Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rnadmorska...

czy taki top pasuje do żółtej spódnicy?

Polecane posty

Gość rnadmorska...

Witajcie, potrzebuję porady specjalistów, dlatego zajrzałam na to forum :) Upatrzyłam sobie taki top http://www.allegro.pl/item377564134_turkusowy_top_tuba_z_kokarda_.html chciałabym go założyć do ciemno-żółtej spódnicy o prostym kroju. Spódnica jest do kolan, trochę taki ołówek. Niestety nie mam zdjęcia :( Podoba mi się takie zestawienie kolorystyczne, tylko boję się, żebym nie wyglądała jak chodząca reklama IKEI ;) Proszę o porady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygladac bedzie super
jeszcze tylko nie zapomnij o zoltych i turkusowych dodatkach! buty, torebka, naszyjnik, moze kolczyki i jakies branzoletki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urabura pani podwóra
świetny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ma być turkusowy
kolor ha ha :D...granat to jest.. ja w sumie nie lubię nosić bluzek ciemnych a jasnych "dołów" , czyli spodnie, spódniczki...dziwnie się jakoś wtedy czuję.. jak by to byl Turkus z prawdziwego zdarzenia to zółć owszem pasuje, ja uwielbiam zestawiać wlasnie te dwa kolorki ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ma być turkusowy
a tak poza tym to świetny ciuszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy jak już coś to nie granat tylko chabrowy albo kobalt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnadmorska...
dzięki dziewczyny za porady :) Mi się też on podoba, co prawda nie nosiłam wcześniej jaśniejszych dołów i ciemniejszych gór, ale zawsze warto spróbować :) Dzięki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowlasnieniewiem
daj sobie spokoj z polaczeniem zoltego z niebieskim, nie w sezonie bazarkowej mody na wszytsko co w kolorze zoltym, zielonym rozowym , niebieskim. No chyba ze o bazarkowy efekt klona ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnadmorska...
zdaję sobie sprawę z "bazarkowych" tendencji tego sezonu do łączenia intensywnych kolorów, ale ten top wydaje mi się być nieco bardziej interesujący niż chińskie bluzeczki sprzedawane w takich miejscach. Poza tym moja spódnica też nie jest bazarkowa, myślę, że nie stanę się jednak klonem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×