Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dagmara_wawa89

kosmetologia licencjat wroclaw?

Polecane posty

Gość gość
Praktyki moze zalatwic Ci szkola nawet jest lista na stronie uczelni gdzie maja wspolprace z eoznymi slaonami itd ale jak zalatwi Ci szkola to oczywiscie placisz dodatkowo za kazdy miesiac praktyk... kasa kasa kasa tylko to sie u nich liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, skąd w Was tyle złości na wsf. owszem, płaci się, ale dobrze wiesz ile! wykładowcy lepsi i gorsi - jak na każdej uczelni. fajni ludzie z ciekawymi projektami. są bardzo dobre zajęcia praktyczne, z praktykami właśnie, więc można na żywych organizmach ćwiczyć. nauki jest bardzo dużo, ale jak się porządnie weźmiesz do roboty, to dasz radę. ja jestem na tak, a bede jeszcze bardziej, gdy zaliczę ten semestr bez problemów... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh no dokladnie, przeciez to nie sa zadne "ukryte koszta"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także odradzam wsf wroclaw. Jestem aktualnie na 2 roku. Ta szkoła nie szanuje studentów. Pozatym wysoki poziom o ktorym jest mowa to w tej szkole absurd. Może rzeczywiście kiedys taki był, aktualne jest bardzo niski. Odradzam kazdemu kto zamierza tu zaczac studiować, sama żałuję ze wszystkie pozytywne komentarze ktore czytalam idąc do tej szkoly dotyczyły przynajmniej 10 Lat wstecz. Aktualnie rozważam przeniesienie sie na inną uczelnie ale jak ktos juz pisał jest to nie lada problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo koszty wzrastaja o wiele wiecej z semestru na semestr gdyz szkola nie przepuszcza ponad polowy studemtow na bzdurnych przedmiotach lub na anatomii. Bo oczywiście wszystkim znany termin "warunek " W tej szkole właściwie nie funkcjonuje '!!! Takze nie pomagajac a jedynie udupiajac wielu studentów szkola bierze coraz wiecej i wiecej o czym z uśmiechem na ustach informuje rektor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiunka
e tam, mi się tam podoba. i ja nie miałam warunku...a wydaje mi się że jednak anatomia to ważny przedmiot i nie ma tutaj taryf ulgowych....a i tak podobno masakra z anatomii to jest na awf-ie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nie zgodzę, jestem bardzo zadowolona z zajęć i z ich poziomu, wcześnej chodziłam do szkoły na ruskiej, gdzie robiliśmy maseczki np. z ... ziemniaków :D także no sory :D wsf prezentuje poziom bez porównania wyższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiszaPasza
Moim zdaniem WSF ma wysoki poziom - pracujemy na dobrych kosmetykach, jest dużo praktyki. Nie zauważyłam tez braku poszanowania dla studentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weta98
WSF jest dla mnie calkiem okej, patrze z perspektywy pierwszego roku,ale po pierwszej sesji wiem,ze chce tu zostac. Polecam niezdecydowanym dlatego, bo sama mialam mnostwo watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacikk
Tak, polecam na WSF :) W centrum, ogolnie duzo doswiadczonych osob prowadzi zajecia :) podoba mi sie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusz
no wlasnei duzo czytałam o WSF - szczególnie o kosmetologii....chciałabym sobie uzupełnić wiedzę w tym kierunku i zastanawiam się czy ta szkoła da radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuellka
Ja chodziłam do Wyższej Szkoły Fizjoterapii i jestem zadowolona z mojej pracy i edukacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peka eka
Jestem na kosmetologii w WSF we Wrocławiu i cieszę się z tego wyboru. Uczę się dużo bo chcę mieć dobrą pracę i otworzyć swój gabinet. Uczelnia godna polecenia według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita Zal
Ja robiłam na Wyższej Szkole Fizjoterapii i jestem bardzo zadowolona efektu po skończeniu tej szkoły. Dobre przygotowanie do zawodu - praktyka i teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niccola20
Moim zdaniem bardzo dobry kierunek Kosmetologii jest na Wyższej Szkole Fizjoterapii. Podobają mi się tam zajęcia praktyczne, wyposażenie sal i możliwość wykładów z osobami z ogromnym doświadczeniem w tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminokwaska
Anita i Niccola zgadzam się z wami, też jestem na WSF we Wrocławiu i nie żałuję mojego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkawa
Osobiście też polecam Wyższą Szkołę Fizjoterapii (WSF) bo jestem już tam drugi rok i uważam, że był to dobry wybór. Powoli zaczynam pracę w trakcie studiów i myślę, że uda mi się to wszystko pogodzić bo praktyka w zawodzie jest bardzo ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja Grisz
mikkawa ja też tam chodzę, może się znamy ? Masz rację, że szkoła WSF jest naprawdę dobra i warto tam studiować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Anowicz
Ja w tym roku zaczynam kosmetologię we Wrocławiu na Wyższej Szkole Fizjoterapii i jestem bardzo podekscytowana i pozytywnie nastawiona. Kuzynka tam kończyła i już pracuje w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) posiadam notatki z 5 lat ponieważ uczęszczałam na ta uczelnię na licencjat jak również na mgr kosmetologii. gdyby ktoś potrzebował jakieś notatki... z całego semestru, roku, przedmiotu to służę pomocą. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja w takim razie poprzedniku zgłoszę sie do ciebie :D 1 kolokwium mamy w listopadzie zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Lis
No tak pierwsze kolokwia są w listopadzie ;) skąd ja to pamiętam . Ja już kończe studia w Wyższej Szkole Fizjoterapii , kosmetologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giuseppe
licencjat z kosmetologii we Wrocławiu dobrze jest zrobić na WSF ( wyższa szkoła fizjoterapii ) I nie ma żadnych ukrytych kosztów jak ktoś tu pisał , Przeciez człowieku dostajesz umowę , na której masz jasno i wyrażnie rozpisane kiedy i jak płacić raty za studia bądź całość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apologize88
W wyższej skzole fizjoterapii jest bardzo fajny program , nauki masa , ale za to potem dostaje się fajną pracę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgosiaRZ
Zgadza się . Każdy dobrze wie ile płaci na WSF . Dostajesz umowę do ręki jak decydujesz się na studia , jeszcze raz czytasz i wtedy podpisujesz . Jesli się z nie zgadzasz z oplatami to po prostu szukasz innej uczelni .uczelnia jest bardzo dobra pod względem praktyk . jest ich na prawdę duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felieton
Ja polecam WSF . Tam przynajmniej wykładowcy nie gnoja tak jak innych uczlelniach państwowych . Nie mają studentów za nic . Są dla nas , a nie dla samych siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, ze można spróbować w wyższej szkole fizjoterapii. sama tam kończyłam fizjoterapię i jestem bardzo zadowolona. fajny zawód, 5 lat mineło nie wiem kiedy, nauczyciele spoko. mysle ze taka szkola jest dobra - prywatna ale jednak poziom jest zachowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frau Braun
ja powiem tak . Wszystko od tego zalezy na jaką kadrę się trafiło .Jak ja studiowałąm na WSF było bardzo fajnie . Mam dobrą pracę. Z tym ze ja kończylam fizjoterapie nie kosmetologie tak jak chyba większość . Dlatego ja moze dobrze wspominam tą szkołę i dlatego bym ją polecała każdemu . duż ailosć praktyk . Co do kierunku kosmetologii nie wypowiadam się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także moge polecić WSF we Wrocławiu. Studia prywatne trzeba płacić ale nie można myśleć że nie trzeba się uczyć i poziom niski. Jest wręcz przeciwnie, sama dużo się uczyłam. Ogólnie bardzo dobrze wspominam okres studiów. Studiowałam właśnie kosmetologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×