Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość colombinka

Dziewczyny, co myslicie o tym krzeselku - musze sie szybko zdecydowac.

Polecane posty

Gość tak tylko
Może być:) To Tobie to ma sie podobać a nie innym bo to Ty bedziesz to kupowac i uzytkować więc wydaje mi się ze w 100% wybór nalezy tylko i wyłącznie do ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombinka
wiem, ono mi sie bardzo podoba i nawet ma niezle atesty, tylko co innego podobanie sie, a co innego sprawdzony przedmiot. nie wiem, jak maly bedzie sie w nim czuł, ma 10 miesiecy. czy sie nie bedzie slizgac jakos. nie mam doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to Hauck Alpha :) Mam to krzesełko, kolor naturalny, jest SUPER, zajmuje tyle miejsca co normalne krzesło (tylko trochę szersze), nie jest takie rozłożyste jak plastikowe. Komponuje się ładnie w mieszkaniu, jest stabilne, łatwe do utrzymania w czystości, nie odparza tyłka jak cerata, i co najważniejsze: w teście niemieckiej organizacji konsumenckiej WarenTest dostał ocenę dobrą - ogólnie i za bezpieczeństwo też. Nie to co te wszystkie Chicco Polly które za bezpieczeństwo dostały ocenę mierną :o Cena jest korzystna, krzesełko starcza na długo. Jest rosnące, dziecku nie wiszą nóżki, czy usadzisz w nim dziecko 6-miesięczne czy 2-letnie to ma normalnie nóżki w dół po ludzku i stópeczki oparte na podeście. Ale możesz w nim karmić dopiero dziecko stabilnie siedzące. Bo jak tak siedzi ino ino to się ześlizguje, ale taka wkładka powinna załatwić problem. No ale dla 4-miesięcznych maluchów to to się nie nadaje. No ale warto chyba pokarmić dziecko 2 miesiące w foteliku samochodowym by potem mieć sprawę krzesełka załatwioną definitywnie. I jeszcze jedna zaleta: dziecko siedzi przy stole. Uczy się poprawnych manier, spożywania posiłku w jednym miejscu, można podawać jedzenie podczas rodzinnego obiadu. Łyżeczka dla mamusi, łyżeczka dla maluszka. Wówczas dzieci o wiele chętniej jedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombinka
dziekuje Hauck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombinka
hehe, mialo byc DZiekuje Chemical :) pora wczesna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×