Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dagmara_wawa89

kosmetologia licencjat wroclaw?

Polecane posty

Gość gość
a może wyższa szkoła fizjoterapii we Wrocławiu? wydaje mi się, ze to dobre miejsce na zdobycie kompetencji w zakresie kosmetologii jak i fizjoterapii. odpowiedni poziom nauczania jest najważniejszy - i tam właśnie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam WSF - to dobre miejsce w którym można nauczyć się sporo i jeszcze więcej. oczywiście łatwo nie będzie ale warte zachodu. chyba jedna z lepszych szkół we wrocławiu z tego co kojarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce iśc w tym roku na kosmetologię :) zastanawiam się miedzy nwsm a wsf. Dużo jest opinii o wsf i dobre i złe a może ktoś podzieli się opinia o nwsm we Wrocławiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortaled
w wyższej szkole fizjoterapii uczą bardzo dobrze anatomii, mają wykładowców akademickich, więc jak chcesz się nauczyć, to stawiaj na wiedzę i doświadczenie uczeli, nie na jakieś opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrtaa12
dokładnie, ja byłam na WSF mam licencjat, ale wiem że ciężką pracą go zdobyłam, bo przejść anatomię, budowę skóry, biologię - było ciężko. Ale to tym lepiej dla mnie, dużo mnie tam nauczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_1988
ja też byłam na licencjacie na kosmetologii na WSF - i potwierdzam powyższe - dobrzy wykładowcy, poziom wysoki, ale nie ma co się dziwić, w końcu dużo biologii i chemii :) jestem zadowolona bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam Wyższą Szkołę Fizjoterapii. Wysoki poziom, ciekawe zajęcia i dobre podejście wykładowców do studentów sprawia, że chce się studiować a po szkole naprawdę posiada się wiedzę i to nie tylko teoretyczną. Sama tam studiuję zaocznie i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeffka
Kosmetologia tylko tam! polecam uczelnię bo jest na prawdę dobra i konkretna! dużo nauki, wiadomo...ale też dużo praktyk które sporo dają|!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także polecam WSF. Można się naprawdę duzo ciekawych rzeczy nauczyć i dowiedzieć dzięki znającym sie na swoim fachu wykładowcach, którzy widać że wiedzą o czym mówią a nei tylko regułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie w 100% warto na WSF. Już kończę licencjat i uważam że nauczyli mnie wiele i co ważne wiele praktycznych rzeczy a nie samą teorie. Ważne jest tylko to ze jak nie będziesz chciała sie nauczyć to nigdzie cię nie nauczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś studiowała dziennie ? Pytam bo idę na doświetlone na wsf ale będę tez pracować zmianowo i nie wiem czy dziennie iść czy zaocznie :) i nie wiem jak wyglada mniej więcej plan studiów dziennych ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziennie moze być trudno pogodzić pracę i studia tym bardziej jak masz mieć zmianowo ale to wszystko zależyjak ułożą plan i jak bardzo możesz sobie elsatycznie przekładać na którą zmiane bęziesz mogła przyjść. Ale według mnie warto iść na studia na wsf można naprawdę dużo z nich wynieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Checka
fakt, moja wspólokatorka robiła tam licencjat i faktycznie sporo się uczyła. ale to dobrze bo pozniej przynajmniej idąc do takiego specjalisty nie boję się że ktoś mi zrobi jakąś krzywde:) a widać z WSF wychodzą mocno wyedukowani ludzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiujcie na Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej u Pana Żywirskiego jest super na poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny polecam wam szkołę gdzie uczyłam się i jest to Niepubliczna Wyższa Szkoła Medyczna na ul. Nowowiejskiej 69, podam dodatkowo tel. 71/321-11-54. Przeczytałam na tym portalu, że miałyście problemy z praktykami dziewczyny ze szkoły kosmetycznej z Kościuszki. Myśmy na Nowowiejskiej nie miały problemów, której nie udało się znaleźć praktyki to pomogła w tym szkoła i miałam praktykę w 3 różnych gabinetach, gdzie się wiele nauczyłam. Oczywiście nic nie musiałam płacić za te praktyki. Ta szkoła przygotowała mnie do prowadzenia własnej działalności i obecnie mam swoje SPA. Dlatego polecam tam studiować kosmetologię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żulianka
INFORMACJA O NIEPUBLICZNEJ SZKOLE MEDYCZNEJ WE WROCŁAWIU: Może nie dotyczy kosmetologii, ale kosmetologia jest tutaj również, więc myślę, że moje spostrzeżenia mogą się wam przydać: STUDIA PODYPLOMOWE Z DIETETYKI W ZDROWIU I CHOROBIE SKOŃCZYŁAM W TYM ROKU. Poziom wykładowców - super, ale NIE POLECAM TEJ UCZELNI I NIKT JEJ NIE POLECI CHYBA!!!! Nie tylko z mojego kierunku, ale tez innych. Szkoła jest żenująca, za 1 rok koło 7 tysięcy, a w połowie roku okazało się, że nie dadzą nam wystarczająco punktów ECTS, aby można to było nazwać STUDIAMI PODYPLOMOWYMI. W związku z tym dziś odebrałam świadectwo, ale nie mam dyplomu i nie będę go miała, bo szkoła nas oszukała i zostało to potraktowane jako KURS za 7 tys.!!!!!!!!!!!!!!!!!! Żenada. Trezba pomyśleć nad sądzeniem się z nimi, bo w umowie jest wyraźnie (w ofercie też) STUDIA PODYPLOMOWE, więc jak można je skończyć bez dyplomu??? Zagadka. Prócz tego zajęcia są źle dobrane. Tam, gdzie potrzeba większej liczby godzin - nie ma tych godzin, zaś tam, gdzie na realizację wystarczyłoby np. 6 godzin, jest 18 i nawet sami wykładowcy łapią się za głowę!!!!!!!!!!!! Wyposażenie np. sali chemicznej to w ogóle żart roku. Jak zaczęliśmy robić dym, okazało się, że poprzedni rok miał dokładnie to samo i obiecywali im wielce zmiany, a nic nie zrobili. Na koniec za to, że chciałyśmy zmian, zostałyśmy zgnojone na obronie, np. Promotor dopuszczał prace, zaś recenzent nie dopuszczał - śmiech na sali. Co to w ogóle świadczy o tej szkole?? Jeden dopuszcza, zaś drugi blokuje? Tym samym podważają własne kompetencje. Przez to kilka dziewczyn ma przesunięte obrony na październik. Mam nadzieję, że władze uczelni wystarczająco się już "namściły". POWIEM TAK -TO MOJE 3-cie STUDIA, w tym 2-ie podyplomowe, zrobiłam też wiele kursów i przeszłam wiele szkoleń i NIGDY NIE SPOTKAŁAM SIĘ Z TAKIM TRAKTOWANIEM UCZNIÓW. Podkreślam jednak, że to nie wina kadry, lecz władz UCZELNI. ŻYCZĘ im, aby więcej nie udało im się otworzyć tego kierunku, bo są oszustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten komentarz o studiach podyplomowych z dietetyki... to jest nie na temat to po pierwsze!!!!!!!!!! A po drugie mało prawdopodobne jest to, że tak uczelnia zrobiła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak studiować kosmetologię to tylko u Pana Żywirskiego w Niepublicznej Szkole Medycznej na Nowowiejskiej we Wrocławiu! To jest prestiż mieć dyplom i tam zdobyte umiejętności kosmetologiczne. Moje spostrzeżenie po nauce w tej szkole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Wybiera się ktoś do Wyzszej Szkoly Fizjoterapii na kierunek kosmetologia? Ja sie wybieram niestacjonarnie i caly czas czekam na plan zajec, ktory ma sie ponoc pojawic na stronie... tylko kiedy sie pojawi? Dzien przed zajeciami...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłaś iść do tej drugiej szkoły na ul. Nowowiejskiej to nie musiałabyś czekać na plan tak długo:) Polecam bo byłam tam uczennicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym kraju jest tak, że na układy nie ma rady.... Na portalu www.lodz.naszemiasto.pl jest artykuł o studentce IV roku, która prowadziła zajęcia na studiach będąc studentką tej uczelni, i wpisywała swoim koleżankom oceny do indeksu, a jej wpisywał i ją oceniał jej mąż będący na tej uczelni prof. Dlatego polecam uczelnie gdzie nie ma układów dla swoich i gdzie są równi, a nie równi i równiejsi!!!!! ,,aby nie wchodzić w paszczę lwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku wybieram siè na kosmetologie u Czamary. Jezeli chodzi o uczelnie, zdania sa jak zawsze podzielone, ale osobiscie znam kilka pan ktore ukonczyly WSF i sa w swojej dziedzinie specjalistami. Mam 35 lat i postanowilam zmienic swoj zawod, wybor uczelni nie jest przypadkowy. Kilkuletnia obserwacja WSF nie podwazy mojej pozytywnej opinii o tej uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wypowiedzi z dnia 15.01.2017, 11:35 :) Mam dokładnie ta sama sytuacje, również postanowiłam zmienić zawód a przede wszystkim wyciągnąć ta wiedze dla siebie:) jesteśmy w dość podobnym wieku:) wahałam się wciąż czy to nie jest za późno na studia ! Ale nie ukrywam, ze zmotywowała mnie Twoja wypowiedz! Czy trzeba czekać do rekrutacji zimowej czy może rozpoczynasz już w letniej jeśli taka opcja jest ? Wiesz coś więcej o wsf? Przyznam się ze rozmyślałam o wsf lub nwsm. Daj znać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wypowiedzi z 21.01.2017. Na WSF jest tylko jedna rekrutacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościem
Jeśli chodzi o opinie dla tej uczelni to nawet brak mi słów, żeby opisać to coś co nazywają 'wyższą szkoła fizjoterapii'... Nie polecam na maksa, w dziekanacie wiecznie mają o coś problem. Płacę czesne w ratach i kobieta w dziekanacie robiła problem, żeby wydać mi pieczątkę na legitymacje,bo do 5 dnia jest termin płatności a przecież jest 6 dzień miesiąca i jeszcze nie zdarzyłam wpłacić czesnego... zawsze place raty na bieżąco a tu nagle robią borute przez jeden dzień... PORAŻKA. szkoła jest słaba, szczotki do twarzy na zajęciach praktycznych pamiętaja jeszcze czasy komuny, kadra ucząca i pracownicy tej szkoły traktują Cię jak śmiecia - bo przecież masz ponad 20lat, wiec jeszcze można Cię zgnoic jak psa. Rektor uczelni też mało pomocny jeśli chodzi o problemy i skargi zgłaszane do niego - moim zdaniem tak nie powinna wyglądać współpraca z prywatna uczelnią - NIE POLECAM!!! Gdyby nie pieniądze, które włożyłam w tę szkołę już dawno bym z niej uciekła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Do Żulianki - Twój identyczny komentarz pojawił się też na portalu oceniającym uczelnie. Otóż jesteś w błędzie. Żadne studia PODYPLOMOWE nie dają Ci dyplomu tylko ŚWIADECTWO ukończenia owych studiów. Są to studia uzupełniające, zatem poszerzające już istniejącą wiedzę. http://podyplomowe.studia.net/poradniki/jak-wybrac-podyplomowke/43-dla-kogo-studia-podyplomowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą szkołą kosmetyczną jest uczelnia na ul. Nowowiejskiej we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krkrk
Również polecam NWSM we Wrocławiu. Nie znam wszystkich uczelni, ale miałam w grupie dziewczyny, które przeniosły się po pierwszym roku z wsf i często mówiły, że NWSM jest lepsze. Podobno tam płacić musiały za wyprawki, że w WSF co semestr podnoszone jest czesne i że ciągle czegoś brakowało na pracowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a ile wynosi czesne na dzien dzisiejszy w wsf i nwsm? i czy moze ktos za pelnomocnictwem zaniesc za nas dokumenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×