Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredny prowokator

O co chodzi ze zdrada?

Polecane posty

Gość off-ca
a to ma jakies znaczenia dla przebiegu tej rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echu echu
nigdy nie byłam w pozycji osoby zdradzającej nie wiem co popycha ludzi to takiej nielojalności wobec kogoś, do kogo przecież żywi uczucia czy przypadkiem zdrada to nie pójście na łatwiznę? w momencie, gdy w związku pojawia sie monotonia, problem z nadwaga, kłótnia o jajko, czy cokolwiek innego, czy zdrada to nie wybranie łatwiejszej drogi? nowa pani to nowe ekscytacje, jakże rózne od tych smętów domowych, które się ma na codzień ale czy nie dojrzalej jest pracować nad związkiem, obietnicami, powierzonym zaufaniem, niż zwyczajnie pójśc tam gdzie ciekawiej? zdrada to jeden wielki egoizm - bo uderza w osobe, która się tego nie spodzewa, w rodzinę zdradzający ma fun kochanka ma fun a ci zdradzeni? bo zdradzona jest cała rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość off-ca
najgorsze w zdradzie jest to, ze sprowadza zdradzanego do parteru. pozbawia poczucia wlasnej wartosci, pewnosci siebie, poczucia bezpieczenstwa, WSZYTSKIEGO. truno potem budowac od nowa z kims, kto odarl Cie ze wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echu echu
pytanie czemu czemu ludzie zaradzają wiedząc, jak bardzo to zrani druga osobe na to nie umiem wymyslic odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość off-ca
bo myslą, że to sie nie wyda. a niemal zawsze sie wydaje wczesniej lub pozniej. zdradzaja z nudów, z glupoty, ze strachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echu echu
myślisz, że moj ojciec kocha moja matkę mimo tego, ze ją zdradził? czy to mozliwe? czy możliwe jest się odkochać, zdradzić, a potem znowu pokochać i wrócić? moja matka chyba poprostu sie bardzo boi zostać sama mam żal do ojca o te kobiety wielki mimo, ze go kocham, to mam zal ogromny i nigdy nie popatzre na iego tak jak patrzylam kiedys sorry ze tak osobisicie, ale strasznie mnie to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość off-ca
to ja Ci tez odpowiem osobiscie. dowiedzialam sie, ze zostalam zdradzona. przypuszczalam, ze nie jest swiety, bo kto jest...? ale wczesniej wiedzialam, ze mnie kocha, bo patrzyl na mnie tak i tak mnie traktowal, ze nawet jesli mial cos na sumieniu, nie mialo to znaczenie, dokad o tym nie wiedzialam. potem cos sie zmnienilo. zaczal zachywawac sie inaczej. pomyslalam - juz mnie nie kocha. jest ktos inny. byl, a przypadkiem sie o tym dowiedzialam. mam przyjaciela - mezczyzne, znamy sie dlugo, wiemy o sobie wszystko, wiec pierwsza rzecz - telefon do niego z pytanie - ale dlaczego to robicie i dlaczego w taki sposob. i tenze przyjaciel spokojnie po dobremu tlumaczyl mi, ze to nie ma nic wspolnego z miloscia i zwiazkiem, ze chodzi tylko o seks, ze wszyscy tak robia, co nie znaczy, ze nie ckochaj sowich kobiet. to moj przyjaciel - nie mam powodow, zeby mu nie wierzyc. byc moze tak jest, ale ja tego nie kupuje. w takim sensie, ze nie chce juz z nikim sie wiazac, skoro nikomu nie mozna ufac. bo zdrada boli cholernie. nie wiem, czy rozumiesz co chce powiedziec w odpowiedzi na twoje pytanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echu echu
wiem dziękuje przecież to tylko seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sex to
to chwila , myslicie że faceci w chwili uniesienia myślą o nas ? Czy o tym co ich zaraz spotka zajebistego :O Do akcji wkracza drugi - a często bywa że pierwszy mózg - ten na dole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno jest w pewnym momencie rozmawiac, nie podajac konkretow. Nie mam zamiaru wchodzic w szczegoly co jest dla mnie zdrada. Nie czulbym sie zdradzony, gdyby partnerka miala przygode. Obojetnosc? Niekoniecznie. To specyficzny sposob widzenia swiata. Jaki? Niestety, nie odpowiem. Mimo, ze wiem, ze przygoda, nie tylko kobiety, jest zwiazana z obdarzeniem kochanka/kochanki zaufaniem. Chyba sedno nie jest w samym fakcie zdrady, ale wlasnie chodzi o zblizenie emocjonalne z inna osoba. Obdarzenie zufaniem kogos obcego. Zdradzona osoba ma poczucie krzywdy o te emocje bliskiej osoby, o zaufanie i ingererowanie w sfere wrazliwosci kogos obcego. Kobieta moze przeciez poczuc sie zdradzona, gdy facet podzieli sie emocjami z inna kobieta. W kazdym razie nie sama fizycznosc ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daleki przyjaciel A. Einsteina
Podobny i nudny styl, Doprawdy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis pryszczatek
Ankieta z portalu zdrada.pl Zdradziłeś/aś gdyż: Chęć przeżycia przygody 21.83 % Z głupoty 17.59 % W twoim związku wszystko się popsuło 16.56 % Odkryłeś/aś nowe uczucie 15.37 % Sam/Sama nie wiem 11.95 % Seks z partnerem/ką był zbyt zwyczajny 11.43 % Wypaliłeś/aś się 5.27 % Jaka pora roku jest najlepsza dla zdrady? Lato - szukam przygody 57.11 % Wiosna - szukam bliskości 20.41 % Zima - szukam ciepła 15.26 % Jesień - szukam towarzystwa do spacerów 7.22 % Kiedy planujesz zdradę to: Boisz się jej konsekwencji 28.75 % Czujesz radość z nowego przeżycia 25.91 % Nie myślisz co będzie jutro 16.43 % Nie myślisz o niczym 15.32 % Czujesz strach 13.59 % Przeciętny zdradzający obawia się konsekwencji, ale chęć przeżycia przygody jest większa. Większa niż złożone obietnice. Niż świadomość, że się zrani partnera. Chęć przeżycia przygody sprawia, że ktoś inny łka w poduszkę, albo wyje do ścian. Ot, sex, ot chęć przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość off-ca
dla mnie fizycznosc ma znaczenie. seks z innym partnerem, bez wzgledu na to czy z emocjami czy bez, jest dla mnie zdrada. kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×