Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35latka

ujarałam się

Polecane posty

Pogoniło mnie na ścianę wschodnią:P Tubylcy mili i chętni ale...:P nie tym razem dzisiaj zasypiam na stojąco zajarałabym!!! uuhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kończe przerabiać kolejne owoce na wino wieloowocowe, czyszczę nowo zdobyte butle i balony, filtruję... Tyle roboty, a to tylko 8 litrów jak do tej pory, ale bez wody i bez cukru- sama masa owocowa:) A po robocie zaraz idę zajarać ze stołecznymi bębniarzami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35latkaaaaaa
Kochanie ja tez był sobie przysmazył ale juz w piatek napewno sobote bede jarać i to duzo i caly tydzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałem na ten tydzień słomianym wdowcem- siedze sam na chacie i zamiast korzystać z tego to inwestuję czas i pieniądze w przyszły alkoholizm;) mam nadzieję że inwestycja zaprocentuje;) Po pierwszej próbie podszedłem do sprawy profesjonalnie i druga oraz trzecia będzie niezła:) wiśniowo- czereśniowy miód pitny czwórniak:) kolejne będzie morelowe:) nastawię oba naraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzmi pysznie:) _______________________________________ piję kawkę i lęcę odwiedzić babcię w Giżycku potem ruszę na Wilczy Szaniec, lubię to miejsce byłam setki razy, wrażenia zawsze te same coś mnie tam ciągnie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłem tam w okolicy na wykopaliskach (pod Mrągowem w Wyszemborgu) w Giżycku na weselu... Fajne było, w środku nocy gajery na molo i kąpiel na waleta, moja eks tam była i jakoś tak w wodzie się zeszliśmy na chwilę;) Ogólnie granica między weselem a poprawinami była dość płynna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet nie wiem jak Ci odpowiedzieć hehe dobrze, bo czas szybko leci nie dobrze, bo czas szybko leci:P etatowego ściągnęłam na... wieczór, wpadnie... porozmawiać:P pogonie jak... skończymy konwersację:P coś się spóźnia, może i dobrze:P buziaki i...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migreny dzień drugi:( koszmar... jest jeden dobry lek, ale >aptekarz< wraca dopiero jutro i nie tylko...? to ja poproszę:) choćby zaraz:P oooo to też dobre, żeby łeb przestał napier.dalać:):):) cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dobra, przyjdzie co do czego to powiesz że Cię głowa boli;) Spędzałem słodki czas ze swoją kobietą, monogamia ma swoje zalety;) Było słodko. Teraz za to dłuższy czas nie będe się widział. pfffffffffffffffffffffffffffffff... jaramy:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monogamia... piękne... :P ostatnio hurtowo zaliczam, wielokąty... wściekłość macicy ku.rewska i w tym wiele romantyzmu:P buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielokąty?? hmm, ja tam mam ochotę na trójkąt tylko;) buźka, szyjka, karczek, plecki, cycuszki...;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakim układzie?:P konfiguracje mogą być różnomajtne hehe od sierpnia zacznę być grzeczna;) (roku nie podam:)) cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puki co jestem homofobem i nie wiem czy potrafiłbym się zachować mając faceta w łóżku. Trójkąt z 2 kobietami, nie muszą się zajmować sobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrażenia i doznania są najważniejsze układy lubie wszelakiej maści:P ostatnio nawet byłam w burdelu:) oj nosi mnie, nosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot gamoń no:P ja straciłam rozum a tak sobie obiecywałam, że od sierpnia wróce do wersji ..grzeczna i porzadna pani na powaznym stanowisku.. hehehe od września:) urlop...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starość nie radość, młodość nie trzeźwość... za młodo się poczułem;) Policja znalazła portfel i dokumenty ale telefon i wszelkie kontakty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rozkoszą dołączam się:P zjadłabym coś;) wręcz pożarła!!! aaa no i zerżnęłabym coś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×