Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35latka

ujarałam się

Polecane posty

po tej nocy z 3 kg więcej w dupsku:P w lodówce tylko światło zostało... dobrze, że jestem z przyjaciółką ona żre więcej:) jakiś męski akcent przydałby się na dzisiajszy wieczór:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męski akcent między dwiema dziewczynami jest niemal niezbędny:) Zwłaszcza że z dupska trzeba te 3 kg jakoś przetrzepać. Nic lepszego niż ścieranie brzuszków nie wynaleziono;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm 28 letni to już zdychająca habeta Nazwy koni w zależności od wieku: * sysak - młody koń do około 6 miesiąca życia, odżywia się głównie mlekiem matki. * odsadek - młody koń odłączony od klaczy matki * źrebię - młody koń poniżej 1 roku. * klaczka - samica konia w wieku 1-3 lat. * ogierek - samiec konia w wieku 1-3 lat. * klacz, kobyła - samica konia powyżej trzeciego roku życia. * ogier - samiec konia powyżej trzeciego roku życia, zazwyczaj hodowany dla rozrodu. Inne nazwy: * wałach - wykastrowany samiec. * wnęter - samiec konia z wadą rozwojową, polegającą na niewłaściwym umieszczeniu jąder (poza moszną - zob. wnętrostwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no obsmarkałam się:) stadninę ogierze, wybieram sobie sama:P co za tym idzie, kunia tyż;) o siodle nie wspomnę! {{{{tak trzymac, uwielbiam Cię:):):):):) cmokas}}}} znasz jakiegoś przepisa na dobra naleweczkę? dzisiaj zrobiłam 12 słoiczków dżemu jabłkowo-brzoskwiniowego. Owoce z sadu mojego ojca, on ma tam wszystko! Wieczorem zapalę cosik i pewnie połowe zeżrę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej- ojciec robi koło 15 gatunków, po kupażu do 30 dochodzi Polecam głogówkę- jesienią póżną zebrać nasłonecznione owoce i dokładnie ususzyć w lnianym woreczku na kaloryferze do tego tarniny tak żeby stanowiła 10%owocu oraz bakalie(rodzynki, figi, etc)tak z 5-10% zalać wódką ze spirytusem pół na pół (ma wtedy 70%) jak naciągnie zlać zasypać cukrem jak puści sok zlać i zalać 70% jak naciągnie...3 razy zalane pozostawia się tylko wióry;) pigwówka jest wspaniała, dereniówka, tarninówka. Wiśniówka- wydrylować 70-90% pestek zobacz zresztą tu http://www.wino.org.pl/forum/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarninę oczywiście po przymrozku się zbiera, więc głóg powisi z miesiąc co mu dobrze zrobi, może nawet dłużej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokombinuje z nalewką najlepsze robił mój dziadek (z dzikiej róży i wiśni) niestety zmarł nagle i... po przepisach, które tak zawsze chronił. wczoraj osa mnie dziabneła, a ja uczulenie mam na te k.rewki, wylądowałąm na pogotowiu... i poznałam miłego pana doktora z Giżycka:) taki miły, że dzisiaj wpadnie wieczorem:P cmok tak trzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wulc
najlepszą nalewkę będziesz miała jak facet spuści Ci sie do ust to lepsze od ajer-koniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nazywa kompleksowa obsługa medyczna;) masz jakieś szczególne ubezpieczenie czy to się mieści w kontrakcie NFZowskim:D Udanej zabawy cmok cmok cmok... i jeszcze tam cmok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miły ten pan doktorek, dawno nie spotkałam tak normalnego ludzia! rozmawialiśmy jak starzy znajomi ^^^^^ nie chce mi się z łóżka wstawać najchetniej zakopałabym sie pod kołdrą pewnie to wina podłej pogody... coś źle dzisiaj ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nic bardziej erotycznego niż rozmowa z normalnym inteligentnym człowiekiem... no może poza seksem i jaraniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy egzemplarz:P za ciekawy, żeby wchłonąć i wypluć:) schowałam kły i pazury, przybrałam pozę ciepłej (umiem i tak!),wręcz romantycznej (tak też potrafię), cudownie ciepłej kobietki;) ciężko było, bo chuć we mnie wielka:P odbiję sobie!! cmokas ;) nawet nie wiem jak masz na imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29.IX nie Gabriel;) Jak napisał Goethe \"kobieta zmienną jest i tylko głupiec może jej uwierzyć\" sam dziś też troszkę uwodziłem;) mmm... [maślane oczy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalino ma:P hehe;) Vittorio De Sica \"Kobiety tak trudne są do przejrzenia, ponieważ każda z nich stanowi wyjątek od reguły\" ^^^^^^^^^^^ nerwa mam jak cholera, wszystko mnie drazni, wk.rwia, hormonki buzują!!! jakiś bezimienny przydałby się na rozładowanie przed cieżkim okresem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochany, wiesz, że ja w pewnych sytuacjach lubię tłum:P przydasz się foty będziesz trzaskał;) może jakiś album wydamy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochany?? czy to co jest między nami to miłość?? Byle nie platoniczna;):D a zrewanżujesz się tą samą informacją o sobie? A wydawać to beze mnie, bo moja ukochana nie będzie się chciała wydać za mnie;) pppppppppppffffffffffffffffffffffffffffff................ukhukhukhu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochany?? czy to co jest między nami to miłość?? Byle nie platoniczna;):D a zrewanżujesz się tą samą informacją o sobie? A wydawać to beze mnie, bo moja ukochana nie będzie się chciała wydać za mnie;) pppppppppppffffffffffffffffffffffffffffff................ukhukhukhu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'kochany\' to tak słodko-pieszczotliwie:P zadziornie zaczepnie z czystej sympatii:) A to chyba miłość nie jest:P chociaż w taką platoniczną mogę uderzyć:) mogę Cię wielbić hehe _____________________________________ 21 I nie Jaruś:P cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia jeszcze nie, oby jak najdłużej jeszcze nie:P Dawaj łiskacza, ale z kolką klęknę w podzięce jak bedzie dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×