nową, śliczną drukareczkę:) gacie też kupiłam w komplecie ze stanikiem:P koloru nie podam zreszta jesteś bystra bestia, to odgadniesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierzesz bananów najtańszych, poczerniałych i zmiękłych (byle nie popleśniałych) i szatkujesz je w kawałki, dodajesz zmielony cynamon, kardamon, goździki, anyż gwiaździsty, może być wanilia posiekana, wszystko razem do gara, na wolnym ogniu zagotować mieszając, troche odparować(mieszać nie przykrywać) wlać do słoika albo na naleśniki, albo gdzie tam chcesz:) Jestem mistrzem kuchni partyzanckiej, że tak powiem nieskromnie:) Mięsa niechętnie, znaczy nie za często:) głównie warzywa, owoce i sery. Koloru nie zgadnę za żadne skarby:) pewnie czarne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) dzięki za przepis, pokombinuję:P kolor szkarłat z czarnym, mmmh śliczności i przydał się fikuśny komplecik suka pokazała,że jest suką wygrałam bitwe! jestem dumna z siebie jest mi o niebo lepiej pokonałam armię lubię to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, co tam się wydarzyło??;) Szkarłat z czarnym brzmi smakowicie, czy zapięcie da się otworzyć językiem/zębami??;) w kuchni i w łóżku improwizuję i kombinuję, zwłaszcza kiedy kocham się w kuchni albo przyrządzam coś do jedzenia w łóżku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była walka dwóch silnych charakterów kto polegnie pierwszy walka na słowa i argumenty przeplecione silnym pożądaniem złamać czyjś kod to sukces dałam wygrać bitwe w nocy rano pokonałam dwoma słowami i znikłam tym razem na zawsze... umocniłam się lece do wrzeszcza na lody:P sis mnie zaprosiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimne lody ukoiły obolałe gardło po... nocnych lodach:P znikam na pare dni, wyjeżdżam mam nadzieję spotakać Cie tu jeszcze nie zapominaj o mnie;P całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok teraz idę kochać się, właściwie jestem w trakcie, tylko z przerwą na zmianę pozycji i miejsca:) ale usnęło biedactwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iPlus na wsi chodzi jak stara k.rwa:P ale chodzi:):):) mmmmhh jagody jakie słodkie z krzaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owiana cichym pomrukiem lasu w chlodnym cieniu drzew, nie miałabym nic przeciwko temu:P wczoraj kisiłam ogórasy...:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w lesie jest miło;) Lubię, jako człowiek lasu ten spokój, odludzie...;) Ja robię wino wieloowocowe: truskawkowo-bananowo-brzoskwiniowe, bardzo ciekaw jestem co z tego wyjdzie:) Jak się wino pospieszy z burzliwą fermentacją to zakiszę ogórasy małosolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE ZAL TOPIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35-fajnie Ci:) Ja uciekam z lasu do miasta, a Ty z miasta do lasu:) pomarańczo- żal-topic, bo my tacy żałośni jesteśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien picia dzisiaj tak mnie naszło łiski z kolą potem rusze na wieś wychędożyć jakiegoś wiochmena:P czuję się jak na odwyku a nie lubię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×